Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'zarządzanie':

Sortuj po:

 • Systemy zarządzania dokumentami »

  LOGITO stanowiący autorski produkt firmy Ideo Sp. z o.o. jest systemem, który umożliwia efektywną elektroniczną wymianę dokumentów w urzędzie. Skutkuje to automatyzacją wszystkich procesów zachodzących w firmie, które wiążą się z rotacją dokumentów. Dzięki LOGITO pracownicy nie mają problemu z wglądem do ważnych dokumentów i nie muszą zbędnie obciążać sekretariatu czy biura w firmie. Bowiem LOGITO pozwala wykonywać większość rzeczy samodzielnie, co jest niewątpliwie ułatwieniem i przyspieszeniem pracy dla każdego pracownika. LOGITO zapewnia dostęp nie tylko do obiegu dokumentów księgowych, lecz również do bazy pracowników oraz niezbędnych informacji o nich, takich jak: numery telefonów, pokoi czy adresy mailowe itp. LOGITO zapewnia więc także dostęp do informacji związanych z daną firmą. Ponadto pozwala na przechowywanie danych oraz umożliwia rejestr umów.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia zarządzanie Wrocław »

  Wyróżniamy publikacje książkowe oraz imprezy klubowe, kierunek zarządzanie w mieście Łódź. Studia na kierunku zarządzanie są bardzo złożone, rekomendujemy min zarządzanie emocjami. Zarządzanie to wieloaspektowa dziedzina, sprawdzająca się w wielu profesjach. Często zarządzanie prowadzone jest w trybie dwustopniowym, sporo uczelni też prowadzi studia podyplomowe.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inform-Tech »

  Misją Inform-Tech jest tworzenie i wdrażanie aplikacji zarządzania informacją i dokumentacją w laboratorium zgodnie z zasadą, że:

  „biznes klienta decyduje o kształcie procesów wspomaganych przez system informatyczny”
  a nie
  „system informatyczny decyduje o kształcie procesów biznesowych klienta”.

  Wiodącym produktem firmy jest Prolab-3, oprogramowanie klasy LIMS, pracujące w architekturze klient-serwer, umożliwiające implementację modeli procesów biznesowych zgodnych z przyjętą w laboratorium praktyką. Stanowi ono autorskie rozwiązanie firmy Inform-Tech. Jako firma autorska, Inform-Tech ma możliwość sprawnego rozwoju oprogramowania, w tym także uwzględniania specyficznych potrzeb Klientów.

  Dlatego Rozwiązania zbudowane na oprogramowaniu Prolab-3 łączą w sobie zalety systemów tworzonych „pod klucz” z niezawodnością systemów dostarczanych jako gotowe rozwiązania, zachowując przy tym elastyczność dostosowań przez cały okres ich eksploatacji.

  Obecnie firma wyspecjalizowała się w tworzeniu i wdrażaniu komputerowych systemów zarządzania informacją w laboratoriach (LIMS). Oferta firmy proponuje szeroki wachlarz produktów i usług informatycznych związanych z tworzeniem i zarządzaniem informacją oraz dokumentacją badawczą. Skorzystało z niej już przeszło sześćdziesiąt laboratoriów różnych branż, w tym laboratoria przemysłu metalowego, wydobywczego, ciężkiej syntezy chemicznej a także laboratoria medyczne, spożywcze, ochrony środowiska, wodno-ściekowe, drewna i gospodarki leśnej. Firma posiada wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2008. W ramach systemu prowadzona jest wewnętrzna walidacja Prolab-3 w formie dokumentów i zapisów nadzorowanych w systemie jakości.

  Rozwiązania proponowane przez Inform-Tech znalazły uznanie zarówno w laboratoriach przemysłowych pracujących bezpośrednio dla potrzeb technologii, akredytowanych laboratoriach usługowych, a także instytutach i placówkach naukowo badawczych.

  inform-tech.pl
  lims.pl

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kompetencje »

  Jeżeli chcesz przeprowadzić skuteczną ocenę swoich pracowników, sprawdzić jakie mają kompetencje czy zaplanować ich urlopy, szkolenia i inne aktywności zawodowe, to zwróć uwagę na system mHR. Program został opracowany przez Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych składające się z specjalistów z dziedziny zarządzania i informatyki specjalnie na potrzeby swoich klientów biznesowych. Aplikacja zawiera w sobie szczegółowy opis stanowiska, dzięki czemu ewaluacja staje się o wiele prostsza i skuteczniejsza w przeprowadzaniu. Dzięki mHR masz zawsze wgląd do gromadzonych i zapisywanych danych, dzięki czemu nic nie umknie twojej uwadze. Odwiedź stronę www.mhr.pl i przekonaj się sam do czego zdolna jest owa aplikacja.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Poznań rynek pierwotny »

  Zarówno w sytuacji szukania mieszkania, jak też podczas szukania nieruchomości komercyjnych, ASMA Pośrednik Nieruchomości Poznań zapewnia wyśmienitą jakość świadczeń. Realizując sprzedaż mieszkań w Poznaniu, zapewnia klientom wszechstronną obsługę. Specjaliści z ASMA z niezwykle dużego zakresu udostępnionych ofert w stylu mieszkania Poznań centrum czy też mieszkania Poznań rynek wtórny, przedstawiają te propozycje, które znakomicie spełniać będą wszystkie życzenia kontrahentów. A gdy mieszkanie będzie już nabyte, dzięki temu, iż ASMA - biuro obrotu nieruchomościami Poznań, współdziała z firmami z dziedzin typu projektowanie architektoniczne bądź dekoracja wnętrz, kontrahenci mają okazję czekać na dalszą, konkurencyjną cenowo pomoc. Należy nadmienić, że ceny mieszkań Poznań, jako duże miasto, przedstawia różnorodne. A decydując się na korzystanie z propozycji ofertowej ASMA, zagwarantowane się będzie miało ceny szczególnie dobre. Identycznie jak mieszkania na sprzedaż w Poznaniu, identycznie nieruchomości komercyjne Poznań prezentowane przez ASMA, przedstawiane są w niskich cenach w stosunku do wybornej klasy jaką prezentują.

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ewidencja czasu pracy »

  Na obecną chwilę całkowitą podstawą sprawnie działającej firmy są profesjonalne systemy ERP, a także inne różnorakie programy księgowe. Nic więc dziwnego, że rynek pełen jest w przedsiębiorstwa specjalizujące się w tej branży, a jedną z nich jest podkarpacka TOP S.A. pochodząca z Rzeszowa. Posiadając 20-letnie doświadczenie producent ten specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania, które znajduje swe wykorzystanie w takich procesach jak między innymi planowanie produkcji czy zarządzanie zapasami. Obszerna oferta produktów idealnie spełnia zapotrzebowania nawet najbardziej wymagających klientów. Wartym zaznaczenie faktem jest także to, że każdy program magazynowy jest jak najbardziej dopracowany tak, aby w pełni spełniał swoje przeznaczenie. Zadbaj o swoją firmę i skorzystaj z pomocy wzorowego dostawcy oprogramowania komputerowego.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • 6 Sigma Green Belt »

  Obecnie, aby przedsiębiorstwo mogło się rozwijać i zwiększać osiągane zyski, niezbędne jest polepszanie proponowanych prac jak i optymalizacja procesów biznesowych. Szkolenia Lean jednakże by procesy mające za cel poprawę jakości odniosły założony wynik, potrzebne jest do tego odpowiednie przygotowanie. OPEN HORIZON jako firma zajmująca się szkoleniami i doradztwem, w swojej propozycji ma różnego typu szkolenia, należycie usprawniające etapy zarządzania każdego typu przedsiębiorstwami. Kontrahenci decydujący się na współdziałanie z OPEN HORIZON mogą liczyć na profesjonalną usługę w każdej części przeprowadzanego szkolenia. Zarządzanie procesami biznesowymi, zarządzanie projektami bądź szkolenia z obszaru Lean Six Sigma, to szkolenia jakie cieszą się dużym zainteresowaniem pośród kontrahentów OPEN HORIZON. I tak między innymi w ramach Lean Six Sigma, kontrahenci dostają szkolenia - otwarte oraz szkolenia zamknięte, takie jak Green Belt, White Belt czy 6 Sigma dla kadry menadżerskiej.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z przywództwa »

  Porządny menadżer, jaki tak naprawdę zdoła rozporządzać oddziałem jest współcześnie niezmiernie fundamentalną osobą w firmie. Prawidłowo wytrenowany menadżer dzisiaj to nie jedynie ekspresowo przyjmowane decyzje. Ewidentnie w mgnieniu oka i co niezwykle ważkie, poprawnie przyjęte decyzje, lecz także jest to postać, jaka w szczególności koncentruje się na osobach, jakie mają wprowadzić w życie zlecone przez niego zadania. Nasza firma absorbuje się trenowaniem takich właśnie menadżerów. Zapraszamy.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Marketing, zarządzanie, reklama, PR »

  Serwis poruszający ważne tematy i problemy współczesnego marketingu w Polsce. Dużo miejsca poświęca wybranym gałęziom gospodarki, takim jak usługi estetyczne, handel detaliczny, reklama, sprzedaż bezpośrednia. Nacisk jest położony na edukację specjalistów ds. marketingu i drobniejszych, Marketing, reklama, handel detaliczny, sprzedaż, promocja, zarządzanie, obsługa klienta, planowanie marketingowe, promocja sprzedaży. Problemy nurtujące młody polski marketing, ciekawe i drastyczne sytuacje, grzechy polskiego marketingu, zalecenia jak je uniknąć lub naprawić. Remedium na nowoczesny marketing. Porady, krytyka i mankamenty marketingu.

  Data dodania: 08 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sciezki Rozwoju »

  Blog motywacyjny, poświęcony rozwojowi osobistemu, inspiracji, e-biznesowi i zarabianiu przez internet. Główne tematy bloga "Ścieżki Rozwoju" to: rozwój osobisty, filozofia, e-biznes, motywacja, zarabianie w internecie, zarabianie na blogu, jak założyć własną firmę, pomysł na biznes, programy partnerskie, potęga podświadomości, NLP, Złote Myśli, zarządzanie, umysł, psychologia, szczęście, niezależność finansowa itp.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Interim management »

  Jeśli interesuje Cię możliwość nawiązania współpracy w profesjonalną firmą doradczą to Apax jest właśnie dla Ciebie. Firma ta to przede wszystkim zgrany, wykwalifikowany i pełen profesjonalizmu zespół doradców, którzy za wszelką cenę postarają się pomóc osiągnąć Tobie i Twojej firmie wyznaczony cel. W ofercie firmy Apax można znaleźć miedzy innymi: doradztwo finansowe, doradztwo strategiczne, operacyjne, a także interim management. Korzystając z usług firmy zyskujesz pewność dobrego wybory, a indywidualne podejście do każdego zlecenia pozwoli Ci odczuć profesjonalizm firmy. Więcej informacji możesz znaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż nieruchomości w Lipnicy Małej »

  Firma MONTANUS zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz zarządzaniem nieruchomościami głównie na terenie miast z podhala i wojewódzctw śląskiego, małopolskiego - Lipnica Mała. Firma Montanus tworzona jest przez ludzi z pasją. Oferujemy profesjonalne usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomości, zarządzania nieruchomościami, remontów oraz budownictwa.Firma" Montanus s.c." z siedzibą w Łętowni jest spółką cywilną prowadzącą działalność gospodarczą zarejestrowaną w Urzędzie Gminy Jordanów. Właścicielami firmy są Tomasz Pietraszek i Andrzej Wicher.Przedmiot działalności: Prowadzimy usługi w zakresie pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami oraz prac remontowo-wykończeniowych. Oferujemy również usługi projektowania wnętrz.http://letownia.montanus.pl/

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczna administracja »

  E-administracja opiera się na efektywnym wykorzystywaniu innowacyjnych technologii informatycznych i telekomunikacyjnych w administracji publicznej. Usługi publiczne w tym przypadku w całości wykonywane są poprzez wirtualny urząd, operujący elektroniczną postacią dokumentów, takimi jak m.in. formularze cyfrowe ( a wśród nich np. wniosek o wydanie dowodu osobistego), które uzupełniane i wysyłane zostają za pośrednictwem Internetu i przekazywanie do zrealizowania jedynie osobom do tego upoważnionym.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Media relations »

  Agencja PR  Exacto pomaga kreować pożądany wizerunek firmy, a także poprawiać jakość komunikacji z otoczeniem. Oferowane przez nas usługi obejmują komunikację wewnętrzną, crisis management, media relations, SEO PR oraz organizację eventów i szkoleń z zakresu public relations. Ponadto Exacto przeprowadza różnorodne badania wizerunkowe. Naszym produktem jest program znany w branży pod nazwą „Barometr Komunikacji” – narzędzie do pomiaru efektów public relations.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia negocjacje »

  Szkolenia Instytutu Projektów Personalnych posiadają niezwykle wysoką jakość. Każda osoba na szczeblu kierowniczym powinna umówić się tu na szkolenie odnoszące się do zarządzania zespołem. Kontakty pracownicze także potrzebują właściwego kształtowania. Usługi konsultingowe dla farmaceutów to między innymi opracowanie programów naprawczo-rozwojowych. Dzięki audytom marketingowym można ocenić istniejące strategie i przygotować nowe. Wszelkie usługi IPP mają na celu usprawnienie działania zapisujących się na szkolenia firm, a tym samym uzyskanie przez nie przewagi konkurencyjnej. Szkolenia zarządzania zespołem są obowiązkowe nawet dla osób, które posiadają doświadczenie w kierowaniu zasobami ludzkimi. Zapewniają one zaznajomienie się z nowymi odkryciami psychologii i ich umiejętne wykorzystanie.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządca nieruchomości Poznań »

  Nie ulega wątpliwości, iż zarządzanie nieruchomościami Poznań wymaga wiele solidności. Poznańska firma Admiselekt funkcjonuje na naszym rynku już wiele lat. Spółka stara się dostosowywać do ram czasowych swoich klientów. Zarządca nieruchomości Poznań umawia się w zharmonizowanym dla konkretnego klienta terminie. Głównym zadaniem przedsiębiorstwa jest wypracowanie partnerskich standardów współpracy. Zarządca nieruchomości troszczy się o dobre utrzymanie czystości i stan techniczny obiektów. Z jego usług korzystają w większości wypadków wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe. Pod nazwą nieruchomości można rozumieć budynki i lokale oraz otaczające je grunty. Niedawno wykształcił się nowy typ posiadania – własność wspólnotowa. Ukształtował się poza tym zawód zarządcy nieruchomości. Nieraz można zetknąć się ze wzmianką, że to zbyteczny wydatek, niemniej w sprawdzonego zarządcę bez wątpienia warto zainwestować.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Analiza bazy danych hotelu »

  Jeśli zastanawiacie się Państwo nad tym, w jakiś sposób podnieść efektywność pracy w Państwa firmie oraz jak poprawić organizację danych w ramach prowadzonej działalności, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Virtual SC. Firma ta tworzy dedykowane oprogramowanie dla hoteli, wspomagające zarządzaniem obiektem, jak również zarządzanie gastronomią oraz restauracją. Przy tworzeniu oprogramowania firma korzysta z nowoczesnych technologii, dbając jednocześnie o intuicyjność ich obsługi. Programy wspierają analizę baz danych hoteli, jak również pomagają zarządzanie restauracją. Ponadto w ofercie programy dla basenów. Zainteresowanych Klientów zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • LucidCRM - zarządzanie relacjami z klientem »

  LucidCRM to intuicyjny i prosty w użyciu CRM (Customer Relationship Management) do zarządzania relacjami z klientem, zaprojektowany zarówno dla dużego jak i małego biznesu. Umożliwia przeprowadzenie pełnego procesu sprzedaży, obsługuje i wspiera interakcje z klientem w sposób zorganizowany. Dzięki LucidCRM poprawisz organizację pracy i komunikację wewnętrzną w swojej firmie.

  Funkcjonalność:
  * Obsługa klienta w poprzez aktywności, historię zadań, sprzedaży, wydarzeń i dokumentów z nim powiązanych
  * Wsparcie pełnego procesu sprzedaży z wykorzystaniem modułu szans sprzedażowych, mechanizmu wysyłki i generowania faktur
  * Zarządzanie czasem poprzez delegowanie zadań pracownikom, rejestrację wydarzeń we współdzielonych kalendarzach firmowych
  * Przechowywanie plików, generowanie raportów, tworzenie sprawozdań i notatek
  * Wsparcie komunikacji wewnętrznej w firmie w mechanizmie aktywności i dynamicznych powiadomień
  * Rozbudowany system uprawnień

  Korzyści:
  * System dostępny online jako usługa w modelu SaaS (Software as a Service) - pozwala na eliminację kosztów związanych z instalacją i administracją oprogramowania.
  * Prostota i intuicyjność obsługi
  * Posiada pełną funkcjonalność wymaganą dla systemów klasy CRM wzbogaconą o powiadomienia i komunikaty wewnętrzne dla wsparcia organizacji pracy
  * Brak długotrwałych umów – płatność od ilości użytkowników
  * Możliwość dostosowania do potrzeb klienta


  Wypróbuj za darmo!

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • LucidOffice - pakiet aplikacji biurowych online »

  LucidOffice to kompletny pakiet aplikacji online działających w chmurze, które mogą działać zarówno osobno jak i razem, wymieniając między sobą potrzebne informacje.

  Dobieraj odpowiednie aplikacje w zależności od swoich potrzeb i możliwości finansowych, płać tylko za to, co w danej chwili potrzebujesz:

  LucidMailer (aplikacja do email marketingu)
  LucidCRM (CRM do obsługi klienta i zarządzania pracą w firmie)
  LucidSale (wsparcie sprzedaży)
  LucidAssistance (obsługa serwisowa klienta)
  LucidPanel (do zarządzania serwerem)


  Wypróbuj za darmo!

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie planowanie produkcji »

  Elegancko prowadzone szkolenia sprzedażowe w dobrej cenie? To możliwe! Właśnie u nas odbywają się takie szkolenia zarządzanie produkcją, szkolenia sprzedaż i nie tylko, które odpowiedzą na oczekiwania nawet najbardziej wymagających kursantów. Wszystkich chcących dowiedzieć się więcej zapraszamy do nas na stronę.

  Data dodania: 28 06 2017 · szczegóły wpisu »