Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'pianka poliuretanowa':

Sortuj po:

 • Ocieplenie pianką poliuretanową »

  Thermal-Tech to firma działająca w branży budowlane i oferująca swoje sługi w zakresie izolacji zimnochronnej, ciepłochronnej, termiczne, akustycznej i innych izolacji, jakiej wymagają prace w budownictwie przemysłowym, jak i w budownictwie mieszkaniowym. Przedsiębiorca posiada bogate doświadczenie w zakresie izolacji pianką poliuretanową, izolacji przeciwogniowej czy izolacji rurociągów grzewczych, które zdobył nie tylko w Polsce ale również, a może przede wszystkim w całej Europie. Firmie Thermal-Tech w takich kwestiach jak izolacja kanałów wentylacyjnych, izolacja akustyczna, czy hydroizolacja zaufali przedsiębiorcy w Niemczech, Danii, Belgii, czy we Włoszech. Poza izolacją rurociągów grzewczych i izolacją kanałów wentylacyjnych, które są dominującą usługą przy zleceniach budownictwa przemysłowego, Thermal-Tech ma propozycję dla osób prywatnych i firm działających na rynku budownictwa mieszkaniowego. Jest to innowacyjna, ekologiczna i energooszczędna metoda ocieplenia pianką poliuretanową, która z powodzeniem zastępuje ocieplenie wełną mineralną. Obszerny artykuł na temat ocieplenia pianką poliuretanową znajduje się na stronie firmy, której dominantą jest izolacja termiczna i izolacja przeciwogniowa, a także izolacja zimnochronna i izolacja akustyczna. Te oraz pozostałe usługi z zakresu izolacji opisane i przedstawione w formie fotorelacji ze zrealizowanych projektów znajdują się na stronie domowej Thermal-Tech.

  Data dodania: 22 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplenie budynku pianką poliuretanową »

  Jedną z rzeczy, które muszą na 100% być zrealizowane w głównej mierze w starszym budownictwie jest odpowiednie ocieplenie budynku. Jest to bardzo ważne. Dzięki naszej spółce możecie Państwo ocieplić swój budynek w bardzo łatwy sposób. Mamy status autoryzowanego wykonawcy przy wykorzystaniu technologii LallaFom Usa co świadczy o jakości wykonywanych przez naszą firmę usług. Ocieplanie fundamentu pianką poliuretanową jest bardzo istotną rzeczą. Nasze usługi wykonujemy w wielu ośrodkach miejskich Polski takich jak Chełmża, Kruszwica, Bydgoszcz, Stolica Polski i wiele innych. Jesteśmy pewni, że wybierając naszą spółkę do usługi jaką jest ocieplenie chłodni albo izolacja dachu płaskiego zyskają Państwo bardzo mnóstwo i będą w stu procentach zadowoleni. Usługujemy zarówno budynki przemysłowe jak też mieszkalne. Namawiamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Koszt ocieplenia poddasza pianką »

  Profesjonalne ocieplenia domów w systemie otwartokomórkowym i zamkniętokomórkowym. Pracownicy KDKPro to fachowcy od systemu natryskowej izolacji. W naszej pracy używamy piankę poliuretanową o niepowtarzalnych właściwościach cieplnych. Jeśli poszukujesz materiałów ociepleniowych docierających w trudno dostępne powierzchnie, przyjdź do nas już dziś. Izolacja metodą natryskową zapewnia szybsze pokrycie jakiejkolwiek powierzchni – dachu, ścian i posadzki. W zależności od miejsca, w którym jest ona stosowana występują dwa rodzaje pianki – pianka otwartokomórkowa i pianka zamkniętokomórkowa. Izolacja pianą to wydajne i przyjazne środowisku zabezpieczenie budynków przed zbyt dużą utratą ciepła. Jako nowoczesny materiał ociepleniowy, pianka PRO jest o wiele bardziej wydajna niż inne, tradycyjne materiały. Oprócz niskiego współczynnika nasiąkania wilgoci, izolacja natryskowa zabezpiecza budynki przed groźnymi mikroorganizmami. Jest zatem szczególnie rekomendowana osobom cierpiącym na alergie skórne i wziewne. Pianka PUR aplikowana jest przy użyciu maszyn ciśnieniowych, co gwarantuje szybkość zakrycia nawet trudno dostępnych miejsc. Sama warstwa ocieplenia jest bardzo cienka co oszczędza przestrzeń. Ocieplenia pianką można stosować nie tylko w mieszkaniach, ale także w halach magazynowych i budynkach o charakterze rolniczym. Pianka poliuretanowa to funkcjonalny materiał ociepleniowy, wytyczający nowe trendy w budownictwie. KDKPro zapewnia korzystne ceny usług i szybkość realizacji każdego zlecenia (w zależności od rozmiarów pokrywanej powierzchni). Zapraszamy!

  Data dodania: 19 10 2016 · szczegóły wpisu »