Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'usługi informatyczne‎':

Sortuj po:

 • SupportIT - Outsourcing IT Poznań »

  SupportIT to firma, która dba o klienta pod każdym względem. Kierujemy usługi typowo do firm. Zarówno tych małych jak i dużych. Usługi informatyczne są dziś potrzebne każdej firmie na rynku. Serwisujemy sprzęt komputerowy, służymy pomocą informatyczną oraz świadczymy tzw. outsourcing informatyczny na terenie Poznania i okolic. Pozycjonowanie - to dziedzina, którą wprowadziliśmy na rynek dość dawno, i cieszymy się sporym zainteresowaniem. SupportIT istnieje na rynku IT od ponad 3 lat i wciąż rozwija skrzydła. Zapraszamy.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klaster it »

  Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka powstało w 2006 roku i od tamtej pory działa na rzecz budowy i rozwoju podkarpackiego klastra informatycznego. Firmy informatyczne zrzeszone w ramach stowarzyszenia, podejmuję działania rozbudowy branży informatycznej na Podkarpaciu. Po więcej informacji odsyłamy na naszą stronę, gdzie znajdziecie Państwo terminy organizowanych seminariów i konferencji informatycznych, katalog firm it z Podkarpacia, statut stowarzyszenia oraz wiele więcej. Jeśli natomiast chciałbyś współtworzyć podkarpacki klaster informatyczny, zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konfiguracja serwerów »

  Set IT oferuje kompleksowe usługi informatyczne dla firm. Set IT oferuje kompleksowe pogotowie IT, które działa 7 dni w tygodniu oraz outsourcing IT na terenie Warszawy. Posiadamy wielki wachlarz działania. Wykonujemy proste usługi, np.: instalacja i konfiguracja systemu operacyjnego, np. system CRM, ERP, naprawy komputerów, instalację serwerów oraz urządzeń sieciowych, usuwanie wszelkiego rodzaju wirusów, projektowanie sieci komputerowych i ich wdrażanie. Oferta naszej firmy obejmuje również stałą obsługę informatyczną która jest dostosowywana indywidualnie pod każdego Klienta.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Bydgoszcz »

  Również Twoje przedsiębiorstwo powinna posiadać w współczesnych czasach wprawnie opracowaną oraz stworzoną stronę internetową. Powinna ona bowiem zwrócić uwagę ewentualnego konsumenta. Dlatego tak dużo firm w współczesnych czasach wychodzi vis-a-vis oczekiwaniom - proponuje kompetentne projektowanie i tworzenie stron internetowych. To jednak nie wystarczy w tym, żeby odnieść sukces i zwiększyć liczbę klientów. Niesłychanie ważne jest dodatkowo pozycjonowanie strony internetowej. To również mamy do zaoferowania dziś Twojej profesjonalnej firmie.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi informatyczne rzeszów »

  Klaster IT, czyli wschodni klaster informatyczny to stowarzyszenie mające na celu skupianie zarówno wschodnich firm informatycznych, jak i samych informatyków. Wychodzimy z założenia, że jako duża grupa firm it jesteśmy w stanie skuteczniej realizować cele na potrzeby wschodniej informatyki. Na stronie znajdziecie katalog firm informatycznych oraz ogłoszenia pracy dla informatyka (programisty). Naszą siedzibą jest Rzeszów. Wspólnie wdrażamy nowoczesne systemy i technologie informatyczne, razem lepiej wykorzystujemy potencjał naszego regionu.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis drukarek Wrocław »

  Szczotki rozładowujące, folia teflonowa, papier a także odmienne części potrzebne do pracy kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych, niszczarek opłaca się kupić w przedstawionej spółce. Możemy zaręczyć, że różne reperacje zrobimy prędko, precyzyjnie a także, tanio i przykładnie
  Nasza firemka posiada wszelkie atuty markowego i innowacyjnego przedsiębiorstwa z którym opłaca się kooperować.
  W tym miejscu chcemy wymienić nazwy niektórych dostępnych u nas producentów Acer, XeroX, KYOCERA-MITA, OPUS.

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny serwis ploterów »

  Działamy jako firma w szeregach, której zatrudnienie znajduje krąg specjalistów, którzy są w stanie wykonać każde powierzone im temat. Paramy się naprawianiem palmtopów, notebooków, ploterów i innych urządzeń elektronicznych. Za sprawą wieloletniemu doświadczeniu nie ma dla nas zadań trudnych, których byśmy nie zrobili. Jesteśmy w stanie przywrócić do życia nie sposób płyt głównych, zastąpić matryce LCD bądź LED a także przeprowadzić niemało innych napraw. Gwarantujemy, że każdy kto zdecyduje się na zapoznanie z naszą ofertą będzie całkowicie usatysfakcjonowany. Dodatkową zaletą naszego serwisu jest zjawisko, że zapewniamy szybkość realizacji powierzonych nam zleceń i bardzo atrakcyjne ceny. Z nami każdy będzie mógł znajdować upodobanie zupełnie sprawną elektroniką. Zapewniamy indywidualne postępowanie do każdego klienta.

  Data dodania: 07 12 2016 · szczegóły wpisu »