Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'obozy':

Sortuj po:

 • Obozy letnie »

  Oferta wakacyjnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży w postaci koloni i obozów w serwisie rezerwacyjnym biura podróży AS. W ofercie znajdują się obozy w kraju i za granicą, trwające tydzień lub dwa. Są to obozy młodzieżowe wypoczynkowe z programem rekreacyjnym i wycieczkami lub obozy tematyczne z programem dotyczącym konkretnej aktywności. Wśród tych drugich wymienić można np. taneczne, żeglarskie,windsurfingowe, modelingowe, ale wybór jest o wiele szerszy. Część z nich, np. obozy językowe, to imprezy międzynarodowe, w których udział biorą dzieci i młodzież z całego świata.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka pływania Warszawa »

  Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www: nauka pływania Warszawa Szanowni Państwo zapraszamy na wyśmienity relaks. Od lat planujemy wyjątkowe obozy sprawnościowe w niespełna wszystkich dyscyplinach. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny: nauka pływania Warszawa Są to obozy letnie także zimowe, najczęściej kilkudniowe z obszernym programem zajęć. Planujemy każdy obozy sprawnościowe, także kilkudniowe w każdym terminie. Organizujemy kolonie sportowe: piłka ręczna, kula wodna, sumo, łucznictwo, ścianki wspinaczkowe. Mamy swoją bazę hotelowo -żywieniową w rozległych cenach biorąc pod uwagę proponowany standard wyposażenia. Wszystkie grupy od 20 do 40 osób zamieszkujemy osobno w motelu, w tym czasie nie przebywają inne grupy dzięki czemu unikniecie Państwo potencjalnych problemów natury wychowawczej. Zachęcamy do zobaczenia naszej strony www: zumba Warszawa

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obozy - narciarskie - www.optimtravel.com.pl »

  Urlop to ze 100% pewnością bardzo dobra rzecz. Według mnie najlepszy jest zimą kiedy prowadzone są wyjazdy narciarskie. Wyjazdy tego rodzaju są bardzo ciekawe ponieważ pozwalają nie tylko odpocząć w dobrych i wygodnych miejscach, ale też pozwalający na relaks w ruchu. Obozy zimowe zazwyczaj ograniczają się do tego by poprawiać odrobinę interesujących sportów. O ile jesteś miłośnikiem zimy i sportów zimowych to obozy narciarskie są bardzo potrzebne. Dzięki takiemu rodzajowi odpoczynku ze stuprocentową pewnością nie tylko będziesz w stanie cieszyć się wolnym, zwiedzić piękne miejsca, ale także trochę poruszać się. W mojej firmie znajduje się propozycja organizacji najlepszych wypadów tego rodzaju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą a ze 100% pewnością właściwie każdy z was będzie w stu procentach zadowolony. Gwarantujemy, że wyjazd wam się spodoba.

  Data dodania: 13 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie nurkowe | REXIO.PL »

  Jesteś płetwonurkiem, często podróżujesz za granicę uprawiać sport? Szukasz ubezpieczenia nurkowego gwarantującego pokrycie wysokich kosztów leczenia, NNW oraz komorę dekompresyjną. Wejdź na rexio. pl porównaj propozycje najlepszych ubezpieczycieli oferujących ubezpieczenie nurkowe. Na naszym kalkulatorze ubezpieczeń kupisz polisę ubezpieczeniową online bez zbędnych formalności. Na rexio. pl mamy dobre oferty ubezpieczeń sportowych.

  Data dodania: 04 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Obozy jeździeckie dla dzieci »

  Jeśli Twoje dziecko uwielbia konie, lubi uczyć się nowych rzeczy, jest ambitne i również aktywne, to koniecznie sprawdź naszą propozycję! Od lat prowadzimy w Siedlcu stadninę koni a także Ośrodek Jeździecki certyfikowany przez Polski Związek Jeździecki. Właściciel Ośrodka jest wielokrotnym Mistrzem Polski w skokach przez przeszkody, licencjonowanym trenerem jeździectwa a oprócz tego doktorem weterynarii w jednym i entuzjastycznie podzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą z podopiecznymi. Organizujemy zimowe a także letnie obozy jeździeckie dla dzieci od 10 do 18 lat. Bez znaczenia jest, jaki jest stopień zaawansowania dziecka, gdyż pierwszego dnia każdego turnusu dokonujemy podziału uczestników na grupy a oprócz tego dostosowujemy poziom nauki do ich umiejętności oraz dobieramy dla nich odpowiednie konie. Dzięki nagrywaniu lekcji, dzieci będą mogły same wyłapywać popełniane błędy a oprócz tego je usuwać.

  Data dodania: 19 03 2017 · szczegóły wpisu »