Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'szkolenia':

Sortuj po:

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Szkolenia obsługa klienta »

  Prokadra jest firmą, która tworzy m. in. szkolenia dla bardzo małych firm, a także klientów korporacyjnych. Słuchaczami są także instytucje państwowe. Firma organizuje szkolenia w Krakowie – metropolii, gdzie jest wiele firm. Potrzebne są tobie lub twojej firmie szkolenia handlowe – zgłoś się do Prokadra. Firmę Prokadra cechuje profesjonalna obsługa klienta a także bardzo bogata oferta. Wybrane zagadnienia naszych kursów obejmują: skuteczne techniki sprzedaży, tematy HR, prawo pracy, treningi menedżerskie oraz wiele innych. Jeśli wymagasz szkolenia przygotowanego do Twoich wymagań – zadzwoń do Prokadra. Trenerzy postarają się by szkolenie zostało przeprowadzone zgodnie z założeniami.

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP »

  W przypadku, gdy Twój szef zobligował Cię do wyszukania firmy proponującej szkolenia BHP to wchodząc na naszą stronę trafiłeś w dziesiątkę. Właścicielem strony jest Centrum Kształcenia Mieczysław Jankowski - najlepsza wśród krajowych firm trudniących się usługami BHP, takimi jak szkolenia BHP i ocena ryzyka zawodowego. Jesteśmy liderem dzięki naszym klientom, którzy od lat cenią przeprowadzane przez nas szkolenia BHP uważając je za interesujące i wartościowe. Na pozytywną ocenę pracowaliśmy przez długi czas zawsze zatrudniając najlepszych trenerów BHP i troszcząc się o jakość i przyjazność naszych programów szkoleniowych. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów w szkoleniach stosujemy prezentacje multimedialne, filmy instruktażowe, a ćwiczenia z udzielania pierwszej pomocy przeprowadzamy na manekinach. Nasze szkolenia BHP są tak elastycznie zbudowane, że można je użyć dla każdej grupy pracowniczej. Podsumowaniem każdego szkolenia BHP jest egzamin i dyplom. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zintegrowane systemy zarządzania »

  Audytor z praktykąr, którego specjalnością są systemy zarządzania jakością oraz zintegrowane systemy zarządzania. Początkiem działań firmy Halicki System jest wdrożenie systemu według standardu EN ISO 9001:2008. Jego wprowadzanie uwzględnia przygotowanie koncepcji i szkolenie zespołu. Techniki odnoszą się do takich dziedzin pracy jak BHP, ochrona informacji, które znajdują zastosowanie w każdej firmie bez względu na jej zadania. Firma świadczy także wprowadzanie ISO, uwzględniające indywidualne, profesjonalne zadania klientów, czego przykładem może być system zarządzania bezpieczeństwem żywności lub system zarządzania dla dostawców branży motoryzacyjnej. Metody zapewniają uwzględniającą przepisy jakość usług i produktów. W ten sposób wdrożenie danego systemu zarządzania czyni daną firmę bardziej atrakcyjną na rynku.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z przywództwa »

  Porządny menadżer, jaki tak naprawdę zdoła rozporządzać oddziałem jest współcześnie niezmiernie fundamentalną osobą w firmie. Prawidłowo wytrenowany menadżer dzisiaj to nie jedynie ekspresowo przyjmowane decyzje. Ewidentnie w mgnieniu oka i co niezwykle ważkie, poprawnie przyjęte decyzje, lecz także jest to postać, jaka w szczególności koncentruje się na osobach, jakie mają wprowadzić w życie zlecone przez niego zadania. Nasza firma absorbuje się trenowaniem takich właśnie menadżerów. Zapraszamy.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Marcin Ogiński - facebook, fanpage, Toruń »

  Wstąp na stronę, gdzie poznasz ofertę dotycząca prowadzenia profili w mediach społecznościowych. Masz fanpage? Zleć jego prowadzenie kompetentnej i znającej się na rzeczy osobie. Zobacz, jak korzystna oferta została zaprezentowana i skorzystaj z niej. Dzięki zastosowaniu social media znajdziesz nowych klientów.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe szkolenia »

  Z przyjemnością zapraszamy na naszą stronę internetową: www.wozki-widlowe-szkolenia.pl. Znajdą tu państwo najbardziej potrzebne wiadomości oraz informacje dotyczące szkoleń. Obiecujemy dostarczenie potrzebnej wiedzy oraz praktycznych umiejętności z zakresu wózków widłowych. Nasze kursy dają możliwość na bezproblemowe zdanie egzaminu i uzyskanie uprawnień operatora wózków widłowych. Nasze stowarzyszenie funkcjonuje od wielu lat i prowadzi szkolenia. Nasze kursy są przeprowadzane przez wykwalifikowanych ludzi, posiadających bardzo duże doświadczenie. W celu zdobycia bardziej szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą a także do odwiedzin naszej witryny: www.wozki-widlowe-szkolenia.pl

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • TCC »

  TCC powstało mając na celu wspólny rozwój wspólnie z organizacjami korzystającymi z naszych usług. Ofertę tworzymy wspólnie z Wami.
  Z jakiego powodu oferta naszej firmy jest dla Państwa właściwa?
  Wraz z Państwem dążymy do ustalenia gdzie w Twojej organizacji można znaleźć działy, których poprawa przyniesie najlepsze efekty. Chcemy aby w perspektywie kilku lat stać się jednym z ważniejszych ośrodków w Polsce które najistotniej wpływają na usprawnienie działania organizacji.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia sprzedażowe »

  Wydawać by się zdołało, iż taka sprawa, jak pertraktowanie jest procesem niezwykle bezproblemowym. Oferujemy naszą cenę, modyfikujemy ją do momentu aż postać, z jaka realizujemy pertraktacje ją zatwierdzi i mamy po negocjacjach. Z przykrością muszę stwierdzić, iż pertraktacje są wiele w wyższym stopniu delikatnym procesem i pochłaniają od czasu do czasu niezmiernie sporo pracy z naszej strony, by przeprowadziły się po naszej inicjatywie. Jakim sposobem przyuczyć się przyzwoicie targować się? W naszym instytucie dowiesz się niniejszego. Zapraszamy.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój osobisty »

  Mili internauci pod warunkiem, że szukacie jednostce, jaka frapuje się taką problematyką jak business coaching. Pod warunkiem, że wypatrujecie jednostki, jaka faktycznie niezwykle odpowiednio zna się na tym co wykonuje i ma to zaświadczone zasadnymi ocenami swoich Klientów, w takim przypadku zapraszamy niezmiernie ciepło do zaznajomienia się z naszą propozycją, jaka jest adresowana do Klientów nie wyłącznie w Polsce lecz i całej europie.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe »

  Wiele firm używa wózka widłowego aby podnieść ciężkie palety z ładunkiem produktów lub urządzeń. Istnieją jednak przypadki, w których zakup wózka widłowego nie jest dobrą finansową decyzją dla biznesu. Wózki widłowe są dość drogie, zwłaszcza nowe. Jeżeli używasz tylko jednego wózka widłowego sporadycznie, wynajem może być bardziej odpowiednią opcją.

  Data dodania: 14 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy - Sosnowiec - OSK Henio »

  Jesteś z Sosnowca, Dąbrowy Górniczej lub okolic? Obawiasz się pierwszych kroków i wstydzisz się, że nie odróżniasz pedału gazu od sprzęgła i hamulca? Nie przejmuj się tylko skorzystaj z naszej oferty! Zajrzyj do OSK Henio - Prywatny Ośrodek Kursowego Szkolenia Kierowców, prowadzi kursy na prawo jazdy kat. B oraz jazdy doszkalające.
  W zakresie kursu zapewniamy darmowo materiały do nauki i egzamin wewnętrzny sprawdzający umiejętności adepta po zakończeniu kursu. Podczas szkoleń prowadzonych przez rzeczowych instruktorów eliminowane są nieodpowiednie zachowania i nawyki za kierownicą, przy jednoczesnym ćwiczeniu prawidłowych reakcji na mogące się pojawić na drodze sytuacje niebezpieczne i zagrożenia.
  Staramy się, aby nauka jazdy w ramach kursu prawa jazdy oraz jazd doszkalających prowadzona była na tych samych trasach co egzamin ale nie tylko. Rekomendacje od naszych byłych kursantów są największą satysfakcją dla nas i gwarancją dobrego przygotowania do egzaminu dla następnych chętnych. Naszym partnerem w szkoleniu jest Nauka jazdy KrzychuL - Dąbrowa Górnicza.
  Przystąpcie do grona zadowolonych kierowców i twórzcie z nami grupę bezpiecznie poruszających się po drogach kierowców z wyobraźnią!
  Twoje PRAWO JAZDY w zasięgu ręki !

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ocena ryzyka zawodowego »

  Naszą najważniejszą misją jest zminimalizowanie zagrożeń dla życia i zdrowia ludzi oraz strat finansowych spowodowanych sytuacjami zagrożenia. Dzięki naszej kadrze, możecie Państwo na bieżąco sprawdzać stan zagrożeń panujący w Waszym zakładzie pracy. Zaufało nam już do dzisiaj bardzo wiele słynnych i prestiżowych firm. W ramach przeprowadzanego szkolenia bhp przeprowadzamy okresowe analizy poziomu bezpieczeństwa i higieny pracy. Ze szkolenia bhp skorzystać mogą wszyscy pracownicy oraz pracodawcy, aby dogłębnie poznać reguły bezpieczeństwa na swoim stanowisku pracy. Zadbamy o to ażeby ryzyko podejmowane przez Twoją kadrę było wnikliwie przeanalizowane oraz zminimalizowane.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wizytówki sosnowiec »

  Komart S.C. to agencja reklamowa swoim zasięgiem obejmująca cały Śląsk a w szczególności Sosnowiec, Dąbrowę Górniczą i Będzin. Celem działalności firmy jest szeroko pojęta poligrafia oraz reklama, w naszej ofercie proponujemy m.in.: wizytówki, ulotki, banery, gadżety reklamowe, długopisy reklamowe, kubki reklamowe, odzież i słodycze reklamowe. Przygotowujemy strony internetowe na indywidualne zamówienie oraz usługi graficzne (projektowanie logo, szyldów, banerów, wzorów certyfikatów, dyplomów, itp.) Zapewniamy najwyższą jakość realizacji oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla dentystów »

  Szkolenia które chcemy Państwu zaproponować zezwolą Państwu skoncentrować się na wypełnianym zawodzie. Przede wszystkim pomocne są gabinetom dentystycznym, w jakich jest niemało dokumentacji zespolonej z pacjentami. Pokażemy na naszych spotkaniach jakim sposobem odpowiednio taką specyfikację prowadzić i przechowywać. O ile niniejsza problematyka szkoleń Cię frapuje, w takim razie zapraszamy ciepło do kontaktu.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia prawne »

  Gremium IDK to firma szkoleniowa z sześcioletnim doświadczeniem w zakresie organizacji szkoleń prawnych adresowanych do administracji państwowej, firm oraz jednostek finansów publicznych. Organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte przygotowywane na zamówienie w lokalizacji wskazanej przez klienta. W naszej ofercie szkoleń prawnych kluczową role pełnią: szkolenie zamówienia publiczne oraz szkolenia prawo autorskie. Oprócz szkoleń prawnych organizujemy szkolenia doskonalące umiejętności menedżerskie, a także szkolenia z wystąpień publicznych, kontaktów z mediami itp. Kursy organizowane są przez naszą firmę na terenie całego kraju. Zapraszamy

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Interim management »

  Jeśli interesuje Cię możliwość nawiązania współpracy w profesjonalną firmą doradczą to Apax jest właśnie dla Ciebie. Firma ta to przede wszystkim zgrany, wykwalifikowany i pełen profesjonalizmu zespół doradców, którzy za wszelką cenę postarają się pomóc osiągnąć Tobie i Twojej firmie wyznaczony cel. W ofercie firmy Apax można znaleźć miedzy innymi: doradztwo finansowe, doradztwo strategiczne, operacyjne, a także interim management. Korzystając z usług firmy zyskujesz pewność dobrego wybory, a indywidualne podejście do każdego zlecenia pozwoli Ci odczuć profesjonalizm firmy. Więcej informacji możesz znaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie okresowe kierowców »

  Wypatrujesz ośrodka, który charakteryzuje się profesjonalną kadrą, szeroką ofertą i najwyższą jakością świadczonych usług? Polecamy Tobie CEZ CARGO, które dysponuje w swojej ofercie:
  - szkolenia kierowców - operator ładowarki, kwalifikacja wstępna, operator zagęszczarek
  - doskonalenie kadr - motywowanie pracowników, obsługa pakietu Microsoft Office,
  - wynajem autokarów
  Liczni klienci rekomendują korzystanie z naszych usług. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się wynajem busów. Jaworzno, w którym zlokalizowana jest nasza centrala, zaprasza wszystkich.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla rodziców »

  Szkolenia – Poznań i cała Polska. Oferujemy pełen wachlarz szkoleń e learningowych. Jesteśmy szkołą internetową. Posiadamy w swojej ofercie możliwość niezwykle efektywnej metody kształcenia, jaką jest nauka przez Internet. Szkolenia internetowe proponujemy różnego rodzaju szkolenia internetowe, jak na przykład e learning studia, szkolenia dla rodziców, jak również inne. Oferujemy możliwość uniknięcia kosztów szkoleń stacjonarnych związanych z dojazdem, zakwaterowaniem i cennym czasem. Metoda e szkoleń jest od dawna z powodzeniem stosowana w krajach Europy Zachodniej, jak również w USA. Oferuje ona możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie. Gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny oferowanych materiałów. Zapraszamy zarówno osoby zainteresowane e szkoleniami, jak i partnerów – osoby chcące poprowadzić kursy przez Internet.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia negocjacje »

  Szkolenia Instytutu Projektów Personalnych posiadają niezwykle wysoką jakość. Każda osoba na szczeblu kierowniczym powinna umówić się tu na szkolenie odnoszące się do zarządzania zespołem. Kontakty pracownicze także potrzebują właściwego kształtowania. Usługi konsultingowe dla farmaceutów to między innymi opracowanie programów naprawczo-rozwojowych. Dzięki audytom marketingowym można ocenić istniejące strategie i przygotować nowe. Wszelkie usługi IPP mają na celu usprawnienie działania zapisujących się na szkolenia firm, a tym samym uzyskanie przez nie przewagi konkurencyjnej. Szkolenia zarządzania zespołem są obowiązkowe nawet dla osób, które posiadają doświadczenie w kierowaniu zasobami ludzkimi. Zapewniają one zaznajomienie się z nowymi odkryciami psychologii i ich umiejętne wykorzystanie.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Makijaż permanentny oczu »

  Centrum Makijażu Permanentnego w Warszaiwe specjalizuje się w podkreślaniu piękna twarzy metodą Long Time Liner® Conture® Make-up. Jesteśmy zawsze na bieżąco uczestnicząc we wszystkich szkoleniach organizowanych przez Long Time Liner® w kraju i za granicą. Jako licencjonowani partnerzy prowadzimy własne szkolenia z makijażu permanentnego i dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Makijaż permanentny powinien być subtelny i precyzyjny, aby podkreślić naturalne piękno nie tworząc wrażenia sztuczności. Takie efekty można osiągnąć tylko mając odpowiednie kwalifikacje i odpowiedni sprzęt. Zapraszamy do naszego gabinetu oraz na stronę internetową, na której znajduje się nasza pełna oferta usług.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »