Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'usługi ogrodnicze':

Sortuj po:

 • Prace ogrodnicze kujawsko-pomorskie »

  Jesteśmy firmą, która istnieje na rynku od 1992 roku. Specjalizujemy się w wykonywaniu usług ogrodniczych i zamówień z tym związanych. Funkcjonujemy w szczególności na terenie województwa kujawsko pomorskiego. Jedną z usług bardzo często realizowanych przez nas jest aranżacja galerii handlowych i centrów handlowych. Wykonujemy także prace ogrodnicze tj. podlewanie roślin, pielęgnacja roślin i ogrom innych procedur związanych z tym tematem. Posiadamy wiele zleceń, którymi możemy się pochwalić i przedstawić je jako prace, które opracowaliśmy. Gwarantujemy, że o ile skorzystają Państwo z naszych usług to bez wątpienia w stu procentach będą zadowolone. Namawiamy do sprawdzenia naszych usług.

  Data dodania: 21 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Firma ogrodnicza »

  Zatrudniamy architektów ogrodowych, którzy zawsze dbają o potrzeby naszych Klientów. Potrafią stworzyć mniej, lub bardziej formalne projekty ogrodów, w których zawarte będą osobowość i charakter Klientów. Potrafią także doskonale łączyć ogrodnicze tradycje z nowoczesnym wyposażeniem, tworząc wyjątkowe kompozycje, które trafiają w zróżnicowane upodobania Klientów. Walorem naszej firmy ogrodniczej są wysokiej jakości usługi ogrodnicze, profesjonalizm i pomysłowość w procesie proejktowania jedynych w swoim rodzaju ogrodów. Zwracamy szczególną uwage na to, by każdy ogród był miejscem pełnym harmonii, spokoju i piękna. Możemy stworzyć dla Państwa ogród jak z bajki. Zatrudniamy projektantów, którzy potrafią zadbać o potrzeby naszych Klientów. Są zdolni stworzyć mniej i bardziej wymagające projekty ogrodów, uwzględniając w nich osobowość i charakter Klientów. Jarosław Harasimowicz projektowanie ogrodów ul. Leśna 11, 87-147 Łysomice Toruń biuro@ogrod-swiatkamienia.com Tel/Fax: +48 (0) 56 6783 271 tel. kom. 0608 862 217

  Data dodania: 13 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów »

  Nasza firma ogrodnicza od kilku lat specjalizuje się w kompleksowym zakładaniu ogrodów – od projektu, aż po realizację. Codziennie w w naszym biurze tworzymy wyjątkowe projekty, idealnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Jesteśmy rzetelną i dobrze zorganizowaną firmą prowadzącą usługi takie jak projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów i trawników, sadzenie i podcinanie roślin i sprzątanie ogrodów. Dodatkowo zajmujemy się także zakładaniem nawierzchni z kamienia ogrodowego. Ładnie wyglądający ogród to specjalność naszej firmy. Umiemy perfekcyjnie dobrać dekoracje ogrodowe i atrakcje w ogrodzie do potrzeb Jego właścicieli. W tworzonych przez nas ogrodach nie brak praktycznych rozwiązań i eleganckich dodatków. Zazwyczaj wybieramy takie kwiaty, które stwarzają dobry nastrój, ładnie pachną i są proste w pielęgnacji. Używamy własnych surowców i {urządzeń|maszyn, które mocno maksymalizują postępy prac. Nasza firma prowadzi usługi ogrodnicze dla Klientów z miast takich jak Włocławek, Inowrocław, Toruń, Bydgoszcz, jak i okolicznych miejscowości. Zapewniamy natychmiastową realizację prac i wysoką jakość usług. Jeśli myślą Państwo o ładnym i funkcjonalnym ogrodzie, warto przyjść do naszej pracowni.

  Data dodania: 17 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodnik Toruń »

  Jako firma ogrodnicza świadczymy całościowe usługi ogrodnicze w Toruniu, Bydgoszczy i najbliższym regionie. Na miejscowym rynku funkcjonujemy od wielu lat i przez ten czas zbudowaliśmy już wiele atrakcyjnych ogrodów. Uwielbiane przez naszą firmę ogrodniczą aranżacje to w głównej mierze nowoczesne ogrody, w których najnowsze trendy mieszają się z klasyczną elegancją. Nasza firma ogrodnicza to gwarancja wyjątkowego ogrodu. Na etapie projektowania ogrodu, nasi projektanci ściśle współpracują z Klientami, aby jak najdokładniej poznać ich preferencje. Dla naszej firmy ogrodniczej najważniejsze jest założenie ogrodu w każdym calu dopasowanego do oczekiwań Klienta. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne programy do projektowania ogrodów, które gwarantują doskonalszą wizualizację przed rozpoczęciem prac budowlanych. Oprócz projektowania ogrodów, nasza firma ogrodnicza oferuje także usługę zakładania trawników metodą siewu lub rolki. Dodatkowo specjalizujemy się w tworzeniu nawierzchni z kostki brukowej i w pielęgnowaniu ogrodów. Wspieramy naszych Klientów w utrzymywaniu ich ogrodów w dobrej kondycji zarówno a lato jak i zimę. Zajmujemy się również okresowym odśnieżaniem i grabieniem liści, oraz projektowaniem systemów wodnych na potrzeby podlewania ogrodu. Dla nas nie ma nic cenniejszego niż zadowolenie Klienta. Tworzyliśmy już ogrody przy domach jednorodzinnych, tereny zielone w miejscach publicznych, oraz przy siedzibach firm. Urozmaicone doświadczenia sprawiły, że żaden projekt nie stanowi dla nas wyzwania. Jako profesjonalna firma ogrodnicza zapewniamy dostawy roślin ogrodowych i kamienia dekoracyjnego. Zbudujemy Twój ogród od podstaw.

  Data dodania: 18 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Roboty koszące Szczecin »

  Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty usługowej naszej firmy eKlon ze Szczecina. Możemy zaproponować między innymi sprzedaż robotów koszących. Oferowane przez nasza firmę produkty, to wyroby najwyższej jakości i klasy. Ponadto wykonujemy wiele usług ogrodniczych, takich jak: zakładanie ogrodów, ogrody przydomowe, zagospodarowanie zieleni miejskiej i zieleni w przestrzeni publicznej, nasadzenia w ogrodach, pielęgnacja ogrodów i zieleni, zakładanie trawników, trawniki z rolki, pielęgnacja trawników, montaż systemów automatycznego nawadniania, przycinanie drzew owocowych i wiele innych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony w Internecie. W razie pytań lub wątpliwości polecamy kontakt telefoniczny. Chętnie doradzimy i pomożemy dokonać wyboru najkorzystniejszego rozwiązania.

  Data dodania: 25 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wycinka drzew »

  Przedsiębiorstwo Service Creative Green para się ogrodnictwem. Obojętnie jak jej siedziba znajduje się w pobliżu Gdańska, działa na obszarze całego Trójmiasta oraz okolic. Jako kolektyw doświadczonych fachowców, a naraz pasjonatów ogrodnictwa gwarantuje indywidualne podejście i również profesjonalną obsługę. Dysponuje najlepszej klasy sprzętem do obsługi a oprócz tego pielęgnacji terenów zielonych. Zapewnia duży wybór roślin z różnych stron świata. W zakres usług wchodzi projektowanie i pielęgnacja ogrodów, wycinka drzew i zakładanie systemów nawadniających. Świadcząc usługi ogrodnicze, firma kosi trawniki, formuje żywopłoty oraz realizuje opryski środkami ochrony roślin. Service Creative Green oferuje także odśnieżanie oraz fachowe sprzątanie klatek schodowych, parkingów i chodników. Wykonuje skuteczną dezynfekcję pomieszczeń a także powierzchni.

  Data dodania: 13 07 2021 · szczegóły wpisu »