Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Voowl - program do nauki słówek

Voowl - program do nauki słówek

Voowl - program do nauki słówek

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Voowl to program do nauki słówek, dzięki któremu w szybki i prosty sposób, nie tracąc czasu w domu, przyswoisz każdą partię obcego słownictwa. Czytasz książkę po angielsku? Musisz nauczyć się słówek na zajęcia? Dzięki tej mobilnej aplikacji, możesz uczyć się w każdym miejscu, ponieważ jedyne czego potrzebujesz to Twój smatfon, który masz przecież zawsze przy sobie. Nauka języków obcych, to przede wszystkim nauka słówek, zwrotów, wyrażeń, a program do nauki słówek pozwoli Ci systematycznie powtarzać słówka angielskie, niemieckie lub jakiekolwiek inne.
Aplikacja ta umożliwia samodzielne tworzenie testów z dowolnego materiału, a następnie powtarzanie go w różnych konfiguracjach. Dzięki możliwości tworzenia katalogów, możesz w prosty sposób zarządzać wszystkimi testami. Dodatkowo program do nauki słówek Voowl posiada bazę testów zawierających słówka angielskie, które podzielone są na różne kategorie tematyczne oraz uporządkowane są ze względu na poziom zaawansowania językowego użytkownika aplikacji.
Program zawiera również zintegrowany słownik, który pozwala na korzystanie z aplikacji podczas czytania książki, artykułu czy w trakcie zajęć językowych. Wszystkie interesujące słówka angielskie, możemy prześnić ze słownika do swoich testów.
Program do nauki słówek to niezawodne narzędzie, dzięki któremu w każdym miejscu, o każdej porze i bez wysiłku możesz powtórzyć wybraną partię materiału. Teraz nie będziesz marnował czasu jadąc autobusem czy stojąc w kolejce, tylko możesz ten czas wykorzystać na efektywną naukę.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: