Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'tłumaczeń':

Sortuj po:

 • Biuro tłumaczeń »

  Bardzo wysokie kwalifikacje, niezmiernie duża kultura w kontaktach z Interesantami i dodatkowo swoiste podejście do każdego z nich to jedynie poniektóre z naszych wartości. Pochłaniamy się tłumaczeniami. Tłumaczenia pisemne, ustne, fachowe na rozliczne języki. Wypatrujesz niniejszego gatunku usługi? Obecnie możesz zakończyć! Zapraszamy do kooperacji i zapraszamy do gremia zadowolonych Odbiorców. Rozróżnia nas fachowość nie jedynie w trakcie nawiązywania pierwszego kontaktu, lecz w toku istnienia całej kooperacji.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm w Opolu »

  Profesjonalne kursy językowe dla firm na terenie Opola oraz całej Polski. Obsługujemy firmy prywatne, korporacje, instytucje, urzędy oraz placówki rządowe. Uczestniczymy w projektach unijnych, jak również prowadzimy kursy indywidualne. Nasz podejście do kursanta jest indywidualne, a ewentualne grupy są nieliczne. Prowadzimy także centrum tłumaczeń na całą Polskę. Aby wycenić tłumaczenie, skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie. W ofercie także kursy języka angielskiego w biznesie (Business English), Technical English, IT English. Specjalizujemy się w języku angielskim

  Data dodania: 15 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  Jesteśmy firmą która proponuje Wam translacje tekstów z języka polskiego na angielski i z języka angielskiego na polski. Mamy kilkuletnie doświadczenie i zespół wykwalifikowanych specjalistów. Dla twojej wygody prowadzimy internetową obsługę zleceń dzięki czemu zaoszczędzasz swój czas i pieniądze. Przekazujemy bezpłatną wycenę tekstów. Wystarczy wysłać do nas email a w zaciągu godziny skończona wycena już jest u Państwa. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej postulujących klientów. Współpracując masz pewność najwyższej jakościowo posługi i to w małej cenie.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Chcemy zaproponować Państwu innowacyjną ofertę tłumaczeń języków Starego Kontynentu. Nasze usługi obejmują tłumaczenia pisemne oraz ustne. Dla klientów poszukujących profesjonalnego i sprawnego tłumaczenia języka angielskiego, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę - koszt tłumaczenia strony przeliczeniowej to już 25 złotych netto. Wykonujemy przekłady prawne, biznesowe, techniczne, medyczne oraz lokalizację stron www i oprogramowania komputerowego. Nasze biuro tłumaczeń charakteryzuje sumienność, doświadczona kadra tłumaczy lubiących swój zawód a także terminowość wykonywania powierzonych nam zadań. Zapraszamy.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia rosyjski Rzeszów »

  Zajmujemy się profesjonalnym tłumaczeniem tekstów, jak również rozmów przeprowadzanych na żywo. Cechuje nas znaczne doświadczenie zdobyte w czasie paru zeszłych lat, indywidualne podejście do każdego "projektu", oraz dbałość o najdrobniejszy detal. Większa część naszych klientów to konsumenci indywidualni, którzy potrzebują naszych usług w aspekcie tłumacznia różnorodnych dokumentów, jak: akty urodzenia, atk małżeństwa, umowy, itp. Obsługujemy jednak również parę sporych firm z naszego regionu, które korzystają z naszych usług w zakresie spotkań biznesowych z obcokrajowcami. Jesteśmy również w stanie zaproponować Państwu szereg dodatkowych usług powiązanych z językami obcymi, jak szkolenia, korepetycje, itp.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • LIWO - Tłumaczenia pisemne katowice »

  Rzeszę wiernych klientów przekonaliśmy sobie z powodu prędkiego oraz fachowego realizacji każdego zadania. Współpracujemy z profesjonalnymi tłumaczami konferencyjnymi o wieloletnim doświadczeniu i doskonałym przygotowaniu merytorycznym, co pozwala nam umożliwić usługi na najwyższym poziomie. Klientami naszego biura tłumaczeń w Katowicach są podobnie jak zwyczajne osoby, jak i zakład pracy z różnorodnych branż gospodarczych. Do każdego zadania jakie otrzymaliśmy wypełniamy sumiennie. Do do wszystkich tłumaczeń, tłumacze pracujący w Liwo z Katowic są selekcjonowani na podstawie ich kompetencji a także specjalizacji z właściwej dziedziny tłumaczenia. Przegląd tłumaczenia jest to konfrontacja dostarczonego przez klienta tłumaczenia (w wersji elektronicznej - edytowalnej) z tekstem w języku pierwotnym.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Bielsko »

  Powierzając zrealizowanie tłumaczenia zawodowemu biuru tłumaczeniowemu, wymaga się by tłumaczenie to było niezwykle wysokiej jakości. Ważna jest dokładność oraz, w szczególności w sytuacji tłumaczeń przysięgłych, znajomość wyrażeń z dziedziny, którą się tłumaczy. ATRANS - biuro tłumaczeń Żywiec, to zawodowe biuro tłumaczeń, w którym w przypadku każdego tłumaczenia, kontrahenci mają możliwość oczekiwać na wypełnienie wspomnianych wymogów. Każdego typu tłumacz angielskiego, niemieckiego lub też tłumacz przysięgły tam zatrudniony, to doświadczony ekspert. W zakresie usługi tłumaczenia Żywiec czy też tłumaczenia Bielsko, ATRANS obsługuje klientów prywatnych jak i różnego rodzaju firmy. Dla firm prezentuje oprócz tego profesjonalne kursy angielskiego, blisko powiązane z branżą w jakiej firma korzystająca z kursu prowadzi działalność. Stając naprzeciwko wymaganiom klientów, jak również ceniąc ich czas, biuro tłumaczeń ATRANS realizuje tłumaczenia przez Internet. Dzięki temu, klient ma szansę czekać na niezwykle szybką realizację powierzonego tu tłumaczenia, bez utraty jego precyzji.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »