Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'prawo':

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Prawo jazdy warszawa »

  ALFA Centrum Szkolenia Kierowców pomaga wszystkim tym, którzy noszą się ze zdobyciem prawa każdy w jak najkrótszym czasie. Kurs nauki jazdy odbywa się na terenie Warszawy i prowadzony jest przez 31 najlepszych specjalistów, instruktorów nauki jazdy. Jako nieliczni spośród szkół jazdy w Warszawie posiadamy wysoką zdawalność podczas egzaminu na prawo jazdy. W ofercie naszej znajdują się nie tylko kursy na prawo jazdy, ale również szkolenie i dokształcanie kierowców.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instruktor Nauki Jazdy »

  Nasz bardzo dobry instruktor jest jedynym instruktorem. Ma najwyższą zdawalność w Kielcach. Jeśli nie posiadasz w dalszym ciągu dokumentu prawa jazdy, a chcesz ukończyć kurs w miarę szybko a także w przyjemnej atmosferze, a jednocześnie pod okiem biegłych instruktorów to kurs nauki jazdy z naszym instruktorem jest ogromnie odpowiednim wyborem. Kupując jazdy u naszego instruktora zyskują Państwo krocie. Mają Państwo pełne przekonanie, że instruktor będzie rzetelny i cierpliwy. Gwarantujemy ogromnie konkurencyjne ceny za szkolenia, liczne promocje, a do tego jazdy doszkalające. W naszej szkole jazdy dostajesz solidną dawkę potrzebnej wiedzy, którą odtąd wykorzystujesz w trakcie praktyki pod uważnym okiem instruktora, przebojowo zdajesz egzamin i możesz bezpiecznie usiąść za własnym kółkiem. Zatroszczymy się o Ciebie i Twoje umiejętności!

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie patentowe kraków »

  Kancelaria patentowa to miejsce gdzie całokształt uzdolnionych prawników wykonuje w zakresie ochrony patentów. W zestaw patentu może wstąpić wynalazek lub znak towarowy. My istniejemy od dziesiątek lat i wsparliśmy zastrzec tysiące wymysłów. Na tej witrynie wyszukają Państwo referencje pozyskane od firmy kontrahentów. Jesteśmy pewni, że i tobie pomożemy. Jeżeli posiadasz wątpliwości, dzwoń. Zapraszamy

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawne »

  Na tej witrynie internetowej każda osoba zmagająca się z problemami prawnymi bez trudu odnajdzie formularz kontaktowy, który pozwoli jej na wymianę e-maili z prawnikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa.
  Oferowana przez nas pomoc jest całkiem bezpłatna, dzięki czemu na prawdę każdy może z niej skorzystać.

  Data dodania: 01 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domu »

  Od długiego już czasu Murator jest najlepszym portalem o budownictwie w Polsce i na świecie. U nas zawsze znajdziesz odpowiedź na każde twoje pytanie oraz problemy jak np. : przebiega zakup domu i budowa domu czy też remont wnętrza. W muratordom. pl od razu znajdziesz świeże pomysły na to jak rozbudować dom go urządzić oraz jakie materiały kupić. Dla osób z ogrodem doradzimy kiedy i jak stosować roślinność. Co więcej od przeszło 15lat posiadamy własną pracownię architektonicznią dzięki czemu proponujemy naszym czytelnikom serwis gdzie odnajdziesz projekty domów. Bezpłatne porady naszych ekspertów, informatory, filmiki z serii "zrób to sam" oraz ogłoszenia - wszystko to na muratordom. pl

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria prawna Poznań z siedzib przy ulicy Wielkiej oraz filią we Wrześni specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług prawnych dla małych, średnich oraz wysoce rozbudowanych podmiotów gospodarczych. W szczególności kancelaria zajmuje się sprawami dotyczącymi odszkodowań, windykacji należności, obsługi prawnej środków finansowych pozyskanych z dotacji unijnych czy też szeroko rozumianym prawem spółek handlowych. Każda sprawa Kancelarii Pawła Narożnego traktowana jest z niezwykłą dbałością o szczegóły co daje poczucie komfortu i opieki przez cały okres trwania współpracy. Ponadto, Paweł Narożny jako radca prawny świadczy również usługi na rzecz klientów indywidualnych w zakresie prawa rodzinnego, spadkowego, prawa pracy, prawa administracyjnego oraz wielu innych.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne, stała obsługa prawna firm. »

  Doradcy - Doradztwo Prawne i Biznesowe. Zawiercie ul. Sienkiewicza 30/4.Tel. 509225860.Misją naszej firmy jest świadczenie profesjonalnych i atrakcyjnych cenowo usług z zakresu doradztwa prawnego. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze prawnej klientów indywidualnych jak i biznesowych. Nasza oferta obejmuje: porady prawne, sporządzanie pism, pozwów, podań wniosków, a także reprezentację naszych klientów w sądach. Klientom biznesowym proponujemy elastyczną ofertę, ściśle dostosowaną do ich potrzeb. Szanując Państwa czas i pieniądze oferujemy również porady prawne przez internet. Specjalnością naszej firmy jest dochodzenie odszkodowań za wypadki komunikacyjne. Nasz zespół złożony jest z doświadczonych prawników (radca prawny, adwokaci) i specjalistów z zakresu ubezpieczeń. Zapraszamy do naszego biura: Zawiercie ul. Sienkiewicza 30.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy KrzychuL Dąbrowa Górnicza »

  Jesteś z Dąbrowy Górniczej a może z Sosnowca? Obawiasz się pierwszych kroków i wstydzisz się, że nie odróżniasz pedału gazu od sprzęgła i hamulca? Nie przejmuj się tylko skorzystaj z naszej oferty! Nauka jazdy KrzychuL oferuje doszkalanie z jazdy samochodem do egzaminu państwowego oraz kursy na prawo jazdy kat. B. W zakresie kursu zapewniamy darmowo materiały do nauki i egzamin wewnętrzny sprawdzający umiejętności adepta po zakończeniu kursu. Podczas szkoleń prowadzonych przez rzeczowych instruktorów eliminowane są nieodpowiednie zachowania i nawyki za kierownicą, przy jednoczesnym ćwiczeniu prawidłowych reakcji na mogące się pojawić na drodze sytuacje niebezpieczne i zagrożenia.Staramy się, aby nauka jazdy w ramach kursu prawa jazdy oraz jazd doszkalających prowadzona była na tych samych trasach co egzamin ale nie tylko. Rekomendacje od naszych byłych kursantów są największą satysfakcją dla nas i gwarancją dobrego przygotowania do egzaminu dla następnych chętnych. Naszym partnerem w szkoleniu jest OSK Henio - Sosnowiec.Twoje PRAWO JAZDY w zasięgu ręki!

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy w UK »

  Emano.co.uk to adres witryny internetowej firmy, która już od 2007 roku pomaga Polakom mieszkających w Londynie uzyskać uprawnienia do jazdy autem. Na stronie odnaleźć można wszystkie przydatne informacje jak zdobyć upoważnienie do jazdy kategorii B a także prawo jazdy na motocykl w Anglii. Oprócz samych porad dotyczących kursów prawa jazdy znajdują się tam odpowiedzi na nurtujące nas zagadnienia, np.: ile kosztuje prawo jazdy na samochód ciężarowy w UK? a także jakie warunki należy spełnić by zostać instruktorem nauki jazdy. Jeżeli na co dzień mieszkasz i pracujesz w Anglii chciałbyś zdobyć prawo jazdy zapraszamy do zapoznania się ze wskazówkami zawartymi na stronie emano.co.uk.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy Tarnowskie Góry »

  Wśród wielu szkół nauki jazdy działających w mieście Tarnowskie Góry warto swoją uwagę skierować na ofertę OSK ELDRIVE mieszczącego się w centrum miasta, przy ulicy Piłsudskiego 2a. Szkoła Jazdy ELDRIVE od 2009 sukcesywnie kształci przyszłych użytkowników dróg, którzy są bezpiecznymi kierowcami. Nauka Jazdy z nami to prosty i łatwy sposób na uzyskanie prawa jazdy. Zapraszamy - ul. Piłsudskiego 2a, 42-600 Tarnowskie Góry.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy - Sosnowiec - OSK Henio »

  Jesteś z Sosnowca, Dąbrowy Górniczej lub okolic? Obawiasz się pierwszych kroków i wstydzisz się, że nie odróżniasz pedału gazu od sprzęgła i hamulca? Nie przejmuj się tylko skorzystaj z naszej oferty! Zajrzyj do OSK Henio - Prywatny Ośrodek Kursowego Szkolenia Kierowców, prowadzi kursy na prawo jazdy kat. B oraz jazdy doszkalające.
  W zakresie kursu zapewniamy darmowo materiały do nauki i egzamin wewnętrzny sprawdzający umiejętności adepta po zakończeniu kursu. Podczas szkoleń prowadzonych przez rzeczowych instruktorów eliminowane są nieodpowiednie zachowania i nawyki za kierownicą, przy jednoczesnym ćwiczeniu prawidłowych reakcji na mogące się pojawić na drodze sytuacje niebezpieczne i zagrożenia.
  Staramy się, aby nauka jazdy w ramach kursu prawa jazdy oraz jazd doszkalających prowadzona była na tych samych trasach co egzamin ale nie tylko. Rekomendacje od naszych byłych kursantów są największą satysfakcją dla nas i gwarancją dobrego przygotowania do egzaminu dla następnych chętnych. Naszym partnerem w szkoleniu jest Nauka jazdy KrzychuL - Dąbrowa Górnicza.
  Przystąpcie do grona zadowolonych kierowców i twórzcie z nami grupę bezpiecznie poruszających się po drogach kierowców z wyobraźnią!
  Twoje PRAWO JAZDY w zasięgu ręki !

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawo cywilne Warszawa »

  Ze sprawami z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego można zgłaszać się do kancelarii Joanny Dominowskiej. Przekazywane są sprawy dotyczące ustalenia macierzyństwa i nie tylko. Przychodzą osoby mające na celu ustanowienie rozdzielności majątkowej i takie wobec których toczą się sprawy o ograniczenie władzy rodzicielskiej. W tej warszawskiej kancelarii można zdobyć wsparcie w trakcie rozwodu i kiedy zabiega się o alimenty. Adwokat rodzinny Warszawa trudni się prawem gospodarczym. Zapewniana tutaj opieka prawna dotyczy również innych tematów. Usługi adwokackie dotyczą kontrahentów prywatnych oraz przedsiębiorstw. Na witrynie kancelarii są dane o mediacjach oraz o cenie usług. Przedstawiony jest opis doświadczenia zawodowego i lista publikacji Joanny Dominowskiej.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs prawa jazdy Łódź »

  Szkoła jazdy Efekt funkcjonuje od 2004 r. Organizuje ona efektywny kurs na prawo jazdy, kategorii B. Dodatkowo można skorzystać z propozycji kursowej z Eco Drivingiem. Współcześnie trzeba stawiać na przetestowane auto szkoły, bowiem umożliwi to odpowiednio wytrenować się do egzaminu. Nasza nauka prawa jazdy Łódź umożliwia wszystkim chętnym przejść szkolenie. Specjalnie dla osób pracujących zawodowo i wszystkich chętnych, urządzane są kursy przyśpieszone i weekendowe. Zdecydowanie warto zdecydować się na naszą auto szkołę Efekt, gdyż swoją siedzibę mamy nieopodal Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Proponujemy jazdy po szlakach egzaminacyjnych. Każdy kursant będzie mógł wyłonić najbardziej odpowiadający mu pojazd, spośród trzech, które są dostępne. O najlepszej postaci kształcenia, świadczy fakt, że nasza szkoła nauki jazdy łódź osiągnęła drugą pozycję w klasyfikacji zdawalności Dziennika Łódzkiego. Zapraszamy!!!

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Łódź »

  Mecenas Anna Dastych prowadzi Kancelarię Prawną w Łodzi. Nasza Kancelaria Prawna zajmuje się sprawami z zakresu nieruchomości (domów, posesji, prawa z tym związanego). Pomagamy naszym klientom w rozwiązywaniu problemów prawnych związanych z umowami najmu, użyczenia, dzierżawy oraz wielu innych problemach prawnych. Kancelaria Prawna Anny Dastych – gwarancja najwyższej jakości usług prawnych.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdańsk »

  Kursy prawa jazdy kat b. Dogodne ceny, promocje, raty, materiały. profesjonalne nauczanie. Mat. gratis, wielkistandard sal wykładowych, toyoty yaris III; jak na egzaminie.
  W naszej Szkole mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedz.
  Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć).
  Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami pogłębiacie wiadomości i ćwiczycie rozwiązywanie zadań testowych po zajęciach. Również w naszej sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji. U nas część teoretyczna trwa trzy i pół tygodnia. To osiem spotkań każde po 3 godziny.
  link text

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie okresowe kierowców »

  Wypatrujesz ośrodka, który charakteryzuje się profesjonalną kadrą, szeroką ofertą i najwyższą jakością świadczonych usług? Polecamy Tobie CEZ CARGO, które dysponuje w swojej ofercie:
  - szkolenia kierowców - operator ładowarki, kwalifikacja wstępna, operator zagęszczarek
  - doskonalenie kadr - motywowanie pracowników, obsługa pakietu Microsoft Office,
  - wynajem autokarów
  Liczni klienci rekomendują korzystanie z naszych usług. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się wynajem busów. Jaworzno, w którym zlokalizowana jest nasza centrala, zaprasza wszystkich.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Golub-Dobrzyń »

  Prawo jazdy to jeden z najważniejszych dokumentów w codziennym życiu. Nasza firma przygotowuje do egzaminu na prawo jazdy A i B. Jeśli złożysz zapis poprzez stronę otrzymasz 1 godzinę jazdy gratis. Oprócz tego oferujemy sezonowe obniżki oraz rabaty. Klient ma prawo wybrać dla siebie najlepszy zestaw godzin. Stawki są konkurencyjne, a szkoleniowcy cierpliwi. Przystosujemy się do twoich indywidualnych zapotrzebowań oraz umiejętności. Nie wymagamy rzeczy niemożliwych. Dzięki temu masz możliwość prawie bezstresowo przejść przez naukę jeżdżenia i wystartować do prawdziwego egzaminu. Nie będziesz musiał się teraz obawiać pojazdu. Nasza szkoła sprawi, że łatwo uzyskasz bardzo ważną wiedzę.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Toruń »

  Umiejętność jazdy samochodem nie bywa taka trudna. Jeżeli chciałbyś zdobyć tę umiejętność możemy tobie w tym pomóc. Nasza szkoła proponuje szeroki wybór pakietów godzin, zrównoważoną naukę części teoretycznej i wiedzy praktycznej niezbędnej żeby zdać egzamin w celu otrzymania prawa jazdy. Pragniemy by wszyscy czuli się dobrze w naszym ośrodku, dlatego przystosowujemy się do potrzeb oraz umiejętności danego kursanta. Jeśli nie podjąłeś jeszcze decyzji oferujemy jazdę próbną przy pomocy symulatora. Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej jeszcze przed zmianą przepisów. Na tej witrynie odnajdziesz szczegóły odnośnie kursów i opłat za pakiety godzin.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik z Poznania »

  W Kancelarii specjalizują się w swoistości w prawie cywilnym dodatkowo prawie pracy, w tym dochodzeniu żądań przed organami ubezpieczeń społecznych, jako pełnomocnik podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Nasi pracownicy ciekawią się zagadnieniami dotyczącymi prawa społecznego, prawa pracy i prawa oświatowego. W ramach wieloletnich praktyk zawodowych dysponujemy odczucie w aspekcie generalnej obsługi prawnej spółek prawa handlowego. Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw w charakterze zarządzenia gospodarczego, w tym przede wszystkim w prowadzeniu postępowań prawniczych i windykacji należności cywilnoprawnych.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych »

  Mężczyźni i kobiety niepełnosprawne w ogromnej liczbie przypadków nie jest świadoma spersonalizowanych możliwośći.W wielu przypadkach taka osoba zamyka wszystkie drzwi do zdobywanie umiejętności. Jeżeli już taka osoba preferuje mieć prawko my jej to umożliwiamy. Prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych pomaga osobą chcącym dostać umiejętność prawadzenia samochodu pod okiem przeszkolonych instruktorów.Jesteś taką osoba? Nie powinniśmy się niczym martwić wystarczy żebyś zajrzał na naszą strone a zdobędziesz wiele wiadomości o nas oraz dodatkowo o kursach jakie zrobiliśmy dla ciebie. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »