Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'zabezpieczenia':

Sortuj po:

 • Rejestratory HDSDI »

  Wygodne rozwiązania dla naszego życia oferuje prezentowana tutaj firma z branży zabezpieczeń. Warto zadbać o lepsze bezpieczeństwo dla swojej rodziny, dlatego wybierz wspaniałej jakości rejestratory HDSDI, które dają doskonałej jakości monitoring. Zachęcamy do zapoznania się z szczegółowymi informacjami na temat wszystkich rejestratorów na naszej stronie.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja długów obrót wierzytelnościami »

  Windykacja długów i obrót wierzytelnościami. Profesjonalnie zajmujemy się także skupem oraz sprzedażą długów. W przypadku windykacji długów krajowej jak i zagranicznej nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Naszym zarobkiem jest prowizja od skutecznie odzyskanej kwoty. Swoim klientom kredytujemy ( opłacamy ) koszty związane z opłatami sądowymi. W naszej ofercie jest także monitoring płatności. Są to działania mające na celu zapobieganie powstawaniu należności przeterminowanych. Aby temu zapobiec prowadzimy ich analizę należności pod kątem wymagalności, celem uzyskania aktualnej informacji o dokonanych wpłatach oraz sprawdzenie przyszłych należności.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • DMAX - systemy bezpieczeństwa »

  DMAX - profesjonalny sprzęt dla systemów zabezpieczeń. D-max to firma, która została stworzona przez Dongyang-Unitech z Korei, produkującego od 1992 roku urządzenia telewizji przemysłowej dla wielu firm z branży alarmów i zabezpieczeń. W 1994 roku produkty marki D-max zostały zatwierdzone przez firmę Samsung CCTV i została zawarta umowa OEM (13 produktów z wyjątkiem matryc wizyjnych). Wszystkie produkty spod szyldu Dmax wyróżnia najwyższa jakość i zaawansowanie technologiczne. Zapoznaj się z ofertą firmy Dmax. Działamy w takich obszarach, jak: CCTV, telewizja przemysłowa, kamery przemysłowe, systemy zabezpieczeniowe

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Systemy zabezpieczeń »

  Jakość instalacji alarmowych i monitoringu własnej posesji jest równoznaczne z poczuciem bezpieczeństwa. Popularność budowy osiedli oraz parkingów strzeżonych, zwłaszcza w dużych miastach, zwiększyła stopień zainteresowania społeczeństwa w zakresie zwiększania poziomu bezpieczeństwa życia codziennego. Coraz więcej właścicieli domów jednorodzinnych zaczęło zastanawiać się nad skutecznością zabezpieczeń nieruchomości i wyposażają je w alarmy i kamery CCTV, do których mają dostęp online. Monitoring CCTV umożliwia nagrywanie obrazu i późniejsze jego odtworzenie. Sklep internetowy Zabezpieczenia Komers z Łodzi sprzedaje alarmy, systemy nagłośnienia i oświetlenie LED. Niejednokrotnie okazywało się, że środki bezpieczeństwa zastosowane kilka, czy kilkanaście lat temu, są aktualnie mało skuteczne. Obecnie w biurowcach i korporacjach przy wejściu wykorzystywana jest elektroniczna kontrola dostępu, aby nikt niepożądany nie mógł wnieść niebezpiecznego przedmiotu. Świadomość tego faktu jest niezwykle istotna, szczególnie z uwagi na poprawę jakości ochrony i dobór skuteczniejszych systemów zabezpieczających. W swojej ofercie Komers Łódź posiadają wysokiej jakości produkty, które obejmują oświetlenie LED, alarmy Łódź, systemy konferencyjne. Ich praktyczność i skuteczność gwarantuje sukces w zakresie ochrony obiektów. Sklep Komers z Łodzi dysponuje również produktami elektroniki do bram takimi jak napędy do bram. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Detekcja gazów - Alkaster »

  Firma ALKASTER dostarcza profesjonalne rozwiązania w dziedzinach tj. detekcja gazów, technika kontrolno-pomiarowa a oprócz tego automatyka grzewcza. Firma prowadzi działalność w zakresie projektowania i produkcji specjalistycznych systemów detekcyjnych i alarmowych wykrywających gazy palne a oprócz tego toksyczne a także urządzeń do pomiaru stężenia gazów. Poza tym wachlarz przedsiębiorstwa obejmuje różnego rodzaju mierniki wielkości fizycznych takie jak termometry, higrometry czy mierniki ciśnienia a oprócz tego urządzenia z zakresu techniki grzewczej, między innymi sterowniki do kotłów CO, ogrzewacze wody, programatory temperatury. Zarówno poszczególne towary, jak oraz kompletne systemy znajdujące się w propozycji ALKASTER zostały opracowane i również zaprojektowane własnymi zasobami przedsiębiorstwa. Spółka zlokalizowana jest w Gorzowie Wielkopolskim i posiada przeszło 35-letnie doświadczenie na rynku.

  Data dodania: 21 09 2020 · szczegóły wpisu »