Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'tłumaczenia':

Sortuj po:

 • Tłumaczenia z hiszpańskiego »

  Zespół tłumaczy z biura Supertłumacz to grono znacznie wykwalifikowanych fachowców. Jeżeli chodzi o hiszpański tłumaczenia są lepsze, gdy posiada się wiedzę o kulturze Hiszpanii. Niektóre dwuznaczności językowe wyłącznie wtedy odpowiednio się wychwytuje. Każdy tłumacz hiszpański potrafiący - z biura tłumaczeń hiszpańskiego Supertłumacz - orientuje się w rozmaitych kwestiach technicznych. Dzięki temu profesjonalnie robione są tłumaczenia techniczne hiszpański wykorzystujące. Tłumaczenia na hiszpański jeżeli tłumaczenie na hiszpański jest rzeczywiście długie nad zadaniem czuwa paru fachowców. Firmy zainteresowane zwiększeniem obrotów mogą zamówić przekład witryn internetowych. Na witrynie Tlumaczeniehiszpanskiego.pl ujęto politykę jakości. Tłumaczenia hiszpańskiego mogą odnosić się do korespondencji poszczególnych firm. Każdy hiszpański tłumacz z Supertłumacza ma bogate wykształcenie i ciągle doskonali osobiste kwalifikacje. Dobry hiszpański tłumacz to taki, który ma właściwą praktykę i ekspresowo robi zlecenia.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Bardzo wysokie kwalifikacje, niezmiernie duża kultura w kontaktach z Interesantami i dodatkowo swoiste podejście do każdego z nich to jedynie poniektóre z naszych wartości. Pochłaniamy się tłumaczeniami. Tłumaczenia pisemne, ustne, fachowe na rozliczne języki. Wypatrujesz niniejszego gatunku usługi? Obecnie możesz zakończyć! Zapraszamy do kooperacji i zapraszamy do gremia zadowolonych Odbiorców. Rozróżnia nas fachowość nie jedynie w trakcie nawiązywania pierwszego kontaktu, lecz w toku istnienia całej kooperacji.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm w Opolu »

  Profesjonalne kursy językowe dla firm na terenie Opola oraz całej Polski. Obsługujemy firmy prywatne, korporacje, instytucje, urzędy oraz placówki rządowe. Uczestniczymy w projektach unijnych, jak również prowadzimy kursy indywidualne. Nasz podejście do kursanta jest indywidualne, a ewentualne grupy są nieliczne. Prowadzimy także centrum tłumaczeń na całą Polskę. Aby wycenić tłumaczenie, skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie. W ofercie także kursy języka angielskiego w biznesie (Business English), Technical English, IT English. Specjalizujemy się w języku angielskim

  Data dodania: 15 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  Jesteśmy firmą która proponuje Wam translacje tekstów z języka polskiego na angielski i z języka angielskiego na polski. Mamy kilkuletnie doświadczenie i zespół wykwalifikowanych specjalistów. Dla twojej wygody prowadzimy internetową obsługę zleceń dzięki czemu zaoszczędzasz swój czas i pieniądze. Przekazujemy bezpłatną wycenę tekstów. Wystarczy wysłać do nas email a w zaciągu godziny skończona wycena już jest u Państwa. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej postulujących klientów. Współpracując masz pewność najwyższej jakościowo posługi i to w małej cenie.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Chcemy zaproponować Państwu innowacyjną ofertę tłumaczeń języków Starego Kontynentu. Nasze usługi obejmują tłumaczenia pisemne oraz ustne. Dla klientów poszukujących profesjonalnego i sprawnego tłumaczenia języka angielskiego, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę - koszt tłumaczenia strony przeliczeniowej to już 25 złotych netto. Wykonujemy przekłady prawne, biznesowe, techniczne, medyczne oraz lokalizację stron www i oprogramowania komputerowego. Nasze biuro tłumaczeń charakteryzuje sumienność, doświadczona kadra tłumaczy lubiących swój zawód a także terminowość wykonywania powierzonych nam zadań. Zapraszamy.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia rosyjski Rzeszów »

  Zajmujemy się profesjonalnym tłumaczeniem tekstów, jak również rozmów przeprowadzanych na żywo. Cechuje nas znaczne doświadczenie zdobyte w czasie paru zeszłych lat, indywidualne podejście do każdego "projektu", oraz dbałość o najdrobniejszy detal. Większa część naszych klientów to konsumenci indywidualni, którzy potrzebują naszych usług w aspekcie tłumacznia różnorodnych dokumentów, jak: akty urodzenia, atk małżeństwa, umowy, itp. Obsługujemy jednak również parę sporych firm z naszego regionu, które korzystają z naszych usług w zakresie spotkań biznesowych z obcokrajowcami. Jesteśmy również w stanie zaproponować Państwu szereg dodatkowych usług powiązanych z językami obcymi, jak szkolenia, korepetycje, itp.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie »

  W dziedzinie którą stanowią tłumaczenia, bardzo ważne jest zachowanie należytej poufności w zakresie tworzonych tłumaczeń. Korzystając z oferty biura Supertlumacz.pl, każdy Klient ma zagwarantowane, iż powyższa zasada będzie obowiązywała w każdego typu tłumaczeniu, a wszystkie podane dane będą wyjątkowo chronione. Każdy tłumacz pracujący w biurze Supertlumacz.pl zobowiązany jest do przestrzegania pełnej tajemnicy w związku z realizowanymi tłumaczeniami. Ponad to biuro tłumaczeniowe Supertlumacz.pl uczestniczy w programie Rzetelna Firma KRD. Rzutowała na to bardzo ilość uzyskanych pozytywnych referencji, które biuro otrzymuje od Klientów prywatnych jak też klientów biznesowych z różnych branż. Oprócz stosownych certyfikatów oraz referencji, biuro tłumaczeń Supertlumacz.pl dysponuje również nowoczesnym systemem informatycznym, dzięki któremu wszelkie informacje przesyłane droga internetową są zabezpieczone.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • LIWO - Tłumaczenia pisemne katowice »

  Rzeszę wiernych klientów przekonaliśmy sobie z powodu prędkiego oraz fachowego realizacji każdego zadania. Współpracujemy z profesjonalnymi tłumaczami konferencyjnymi o wieloletnim doświadczeniu i doskonałym przygotowaniu merytorycznym, co pozwala nam umożliwić usługi na najwyższym poziomie. Klientami naszego biura tłumaczeń w Katowicach są podobnie jak zwyczajne osoby, jak i zakład pracy z różnorodnych branż gospodarczych. Do każdego zadania jakie otrzymaliśmy wypełniamy sumiennie. Do do wszystkich tłumaczeń, tłumacze pracujący w Liwo z Katowic są selekcjonowani na podstawie ich kompetencji a także specjalizacji z właściwej dziedziny tłumaczenia. Przegląd tłumaczenia jest to konfrontacja dostarczonego przez klienta tłumaczenia (w wersji elektronicznej - edytowalnej) z tekstem w języku pierwotnym.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Języków Obcych »

  Firma Języki Warszawa oferuje usługi kursy niemieckiego katowice językowe w zakresie nauczania, szkoleń, jak również tłumaczeń. Specjalizujemy się w języku angielskim, niemieckim i francuskim. Oferujemy nauczanie prywatne i warsztaty w małych i średniej wielkości grupach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy kursy z języka ogólnego i profesjonalnego, jak i warsztaty przygotowawcze i egzaminacyjne. Organizujemy kursy dostosowane do wymagań uczestników i przy uwzględnieniu ich zaawansowania językowego, a ponadto czasu jakim dysponują. tłumaczenia przysięgłe katowice Świadczymy również usługi tłumaczeniowe zarówno ustne jak i pisemne, w tym uwierzytelnione. Przedstawiamy Państwu interesującą ofertę, zapewniając konkurencyjne ceny i dogodne warunki współpracy.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • TRANSLAX »

  Oferta biura tłumaczeń TRANSLAX. Tłumaczenia pisemne, wykonujemy tłumaczenia przysięgłe, potwierdzone oraz zwykłe. Posiadamy ogromne doświadczenie w tłumaczeniach technicznych, przekładach instrukcji, opisów maszyn i urządzeń, ponadto naszą specjalnością są teksty handlowe, prawne, finansowe oraz informatyczne. Nasza oferta obejmuje wszystkie pary językowe. Organizujemy tłumaczenia ustne (symultaniczne, kabinowe i szeptane) we wszystkich popularnych parach językowych. Zapewniamy obsługę na konferencjach, szkoleniach, przyjęciach, spotkaniach biznesowych, w urzędach, na przesłuchaniach itd. Technologia tłumaczeniowa to narzędzia CAT które znacząco obniżają koszty, dzięki CAT płacą państwo tylko za tłumaczenia tekstów unikatowych. Ponadto oferujemy skład DTP przetłumaczonych dokumentów na wszystkie języki zgodnie z ich regułami, normami i trendami składu. W ofercie znajdą Państwo też projektowanie graficzne, ulotki, wizytówki, kalendarzyki, koperty, broszury, gadżety z Państwa logiem, banery (również odblaskowe).

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Bielsko »

  Powierzając zrealizowanie tłumaczenia zawodowemu biuru tłumaczeniowemu, wymaga się by tłumaczenie to było niezwykle wysokiej jakości. Ważna jest dokładność oraz, w szczególności w sytuacji tłumaczeń przysięgłych, znajomość wyrażeń z dziedziny, którą się tłumaczy. ATRANS - biuro tłumaczeń Żywiec, to zawodowe biuro tłumaczeń, w którym w przypadku każdego tłumaczenia, kontrahenci mają możliwość oczekiwać na wypełnienie wspomnianych wymogów. Każdego typu tłumacz angielskiego, niemieckiego lub też tłumacz przysięgły tam zatrudniony, to doświadczony ekspert. W zakresie usługi tłumaczenia Żywiec czy też tłumaczenia Bielsko, ATRANS obsługuje klientów prywatnych jak i różnego rodzaju firmy. Dla firm prezentuje oprócz tego profesjonalne kursy angielskiego, blisko powiązane z branżą w jakiej firma korzystająca z kursu prowadzi działalność. Stając naprzeciwko wymaganiom klientów, jak również ceniąc ich czas, biuro tłumaczeń ATRANS realizuje tłumaczenia przez Internet. Dzięki temu, klient ma szansę czekać na niezwykle szybką realizację powierzonego tu tłumaczenia, bez utraty jego precyzji.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe spółki »

  Główną opcją w należącej do nas ofercie są sprzedaż gotowych spółek z o.o. a także rejestracja nowych spółek w KRS-ie – ukształtowanych prawnie według wytycznych Klienta. Co więcej oferujemy Klientom całą gamę komplementarnych usług wspierających przedsiębiorców, usług umożliwiających zmniejszenie wydatków na prowadzenie firmy. Kompetentnie odpowiemy na Państwa zapytania.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • TŁUMACZENIA Z ANGIELSKIEGO NA POLSKI »

  Biuro tłumaczeń Langea oferuje tłumaczenia z angielskiego na polski. Tłumaczenia z angielskiego na polski stanowią trzon naszej działalności. Większa część tekstów tłumaczonych w naszym biurze to instrukcje obsługi, umowy, publikacje w języku angielskim. Każdy z tekstów angielskich jest dokładnie analizowany przed procesem przekładu, a następnie dobierany jest odpowiedni tłumacz specjalizujący się w danej dziedzinie. Tłumaczenia z angielskiego na polski są bardzo popularne, dlatego w sieci znaleźć można całą masę osób oferujących swoje usługi w przekładzie. Jednak dobór odpowiedniego tłumacza to proces bardziej skomplikowany – należy zapoznać się z doświadczeniem, referencjami, certyfikatami, a także opiniami o danym pracowniku, aby uniknąć przykrych niespodzianek. Tłumaczenia z angielskiego na polski w Langea to najlepszy wybór, ponieważ oferujemy bardzo konkurencyjną stawkę przekładu za wysoką jakość pracy. Jedna strona rozliczeniowa 1800 zzs w naszym biurze zaczyna się już od 20, 99 brutto, co czyni nas jedną z najbardziej atrakcyjnych cenowo firm w Polsce!

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leszczenko Tłumaczenia: ROSYJSKI, NIEMIECKI »

  Biuro tłumaczeń Leszczenko Tłumaczenia mieści się w Warszawie. Prowadzącą biuro jest tłumacz przysięgły języka rosyjskiego. Nasze biuro specjalizuje się w tłumaczeniach j. rosyjskiego i j. niemieckiego. Nie rozdrabniamy się na tłumaczenia w wielu językach, dzięki czemu tłumaczenia rosyjskiego i niemieckiego stoją u nas na najwyższym poziomie. Oferujemy Państwu pełną obsługę tłumaczeniową w przystępnej cenie. Działamy szybko i sprawnie. Ponadto oferujemy również korektę językową native speakera.

  Data dodania: 04 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje angielski Będzin »

  Posiadasz jakiś materiał do dokonania przekładu z nieznanego Ci języka? A może potrzebujesz wykładów, dzięki którym poprawisz swoją znajomość danego języka? Mieszkasz gdzieś na obszarze Śląska? Mamy dla Ciebie ofertę doskonałą, która sprawi, że wszelkie Twoje tłumaczenia Śląsk zostaną przeprowadzone idealnie. Za to, jeśli chcesz skorzystać z korepetycji - skorzystaj ze świadczeń bezkonkurencyjnych. Niezależnie od tego, czy odpowiadają Ci korepetycje niemiecki Będzin, czy korepetycje angielski Będzin dajemy Ci gwarancję pełni zachwytu z naszych usług. Wybierasz korepetycje Sosnowiec, czy też tłumaczenia Sosnowiec - to wszystko masz już dziś w jednym miejscu, w najwspanialszej na rynku cenie i w możliwie największej jakości. Zapraszamy!

  Data dodania: 12 11 2018 · szczegóły wpisu »