Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'telewizja przemysłowa':

Sortuj po:

 • Monitoring IP »

  Monitoring IP to system zbudowany z nowoczesnych urządzeń zaprojektowany do obserwowania oraz ochrony osób i mienia który rozwija się wyjątkowo dynamicznie. To sprawia że następuje pojawianie się niezliczonej ilości produktów i programów przystosowanych do obserwacji wizyjnej. Zdecydowanie wpływ na obecny kształt branży monitoringu ma dynamiczny rozwój sprzętu IP, który znosi wszelkie kłopoty i ograniczenia zarówno w budowie, jak i w organizacji systemów telewizji dozorowej. Tworząc system telewizji przemysłowej należy ujednolicić technologie do odpowiednich rodzajów zastosowań oraz potrzeb w zakresie opłacalności i technicznym, biorąc pod uwagę łatwość konserwacji i uniwersalność systemu.
  Zobacz nasz sklep w którym masz do dyspozycji wielki wybór artykułów CCTV w niskich cenach. Kamery, rejestratory, karty DVR, monitory, obiektywy, konwertery, wideoserwery, systemy bezprzewodowe, monitory zespolone z rejestratorami, obiektywy typu CS i 13mm do kamer płytkowych, quady, wzmacniacze, systemy bezprzewodowe, wideoserwery, wtyki, złącza, zasilacze, przewody, przewody i akcesoria.
  Proponujemy atrakcyjne rabaty dla firm instalatorskich.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamery monitoring »

  Firma oferuje usługi w zakresie instalacji, projektowania i sprzedaży najlepszej jakości systemów zabezpieczenia mienia. Dzięki współpracy z wieloma dostawcami sprzętu dysponujemy dużą elastycznością przy doborze odpowiedniego produktu. W naszym sklepie internetowym można dokonać zakupu sprzętu z zakresu monitoringu analogowego, monitoringu sieciowego, systemów alarmowych i kontroli dostępu. Klienci znajdą w sklepie wiele korzystnych promocji i rabatów. Pracownicy firmy dysponują odpowiednią wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring Kamery »

  Witamy w naszym sklepie z produktami telewizji przemysłowej. Przedstawiamy ofertę na wybór w szerokim zakresie sprzętu i urządzeń CCTV. W ofercie ogromny asortyment artykułów: kamery miniaturowe i standardowe, rejestratory stacjonarne i mobilne, monitory przemysłowe, obiektywy, konwertery, rozdzielacze, systemy bezprzewodowe, wideoserwery, wtyki, złącza, zasilacze impulsowe i buforowe, kable monitoringowe i skrętkę komputerową.
  Oferujemy aktualne nowe artykuły z branży telewizji przemysłowej, mamy do zaproponowania wysokiej jakości sprzęt w konkurencyjnych cenach.
  Oferujemy sprzęt najlepszych firm jak: Samsung, Sanyo, Simens, Bosh, Sony, Vivotek, Acti, Axis, Air Live, Tokina Vivotek, Irlab, Raiden, CNB Honeywell, Axis, K2-Tech, Heitel, Aper, Panasonic oraz wiele innych.
  Nasze produkty wystawiamy w najlepszych na rynku cenach, dużą zaletą naszego sklepu są promocje i rabaty dla stałych klientów i firm instalatorskich. Naszą domeną jest szybka wysyłka towarów. Nie zwlekaj i odwiedź nasz sklep.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA CCTV MONITORING »

  W dzisiejszym współczesnym świecie monitoring wizyjny stał się głównym czynnikiem, gwarantującym bezpieczeństwo ludzi oraz wartości materialnych na określonym terenie jak, parkingi, place zabaw, centra handlowe lub w fabrykach, biurach. Daje możliwość obserwacji i zdobycie obrazów z kamer, które wymagają interwencji ochrony oraz instytucji dbających o ochronę obywateli. Nasza Firma specjalizuje się w systemach kontroli dostępu i rozwiązań sieciowych. Zajmujemy się wykonawstwem, obsługą oraz kompleksowym serwisem urządzeń i systemów cctv. Dostosowujemy usługi do indywidualnych potrzeb firm i każdego klienta. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu instalacji w budynkach firm, halach produkcyjnych, placówkach handlowych, biurach, magazynach szkołach i innych pomieszczeniach. Oferujemy pełen zakres usług umożliwiający wszystkie właściwe techniczne narzędzia dla osiągnięcia optymalnego poziomu bezpieczeństwa firm i ludzi. Nasi technicy są przeszkoleni w dziedzinie instalacji, montażu i uruchamiania Prowadzimy wysyłkowy sklep Branżowy Telewizji Przemysłowej, w którym oferujemy największy wybór i różnorodny asortyment ponad 1200 artykułów i sprzętu oraz towarów telewizji cctv. Tu w naszym sklepie znajdziesz kamery analogowe i sieciowe, rejestratory stacjonarne i mobilne, monitory przemysłowe, obiektywy sterowane i manualne, dzielniki obrazu, bezpieczniki, systemy bezprzewodowe, wideoserwery, wtyki BNC, RCA, DC, złącza, kable monitoringowe i skrętka komputerowa, oraz najróżniejsze akcesoria z branży CCTV. Importujemy urządzenia najlepszych firm branży monitoringu i telewizji przemysłowej. Sony, Vivotek, Acti, Axis, Air Live, Tokina, Vivotek, Irlab, Raiden, CNB Honeywell, Trend, DVS, Simens, NoVus, COP Security VidiLine, Tokina, GeoCam, Fujinon, Geo Cam, Dauha oraz wiele innych. Nasze towary proponujemy w bardzo niskich cenach, funkcjonuje w naszym sklepie system rabatowy dla stałych klientów i firm instalatorskich.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamery, Monitoring »

  Zagrożenie to nieodzowny element dzisiejszego dnia, dlatego technologia telewizji wizyjnej jest istotnym sposobem, który umożliwia organizację bezpieczeństwa ludzi oraz wartości materialnych w terenie jak, tereny rekreacyjne lub urzędy, w sklepach, kościołach. Umożliwia uzyskanie wglądu i rejestrację informacji na temat zdarzeń, które wymagają interwencji ochrony oraz instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo obywateli.
  Firma AIP zajmuje się kompleksowymi systemami zabezpieczeń obiektów stacjonarnych. Zajmujemy się wykonawstwem, obsługą oraz kompleksowym serwisem urządzeń i systemów cctv. Mamy praktykę i doświadczenie w dziedzinie monitoringi i telewizji cctv.
  Posiadamy doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu systemów monitoringu w budynkach firm, biurach, mieszkaniach, placówkach handlowych jak i na terenach otwartych i innych pomieszczeniach. Oferujemy całkowity zakres usług który stwarza wszystkie profesjonalne techniczne atrybuty dla stworzenia optymalnego poziomu ochrony ludzi i obiektów.
  Prowadzimy wysyłkowy sklep Branżowy Telewizji Przemysłowej, w którym oferujemy wyjątkowo bogaty i różnorodny asortyment ponad 1500 artykułów i urządzeń oraz produktów
  telewizji cctv. Nasz sklep wyposażony jest w urządzenia jak: kamery analogowe i kamery IP, rejestratory, monitory zespolone z rejestratorami, obiektywy DC i megapikselowe, quady, wzmacniacze, systemy bezprzewodowe, wideoserwery, wtyki, złącza, przewody, oraz najróżniejsze akcesoria z branży CCTV. Prowadzimy dystrybucję najlepszych firm branży monitoringu i telewizji przemysłowej. Sony, Vivotek, Acti, Axis, Air Live, Tokina, Vivotek, Irlab, Raiden, CNB Honeywell, Bosh, BCS, Air Live, Ever Fokus, Sony, OvisLink, Aver Media, Acti oraz wiele innych.
  Nasze produkty proponujemy w atrakcyjnych cenach, dużą zaletą naszego sklepu są promocje i rabaty dla stałych klientów i firm instalatorskich. Naszą domeną jest szybka wysyłka towarów. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie wysyłkowym i życzymy udanych zakupów.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • DMAX - systemy bezpieczeństwa »

  DMAX - profesjonalny sprzęt dla systemów zabezpieczeń. D-max to firma, która została stworzona przez Dongyang-Unitech z Korei, produkującego od 1992 roku urządzenia telewizji przemysłowej dla wielu firm z branży alarmów i zabezpieczeń. W 1994 roku produkty marki D-max zostały zatwierdzone przez firmę Samsung CCTV i została zawarta umowa OEM (13 produktów z wyjątkiem matryc wizyjnych). Wszystkie produkty spod szyldu Dmax wyróżnia najwyższa jakość i zaawansowanie technologiczne. Zapoznaj się z ofertą firmy Dmax. Działamy w takich obszarach, jak: CCTV, telewizja przemysłowa, kamery przemysłowe, systemy zabezpieczeniowe

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rolety zewnętrzne »

  Bezpieczeństwo w domu jest bardzo ważne. Dlatego również polecamy każdemu nasze usługi. Jesteśmy doświadczoną firmą, która oferuje profesjonalną usługi powiązane z zapewnianiem naszym nabywcom bezpieczeństwa. Proponujemy Tobie systemy przeciwpożarowe katowice. Nasze towary są profesjonalne co zapewnia Tobie odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Nasze systemy pozwalają wykryć nawet niewielką ilość dymu i ognia. Mamy w katalogu produktów też detale zabezpieczające od włamań. Polecamy kompleksowe systemy alarmowe, które także są wysokiej klasy. Jesteśmy pewni, że korzystając z naszych rozwiązań odpowiednio zabezpieczysz swój lokal i swój majątek. Sprzedajemy profesjonalne sejfy katowice, które spełniają określone standardy i pozwolą Ci bezpiecznie przechowywać w domu dosłownie najcenniejsze przedmioty. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 14 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • HURTOWA SPRZEDAŻ - Makrosat »

  Wiemy niewątpliwie jak bardzo ważna jest kwestia bezpieczeństwa i dlatego także zajmujemy się sprzedawaniem i dostarczaniem wszystkim zainteresowanym najwyższej jakości urządzeń, które pozwalają na stworzenie adekwatnego poziomu bezpieczeństwa. Mamy w dystrybucji wysokiej jakości systemy alarmowe, które każdemu na pewno pozwalają poczuć się bardzo bezpiecznie. Nasza firma zajmuje się również dostarczaniem innych systemów, które mają zapewniać stosowny poziom bezpieczeństwa. Dzięki nam jesteście w stanie niewątpliwie zbudować takie systemy bezpieczeństwa jak telewizja przemysłowa i telewizja cyfrowa. Wykonywaniem naszych usług dystrybucji tego rodzaju towarów zajmujemy się od wielu lat i gwarantujemy najwyższą jakość. Dzięki skorzystaniu z oferty mojej korporacji prawie każdy będzie w stu procentach zadowolony ponieważ znacznie zwiększy poziom bezpieczeństwa.

  Data dodania: 03 07 2015 · szczegóły wpisu »