Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'wycena':

Sortuj po:

 • Z. Piszczatowski Geodezja Wycena Nieruchomości »

  Geodeta uprawniony a zarazem rzeczoznawca majątkowy mgr inż. Zbigniew Andrzej Piszczatowski oferuje swoje usługi z zakresu geodezji i z zakresu wyceny nieruchomości. Prowadzi on od 1999 roku działalność gospodarczą pod nazwą Zbigniew Piszczatowski Geodezja Wycena Nieruchomości. Firma mieści się w Białymstoku ale swoje usługi wykonuje na terenie całego województwa podlaskiego a większe prace również na terenach przyległych sąsiednich województw. Z dziedziny wyceny nieruchomości oferujemy Państwu sporządzenie operatów szacunkowych oraz innych opracowań dotyczących określenia wartości nieruchomości (w tym opinie sądowe) do różnych celów: do zabezpieczenia kredytów bankowych, podziałów majątku, do celów kupna lub sprzedaży, do określenia wartości odszkodowań (w tym za mienie pozostawione poza granicami Rzeczpospolitej tzw. "mienie zaburzańskie"). Z dziedziny geodezji oferujemy Państwu wykonanie pomiarów sytuacyjno-wysokościowych, sporządzenie map do celów projektowych, do celów prawnych, map poinwentaryzacyjnych, wytyczenie na gruncie budynków i budowli, podziały nieruchomości i połączenia nieruchomości, wznowienia oraz okazania granic oraz rozgraniczenia oraz inne prace (również opinie sądowe).

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skup aut Wrocław »

  W dzisiejszych czasach, pomimo zdawałoby się sporej ilości rozwiązań, zadowalające sprzedanie samochodu, w wielu sytuacjach niesie ze sobą kłopot. Mając to na uwadze, przedsiębiorstwo Autokomis Wrocław oferuje swym Gościom wyjątkowy skup aut. Najpierw wykonywano skup samochodów wyłącznie we Wrocławiu. Obecnie, wrocławskie przedsiębiorstwo ma swych reprezentantów w całym kraju. Dzięki temu osoby z każdego województwa mają możliwość sprawnie, pewnie jak również po konkurencyjnych cenach sprzedać posiadane samochody. Atutem skupu aut z Wrocławia jest otwartość na wymagania Klienta. W zakresie realizowanego skupu samochodów, specjaliści z Autokomisu Wrocław, przybędą w każde wskazane przez Kontrahenta miejsce. Potem nieodpłatnie dokonają wyceny samochodu. Po tym jak Klient zatwierdzi przedstawione warunki skupu samochodu, jest możliwość na przekazanie należnych pieniędzy od ręki.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skup aut »

  Profesjonalny Skup aut Wrocław - nie trać czasu na przygotowywanie auta do sprzedaży, zaufaj fachowcom w tym zakresie. Odkupimy Twój samochód w dniu zgłoszenia. Z nami zyskasz czas, pieniądze i nerwy. Nie czekaj, zadzwoń lub przyjdź do nas, a dowiesz się ile możesz dostać za swój samochód. Bezpłatna wycena auta w siedzibie firmy, przez telefon lub poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej. Nie rzucamy słów na wiatr, działamy szybko i skutecznie. Na rynku motoryzacyjnym przeprowadziliśmy setki udanych transakcji, wszystkie zawsze zgodnie z prawem. Gwarantujemy najlepsze ceny na rynku.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne Kraków »

  Profesjonalny rzeczoznawca majątkowy z Krakowa zaprasza do skorzystania z oferty usług Biura Majątkowego Rzeczoznawca 24. Bogaty asortyment wykonywanych zleceń zawiera w sobie propozycje typu kompleksowa wycena nieruchomości czyli doradztwo. Określanie wartości nieruchomości wykonywane jest dla wszystkich zgodnych z przepisami prawnymi celów, na przykład na potrzebę zabezpieczeń kredytów, ubezpieczenia majątkowego oraz uzyskania rekompensaty tytułem pozostawienia nieruchomości poza obecnymi granicami Rzeczypospolitej Polskiej. Biuro Rzeczoznawca 24 realizuje inspekcje energetyczne dla właścicieli nowo zbudowanych budynków, wydając certyfikaty energetyczne nieodzowne do udzielenia pozwolenia na użytkowanie. Rzeczoznawca 24 gwarantuje niskie ceny świadczonych zamówień. Zachęcamy do kontaktu: Kraków, tel. 124158730 lub 691503203.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skup aut Wrocław »

  Skup Aut Wrocław oferuje profesjonalną usługę skupu aut. Przy jej udziale, duża ilość osób może odsprzedać samochód szybko i pewnie. Wśród Klientów Auto Komisu Wrocław są Klienci prywatni, jak również instytucje. Auto Skup Wrocław w okresie ostatnich lat znacznie powiększył swoje działania. Na początku funkcjonował wyłącznie miejscowy komis samochodowy, przeznaczony przede wszystkim dla osób z Wrocławia. Jednakże z upływem czasu, stając naprzeciw Klientom oraz zjawiających się możliwości, Auto Skup Wrocław stał się firmą, która prowadzi swoje działania na terenie wszystkich części województwa. Za pośrednictwem przedstawicieli w każdej części południa Polski, wysokiej jakości skup aut wrocławskiej firmy, stał się dostępny dla szerszego grona Kontrahentów. Auto Komis Wrocław otwarty jestprzez siedem dni tygodnia, w każdej sytuacji proponując kompleksową obsługę.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości Poznań »

  Certyfikowany rzeczoznawca w Poznaniu, mgr inż. Elżbieta Szczepańska, prowadzi Biuro Usług Technicznych czyli pomoc. Rekomendowane przez zleceniodawców z Poznania albo okolic biuro proponuje bogaty wybór profesjonalnych wykonań związanych z fachową wyceną nieruchomości, operatem szacunkowym czy certyfikatami energetycznymi. Propozycja usług biura skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również firmowych albo instytucjonalnych. Usprawniamy realizację formalności administracyjnych odnoszących się do oddania obiektu do użytku czy planowanej termomodernizacji już użytkowanych budynków. Biuro Usług Technicznych zachęca do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego umieszczonego na stronie www oraz telefonicznie: Poznań, nr tel. 618 352 717 albo 604 127 624.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy »

  Biuro Wycen Majątkowych dostarcza swoim kontrahentom kompetentne świadczenia z zakresu administrowania i obracaniem nieruchomościami. Profesjonalny rzeczoznawca majątkowy zrobi dla państwa pełny aspekt usług, który tworzy: wycena nieruchomości, ocena aspektów technicznych, przegląd sąsiedztwa czy uregulowanie wszelkich koniecznych dokumentów. Z pomocą usług naszego biura możesz być spokojny o nieruchomości, którymi dysponujesz, pragniesz kupić czy spieniężyć. Bardzo serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycją przedsiębiorstwa BWM - Tomaszewski i skontaktowanie się z specjalistą w celu ustalenia rozmiaru i czasu pracy.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »