Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'szkolenia bhp':

Sortuj po:

 • Szkolenia bhp, szkolenia e-learning EKOL-BHP »

  Zgodnie z przepisami Prawa Pracy pracodawca ma zapewnić bezpieczne warunki pracy. W związku z tym Firma EKOL-BHP poleca swoje usługi by pracodawcy mogli realizować wymagania Prawa pracy w zakresie bhp. Prowadzimy szkolenia wstępne nowych pracowników. Oferujemy szkolenia bhp okresowe dla następujących grup zawodowych: - pracodawców i osób kierujących pracownikami, - pracowników administracyjno-biurowych, - pracowników inżynieryjno-technicznych, - pracowników na stanowiskach robotniczych. Dużą popularnością cieszą się udostępniane przez nas szkolenia okresowe w formie e-learning. Szkolenia te prowadzone są na platformie learningowej i skierowane są dla osób nie mogących uczestniczyć w szkoleniach tradycyjnych. Sporządzamy ocenę ryzyka zawodowego, która pozwala na identyfikację zagrożeń dla poszczególnych stanowisk pracy. Wykonujemytakże kompletną dokumentację powypadkową na potrzeby otrzymania świadczeń z tytułu wypadków przy pracy. Doradzamy pracodawcom w zakresie bhp oraz prawa pracy. Dla uzupełnienia naszej oferty z zakresu bhp oferujemy zakupy odzieży roboczej oraz sprzętu bhp w naszym sklepie internetowym. Poza bezpieczeństwem i higieną pracy nasza propozycja zawiera między innymi szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, oraz szkolenia ppoż. Działamy nie tylko na terenie Śląska lecz na terenie całego kraju. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej dla zapoznania się z kompletną ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 16 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Deratyzacja Kraków »

  DDDCzystość to znana firma sprzątająca działająca w Krakowie oraz w okolicach już od ponad 12 lat. Świadczymy rozliczne usługi związane z utrzymaniem porządku, takie jak odśnieżanie dachów, czyszczenie dywanów, czy renowacja posadzek. Specjalizujemy się w usługach DDD, tzn. deratyzacja, dezynsekcja, dezynfekcja oraz sprzątanie biur Kraków. Przeprowadzamy także szkolenia BHP. Dla naszego przedsiębiorstwa pracują jedynie doświadczeni oraz kompetentni specjaliści, którzy odpowiednio podchodzą do jakiegokolwiek zadania. Najważniejszą sprawą dla nas jest satysfakcja klienta, dlatego też dokładamy wszelkich starań by świadczone przez nas usługi stały na najwyższym poziomie. Zapraszamy do biura DDDCzystość, które znajduje się przy ul. Sucha 6a, 30-601 Kraków lub na firmową stronę www.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Vademecum BHP »

  Bezpłatny serwis tematyczny VademecumBHP.pl opisuje podstawowe prawa i obowiązki pracodawcy i pracowników w zakresie bhp oraz odpowiedzialności za bhp w firmie. Poszczególne działy serwisu to: prawa i obowiązki w zakresie bhp, szkolenia bhp, wypadki i choroby zawodowe oraz badania lekarskie. Serwis zawiera porady specjalistów, przepisy bhp, przykłady i wzory druków oraz wskaźniki i kalkulatory podatkowe.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi, Szkolenia, Technik Bhp Kraków »

  Na przestrzeni ostatnich trzydziestu lat sporo się zmieniło w unormowaniach dotyczących bezpieczeństwa w pracy. Obecne standardy uporządkowały wiele kwestii do tej pory lekceważonych. Dla przykładu w wyniku obecnego stanu prawnego każdy pracownik musi odbyć odpowiednie szkolenia bhp. Kraków to miasto, w którym tego typu zgrupowania organizuje firma BHP Mistrz. Na stronie internetowej bhpkrakow24.pl można zobaczyć zupełną ofertę tego przedsiębiorcy. Każde ze spotkań szkoleniowych prowadzi bez wątpienia wprawiony technik bhp. Kraków to miasto, w jakim ciągle coś się buduje. Każdego roku magistrat wydaje dziesiątki pozwoleń na budowę. Nic więc szokującego, że w mieście można zaobserwować tak wielkie wzięcie na wszechstronnie pojmowane usługi bhp. Kraków to dosyć rentowny rynek w tej branży, bo liczba przedsiębiorstw tu urzędujących wciąż się zwiększa.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona przeciwpożarowa »

  Zaufało nam do tej pory bardzo wiele osób, na przykład wspólnoty mieszkaniowe i salony jubilerskie. Jeśli jest Państwu niezbędna instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, zgłoście się do naszej firmy, a wydamy Państwu dokument w oparciu o najświeższe rozporządzenia. Ochrona przeciwpożarowa, jaką gwarantujemy, to między innymi niezbędnych czynności ratowniczych. Nasza działalność zapewni Ci ochronę i bezpieczeństwo w miejscu pracy lub zamieszkania. Oddając się w nasze ręce, mogą się Państwo nie martwić o zdrowie czy życie, swoje i pracowników. Każda instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, jaką wydajemy, przygotowana jest na podstawie najnowszych przepisów. Zajmujemy się ponadto bezpieczeństwem cywilnym, w ramach którego wykonujemy programy zarządzania kryzysowego. Przeprowadzamy przeglądy sprzętu gaśniczego oraz audyty w poszczególnych obiektach. Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, jaką dla Państwa tworzymy jest zawsze w całości dopasowana do specyfiki konkretnego podmiotu.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP »

  W przypadku, gdy Twój szef zobligował Cię do wyszukania firmy proponującej szkolenia BHP to wchodząc na naszą stronę trafiłeś w dziesiątkę. Właścicielem strony jest Centrum Kształcenia Mieczysław Jankowski - najlepsza wśród krajowych firm trudniących się usługami BHP, takimi jak szkolenia BHP i ocena ryzyka zawodowego. Jesteśmy liderem dzięki naszym klientom, którzy od lat cenią przeprowadzane przez nas szkolenia BHP uważając je za interesujące i wartościowe. Na pozytywną ocenę pracowaliśmy przez długi czas zawsze zatrudniając najlepszych trenerów BHP i troszcząc się o jakość i przyjazność naszych programów szkoleniowych. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów w szkoleniach stosujemy prezentacje multimedialne, filmy instruktażowe, a ćwiczenia z udzielania pierwszej pomocy przeprowadzamy na manekinach. Nasze szkolenia BHP są tak elastycznie zbudowane, że można je użyć dla każdej grupy pracowniczej. Podsumowaniem każdego szkolenia BHP jest egzamin i dyplom. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ocena ryzyka zawodowego »

  Naszą najważniejszą misją jest zminimalizowanie zagrożeń dla życia i zdrowia ludzi oraz strat finansowych spowodowanych sytuacjami zagrożenia. Dzięki naszej kadrze, możecie Państwo na bieżąco sprawdzać stan zagrożeń panujący w Waszym zakładzie pracy. Zaufało nam już do dzisiaj bardzo wiele słynnych i prestiżowych firm. W ramach przeprowadzanego szkolenia bhp przeprowadzamy okresowe analizy poziomu bezpieczeństwa i higieny pracy. Ze szkolenia bhp skorzystać mogą wszyscy pracownicy oraz pracodawcy, aby dogłębnie poznać reguły bezpieczeństwa na swoim stanowisku pracy. Zadbamy o to ażeby ryzyko podejmowane przez Twoją kadrę było wnikliwie przeanalizowane oraz zminimalizowane.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp piaseczno »

  Aby spokojnie prowadzić firmę oraz nie martwić się o zdrowie lub życie swoich pracowników bezwzględnie musisz zatrudnić firmę, która zawodowo zajmuje się tego typu zadaniami. Najlepiej zatrudnić firmę, która wykonuje szkolenia bhp oraz ppoż, instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, ekspertyzę ppoż oraz ma uprawnienia na wiele innych potrzebnych zaświadczeń. Należy pamiętać, że liczy się również doświadczenie oraz podejście do klienta, co niewątpliwie posiada firma CodexBHP. Sam sprawdź, jaka to wygoda zlecić profesjonalnej firmie wszystkie zlecenia z zakresu BHP i ppoż.

  Data dodania: 23 09 2012 · szczegóły wpisu »