Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'szkoła':

Sortuj po:

« poprzednia strona · 2
 • Fundacja edukacja demokratyczna »

  Szkoły demokratyczne nie wymagają od uczniów uczenia się programu nauczania tak jak w tradycyjnej szkole. Dzieci same wybierają materiał, który ich interesuje. Celem szkół jest inspirowanie i wspieranie dziecka by ono samo podejmowało decyzje o swoim wykształceniu zgodnie z jego potrzebami. Można podejmować decyzje dotyczące szkoły jak też mieć wpływ na jej przepisy i zasady.

  W szkole demokratycznej młodzi ludzie mają prawo:
  - decydować o sobie: jak, kiedy, co, gdzie i z kim robią, w szczególności czego i jak się uczą;
  - do równego prawa w podejmowaniu decyzji odnoszących się do ich szkoły;
  - decydowania o przepisach i sankcjach - jeśli takie byłyby niezbędne.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci Poznań »

  Alfa Junior uczelnia językowa dla najmłodszych oraz gimnazjalistów. Oferująca szkolenia języka angielskiego. W naszej szkole dzieci mają do wyboru poziomy trudności w zależności od wieku, co przyniesie duże i szybkie efekty. W trakcie naszych lekcji wykorzystujemy nowoczesne materiały dydaktyczne. Zainteresowania naszych dzieci traktujemy indywidualnie wykorzystując to do nauki języka angielskiego. Najmłodsi uczniowie nauke mają zapewnioną przez zabawę która zapewnia zapamiętywanie i większe skupienie.Dla naszej młodzieży mamy również ciekawy sposób nauczania poprzez zajęcia z native speakerem.Nasza siedziba mieści się na poznańskich Winogradach. Koło firmy mieści się wielki parking co ułatwia rodzicą podjazd do firmy.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Viggami.com.pl »

  Dbanie o dobro swojego dziecka bez wątpliwości jest sprawą najwyższej wagi. W takim razie proponujemy Państwu niemało rodzajów obuwia dla dzieci, między innymi obuwie antypoślizgowe i także dobre buty do przedszkola. Nasz producent butów dla dzieci jest współcześnie znany w całym kraju, dzięki czemu nasza firma zajmuje ogromnie wysoką pozycję na rynku. Oferujemy tylko sprawdzone produkty, gwarantujące bezpieczeństwo, do tego zachęcamy do precyzyjnego zapoznania się z naszym przystępnym cennikiem. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • City of English - kursy języków obcych »

  W obecnych czasach trudno sobie wyobrazić społeczeństwo, które nie zna języka angielskiego. W dużych (Łódź, Warszawa) i mniejszych miastach powstają ciągle większe i mniejsze szkoły językowe. Jednak warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale także na jakość kursu języka angielskiego dla dorosłych. W Łodzi jest szkoła języka angielskiego dla dzieci oraz dorosłych. Prowadzona jest nauka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. Na zajęciach lektor oraz kursanci prowadzą konwersacje wyłącznie po angielsku. Dzieci uczęszczające do podstawówki oraz młodzież gimnazjalna może liczyć na korepetycje przygotowujące do egzaminów. Kursy języka dla dorosłych są organizowane w Łodzi. Szkoła City of English dysponuje dwoma lokalizacjami w mieście. Kontakt w sprawie nauki języka angielskiego jest łatwy poprzez konwersację telefoniczną oraz mailową.

  Data dodania: 13 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja sesji zdjęciowych »

  Czy pragniesz zapisać się na fachowy przewodnik fotograficzny? A może zwyczajnie chciałbyś zaznajomić się z dziedziną jaką jest fotografia? Czy jednak chciałbyś lub chciałabyś by zrobić Wam piękne zdjęcia do portfolio? O ile na jakieś z pytań odpowiedziałeś TAK - to doskonale trafiłeś. Studio Deszcz to wyspecjalizowane usługi fotograficzne - zarówno szkolenia, a oprócz tego kursy jak również specjalistyczna fotografia artystyczna, produktowa, reklamowa jak również inna. Dajemy gwarancję najwyższej jakości usługi. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług a oczywiście będziecie zadowoleni. Wykonamy dla Ciebie najlepszej jakości ilustracje, a jeśli sam chcesz je wykonywać to także możemy Cię tego nauczyć.

  Data dodania: 03 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursy żeglarskie dla dzieci »

  Kursy żeglarskie dla wszystkich: dzieci, młodzieży, dorosłych. Odbycie kursu w naszej Szkole Żeglarstwa to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu, tj. urlopu i wakacji. Dzięki nam polepszysz swoje umiejętności żeglarskie i nabierzesz odpowiedniej wprawy. Co warte uwagi, po ukończonym szkoleniu istnieje możliwość zdawania egzaminu patentowego, do którego przygotowujemy w trakcie trwania kursu. Spis aktualnie oferowanych kursów i inne informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej, do odwiedzenia której zapraszamy.

  Data dodania: 02 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tanie szkolenie na patent sternika jachtowego »

  Szkoła żeglarska Junga oferuje różnego typu szkolenia doskonalące umiejętności żeglarskie. Warsztaty żeglarskie dotyczą zarówno dzieci jak i osób dorosłych. O ile więc chcesz rozpocząć morską przygodę innymi słowy chcesz po prostu podnieść swoje kwalifikacje, skorzystaj z naszej oferty. Oferujemy zarówno kurs z Morskich Technik Ratunkowych jak i również szkolenie na patent sternika czy kapitana jachtowego, które są niezbędne w żeglarskiej przygodzie. Naszą kadrę szkoleniową tworzą entuzjastycznie nastawieni do Świata ludzie, cechujący się dużymi umiejętnościami oraz doświadczeniem. Dla nas żeglarstwo to nie jest praca - to pasja oraz spełnienie dziecięcych marzeń. Nasza Szkoła organizuje także rejsy przygotowujące przyszłych żeglarzy do samodzielnego prowadzenia jachtu. Trudnimy się też czarterem jachtów i również katamaranów.

  Data dodania: 05 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Angielski lekcje indywidualne Gliwice »

  Jeśli chcemy żeby szkolenie było przeprowadzone tylko dla naszego zakładu pracy to trzeba będzie się dowiedzieć wszystkiego na temat szkoleń zamkniętych. Z firmy Linguastrefa otrzymamy dokładnie takie szkolenie, jakie jest nam najbardziej potrzebne. Jeśli nie ma potrzeby żeby organizować indywidualne szkolenie to można skorzystać z wielu ofert otwartych. W tak profesjonalnej firmie można będzie liczyć na pomoc tak żebyśmy mogli dla siebie czy dla swoich pracowników wybrać coś, co jest w stanie dać najlepsze efekty. Bez dobrze dobranych szkoleń dla pracowników rozwój firmy jest bardzo mocno zagrożony.

  Data dodania: 11 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wideo arena - profesjonalny poradnik wideo »

  Wideo arena, świetny portal, ale jakże jeszcze nie doceniany. Męczycie się w innych serwisach, tymczasem filmy u nas wstawione maja dużo większą oglądalność niż na innych portalach. Wystarczy zajrzeć do nas, sprawdzić liczniki i porównać je choćby z wyświetleniami na You Tube. Zdecydowana większość z nich u nas prezentuje się lepiej. Dlatego załóżcie konta na Wideo arenie i wstawcie filmy, jakie już macie o swojej działalności. Dokręćcie też nowe, bo ilość jest bardzo ważna. Tylko nie zapomnijcie o wyjątkowym opisie do każdego z nich. Bo wtedy one będą naprawdę bardzo ładnie pracować. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Pływania Nowy Sącz »

  Najlepsza Szkoła Pływania w Nowym Sączu. Nauka pływania dla przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym, młodzieży i dorosłych. Nauczanie na każdym poziomie zaawansowania we wszystkich stylach pływackich, treningi dla kandydatów na uczelnie wyższe, przygotowujące do kursu WOPR, treningi dla triathlonistów. Treningi dla osób z problemami kręgosłupa i wadami postawy. Nauka odbywa się na krytej pływalni MOSiR w nowym Saczu.

  Data dodania: 12 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kurs jazdy na płycie poślizgowej »

  Każdy z nas już od dłuższego czasu przygotowywał auto zbliżającej się zmiany pogodyna zimową. Niestety jak co roku wielu kierowców zostawiło zmianę kół na zimowena ostatni moment. Pojawiły się pierwsze mrozy i opady śniegu. dlatego na naszych drogach mogą panować różne warunki. W czasie jazdy samochód może wpaść w poślizg, dlatego warto byłoby poznać zasady wychodzenia z niego.

  Data dodania: 22 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Team kartingowy »

  RDP to fundacja, która zajmuje się wspieraniem pasjonatów sportowych w zakresie rozwoju ich umiejętności jeśli chodzi o wyścigi. W zakresie tworzonych przez naszą fundację zajęć wchodzą - kolonie z kartingiem dla dzieci, treningi dla najzdolniejszych czy półkolonie na PGE narodowym. Podczas wydawanych imprez zapewniamy dzieciom wysokiej jakości gokarty zawodowe, które utrzymane są w znakomitym stanie technicznym. Zapewniamy także współpracę dla sponsorów. Zapewniamy między innymi reklamę w obiektach przez nas użytkowanych czy kanałach komunikacji stosowanych przez naszą fundację. Sponsorom oferujemy podziękowania czy umieszczenie loga sponsora we wszystkich materiałach promocyjnych. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami to naprawę dobry pomysł. Zachęcamy do nas zarówno pasjonatów wyścigów jak i sponsorów. Pierwszym zapewniamy wsparcie i darmowe zajęcia kartingowe, a sponsorom odpowiedni poziom reklamy.

  Data dodania: 15 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  W Queen’s School of English zapewniamy, że poprawimy znajomość jak i umiejętność w posługiwaniu się językiem angielskim. W naszej propozycji można wyszukać najróżniejsze kursy takie jak kursy intensywne, kursy indywidualne, kursy grupowe i kursy wakacyjne intensywne. Specjalizuje się w prowadzeniu lekcji angielskiego ogólnego a także biznesowego na wszystkich poziomach CEFR, od A1 do C2. Nasi pracownicy to wykwalifikowani native speakerzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w uczeniu języka angielskiego. Pożądane byłoby wspomnieć, że w dzisiejszych czasach nieznajomość języka angielskiego zamyka przed nimi bez liku możliwości rozwoju. Wskutek tego chcielibyśmy pomóc państwu w poszerzaniu swoich umiejętności w znajomości języka angielskiego ażeby lepiej komunikować się z osobami spoza naszego kraju. Zajęcia odbywają się indywidualne, a także mogą stacjonarnie.

  Data dodania: 13 08 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2