Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'systemy':

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Monitoring IP »

  Monitoring IP to system zbudowany z nowoczesnych urządzeń zaprojektowany do obserwowania oraz ochrony osób i mienia który rozwija się wyjątkowo dynamicznie. To sprawia że następuje pojawianie się niezliczonej ilości produktów i programów przystosowanych do obserwacji wizyjnej. Zdecydowanie wpływ na obecny kształt branży monitoringu ma dynamiczny rozwój sprzętu IP, który znosi wszelkie kłopoty i ograniczenia zarówno w budowie, jak i w organizacji systemów telewizji dozorowej. Tworząc system telewizji przemysłowej należy ujednolicić technologie do odpowiednich rodzajów zastosowań oraz potrzeb w zakresie opłacalności i technicznym, biorąc pod uwagę łatwość konserwacji i uniwersalność systemu.
  Zobacz nasz sklep w którym masz do dyspozycji wielki wybór artykułów CCTV w niskich cenach. Kamery, rejestratory, karty DVR, monitory, obiektywy, konwertery, wideoserwery, systemy bezprzewodowe, monitory zespolone z rejestratorami, obiektywy typu CS i 13mm do kamer płytkowych, quady, wzmacniacze, systemy bezprzewodowe, wideoserwery, wtyki, złącza, zasilacze, przewody, przewody i akcesoria.
  Proponujemy atrakcyjne rabaty dla firm instalatorskich.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne, stała obsługa prawna firm. »

  Doradcy - Doradztwo Prawne i Biznesowe. Zawiercie ul. Sienkiewicza 30/4.Tel. 509225860.Misją naszej firmy jest świadczenie profesjonalnych i atrakcyjnych cenowo usług z zakresu doradztwa prawnego. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze prawnej klientów indywidualnych jak i biznesowych. Nasza oferta obejmuje: porady prawne, sporządzanie pism, pozwów, podań wniosków, a także reprezentację naszych klientów w sądach. Klientom biznesowym proponujemy elastyczną ofertę, ściśle dostosowaną do ich potrzeb. Szanując Państwa czas i pieniądze oferujemy również porady prawne przez internet. Specjalnością naszej firmy jest dochodzenie odszkodowań za wypadki komunikacyjne. Nasz zespół złożony jest z doświadczonych prawników (radca prawny, adwokaci) i specjalistów z zakresu ubezpieczeń. Zapraszamy do naszego biura: Zawiercie ul. Sienkiewicza 30.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Symfonia »

  Przedsiębiorstwo Dr IT to dystrybutor programu do zarządzania księgowością Enova. Jest to obecne na rynku od dawna rozwiązanie dla większych jak również malutkich działalności, które istotnie ułatwia dużo procesów w organizacji. Razem z oprogramowaniem oferujemy naszym interesantom wsparcie techniczne a także konsultacje z stosowania i instalowania aplikacji. W celu wnikliwego zapoznania się z ofertą zapraszamy do sprawdzenia naszej nowej witryny internetowej, na której zamieściliśmy wszystkie detale. Mogą Państwo się też skonsultować z nami przez telefon dzwoniąc pod nr (012) 413 11 06 bądź przyjść do naszego biura samodzielnie w jednej z 8 placówek na terenie kraju, np. Ul. Pilotów 37/5 31-462 Kraków. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja przemysłowa »

  Przedsiębiorstwo e-Motive to ekipa wyszkolonych konsultantów i rewelacyjnej klasy systemy monitoringu, bazujące na należycie dopasowanym oprogramowaniu. Aktualnie dystrybuowane systemy monitoringu nie tylko sporządzają zapis video, ale charakteryzują się rozpoznawaniem treści. Dzięki produktom e-Motive mamy zapewnioną komputerową analizę obrazu. Business Intelligence umożliwia rozpoznawanie tablic rejestracyjnych i nie tylko. Jeżeli wykorzystuje się innowacje z e-Motive, rewelacyjnie monitoruje się obiekty gospodarcze. Budowlańcy mogą mieć profesjonalny materiał dla inwestora. Technika pozwala na przetwarzanie obrazu, a sam fakt rejestracji zdarzeń, właściwie odstrasza przestępców. Video Intelligence dostarcza wielu przydatnych rozwiązań. E-Motive zajmuje się również projektowaniem i ma usługi serwisowe. Z olbrzymią elastycznością dostraja się do konsumentów, a innowacje tu zapewniane, używane są w różnorodnych sektorach gospodarki.
  Monitoring IP
  Monitoring wizyjny

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zimbra »

  Zastosowanie marketingu w interesie to częste posługi robione w nowoczesnych czasach przez bardzo wiele firm. Zakres tego sposobu ofert nader w wielu przypadkach obejmuje tworzenie serwisów www internetowych czy np. tworzenie aplikacji internetowych. Liczne filie z tego zasięgu posiadają własne produkty internetowe, jakie obejmują sklep internetowy, jak też i struktura zarządzania treścią, to znaczy ogromnie sławny w współczesnych czasach system CMS. O ile zależy Ci na mieniu fachowej strony internetowej, to skorzystaj z naszych usłu.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamery monitoring »

  Firma oferuje usługi w zakresie instalacji, projektowania i sprzedaży najlepszej jakości systemów zabezpieczenia mienia. Dzięki współpracy z wieloma dostawcami sprzętu dysponujemy dużą elastycznością przy doborze odpowiedniego produktu. W naszym sklepie internetowym można dokonać zakupu sprzętu z zakresu monitoringu analogowego, monitoringu sieciowego, systemów alarmowych i kontroli dostępu. Klienci znajdą w sklepie wiele korzystnych promocji i rabatów. Pracownicy firmy dysponują odpowiednią wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Intranet »

  Zarządzanie treścią jest jednym z podstawowych zadań systemów CMS, służących do tworzenia serwisów internetowych oraz jego późniejszej aktualizacji i rozbudowy. System Edito CMS, wyróżnia się niezwykle szerokim wachlarzem możliwości, które mogą zostać doskonale dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z Klientów. Wśród nich obecna jest platforma Seo CMS, pozwalająca na tworzenie serwisów www w pełni zintegrowanych z wyszukiwarkami internetowymi. Pod względem tworzenia serwisu, platforma charakteryzuje się optymalną strukturą witryny, szybkością ładowania, przejrzystym i krótkim kodem strony, czy także łatwością integracji serwisu z narzędziami wewnętrznymi, które wspierają proces jego optymalizacji. Natomiast w zakresie działań SEO, Edito oferuje np. obsługę wielu domen, możliwość indeksowania wyników wyszukiwarki Edito CMS, czy generowanie unikalnych tytułów dla wszystkich podstron wybranego serwisu. Z drugiej strony, system posiada moduł Video CMS, a więc platformę pozwalającą na tworzenie bądź rozbudowę serwisu w zakresie publikowania treści wideo. Dzięki temu możliwe staje się umieszczenie danego filmu na dowolnej stronie www, w dowolnym formacie (m.in. flv, mpg, mpeg, 3pg, asf, avi). Wymiernymi korzyściami z zastosowania tego modułu jest m.in. prowadzenie konferencji „na żywo”, czy wirtualne spotkania pracowników komunikujących się poprzez video-konferencje.

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring Kamery »

  Witamy w naszym sklepie z produktami telewizji przemysłowej. Przedstawiamy ofertę na wybór w szerokim zakresie sprzętu i urządzeń CCTV. W ofercie ogromny asortyment artykułów: kamery miniaturowe i standardowe, rejestratory stacjonarne i mobilne, monitory przemysłowe, obiektywy, konwertery, rozdzielacze, systemy bezprzewodowe, wideoserwery, wtyki, złącza, zasilacze impulsowe i buforowe, kable monitoringowe i skrętkę komputerową.
  Oferujemy aktualne nowe artykuły z branży telewizji przemysłowej, mamy do zaproponowania wysokiej jakości sprzęt w konkurencyjnych cenach.
  Oferujemy sprzęt najlepszych firm jak: Samsung, Sanyo, Simens, Bosh, Sony, Vivotek, Acti, Axis, Air Live, Tokina Vivotek, Irlab, Raiden, CNB Honeywell, Axis, K2-Tech, Heitel, Aper, Panasonic oraz wiele innych.
  Nasze produkty wystawiamy w najlepszych na rynku cenach, dużą zaletą naszego sklepu są promocje i rabaty dla stałych klientów i firm instalatorskich. Naszą domeną jest szybka wysyłka towarów. Nie zwlekaj i odwiedź nasz sklep.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • System wystawienniczy »

  Architektura membranowa to specjalność firmy ALU TECH. Stosowana przez nas trudnopalna membrana jest składającą się z wielu warstw tkaniną. Stanowi pewną zabezpieczenie przed promieniami słonecznymi, śniegiem i deszcze oraz wiatrem. Ma wszelkie świadectwa jakości i użytkowania. Systemy membranowe są uznane przez posiadaczy ogrodów przydomowych oraz firm aranżujących eventów w plenerze. W usłudze ALU TECH także systemy reklamowe, dowolnie wyprofilowane daszki. Każdy system wystawienniczy to połączenie ergonomiczności i stabilności. Zespół specjalistów dysponuje nowoczesnymi urządzeniami oraz gruntowną wiedzą branżową.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profile aluminiowe »

  Systemy targowe przeważnie zbudowane są z aluminium, służą do budowy konstrukcji wystawienniczych. Wykorzystanie aluminium sprawia, że stoiska targowe są bezpieczne i stabilne. Stoiska targowe są dostępne w pełnej gamie kolorystycznej. Czas, kiedy panowała jednolita, nudna zabudowa targowa minęły bezpowrotnie. Obecna technologia pozwala na postawienie stanowiska targowego, który swoją elegancją skupi uwagę klienta. Badania preferencji kupujących wykazały, że klienci zwracają uwagę na zabudowę stanowiska handlowego. Większym zainteresowaniem cieszy się towar sprzedawany w ładnie wyglądającej zabudowie. Wynika to z zamiłowania społeczeństwa do piękna i elegancko pokazanego towaru.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klaster it »

  Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka powstało w 2006 roku i od tamtej pory działa na rzecz budowy i rozwoju podkarpackiego klastra informatycznego. Firmy informatyczne zrzeszone w ramach stowarzyszenia, podejmuję działania rozbudowy branży informatycznej na Podkarpaciu. Po więcej informacji odsyłamy na naszą stronę, gdzie znajdziecie Państwo terminy organizowanych seminariów i konferencji informatycznych, katalog firm it z Podkarpacia, statut stowarzyszenia oraz wiele więcej. Jeśli natomiast chciałbyś współtworzyć podkarpacki klaster informatyczny, zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma informatyczna Poznań »

  Spółka Silpol będąca na rynku sieci IT od ponad 10 lat zaprasza Wszystkich potencjalnych klientów do skorzystania ze swoich produktów informatycznych. Jako spółka z gałęzi IT gwarantujemy złożone usługi informatyczne. Zastępujemy ekwipunek i oprogramowanie (w tym też oprogramowanie ERP Semiramis a także oprogramowanie dla przedsiębiorstw CRM). Do Kraje dyspozycji ułatwiamy także serwis Lenovo, zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Spośród naszych wytworów zdołają Państwo selekcjonować serwery IBM, Dell jak również laptopy Lenovo, HP wraz z wieloma odmiennymi, świetnymi i docenianymi na całym globie fabrykantami oprogramowania komputerowego dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Forum komputerowe »

  Forum skonstruowane dla tych ktorzy maja problem z komputerem strona internetowa grafika. Dodatkowo sporo dzialow z programami oraz pomoc przy wszystkim. Jest ogromnie duzo dzialow graficznych,webmaster,komputerowych. Wskazowki graficzne,webmaster,komputerowe. Mozna takze pokazywac swoje prace graficzne oraz swoje programy. Prezentowac swoje programy, mozna takze reklamowac swoje forum komputerowe strone bloga hosting serwer itd. Sa male zawody na forum. Pomoc jest naszym celem tego forum.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Systemy ERP - Sprzedaż »

  Oprogramowanie ERP to podstawowe narzędzie w każdym profesjonalnym przedsiębiorstwie. Aplikacja biznesowa ERP zarządza zasobami każdego przedsiębiorstwa, bierze udział w procesie wytwarzania, wspomaga proces przedaży, zarządza kadrami. Jeśli chodzi o wstęp o ERP to tyle. Punkt główny tego blogu jak i rozwoju każdego przedsiębiorstwa to sprzedaż. ERP Sprzedaż pojawia się na lini każdego przedsiębiorstwa. Sprzedaż odpowiedzialna jest za działanie firmy. ERP Sprzedaż to temat główny blogu.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe Zawiercie ul. Sienkiewicza 30 »

  Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w doradztwie IT oraz tworzeniu programów, serwisów i stron internetowych na zamówienie.

  Oferujemy usługi związane z informatyzacją małych i średnich przedsiębiorstw, tworzeniem złożonych, dedykowanych, systemów informatycznych,stron www oraz programów komputerowych.
  Projektujemy strony internetowe promujące działalność Państwa firmy w internecie jak i rozbudowane aplikacje webowe oparte o serwery aplikacji i serwery baz danych.

  Oferujemy usługi doradcze w zakresie opracowania specyfikacji funkcjonalnych tworzonych systemów informatycznych oraz programów komputerowych, ich architektury, projektów technicznych, a także scenariuszy testów.

  Dbając o wysoką jakość realizowanych usług współpracujemy z partnerami dostarczającymi specjalistyczne kompetencje uzupełniające naszą ofertę.
  Nasi współpracownicy to wysokiej klasy specjaliści, którzy zdobyli doświadczenie zawodowe w trakcie pracy dla największych polskich firm i instytucji.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zintegrowane systemy zarządzania »

  Audytor z praktykąr, którego specjalnością są systemy zarządzania jakością oraz zintegrowane systemy zarządzania. Początkiem działań firmy Halicki System jest wdrożenie systemu według standardu EN ISO 9001:2008. Jego wprowadzanie uwzględnia przygotowanie koncepcji i szkolenie zespołu. Techniki odnoszą się do takich dziedzin pracy jak BHP, ochrona informacji, które znajdują zastosowanie w każdej firmie bez względu na jej zadania. Firma świadczy także wprowadzanie ISO, uwzględniające indywidualne, profesjonalne zadania klientów, czego przykładem może być system zarządzania bezpieczeństwem żywności lub system zarządzania dla dostawców branży motoryzacyjnej. Metody zapewniają uwzględniającą przepisy jakość usług i produktów. W ten sposób wdrożenie danego systemu zarządzania czyni daną firmę bardziej atrakcyjną na rynku.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szafy wnękowe i garderoby »

  Oferta producentów szaf wnękowych, elementów poprawiających ich funkcjonalność, tj. akcesoria do szaf, są to tematy znajdujące się w kręgu zainteresowań redaktorów serwisu Szafy wnękowe i Garderoby.

  Serwis ten opisuje między innymi systemy szaf oparte o płyty meblowe lub metalowe wsporniki, oraz możliwości aranżacyjne dostarczane wraz z wybranym systemem zabudowy.

  Po udanym dokonaniu wyboru rozwiązania wnętrza szaf, serwis pomoże w znalezieniu odpowiedniego systemu drzwi. Przedstawiamy producentów zawiasów do tradycyjnych drzwi otwieranych, systemy drzwi przesuwnych, podwieszanych i poruszających się po dolnej prowadnicy, systemy drzwi składanych i do pomieszczeń ze skośnym dachem.

  Dla majsterkowiczów i osób chcących odmienić swoje wnętrze, przygotowaliśmy artykuły opisujące sposoby renowacji i zmiany wyglądu mebli, np. poprzez ich malowanie, w czym może pomóc farba do tablic lub podkładowa farba magnetyczna.

  Data dodania: 16 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA CCTV MONITORING »

  W dzisiejszym współczesnym świecie monitoring wizyjny stał się głównym czynnikiem, gwarantującym bezpieczeństwo ludzi oraz wartości materialnych na określonym terenie jak, parkingi, place zabaw, centra handlowe lub w fabrykach, biurach. Daje możliwość obserwacji i zdobycie obrazów z kamer, które wymagają interwencji ochrony oraz instytucji dbających o ochronę obywateli. Nasza Firma specjalizuje się w systemach kontroli dostępu i rozwiązań sieciowych. Zajmujemy się wykonawstwem, obsługą oraz kompleksowym serwisem urządzeń i systemów cctv. Dostosowujemy usługi do indywidualnych potrzeb firm i każdego klienta. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu instalacji w budynkach firm, halach produkcyjnych, placówkach handlowych, biurach, magazynach szkołach i innych pomieszczeniach. Oferujemy pełen zakres usług umożliwiający wszystkie właściwe techniczne narzędzia dla osiągnięcia optymalnego poziomu bezpieczeństwa firm i ludzi. Nasi technicy są przeszkoleni w dziedzinie instalacji, montażu i uruchamiania Prowadzimy wysyłkowy sklep Branżowy Telewizji Przemysłowej, w którym oferujemy największy wybór i różnorodny asortyment ponad 1200 artykułów i sprzętu oraz towarów telewizji cctv. Tu w naszym sklepie znajdziesz kamery analogowe i sieciowe, rejestratory stacjonarne i mobilne, monitory przemysłowe, obiektywy sterowane i manualne, dzielniki obrazu, bezpieczniki, systemy bezprzewodowe, wideoserwery, wtyki BNC, RCA, DC, złącza, kable monitoringowe i skrętka komputerowa, oraz najróżniejsze akcesoria z branży CCTV. Importujemy urządzenia najlepszych firm branży monitoringu i telewizji przemysłowej. Sony, Vivotek, Acti, Axis, Air Live, Tokina, Vivotek, Irlab, Raiden, CNB Honeywell, Trend, DVS, Simens, NoVus, COP Security VidiLine, Tokina, GeoCam, Fujinon, Geo Cam, Dauha oraz wiele innych. Nasze towary proponujemy w bardzo niskich cenach, funkcjonuje w naszym sklepie system rabatowy dla stałych klientów i firm instalatorskich.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamery, Monitoring »

  Zagrożenie to nieodzowny element dzisiejszego dnia, dlatego technologia telewizji wizyjnej jest istotnym sposobem, który umożliwia organizację bezpieczeństwa ludzi oraz wartości materialnych w terenie jak, tereny rekreacyjne lub urzędy, w sklepach, kościołach. Umożliwia uzyskanie wglądu i rejestrację informacji na temat zdarzeń, które wymagają interwencji ochrony oraz instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo obywateli.
  Firma AIP zajmuje się kompleksowymi systemami zabezpieczeń obiektów stacjonarnych. Zajmujemy się wykonawstwem, obsługą oraz kompleksowym serwisem urządzeń i systemów cctv. Mamy praktykę i doświadczenie w dziedzinie monitoringi i telewizji cctv.
  Posiadamy doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu systemów monitoringu w budynkach firm, biurach, mieszkaniach, placówkach handlowych jak i na terenach otwartych i innych pomieszczeniach. Oferujemy całkowity zakres usług który stwarza wszystkie profesjonalne techniczne atrybuty dla stworzenia optymalnego poziomu ochrony ludzi i obiektów.
  Prowadzimy wysyłkowy sklep Branżowy Telewizji Przemysłowej, w którym oferujemy wyjątkowo bogaty i różnorodny asortyment ponad 1500 artykułów i urządzeń oraz produktów
  telewizji cctv. Nasz sklep wyposażony jest w urządzenia jak: kamery analogowe i kamery IP, rejestratory, monitory zespolone z rejestratorami, obiektywy DC i megapikselowe, quady, wzmacniacze, systemy bezprzewodowe, wideoserwery, wtyki, złącza, przewody, oraz najróżniejsze akcesoria z branży CCTV. Prowadzimy dystrybucję najlepszych firm branży monitoringu i telewizji przemysłowej. Sony, Vivotek, Acti, Axis, Air Live, Tokina, Vivotek, Irlab, Raiden, CNB Honeywell, Bosh, BCS, Air Live, Ever Fokus, Sony, OvisLink, Aver Media, Acti oraz wiele innych.
  Nasze produkty proponujemy w atrakcyjnych cenach, dużą zaletą naszego sklepu są promocje i rabaty dla stałych klientów i firm instalatorskich. Naszą domeną jest szybka wysyłka towarów. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie wysyłkowym i życzymy udanych zakupów.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komputerowe zarządzanie przedsiębiorstwem »

  Portal informacyjny ERP Systemy obejmuje dokładne i szczegółowe materiały o programach dla biznesu. Narzędzia do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa są stałym narzędziem każdej firmy. Serwis ERP Systemy zainteresuje każdego przedsiębiorcy. Portal opisuje o najważniejszych elementach prowadzenia przedsiębiorstwa. Najważniejsze obszary obejmujące Strona internetowa dokument.net.pl to zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa w danej firmie, problematyka logistyczna w firmach, wdrożenia systemu ERP, kadry, księgowość.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »