Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'opiekunka osób starszych':

Sortuj po:

 • Opiekunka Niemcy »

  Niemieckie rodziny opiekę nad swoimi bliskimi powierzają niemal wyłącznie kobietom! Atrakcyjna pensja do 5000 zł kusi coraz więcej bezrobotnych Polek. Nikt nie pyta je o wiek i wykształcenie. „Pracuję jako opiekunka w Niemczech i nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną” - napisała jedna z opiekunek agencji Pronobel. Niemiecki senior oczekuje od opiekunki troskliwości i pogodnego usposobienia. Liczy przy tym na wsparcie zarówno przy pracach domowych jak i codziennej pielęgnacji. Największe szanse na zdobycie pracy ma kandydatka w wieku 40+, posługująca się językiem niemieckim, opiekująca się w przeszłości osobą starszą w kraju lub za granicą oraz mająca na swoim koncie przebyte szkolenia. Wynagrodzenie dla kobiet zatrudnionych w opiece wynosi od 800 do 1300 € miesięcznie. Podopieczny zapewnia wyżywienie i zakwaterowanie. Opieki można podjąć się na okres minimum 1 miesiąca, jednak to opieka długoterminowa, w okresie świąt wiąże się z wysokimi bonusami i premiami. Agencja Pronobel umożliwia legalną pracę, opłaca ubezpieczenie, zapewnia dokument A1, kartę EKUZ oraz opiekę konsultanta (24/7) na terenie Niemiec.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka Niemcy »

  Utrata pracy w wieku powyżej 40 lat to jeszcze nie koniec świata. Przekonało się o tym tysiące Polek znających języki niemiecki i posiadających doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. „Będąc opiekunką w Niemczech zarobisz nawet 4 razy tyle” - to odpowiedź Favorisa na pytanie, które na jednym z forów umieściła Anetka: „Zarabiam 1200 zł i już teraz umieram z głodu. Nie chcę myśleć co będzie na emeryturze. Jak żyć? ”. Zarobki opiekunki osoby starszej sięgają nawet 5000 tysięcy złotych miesięcznie „na rękę”. Może przy tym liczyć na bezpłatne wyżywienie i oczywiście zakwaterowanie. Do jej obowiązków należą opieka nad seniorem i dbałość o jego domostwo. Opiekunce pozostawia się wolną rękę przy wyboru regionu zatrudnienia, stopnia niepełnosprawności podopiecznego, a także czasu trwania wyjazdu. Istnieje tym samym możliwość wyjazdu wakacyjnego na 1-2 miesięczne zastępstwo lub nawet roku. Długotrwałe wyjazdy z firmą Favoris (praca Niemcy) pozwalają zarobić dodatkowe pieniądze w postaci bonusów i premii.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka Niemcy »

  Twój domowy budżet wymaga pilnego zasilenia? Opiekunka osoby starszej w Niemczech może zarobić nawet 1300 euro! Posiadanie doświadczenie w opiece i posługiwanie się językiem niemieckim pozwalają wrócić do zawodowej aktywności kobietom powyżej 50 roku życia. Decydując się na wyjazd do niemieckiej rodziny należy zaplanować pobyt na co najmniej 1 miesiąc. W tym czasie średnio doświadczona opiekunka może liczyć na kilkutysięczne wynagrodzenie. Jeszcze więcej zarobią kobiety zdecydowane na wyjazd kilkumiesięczny, związany z niemałymi premiami i bonusami. „Pracy nie brakuje” – gwarantuje na stronie internetowej agencja Helper24 (praca Niemcy). I zachęca do podjęcia pracy kobiety nie pytając o ich wiek i wykształcenie. Na czym polega praca opiekunki? Jedne towarzyszą podopiecznemu i pomagają mu w prowadzeniu domu, drugie wspierają seniorów przy wykonywaniu czynności pielęgnacyjnych.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • WORKNOW - Praca w Niemczech - Opiekun, opiekunka »

  WORKNOW zajmuje się kompleksową organizacją wyjazdu do pracy w Niemczech jako opiekunów osób starszych wymagających opieki. Oferty pracy kierujemy do osób z Polski i Ukrainy, które chciałyby legalnie pracować w Niemczech. Dysponujemy ofertami pracy w Garching, Puchheim, Monachium, Germering, Inglostadt. Od poszukających pracy jako opiekun oczekujemy: - znajomości języka niemieckiego (forma testu językowego - telefonicznie lub w trakcie wizyty w biurze Firmy), - znajomości zagadnień opieki nad osobami wymagającymi opieki, - a także stanu zdrowia pozwalającego zatrudnić się jako opiekun - opiekunka. Mile widziane jest także: - posiadanie prawa jazdy, - rekomendacji z innych miejsc pracy - oraz ewentualnie potwierdzeń o ukończonych kursach. Warunki zatrudnienia: - kontrakt - umowa zlecenie, - podatek w Polsce, - organizacja wyjazdu i zwrot kosztów podróży, - wsparcie 24h polskiego koordynatora w Niemczech, - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie u Podopiecznego, - składki ubezpieczeniowe opłacane w Niemczech w AOK - okres wliczany do emerytury, - wynagrodzenie minimum 1200 € netto miesięcznie (zależność od stopnia znajomości języka niemieckiego oraz wykształcenia i kwalifikacji), - dla osób ze słabszym językiem i mniejszym doświadczeniem lub z ponad przeciętnymi kwalifikacjami, stawka jest ustalana indywidualnie. - prowadzący działalność gospodarczą / posiadającym Gewerbę oferujemy stawkę 1550 € z możliwością dalszych negocjacji. Zapraszamy do współpracy z Nami.

  Data dodania: 16 11 2016 · szczegóły wpisu »