Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'szkolenia':

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Szkolenia psychologiczne »

  Terapeuci z Centrum Psychoterapii Integralnej to rekomendowani eksperci. Dobry psycholog, Poznań obsługujący czy też odrębny teren, musi terapeutyzować tak, by patologia ulegała wycofaniu. CPI posiada wielu usługobiorców, gdyż proponowana jest tu psychoterapia w różnorodnej formie. Można zamawiać spotkania indywidualne, pojawiać się parami bądź organizować terapię z całą rodziną. Robiona tu psychoterapia grupowa Poznań czyni miejscowością kojarzoną z nazwiskami wspaniałych specjalistów. Psychoterapeuci bazują tutaj na pomysłach Ericksona i nie tylko. Zawierany jest kontrakt terapeutyczny, tak by postanowienia odnośnie współpracy były całkowicie jasne. Istotne, by psychoterapia grupowa Poznań czyniąca punktem spotkań, czy też prowadzona gdzie indziej, dużo nam uświadamiała. Usługi zapewniane tu, spełniają ten warunek. CPI to także oferta dla samych psychologów. Terapeuci mają tutaj zapewnioną doskonałą superwizję. Racjonalna terapia zachowania wymaga znacznych kompetencji, tutaj można je doskonalić, korzystając z superwizji.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp, szkolenia e-learning EKOL-BHP »

  Zgodnie z przepisami Prawa Pracy pracodawca ma zapewnić bezpieczne warunki pracy. W związku z tym Firma EKOL-BHP poleca swoje usługi by pracodawcy mogli realizować wymagania Prawa pracy w zakresie bhp. Prowadzimy szkolenia wstępne nowych pracowników. Oferujemy szkolenia bhp okresowe dla następujących grup zawodowych: - pracodawców i osób kierujących pracownikami, - pracowników administracyjno-biurowych, - pracowników inżynieryjno-technicznych, - pracowników na stanowiskach robotniczych. Dużą popularnością cieszą się udostępniane przez nas szkolenia okresowe w formie e-learning. Szkolenia te prowadzone są na platformie learningowej i skierowane są dla osób nie mogących uczestniczyć w szkoleniach tradycyjnych. Sporządzamy ocenę ryzyka zawodowego, która pozwala na identyfikację zagrożeń dla poszczególnych stanowisk pracy. Wykonujemytakże kompletną dokumentację powypadkową na potrzeby otrzymania świadczeń z tytułu wypadków przy pracy. Doradzamy pracodawcom w zakresie bhp oraz prawa pracy. Dla uzupełnienia naszej oferty z zakresu bhp oferujemy zakupy odzieży roboczej oraz sprzętu bhp w naszym sklepie internetowym. Poza bezpieczeństwem i higieną pracy nasza propozycja zawiera między innymi szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, oraz szkolenia ppoż. Działamy nie tylko na terenie Śląska lecz na terenie całego kraju. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej dla zapoznania się z kompletną ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 16 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Deratyzacja Kraków »

  DDDCzystość to znana firma sprzątająca działająca w Krakowie oraz w okolicach już od ponad 12 lat. Świadczymy rozliczne usługi związane z utrzymaniem porządku, takie jak odśnieżanie dachów, czyszczenie dywanów, czy renowacja posadzek. Specjalizujemy się w usługach DDD, tzn. deratyzacja, dezynsekcja, dezynfekcja oraz sprzątanie biur Kraków. Przeprowadzamy także szkolenia BHP. Dla naszego przedsiębiorstwa pracują jedynie doświadczeni oraz kompetentni specjaliści, którzy odpowiednio podchodzą do jakiegokolwiek zadania. Najważniejszą sprawą dla nas jest satysfakcja klienta, dlatego też dokładamy wszelkich starań by świadczone przez nas usługi stały na najwyższym poziomie. Zapraszamy do biura DDDCzystość, które znajduje się przy ul. Sucha 6a, 30-601 Kraków lub na firmową stronę www.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Vademecum BHP »

  Bezpłatny serwis tematyczny VademecumBHP.pl opisuje podstawowe prawa i obowiązki pracodawcy i pracowników w zakresie bhp oraz odpowiedzialności za bhp w firmie. Poszczególne działy serwisu to: prawa i obowiązki w zakresie bhp, szkolenia bhp, wypadki i choroby zawodowe oraz badania lekarskie. Serwis zawiera porady specjalistów, przepisy bhp, przykłady i wzory druków oraz wskaźniki i kalkulatory podatkowe.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe »

  Kursy z przywództwa, jakie prowadzi firma szkoleniowa IICD przyzwalają wykopać ukryte w każdej osobie zasoby, o jakich nadzwyczaj mnóstwo osób kompletnie nie zdaje sobie sprawy. IICD wydobędzie przed Tobą to, co zdziała, iż konkurencja pozostanie daleko w tyle. IICD jest jednostką, jaka nauczy Twoich pracowników i Ciebie. Zapraszamy wybitnie miło na stronę internetową www.iicd.pl gdzie usytuowaliśmy naszą całkowitą propozycję.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi, Szkolenia, Technik Bhp Kraków »

  Na przestrzeni ostatnich trzydziestu lat sporo się zmieniło w unormowaniach dotyczących bezpieczeństwa w pracy. Obecne standardy uporządkowały wiele kwestii do tej pory lekceważonych. Dla przykładu w wyniku obecnego stanu prawnego każdy pracownik musi odbyć odpowiednie szkolenia bhp. Kraków to miasto, w którym tego typu zgrupowania organizuje firma BHP Mistrz. Na stronie internetowej bhpkrakow24.pl można zobaczyć zupełną ofertę tego przedsiębiorcy. Każde ze spotkań szkoleniowych prowadzi bez wątpienia wprawiony technik bhp. Kraków to miasto, w jakim ciągle coś się buduje. Każdego roku magistrat wydaje dziesiątki pozwoleń na budowę. Nic więc szokującego, że w mieście można zaobserwować tak wielkie wzięcie na wszechstronnie pojmowane usługi bhp. Kraków to dosyć rentowny rynek w tej branży, bo liczba przedsiębiorstw tu urzędujących wciąż się zwiększa.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia, wdrożenia CZJ INFOX »

  Firma INFOX świadczy usługi w zakresie specjalistycznych szkoleń i usług konsultingowych dla zakładów pracy. Realizujemy szkolenia oraz wdrożenia na terenie całego państwa z główną siedzibą w Krakowie. Prócz prowadzonych przez Centrum Zarządzania Jakością INFOX SP. Z O.O. szkoleń wykonujemy audity m.in. audyt ochrony danych osobowych, świadczymy usługi doradcze, wdrażamy przede wszystkim systemy Zarządzania Jakością, Środowiskiem, HACCP, Bezpieczeństwa Informacji. Polecamy szczególnie organizowane przez naszą firmę szkolenia otwarte z zakresu ochrony danych osobowych, szkolenia ISO 9001, 14001, szkolenia z prawa ochrony środowiska a także systemu HACCP. Misja firmy polega przede wszystkim na dostarczeniu wiedzy kierownictwu oraz pracownikom, która pozwoliłaby organizacjom skutecznie osiągać cele, zwiększać swoją konkurencyjność i wydajność. Spółka jest akredytowana przy PARP, przy Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości. Centrum Zarządzania Jakością INFOX SP. Z O.O. zostało wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie pod numerem 2.12/00084/2007.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy KrzychuL Dąbrowa Górnicza »

  Jesteś z Dąbrowy Górniczej a może z Sosnowca? Obawiasz się pierwszych kroków i wstydzisz się, że nie odróżniasz pedału gazu od sprzęgła i hamulca? Nie przejmuj się tylko skorzystaj z naszej oferty! Nauka jazdy KrzychuL oferuje doszkalanie z jazdy samochodem do egzaminu państwowego oraz kursy na prawo jazdy kat. B. W zakresie kursu zapewniamy darmowo materiały do nauki i egzamin wewnętrzny sprawdzający umiejętności adepta po zakończeniu kursu. Podczas szkoleń prowadzonych przez rzeczowych instruktorów eliminowane są nieodpowiednie zachowania i nawyki za kierownicą, przy jednoczesnym ćwiczeniu prawidłowych reakcji na mogące się pojawić na drodze sytuacje niebezpieczne i zagrożenia.Staramy się, aby nauka jazdy w ramach kursu prawa jazdy oraz jazd doszkalających prowadzona była na tych samych trasach co egzamin ale nie tylko. Rekomendacje od naszych byłych kursantów są największą satysfakcją dla nas i gwarancją dobrego przygotowania do egzaminu dla następnych chętnych. Naszym partnerem w szkoleniu jest OSK Henio - Sosnowiec.Twoje PRAWO JAZDY w zasięgu ręki!

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Adr Włocławek »

  Zajmujesz się kierowaniem pojazdem, nie możesz pozwolić ażeby omineły cię róznego rodzaju szkolenia? Doskonały pomysł bo w chwili obecnej dzięki kursom i różnego stylu szkoleniom takim gdy np kurs ADR Włocławek będziesz bardziej wartościowy w spersonalizowanej korporacji, co w większości wypadków pozwala uniknąć zwolnienia, a ponadto podwyższyć zarobki. Na mojej stronie znajdziesz wszystko ażeby dowiedzieć się więcej o prowadzonych przeze mnie kursach, ich zakres, osiągnięte kwalifikacje kierowców po przebiegu lekcji. Zapraszamy do odwiedzin i sprawdzenia całej oferty. Istotne jest też żeby sprawdzić jakie dokumenty będą niezastąpione do zrealizowania usługi. Wszystkie dane pod telefonem. Dowiedz się więcej!

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona przeciwpożarowa »

  Zaufało nam do tej pory bardzo wiele osób, na przykład wspólnoty mieszkaniowe i salony jubilerskie. Jeśli jest Państwu niezbędna instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, zgłoście się do naszej firmy, a wydamy Państwu dokument w oparciu o najświeższe rozporządzenia. Ochrona przeciwpożarowa, jaką gwarantujemy, to między innymi niezbędnych czynności ratowniczych. Nasza działalność zapewni Ci ochronę i bezpieczeństwo w miejscu pracy lub zamieszkania. Oddając się w nasze ręce, mogą się Państwo nie martwić o zdrowie czy życie, swoje i pracowników. Każda instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, jaką wydajemy, przygotowana jest na podstawie najnowszych przepisów. Zajmujemy się ponadto bezpieczeństwem cywilnym, w ramach którego wykonujemy programy zarządzania kryzysowego. Przeprowadzamy przeglądy sprzętu gaśniczego oraz audyty w poszczególnych obiektach. Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, jaką dla Państwa tworzymy jest zawsze w całości dopasowana do specyfiki konkretnego podmiotu.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia marketing »

  Zapraszamy Państwa na szkolenie podczas którego uczestnicy poznają różne metody promocji firmy w sieci, korzyści jakie przynosi obecność w internecie oraz dowiedzą się jakich błędów uniknąć, aby prowadzone działania przyniosły sukces.

  Dzięki naszym szkoleniom uczestnicy dowiedzą się jaką formę promocji wybrać i jak sprawdzić efektywność prowadzonych przez siebie działań.

