Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'walki':

Sortuj po:

 • Demotywatory »

  Sportsy to najlepsze i najciekawsze materiały z całego internetu. Zgromadzone są tutaj zdjęcia, obrazki, filmiki,oraz demoty. Tym co wyróżnia ten serwis od innych tego typu jest to, że jest on w pełni poświęcony jednej tematyce,a mianowicie jest to strona z motywem sportowym na którym każdy może dodać własne sportowe materiały.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • SAFE ZONE MATEUSZ GOLISZEK »

  Akademia Sztuk Walki Safe Zone, zajmuje się prowadzeniem zajęć z wielu systemów sztuk walki. Głównie zajmujemy się zajęciami takimi jak Boks, Zapasy, BJJ (Brazylijskie Jiu Jitsu), -BJJ Kids- zajęcia sprawnościowe dla młodszych i starszych dzieci, -Muay Thai, oraz treningi Cross fit, MMA, czy Strzelectwo. Co jakiś czas przeprowadzane są przez naszych trenerów zajęcia z samoobrony dla kobiet, na które zapraszamy wszystkie Panie, które chcą nauczyć się bezpiecznych zachowań. Nasze treningi są przeprowadzana przez profesjonalnych i utytułowanych instruktorów, którzy swoimi doświadczeniami dzielą się z entuzjazmem i poświęceniem. Zajęcia prowadzone są na profesjonalnie przygotowanej Sali, a dla uczniów, dodatkowo mamy do skorzystania siłownię. Sztuki walki to sport dla wszystkich, którzy pragną wytrwale pracować nad swoją kondycją, sylwetką czy wytrzymałością. Zainteresowanych, zapraszamy na naszą stronę internetową, aby poznać szczegółowy grafik prowadzonych treningów.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie nurkowe | REXIO.PL »

  Jesteś płetwonurkiem, często podróżujesz za granicę uprawiać sport? Szukasz ubezpieczenia nurkowego gwarantującego pokrycie wysokich kosztów leczenia, NNW oraz komorę dekompresyjną. Wejdź na rexio. pl porównaj propozycje najlepszych ubezpieczycieli oferujących ubezpieczenie nurkowe. Na naszym kalkulatorze ubezpieczeń kupisz polisę ubezpieczeniową online bez zbędnych formalności. Na rexio. pl mamy dobre oferty ubezpieczeń sportowych.

  Data dodania: 04 05 2015 · szczegóły wpisu »