Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'praca niemcy':

Sortuj po:

 • Opiekunka Niemcy »

  Niemieckie rodziny opiekę nad swoimi bliskimi powierzają niemal wyłącznie kobietom! Atrakcyjna pensja do 5000 zł kusi coraz więcej bezrobotnych Polek. Nikt nie pyta je o wiek i wykształcenie. „Pracuję jako opiekunka w Niemczech i nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną” - napisała jedna z opiekunek agencji Pronobel. Niemiecki senior oczekuje od opiekunki troskliwości i pogodnego usposobienia. Liczy przy tym na wsparcie zarówno przy pracach domowych jak i codziennej pielęgnacji. Największe szanse na zdobycie pracy ma kandydatka w wieku 40+, posługująca się językiem niemieckim, opiekująca się w przeszłości osobą starszą w kraju lub za granicą oraz mająca na swoim koncie przebyte szkolenia. Wynagrodzenie dla kobiet zatrudnionych w opiece wynosi od 800 do 1300 € miesięcznie. Podopieczny zapewnia wyżywienie i zakwaterowanie. Opieki można podjąć się na okres minimum 1 miesiąca, jednak to opieka długoterminowa, w okresie świąt wiąże się z wysokimi bonusami i premiami. Agencja Pronobel umożliwia legalną pracę, opłaca ubezpieczenie, zapewnia dokument A1, kartę EKUZ oraz opiekę konsultanta (24/7) na terenie Niemiec.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca za granicą od zaraz »

  Potrzebna praca za granicą od zaraz, nasz portal to doskonałe wyjście w tak zaistniałej okoliczności. Możesz tu nie tylko odnaleźć ogłoszenie niemniej jednak również je zamieścić. Proponowane oferty pracy pogrupowane zostały na odpowiedznie kategorie, przykładowo stolarka, budownictwo ogólne, elektryk.Portal zawiera wszystkie niezbędne informacje potrzebne do zamieszczenia ogłoszenia jak i informacje co do potrzbenych umiejętności. W razie pytań trzeba zrobić użytek z danych kontaktowych. Dowiedz się więcej !

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka Niemcy »

  Utrata pracy w wieku powyżej 40 lat to jeszcze nie koniec świata. Przekonało się o tym tysiące Polek znających języki niemiecki i posiadających doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. „Będąc opiekunką w Niemczech zarobisz nawet 4 razy tyle” - to odpowiedź Favorisa na pytanie, które na jednym z forów umieściła Anetka: „Zarabiam 1200 zł i już teraz umieram z głodu. Nie chcę myśleć co będzie na emeryturze. Jak żyć? ”. Zarobki opiekunki osoby starszej sięgają nawet 5000 tysięcy złotych miesięcznie „na rękę”. Może przy tym liczyć na bezpłatne wyżywienie i oczywiście zakwaterowanie. Do jej obowiązków należą opieka nad seniorem i dbałość o jego domostwo. Opiekunce pozostawia się wolną rękę przy wyboru regionu zatrudnienia, stopnia niepełnosprawności podopiecznego, a także czasu trwania wyjazdu. Istnieje tym samym możliwość wyjazdu wakacyjnego na 1-2 miesięczne zastępstwo lub nawet roku. Długotrwałe wyjazdy z firmą Favoris (praca Niemcy) pozwalają zarobić dodatkowe pieniądze w postaci bonusów i premii.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka Niemcy »

  Twój domowy budżet wymaga pilnego zasilenia? Opiekunka osoby starszej w Niemczech może zarobić nawet 1300 euro! Posiadanie doświadczenie w opiece i posługiwanie się językiem niemieckim pozwalają wrócić do zawodowej aktywności kobietom powyżej 50 roku życia. Decydując się na wyjazd do niemieckiej rodziny należy zaplanować pobyt na co najmniej 1 miesiąc. W tym czasie średnio doświadczona opiekunka może liczyć na kilkutysięczne wynagrodzenie. Jeszcze więcej zarobią kobiety zdecydowane na wyjazd kilkumiesięczny, związany z niemałymi premiami i bonusami. „Pracy nie brakuje” – gwarantuje na stronie internetowej agencja Helper24 (praca Niemcy). I zachęca do podjęcia pracy kobiety nie pytając o ich wiek i wykształcenie. Na czym polega praca opiekunki? Jedne towarzyszą podopiecznemu i pomagają mu w prowadzeniu domu, drugie wspierają seniorów przy wykonywaniu czynności pielęgnacyjnych.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • WORKNOW - Praca w Niemczech - Opiekun, opiekunka »

  WORKNOW zajmuje się kompleksową organizacją wyjazdu do pracy w Niemczech jako opiekunów osób starszych wymagających opieki. Oferty pracy kierujemy do osób z Polski i Ukrainy, które chciałyby legalnie pracować w Niemczech. Dysponujemy ofertami pracy w Garching, Puchheim, Monachium, Germering, Inglostadt. Od poszukających pracy jako opiekun oczekujemy: - znajomości języka niemieckiego (forma testu językowego - telefonicznie lub w trakcie wizyty w biurze Firmy), - znajomości zagadnień opieki nad osobami wymagającymi opieki, - a także stanu zdrowia pozwalającego zatrudnić się jako opiekun - opiekunka. Mile widziane jest także: - posiadanie prawa jazdy, - rekomendacji z innych miejsc pracy - oraz ewentualnie potwierdzeń o ukończonych kursach. Warunki zatrudnienia: - kontrakt - umowa zlecenie, - podatek w Polsce, - organizacja wyjazdu i zwrot kosztów podróży, - wsparcie 24h polskiego koordynatora w Niemczech, - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie u Podopiecznego, - składki ubezpieczeniowe opłacane w Niemczech w AOK - okres wliczany do emerytury, - wynagrodzenie minimum 1200 € netto miesięcznie (zależność od stopnia znajomości języka niemieckiego oraz wykształcenia i kwalifikacji), - dla osób ze słabszym językiem i mniejszym doświadczeniem lub z ponad przeciętnymi kwalifikacjami, stawka jest ustalana indywidualnie. - prowadzący działalność gospodarczą / posiadającym Gewerbę oferujemy stawkę 1550 € z możliwością dalszych negocjacji. Zapraszamy do współpracy z Nami.

  Data dodania: 16 11 2016 · szczegóły wpisu »