  Zapraszamy.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm w Opolu »

  Profesjonalne kursy językowe dla firm na terenie Opola oraz całej Polski. Obsługujemy firmy prywatne, korporacje, instytucje, urzędy oraz placówki rządowe. Uczestniczymy w projektach unijnych, jak również prowadzimy kursy indywidualne. Nasz podejście do kursanta jest indywidualne, a ewentualne grupy są nieliczne. Prowadzimy także centrum tłumaczeń na całą Polskę. Aby wycenić tłumaczenie, skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie. W ofercie także kursy języka angielskiego w biznesie (Business English), Technical English, IT English. Specjalizujemy się w języku angielskim

  Data dodania: 15 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Trenerów »

  Gdańska Akademia Umiejętności Menedżerskich. Oferujemy skuteczne szkolenia sprzedażowe, perswazja w biznesie, NLP w biznesie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty! Zapraszamy do Akademia trenerów ! Zapisz się już dziś ! Wejdź do naszej strony internetowej i poznaj specyfikacje naszej oferty. Jesteśmy doświadczonymi szkoleniowcami posiadającymi wspaniałe referencje. Nie masz na co czekać Wystarczy że wejdziesz do naszej storny sprawdzisz menu, a w nim znajdziesz wiele przykładów szkoleń które możemy Ci zaproponować !

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Aktualne szkolenia z dziedziny księgowości i reklamy w całej Polsce. Wiele obiektów poza organizacją kursów poszczycić się może również świetnym zapleczem rozrywkowym. W Polsce jest wiele imponujących miejsc na organizacje kilkudniowego kursu. Chcesz mieć wykwalifikowany personel ? Zainwestuj w jego doszkalanie i zorganizuj mu kurs . Współczesny rynek pracy wymaga nieustannego rozwoju ze strony zatrudnionych. Planujesz założyć biznes ? Warto doszkolić się w konkretnej dyscyplinie. Zadbaj już teraz o swój rozwój zawodowy oraz odkryj najciekawsze dla siebie szkolenie. Skorzystaj z naszej szybkiej w obsłudze wyszukiwarki, która pomoże Ci łatwo znaleźć dobre dla Ciebie kursy.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Administrator Bezpieczeństwa Informacji »

  Podstawowe założenia w ramach przetwarzania danych osobowych
  Jednym z podstawowych założeń polaków jest potrzeba prywatności związana z ochroną danych osobowych. Osoba powierzająca dane osobowe takim instytucją jak szpital, uczelnia, bank powinna mieć pewność iż są one adekwantnie chronione. Dane te powinny być chronione zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami. Aby zdobyć zaufanie klientów firmy coraz bardziej starają się je chronić, pozwala to stworzyć większą konkurencyjność na rynku, w przeciwnym wypadku narażają siebie na kontrolę GIODO, co w konsekwencji skutkuje karami finansowymi. głównymi dokumentami związanymi z ochroną danych osobowych jest polityka bezpieczeństwa informacji, oraz instrukcja zarządzania systemami informatycznymi. Na szkoleniach, oraz warsztatach związanych z ochroną danych osobowych organizowanych przez Centrum Zarządzania Jakością INFOX sp. Z o.o. dowiedzą się Państwo jak stworzyć takie dokumenty.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Łożyska »

  Mianem łożyska nazywa się element składowy dowolnego sprzętu technicznego, którego zadaniem jest wspieranie innej część tego urządzenia w sposób umożliwiający jej nieskrępowany ruch obrotowy. Łożyska wykonywane są z materiałów charakteryzujących się określonymi właściwościami fizycznymi. Do cech tworzyw z których wykonywane są łożyska zalicza się między innymi: wytrzymałość na zacieranie, niski współczynnik tarcia suchego, odporność na eksploatację, trwałość na rdzewienie, trwałość na nacisk w temperaturze użytkowania oraz wysoką obrabialność. Dodatkowo, łożyska powinna charakteryzować znaczna wytrzymałość zmęczeniowa, stabilność geometryczna oraz dobra indukcja cieplna.

  Aby łożyska zachowały sprawność należy je właściwie zabezpieczać przed niewłaściwą eksploatacją i wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą być jej konsekwencją. Do zabezpieczania łożysk używa się profesjonalne smary wysokotemperaturowe, które nie rozmywają się w wysokich temperaturach. Smary chronią delikatne składowe łożyska przed zacieraniem i zapiekaniem, co umożliwia ich długoterminową pracę. Decydując się na używanie określonego smaru pamiętać trzeba, iż smary dobiera się stosownie do temperatury panującej w środowisku użytkowania danego łożyska. Smary niewłaściwie dobrane do temperatury w środowisku użytkowania łożyska, zwłaszcza w przypadku smarów dostosowanych do niskich temperatur. Rozpuszczone stracą swoje właściwości i nie będą stanowiły właściwego środka zabezpieczającego dla tegoż łożyska. Jednorazowo zdegradowane łożysko nie może być zregenerowane, ale podlega natychmiastowej wymianie na nowe. Jednocześnie okazuje się, że odpowiednie smary nie tylko zwiększają żywotność danego łożyska, ale tym samym obniżają koszty eksploatacyjne całego urządzenia! Dbając o łożyska oszczędzasz nie tylko czas, który pochłania ich wymiana, ale i pieniądze!

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie psa Kraków »

  Ćwiczenie psa to nader znaczący czynnik wspólnego, rutynowego życia. Procedura tresury to nie tylko rozwijanie psiego umysłu, szkolenie elementarnego posłuszeństwa wobec opiekunów, ale w głównej mierze tworzenie obopólnej więzi jak również zaufania. Tresura psa powinno być bazujące o dodatnie wzmocnienia a tym samym być słuszne z procesami kształcenia. To na skutek tego edukacja będzie dla czworonoga prosta jak również przyjemna, a spełnione cele - ambicją właściciela. Treningi pozytywne przydatne jest dla piesków wszelkich ras bez względu na wielkość jak również liczbę lat.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje IT »

  Akademia Innowacyjnych Rozwiązań IT - prowadzimy konferencje i szkolenia handlowe oraz techniczne, związane z branżą IT, dotyczące głównie rozwiązań serwerowych i macierzowych marki IBM. Oferujemy wynajem dwóch sal konferencyjnych oraz sali wdrożeniowej do testowania technologii na żywo. Posiadamy grono ekspertów oraz bogate doświadczenie w branży IT, poparte pozycją jednego z liderów na polskim rynku sprzedaży rozwiązań IBM, firmy MADU SC i Grupy 112it.pl.

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • 6 Sigma Green Belt »

  Obecnie, aby przedsiębiorstwo mogło się rozwijać i zwiększać osiągane zyski, niezbędne jest polepszanie proponowanych prac jak i optymalizacja procesów biznesowych. Szkolenia Lean jednakże by procesy mające za cel poprawę jakości odniosły założony wynik, potrzebne jest do tego odpowiednie przygotowanie. OPEN HORIZON jako firma zajmująca się szkoleniami i doradztwem, w swojej propozycji ma różnego typu szkolenia, należycie usprawniające etapy zarządzania każdego typu przedsiębiorstwami. Kontrahenci decydujący się na współdziałanie z OPEN HORIZON mogą liczyć na profesjonalną usługę w każdej części przeprowadzanego szkolenia. Zarządzanie procesami biznesowymi, zarządzanie projektami bądź szkolenia z obszaru Lean Six Sigma, to szkolenia jakie cieszą się dużym zainteresowaniem pośród kontrahentów OPEN HORIZON. I tak między innymi w ramach Lean Six Sigma, kontrahenci dostają szkolenia - otwarte oraz szkolenia zamknięte, takie jak Green Belt, White Belt czy 6 Sigma dla kadry menadżerskiej.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wystąpienia publiczne szkolenia »

  Pomagam tym osobom, które chcą poprawić i skorygować swoją wymowę. Im sprawniejszy język, tym kontakt z otoczeniem skuteczniejszy i łatwiejszy. Należy pamiętać, że budowanie swojego "image", to w dużym stopniu nasz sposób wypowiadania się i poruszania. Na pewno ważniejszy niż kolor sukienki czy garnituru. Opanowanie tych umiejętności dodaje poczucia pewności i podnosi nasze kwalifikacje. Zapraszam do kontaktu i współpracy w ramach oferty przedstawionej na mojej stronie.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »