Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'projektowanie ogrodów':

Sortuj po:

 • Zakładanie ogrodów Warszawa »

  Zajmujemy się projektowaniem ogrodów na terenie Warszawy i Kazimierza Dolnego. Prace wykonujemy zgodnie ze preferencjami naszych klientów. Staramy się je dostosować do charakteru budynków, oraz terenów sąsiadujących. Dążymy do tego aby ogród był "bezobsługowy" tzn. aby jego pielęgnacja była możliwie mało czasochłonna. Stosujemy tylko sprawdzony i najwyższej jakości materiał szkółkarski. Rzetelna obsługa i najlepszy sprzęt ogrodniczy zapewnią zawodowe, zgodne ze sztuką ogrodniczą wykonanie zamówienia.

  Data dodania: 09 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Genius Loci Architekci »

  Dobrze zaprojektowane otoczenie z pewnością poprawia nasze samopoczucie i zwiększa nasze chęci do działania. Dlatego jeśli sami nie potraficie tego zrobić wystarczy skontaktować się z profesjonalistami, którzy zrobią to za Was. Pracownia Genius Loci Architekci znajduje się centrum Katowic, ale w razie potrzeby realizuje projekty na terenie całego kraju. Dobry design to my.

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Wrocław »

  Jednocześnie nasza firma wykonuje usługi ogrodnicze. Pracami tymi kieruje dyplomowany architekt. Przy tworzeniu, czyli projektowaniu ogrodu i zakładaniu ogrodu, bierzemy tysiące czynników, które mają istotny wpływ na to, żeby ogród był harmonijny, estetyczny i malowniczy. W stosunku do roślin bierzemy pod uwagę takie czynniki jak: zabarwienie, pokrój, wabienie motyli, alergiczność, jonizację powietrza, odporność na mróz itp. Mamy wielki wybór roślin co do ich barw, od żółtego, niebieskiego, czerwonego, różowego, białego po ich odcienie. Przy architekturze budowlanej są nieco inne czynniki brane pod uwagę jak do roślin. Lecz aby istniała harmonia brany jest pod uwagę jeden wspólny czynnik, którym jest kolor. Posiadamy w bazie tysiące wzorów, faktur i kolorów architektury budowlanej stosowanej w ogrodzie. Głównymi wytycznymi do projektowania ogrodu jest otoczenie, dominanta i genius loci.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma ogrodnicza »

  Zatrudniamy architektów ogrodowych, którzy zawsze dbają o potrzeby naszych Klientów. Potrafią stworzyć mniej, lub bardziej formalne projekty ogrodów, w których zawarte będą osobowość i charakter Klientów. Potrafią także doskonale łączyć ogrodnicze tradycje z nowoczesnym wyposażeniem, tworząc wyjątkowe kompozycje, które trafiają w zróżnicowane upodobania Klientów. Walorem naszej firmy ogrodniczej są wysokiej jakości usługi ogrodnicze, profesjonalizm i pomysłowość w procesie proejktowania jedynych w swoim rodzaju ogrodów. Zwracamy szczególną uwage na to, by każdy ogród był miejscem pełnym harmonii, spokoju i piękna. Możemy stworzyć dla Państwa ogród jak z bajki. Zatrudniamy projektantów, którzy potrafią zadbać o potrzeby naszych Klientów. Są zdolni stworzyć mniej i bardziej wymagające projekty ogrodów, uwzględniając w nich osobowość i charakter Klientów. Jarosław Harasimowicz projektowanie ogrodów ul. Leśna 11, 87-147 Łysomice Toruń biuro@ogrod-swiatkamienia.com Tel/Fax: +48 (0) 56 6783 271 tel. kom. 0608 862 217

  Data dodania: 13 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów »

  Nasza firma ogrodnicza od kilku lat specjalizuje się w kompleksowym zakładaniu ogrodów – od projektu, aż po realizację. Codziennie w w naszym biurze tworzymy wyjątkowe projekty, idealnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Jesteśmy rzetelną i dobrze zorganizowaną firmą prowadzącą usługi takie jak projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów i trawników, sadzenie i podcinanie roślin i sprzątanie ogrodów. Dodatkowo zajmujemy się także zakładaniem nawierzchni z kamienia ogrodowego. Ładnie wyglądający ogród to specjalność naszej firmy. Umiemy perfekcyjnie dobrać dekoracje ogrodowe i atrakcje w ogrodzie do potrzeb Jego właścicieli. W tworzonych przez nas ogrodach nie brak praktycznych rozwiązań i eleganckich dodatków. Zazwyczaj wybieramy takie kwiaty, które stwarzają dobry nastrój, ładnie pachną i są proste w pielęgnacji. Używamy własnych surowców i {urządzeń|maszyn, które mocno maksymalizują postępy prac. Nasza firma prowadzi usługi ogrodnicze dla Klientów z miast takich jak Włocławek, Inowrocław, Toruń, Bydgoszcz, jak i okolicznych miejscowości. Zapewniamy natychmiastową realizację prac i wysoką jakość usług. Jeśli myślą Państwo o ładnym i funkcjonalnym ogrodzie, warto przyjść do naszej pracowni.

  Data dodania: 17 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodnik Toruń »

  Jako firma ogrodnicza świadczymy całościowe usługi ogrodnicze w Toruniu, Bydgoszczy i najbliższym regionie. Na miejscowym rynku funkcjonujemy od wielu lat i przez ten czas zbudowaliśmy już wiele atrakcyjnych ogrodów. Uwielbiane przez naszą firmę ogrodniczą aranżacje to w głównej mierze nowoczesne ogrody, w których najnowsze trendy mieszają się z klasyczną elegancją. Nasza firma ogrodnicza to gwarancja wyjątkowego ogrodu. Na etapie projektowania ogrodu, nasi projektanci ściśle współpracują z Klientami, aby jak najdokładniej poznać ich preferencje. Dla naszej firmy ogrodniczej najważniejsze jest założenie ogrodu w każdym calu dopasowanego do oczekiwań Klienta. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne programy do projektowania ogrodów, które gwarantują doskonalszą wizualizację przed rozpoczęciem prac budowlanych. Oprócz projektowania ogrodów, nasza firma ogrodnicza oferuje także usługę zakładania trawników metodą siewu lub rolki. Dodatkowo specjalizujemy się w tworzeniu nawierzchni z kostki brukowej i w pielęgnowaniu ogrodów. Wspieramy naszych Klientów w utrzymywaniu ich ogrodów w dobrej kondycji zarówno a lato jak i zimę. Zajmujemy się również okresowym odśnieżaniem i grabieniem liści, oraz projektowaniem systemów wodnych na potrzeby podlewania ogrodu. Dla nas nie ma nic cenniejszego niż zadowolenie Klienta. Tworzyliśmy już ogrody przy domach jednorodzinnych, tereny zielone w miejscach publicznych, oraz przy siedzibach firm. Urozmaicone doświadczenia sprawiły, że żaden projekt nie stanowi dla nas wyzwania. Jako profesjonalna firma ogrodnicza zapewniamy dostawy roślin ogrodowych i kamienia dekoracyjnego. Zbudujemy Twój ogród od podstaw.

  Data dodania: 18 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Bydgoszcz »

  Zjawiskowe kompozycje ogrodowe i oryginalne projekty to nasza specjalność. Priorytetem naszej firmy ogrodniczej jest kreowanie oryginalnych przestrzeni ogrodowych, idealnie dobranych do potrzeb naszych Klientów. Dla Nas ogród to miejsce w którym rodzą się pasje i najwspanialsze, życiowe plany. Zawsze dbamy o to, by kompozycja ogrodowa ułatwiła kontakt z naturą i inspirowała do optymistycznego i twórczego myślenia. Nasi specjaliści zajmują się przede wszystkim przygotowywaniem nietuzinkowych projektów ogrodów, korzystając z siły natury i koncepcji praktycznego wykorzystania przestrzeni. Każdy ich projekt jest wysoce indywidualny i odzwierciedla oczekiwania naszych Klientów. Wszechstronna wiedza w dziedzinie roślinności i architektury krajobrazu, pozwala im tworzyć niezwykłe aranżacje, które są odczuwane przez każdy zmysł. W procesie tworzenia krajobrazu, zatrudnieni w naszej firmie pracownicy wykorzystują piękne rośliny, oraz gustowne dekoracje drewniane i kamienne, które pomogą wyeksponować nowoczesny wygląd ogrodu. Oprócz głównej specjalizacji, nasza firma zajmuje się świadczeniem usług związanych z konserwacją ogrodów, pracami brukarskimi, montażem oświetlenia i systemów nawadniających, oraz odśnieżaniem i sprzątaniem ogrodów przy prywatnych domach, jak i w przestrzeni publicznej. W naszej pracy wykorzystujemy specjalistyczne preparaty, a także bogatą infrastrukturę technologiczną, które mają wpływ na szybsze zakończenie zlecenia. Nasze projekty trafiają w bardzo różne preferencje Klientów. Dbamy o unikatowe i innowacyjne kompozycje, które podkreślą piękno domu i uprzyjemnią chwile spędzane na świeżym powietrzu. Świadczymy rzetelne usługi ogrodnicze na każdą kieszeń, łącząc prostą elegancję z szykowną sztuką ogrodową. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »