Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'rysunek':

Sortuj po:

 • Portal dla dzieci: Paradisekids.pl »

  Strona internetowa, która powstała dla dzieci i ich rodziców. Nasze pociechy mogą brać udział w grach i zabawach, udostępniać wierszyki i prace plastyczne dla innych dzieci. Dzięki naszemu portalowi internetowemu, dzieci dostają wyjątkową możliwość komunikacji i dzielenia swoich pasji. Z pomocą naszej strony internetowej dla dzieci mogą one czytać napisane przez siebie wiersze i je oceniać, dzielić się rysunkami, piosenkami oraz filmami i zdjęciami.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rysunku Kraków-kursy »

  Szkoła rysunku odręcznego MDK-kurs mieszcząca się w ścisłym centrum Krakowa oferuje lekcje rysunku pod kierunkiem architektów gwarantując przy tym kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych na uczelnie wyższe- na wydziały architektury i urbanistyki oraz architektury krajobrazu i sztuki ogrodowej. Zajęcia rysunkowe prowadzone są przez zawodowych architektów, absolwentów Politechniki Krakowskiej, z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Szkoła MDK-Kurs przygotowuje z szerokiego wachlarza zagadnień: kompozycja brył, martwa natura, projektowanie elementarne, kompozycja zieleni czy rysunek krajobrazu, realizując przy tym swój autorski program nauczania zapewniający najwyższą z możliwych skuteczność nauczania. Rysunki na stronie pracowni/ Jedna z największych galerii rysunkowych:/Galeria rysunku architektonicznego/ Odręczne szkice uczniów, które można znaleźć na stronie najlepiej odzwierciedlają poziom kursu. Zajęcia rysunkowe prowadzone są w różnym stopniu zaawansowania, raz, dwa lub trzy razy w tygodniu po 4 godziny zegarowe przez okres roku szkolnego i odbywają się w małych grupach z możliwością wyboru dogodnych dla ucznia terminów. Poza lekcjami rysunku trwającymi w ciągu roku szkolnego MDK zaprasza również na kurs wakacyjny prowadzony na podobnych zasadach. Kurs wakacyjny będący wprowadzeniem do kursy całorocznego daje możliwość do wcześniejszego zapoznania się z rysunkiem architektonicznym. Dodatkowo szkoła oferuje kurs historii sztuki do egzaminu maturalnego, który niejednokrotnie okazuje się być pomocny podczas rekrutacji na studia. Lekcje z historii sztuki prowadzone są przez wykładowcę uczelni wyższych takich jak ASP czy UJ i obejmują cały kanon do matury, gwarantując umiejętne pisanie eseju oraz interpretację dzieł sztuki. Odbywają się w formie wykładów oraz warsztatów od października do maja każdego roku. rysunek krajobrazu rysunek, architektura, szkic, kraków, kurs szkic postaci rysunek postaci, szkic, kraków, architektura

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rysunku Gdańsk »

  Pracownia artystyczna Studio Kształt z Gdańska zaprasza na swoją oficjalną stronę internetową, gdzie można zapoznać się z twórczością szkoły rysunku i malarstwa.
  Pracownia oferuje profesjonalne i starannie opracowane kursy rysunku, które spełniają oczekiwania zarówno osób wybierających się na wydziały Architektury, jak i wymagających hobbystów. Zajęcia opierają się na zróżnicowanym programie kształcenia, który pozwala przekazać ogół skomplikowanej i zróżnicowanej wiedzy i umiejętności w zakresie rysunku jak i dziedzin sztuki z nim powiązanymi. Praca na zajęciach opiera się na wykonywaniu wymagających i ciekawych ćwiczeń, które mają istotny wpływ na rozwój warsztatu rysunkowego podopiecznych, ułatwiając im zdawanie na Architekturę i czerpanie przyjemności z procesu tworzenia.
  Galeria strony pracowni przedstawia ogół możliwości rysunkowych i malarskich udostępnionych przez pracownię do nauki w trakcie warsztatów i lekcji rysunku, pod okiem profesjonalnej i sympatycznej załogi pracowni.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs architektury wnętrz »

  Architekt wnętrz o bogatym portfolio prowadzi kurs rysunku w szkole zlokalizowanej w mieście Łódź. Szkolenia odbywają się przez rok, podzielone na dwa semestry. Główny nacisk podczas nauki położony został na doskonalenie techniki rysunku, umiejętność czytania projektów architektonicznych oraz wiedzę teoretyczną na temat historii architektury i rysunku. Na kurs rysunku zgłaszają się przede wszystkim przyszli studenci, którzy pragną przygotować się do egzaminów wstępnych na studia wyższe. Nie tylko Ci, którzy chcą zostać zawodowym architektem wnętrz przychodzą na kurs rysunku, gdyż jest też wielu pasjonatów chcących rozwijać swoje hobby. Oprócz oddziału w Łodzi zajęcia odbywają się także w Zduńskiej Woli. Projekt Officyna Łódź zapewnia uczestnikom szkolenia komfortowe warunki do nauki w obszernych i klimatyzowanych salach oraz opiekę dyplomowanego architekta. Rutynowany architekt wnętrz z Łodzi preferuje kurs ołówkiem na formacie 50x70 cm. Zapisy są przyjmowane telefonicznie, mailowo oraz złożone na miejscu w formie papierowej. Łatwo dojechać na kurs z każdego zakątka Łodzi komunikacją miejską a zmotoryzowani mają zapewniony parking przed placówką szkolącą architektów.

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »