Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'poliwęglan':

Sortuj po:

 • NEXT - Świetliki dachowe »

  Na rynku działamy już od 18 lat. Od samego początku działalności specjalizujemy się w produkcji oraz montażu świetlików dachowych. Ponadto, od 1996 roku jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem klap dymowych firmy REWA, a od roku 2001 składem regionalnym systemów rynnowych firmy GALECO Sp. z o.o. Firma NEXT zajmuje się także handlem hurtowym i detalicznym profilami aluminiowymi z poliwęglanu, poliwęglanem komorowym, plexi oraz wieloma innymi tworzywami sztucznymi.

  Nasza oferta obejmuje:
  * projektowanie, produkcję i montaż świetlików oraz zadaszeń w konstrukcji aluminiowej lub stalowej z wypełnieniem płytą poliwęglanową,
  * świetliki dachowe kopułowe, oborowe,
  * klapy dymowe,
  * klapy wentylacyjne w świetlikach pasmowych,
  * systemy oddymiania i wentylacji,
  * naświetla fasadowe i ścienne,
  * zadaszenia do samodzielnego montażu
  * handel hurtowy i detaliczny plexi, PCV, poliwęglan, hips, petg, pp, pe, ps …
  * systemy odprowadzania wody deszczowej GALECO Sp. z o.o. - rynny z PVC, stalowe, powlekane, tytanowo-cynkowe, miedziane, ocynkowane.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Teflon - Boral »

  Jesteśmy korporacją handlowo usługową, która specjalizuje się w zakresie tworzyw technicznych, konstrukcyjnych, a oprócz tego innych. Mamy w sprzedaży półfabrykaty między innymi przygotowane z takich tworzyw jak PP, PU, PMMA i wielu więcej. Jesteśmy w stanie naszym kontrahentom dostarczyć wysokiej klasy płyty PCV, polietylen, polipropylen a także ogrom innych wytworów. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych fachowców, którzy umieją doradzić przy wyborze odpowiedniego rozwiązania. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z pełną ofertą naszej firmy. Gwarantujemy fachowość oraz dodatkowo wysokiej klasy towary.

  Data dodania: 03 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Poliwęglan »

  Koplex proponuje Państwu sprzedaż poliwęglanu. Jako krajowa, rodzima firma, identyfikuje się na tle pozostałych sumiennością oraz terminowością dostaw. Dzięki dużemu doświadczeniu na rynku i współpracy z głównymi wytwórcami europejskimi, proponuje poliwęglan lity i poliwęglan komorowy w wielu rodzajach kolorystycznych. Koplex służy doradztwem na dowolnym kroku kooperacji - od zapotrzebowania aż po dostawę. Poliwęglan sprzedawany jest w wymiarach standardowych, a w przypadku zamówień specjalnych, także na konkretny wymiar. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i złożenia zamówienia.

  Data dodania: 10 11 2015 · szczegóły wpisu »