Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'szkoła':

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Matura angielski »

  Sporządzanie tłumaczeń to jedna z możliwości, którą proponuje szkoła języków obcych Simply Speaking, posiadająca w ofercie również indywidualne kursy językowe, kursy językowe dla najmłodszych a także kursy dla pracowników firm. Prezentowana szkoła języków obcych ma w ofercie naukę języków obcych spośród wymienionych: angielski, hiszpański, polski jako obcy oraz rosyjski i wiele innych- na wszystkich poziomach, o profilu ogólnym lub biznesowym (z zakresu marketingu i innych profili).

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy warszawa »

  ALFA Centrum Szkolenia Kierowców pomaga wszystkim tym, którzy noszą się ze zdobyciem prawa każdy w jak najkrótszym czasie. Kurs nauki jazdy odbywa się na terenie Warszawy i prowadzony jest przez 31 najlepszych specjalistów, instruktorów nauki jazdy. Jako nieliczni spośród szkół jazdy w Warszawie posiadamy wysoką zdawalność podczas egzaminu na prawo jazdy. W ofercie naszej znajdują się nie tylko kursy na prawo jazdy, ale również szkolenie i dokształcanie kierowców.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy Kraków Kielce »

  Szkoła jazdy Wega z Krakowa gwarantuje kursy nauki jazdy na znakomitym poziomie. Szkoła jazdy Wega w swojej ofercie ma szkolenie w kategorii B. Wszystkie wykłady odbywają się w obszernej sali wykładowej gdzie wyświetlana jest prezentacja multimedialna. Cześć praktyczna odbywa się na terenie Krakowa.Nasza szkoła daje gwarancję doskonałego przygotowania do egzaminu Państwowego.Od roku nasza szkoła prowadzi kursy także w Kielcach. Nasz ośrodek znajduje się w położonej w pobliżu Kielc miejscowości Promnik.W 2010 roku zdawalność testów wynosiła w naszej szkole 41 procent. Tak bardzo dobry wynik daje nam 1 miejsce w rankingu Szkół Jazdy w Krakowie, a 3 miejsce w Kielcach.W cenie szkolenia na prawko mają Państwo pomoce dydaktyczne. W szkole jazdy Wega mogą Państwo wykorzystać z ekspresowego kursu na prawo jazy, który trwa ok. 3 tygodnie.Wszystkie informacje dotyczące kursów, a też cennik znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.Instruktorzy nauki jazdy są odpowiednio przyuczeni, a swoją prace realizują z ogromną gorliwością. Wyborem naszej firmy jest adekwatne przygotowanie naszych kursantów do smukłego poruszania sie w ruchu drogowym i przestrzegania regulaminów ruchu drogowego.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instruktor Nauki Jazdy »

  Nasz bardzo dobry instruktor jest jedynym instruktorem. Ma najwyższą zdawalność w Kielcach. Jeśli nie posiadasz w dalszym ciągu dokumentu prawa jazdy, a chcesz ukończyć kurs w miarę szybko a także w przyjemnej atmosferze, a jednocześnie pod okiem biegłych instruktorów to kurs nauki jazdy z naszym instruktorem jest ogromnie odpowiednim wyborem. Kupując jazdy u naszego instruktora zyskują Państwo krocie. Mają Państwo pełne przekonanie, że instruktor będzie rzetelny i cierpliwy. Gwarantujemy ogromnie konkurencyjne ceny za szkolenia, liczne promocje, a do tego jazdy doszkalające. W naszej szkole jazdy dostajesz solidną dawkę potrzebnej wiedzy, którą odtąd wykorzystujesz w trakcie praktyki pod uważnym okiem instruktora, przebojowo zdajesz egzamin i możesz bezpiecznie usiąść za własnym kółkiem. Zatroszczymy się o Ciebie i Twoje umiejętności!

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  Ucząc się języka angielskiego zyskujemy nowe okno na świat. Dzięki tej umiejętności możemy swobodnie odbyć rozmowę w każdym państwie, gdy odbywamy podróże, czy nawiązujemy kontakty w biznesie. Można powiedzieć, że w obu tych przypadkach znajomość angielskiego jest obowiązkowa, przynajmniej na poziomie podstawowym. Naukę można prowadzić samemu przy pomocy podręczników i pomocy multimedialnych, lub zapisać się na kurs do szkoły języków obcych. Warto zainwestować w naukę także ze względu na możliwość nieograniczonego dostępu do kultury, oglądania angielskojęzycznych programów telewizyjnych, filmów i czytania literatury w oryginale.

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Trenerów »

  Gdańska Akademia Umiejętności Menedżerskich. Oferujemy skuteczne szkolenia sprzedażowe, perswazja w biznesie, NLP w biznesie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty! Zapraszamy do Akademia trenerów ! Zapisz się już dziś ! Wejdź do naszej strony internetowej i poznaj specyfikacje naszej oferty. Jesteśmy doświadczonymi szkoleniowcami posiadającymi wspaniałe referencje. Nie masz na co czekać Wystarczy że wejdziesz do naszej storny sprawdzisz menu, a w nim znajdziesz wiele przykładów szkoleń które możemy Ci zaproponować !

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje angielski ząbki »

  Kompetentni i niezwykle porządni nauczyciele to podłoże wybornych kontaktów z słuchaczami, i także gwarancja, iż nauczanie języka będzie faktycznie na bardzo wysokim pułapie. Jeśli intryguje Państwa edukacja języka angielskiego niedaleko Warszawy, wobec tego zapraszamy wybitnie miło do Ząbek, gdzie odkrywa się nasza główna siedziba nauki angielskiego. Nauczamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy Tarnowskie Góry »

  Wśród wielu szkół nauki jazdy działających w mieście Tarnowskie Góry warto swoją uwagę skierować na ofertę OSK ELDRIVE mieszczącego się w centrum miasta, przy ulicy Piłsudskiego 2a. Szkoła Jazdy ELDRIVE od 2009 sukcesywnie kształci przyszłych użytkowników dróg, którzy są bezpiecznymi kierowcami. Nauka Jazdy z nami to prosty i łatwy sposób na uzyskanie prawa jazdy. Zapraszamy - ul. Piłsudskiego 2a, 42-600 Tarnowskie Góry.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie psa Kraków »

  Ćwiczenie psa to nader znaczący czynnik wspólnego, rutynowego życia. Procedura tresury to nie tylko rozwijanie psiego umysłu, szkolenie elementarnego posłuszeństwa wobec opiekunów, ale w głównej mierze tworzenie obopólnej więzi jak również zaufania. Tresura psa powinno być bazujące o dodatnie wzmocnienia a tym samym być słuszne z procesami kształcenia. To na skutek tego edukacja będzie dla czworonoga prosta jak również przyjemna, a spełnione cele - ambicją właściciela. Treningi pozytywne przydatne jest dla piesków wszelkich ras bez względu na wielkość jak również liczbę lat.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy Doszkalające Warszawa Odlewnicza »

  Drogi kursancie! Jeśli Twój instruktor nie spełnia twoich oczekiwań nie wydawaj więcej na niego swoich ciężko zarobionych pieniędzy! Firma Havranek proponuje Ci jedyne, niepowtarzalne i profesjonalne przygotowanie do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Organizujemy kurs prawa jazdy oraz jazdy doszkalające na najwyższym poziomie. Zapisują się do nas na szkolenie masz pewność, że w krótkim czasie zdąbędziesz potrzebne umiejętności, żeby zdać egzamin państwowy. Szkolenie będzie odbywało się na nowych, zadbanych, w bardzo dobrym stanie technicznym samochodach tej samej marki co na egzaminie państwowym w Warszawie. Zatrudnieni w firmie Havranek - Nauka Jazdy Warszawa instruktorzy posiadają bardzo wysokie kwalifikacje zawodowe, odznaczają się wysoką kulturą osobistą i rzetelnie podchodzą do wykonywania swoich obowiązków. Po naszym szkoleniu nasi kursanci nie mają najmniejszego problemu ze zdaniem egzaminu państwowego na prawo jazdy czego przykładem są opinie.


  Havranek - Jazdy doszkalające Bemowo
  Zapraszam,
  Rafał Trawczyński

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Angielskiego Poznań »

  Alfa Direct to szkoła językowa. Proponujemy między innymi kurs angielskiego oraz hiszpańskiego w Poznaniu. Gwaratuje wysoką jakość oferownych kursów językowych. Nabyte doświadcznie gwarantuje wykfalifikowana kadra lektorska. Wielkim atutem szkoły jest doskonałe zaplecze metodyczne i lokalowe. Dlaczego wybrać naszą szkołę? Uczymy do czterech razy szybciej, mamy idealne wrunki dla każdego klienta, jednocześnie zapewniamy indywidualne podejście. Dla studentów mamy obniżki na cały rok.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs prawa jazdy Łódź »

  Szkoła jazdy Efekt funkcjonuje od 2004 r. Organizuje ona efektywny kurs na prawo jazdy, kategorii B. Dodatkowo można skorzystać z propozycji kursowej z Eco Drivingiem. Współcześnie trzeba stawiać na przetestowane auto szkoły, bowiem umożliwi to odpowiednio wytrenować się do egzaminu. Nasza nauka prawa jazdy Łódź umożliwia wszystkim chętnym przejść szkolenie. Specjalnie dla osób pracujących zawodowo i wszystkich chętnych, urządzane są kursy przyśpieszone i weekendowe. Zdecydowanie warto zdecydować się na naszą auto szkołę Efekt, gdyż swoją siedzibę mamy nieopodal Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Proponujemy jazdy po szlakach egzaminacyjnych. Każdy kursant będzie mógł wyłonić najbardziej odpowiadający mu pojazd, spośród trzech, które są dostępne. O najlepszej postaci kształcenia, świadczy fakt, że nasza szkoła nauki jazdy łódź osiągnęła drugą pozycję w klasyfikacji zdawalności Dziennika Łódzkiego. Zapraszamy!!!

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rysunku Kraków-kursy »

  Szkoła rysunku odręcznego MDK-kurs mieszcząca się w ścisłym centrum Krakowa oferuje lekcje rysunku pod kierunkiem architektów gwarantując przy tym kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych na uczelnie wyższe- na wydziały architektury i urbanistyki oraz architektury krajobrazu i sztuki ogrodowej. Zajęcia rysunkowe prowadzone są przez zawodowych architektów, absolwentów Politechniki Krakowskiej, z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Szkoła MDK-Kurs przygotowuje z szerokiego wachlarza zagadnień: kompozycja brył, martwa natura, projektowanie elementarne, kompozycja zieleni czy rysunek krajobrazu, realizując przy tym swój autorski program nauczania zapewniający najwyższą z możliwych skuteczność nauczania. Rysunki na stronie pracowni/ Jedna z największych galerii rysunkowych:/Galeria rysunku architektonicznego/ Odręczne szkice uczniów, które można znaleźć na stronie najlepiej odzwierciedlają poziom kursu. Zajęcia rysunkowe prowadzone są w różnym stopniu zaawansowania, raz, dwa lub trzy razy w tygodniu po 4 godziny zegarowe przez okres roku szkolnego i odbywają się w małych grupach z możliwością wyboru dogodnych dla ucznia terminów. Poza lekcjami rysunku trwającymi w ciągu roku szkolnego MDK zaprasza również na kurs wakacyjny prowadzony na podobnych zasadach. Kurs wakacyjny będący wprowadzeniem do kursy całorocznego daje możliwość do wcześniejszego zapoznania się z rysunkiem architektonicznym. Dodatkowo szkoła oferuje kurs historii sztuki do egzaminu maturalnego, który niejednokrotnie okazuje się być pomocny podczas rekrutacji na studia. Lekcje z historii sztuki prowadzone są przez wykładowcę uczelni wyższych takich jak ASP czy UJ i obejmują cały kanon do matury, gwarantując umiejętne pisanie eseju oraz interpretację dzieł sztuki. Odbywają się w formie wykładów oraz warsztatów od października do maja każdego roku. rysunek krajobrazu rysunek, architektura, szkic, kraków, kurs szkic postaci rysunek postaci, szkic, kraków, architektura

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdańsk »

  Kursy prawa jazdy kat b. Dogodne ceny, promocje, raty, materiały. profesjonalne nauczanie. Mat. gratis, wielkistandard sal wykładowych, toyoty yaris III; jak na egzaminie.
  W naszej Szkole mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedz.
  Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć).
  Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami pogłębiacie wiadomości i ćwiczycie rozwiązywanie zadań testowych po zajęciach. Również w naszej sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji. U nas część teoretyczna trwa trzy i pół tygodnia. To osiem spotkań każde po 3 godziny.
  link text

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca Poznań »

  Taniec to nie jest przeznaczona jedynie dla wybranych osób forma aktywności. Bez względu na ilość lat, płeć bądź zdolności ruchowe, każdy może odkrywać energię jaka płynie z tańca. Przekonują o tym trenerzy ze szkoły tańca Art Of Move z Poznania. Każda osoba, która rozpocznie tu naukę tańca ma zapewnione fachowe wsparcie, które wiąże efektywną naukę z bardzo dobrą zabawą. W ofercie Art Of Move z Poznania znajduje się duży zestaw różnego rodzaju kursów tańca, z których każda zainteresowana osoba z pewnością wybierze taniec najbardziej jej odpowiadający. Poznańska szkoła tańca oferuje m.in. kursy tańca towarzyskiego,salsa Poznań, hip–hop, ragga czy bachaty. Dla uczestników kursów tańca, którym nie wystarczają zwykłe zajęcia, szkoła Art Of Move z Poznania proponuje obozy taneczne. Z obozów tanecznych mogą skorzystać również osoby, które nie rozpoczęły na razie nauki tańca, a chciałyby, wiążąc przyjemne z pożytecznym, doświadczyć przygody z tańcem.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z Podrywania i Uwodzenia. »

  Szanowni Państwo,Jesteśmy międzynarodowym, kompetentnym instytucją, którego elementem jest polska Wyższa Szkoła Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego.W Krakowie mamy największy z Oddziałów krajowych - Krakowską Szkołę Uwodzenia. Mamy tuzin jednostek na terenie całej Polski.Oferujemy dużą gamę nowatorskich kursów, szkoleń oraz treningów praktycznych, nastawionych na maksymalne efekty, osiągane przez uczestników w zadawalającym czasie. W przeciwieństwie do wielu powstałych w ostatnim czasie (najczęściej jedno- lub dwuosobowych) firm, zwłaszcza w branży sztuki uwodzenia, oferujących różnorodne szkolenia kierowane przez przypadkowe osoby, u nas macie Państwo gwarancję, że zajmą się Państwem najlepsi wykładowcy i eksperci. Nasz zespół składa się głównie z psychologów, socjologów, pedagogów, trenerów rozwoju osobistego, komunikacji interpersonalnej, z wieloletnim doświadczeniem. Na ten czas, ogólna liczba wykładowców, pracowników administracji, wsparcia technicznego oraz ekspertów wąskich specjalizacji różnych branż, którzy pracują dla Szkoły na terenie kraju, przekracza liczbę stu osób.Organizacja Szkoły oparta jest na wydziałach, podobnie jak na wyższej uczelni. Każdy z kursów zapewnia jednakowo wysoki poziom dydaktyczno-merytoryczny oraz fachowowśc na światowym poziomie, często podkreślany w wypowiedziach naszych absolwentów. Szkolenia i warsztaty praktyczne zapewnią Państwu niezapomniane przeżycia.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Golub-Dobrzyń »

  Prawo jazdy to jeden z najważniejszych dokumentów w codziennym życiu. Nasza firma przygotowuje do egzaminu na prawo jazdy A i B. Jeśli złożysz zapis poprzez stronę otrzymasz 1 godzinę jazdy gratis. Oprócz tego oferujemy sezonowe obniżki oraz rabaty. Klient ma prawo wybrać dla siebie najlepszy zestaw godzin. Stawki są konkurencyjne, a szkoleniowcy cierpliwi. Przystosujemy się do twoich indywidualnych zapotrzebowań oraz umiejętności. Nie wymagamy rzeczy niemożliwych. Dzięki temu masz możliwość prawie bezstresowo przejść przez naukę jeżdżenia i wystartować do prawdziwego egzaminu. Nie będziesz musiał się teraz obawiać pojazdu. Nasza szkoła sprawi, że łatwo uzyskasz bardzo ważną wiedzę.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Toruń »

  Umiejętność jazdy samochodem nie bywa taka trudna. Jeżeli chciałbyś zdobyć tę umiejętność możemy tobie w tym pomóc. Nasza szkoła proponuje szeroki wybór pakietów godzin, zrównoważoną naukę części teoretycznej i wiedzy praktycznej niezbędnej żeby zdać egzamin w celu otrzymania prawa jazdy. Pragniemy by wszyscy czuli się dobrze w naszym ośrodku, dlatego przystosowujemy się do potrzeb oraz umiejętności danego kursanta. Jeśli nie podjąłeś jeszcze decyzji oferujemy jazdę próbną przy pomocy symulatora. Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej jeszcze przed zmianą przepisów. Na tej witrynie odnajdziesz szczegóły odnośnie kursów i opłat za pakiety godzin.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Język niemiecki szczecin »

  Zapraszamy firmy, studentów oraz dzieci do naszej szkoły języków obcych. Skutecznie uczymy języka angielskiego oraz niemieckiego. Przygotowujemy również do egzaminów językowych. Zajęcia odbywają się na Prawobrzeżu Szczecina – blisko Ciebie!Ucząc się z nami poznajesz wybrany przez Ciebie język od podstaw: uczysz się wymowy, czytania, pisania, poznajesz gramatykę ale także specyficzne zwroty jakich używa się w danym języku. Na początek zachęcamy Cię do nauki języka angielskiego od podstaw, a jeśli znasz podstawy, za pomocą kursów możesz szybko powtórzyć materiał.
  Oferujemy także tłumaczenia.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • WIELOTEKA wielotematyczne forum dyskusyjne »

  Wieloteka jest nowym forum dyskusyjnym gdzie można porozmawiać na każdy temat. Na fozum znajdziecie wiele ciekawych kategorii i tematów, każdy znajdzie coś dla siebie. Na forum najważniejszy jest Użytkownik, nie ma tu śmieci, spamu, agresywnych reklam, rozbudowanych form logowania i rejestracji. za to są damowe ogłoszenia. Jako użytkownik forum możesz zareklamować swoją stronę czy bloga. w dziale opinii możesz ocenić rzetyelność firm czy jakość produktów. Jeżeli jesteż ambitny możesz wziąć udzial w tworzeniu Wieloteki. Zapraszamy

  Data dodania: 23 09 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »