Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'sprzedaż spółek':

Sortuj po:

 • Gotowe spółki »

  Jako doświadczony partner biznesowy, proponujemy Państwu szybki i łatwy zakup nowej spółki z o.o. Długoletnie doświadczenie w branży zapewnia najwyższą jakość oferowanych usług. Oferowane spółki są nowe, nigdy nie prowadziły działalności, nie są zadłużone czy nie zatrudniają pracowników. Forma przekazania spółki jest ekspresowa i wygodna. Wystarczy krótka wizyta w naszym biurze i w ciągu kilkudziesięciu minut staniecie się Państwo właścicielem spółki. Istnieje również możliwość sprzedaży w kraju i za granicą. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług pozwoli też Państwu wynająć adres na prowadzenie działalności, wirtualne biuro, salę konferencyjną czy biurko na godziny. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż spółek zoo »

  Jeśli mają państwo zamiar założyć własną działalność gospodarczą to trzeba się nastawić na sporo różnych dokumentów dowypełnienia, których załatwienie jest do tego konieczne. Naprzeciw takowym ludziom jak Państwo wychodzą spółki ReadyMade Accounting and Management Sp. z o.o. oraz ReadyMade Enterprise Sp. z o.o. Proponują one swym klientom rzetelne i sprawne wsparcia we wszelakich kwestiach związanych z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Jeśli chcesz poznać konkrety oferty zachęcamy do odwiedzenia witryny internetowej w pełni poświęconej działalności takich firm. Właśnie pomoc fachowców własną działalność gospodarczą będą Państwo mogli zapoczątkować dosłownie wciągu doby. To, co cechuje tą ofertę to fachowe podejście i dbałość o każdego klienta.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe spółki »

  Główną opcją w należącej do nas ofercie są sprzedaż gotowych spółek z o.o. a także rejestracja nowych spółek w KRS-ie – ukształtowanych prawnie według wytycznych Klienta. Co więcej oferujemy Klientom całą gamę komplementarnych usług wspierających przedsiębiorców, usług umożliwiających zmniejszenie wydatków na prowadzenie firmy. Kompetentnie odpowiemy na Państwa zapytania.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie firmy Kraków »

  Chcesz otworzyć swoją pierwszą działalnością gospodarczą i za bardzo nie wiesz gdzie masz się najpierw udać na początku to nie powinieneś przeoczyć oferty naszej firmy, w której z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie. Na początek możesz zakupić gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w przystępnych cenach, mające numer identyfikacji podatkowej, regon, zgłoszone do GUS, mogące działać już w przeciągu 24 godzin od zakupu. Możemy także zarejestrować dla Ciebie działalność przez internet lub polecić dobre biuro podatkowe, które posiada wysokie kompetencje, wiedzę oraz doświadczenie w branży - szybko i sprawnie zrobi porządek w Twoich papierkach. Mamy również w ofercie usługę, na którą stale rośnie zapotrzebowanie czyli wirtualne biuro w Krakowie. Na początku działania Twojej nowej firmy obniży z penością wymiernie koszty jej funkcjonowania.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »