Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'norma':

Sortuj po:

 • Administrator Bezpieczeństwa Informacji »

  Podstawowe założenia w ramach przetwarzania danych osobowych
  Jednym z podstawowych założeń polaków jest potrzeba prywatności związana z ochroną danych osobowych. Osoba powierzająca dane osobowe takim instytucją jak szpital, uczelnia, bank powinna mieć pewność iż są one adekwantnie chronione. Dane te powinny być chronione zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami. Aby zdobyć zaufanie klientów firmy coraz bardziej starają się je chronić, pozwala to stworzyć większą konkurencyjność na rynku, w przeciwnym wypadku narażają siebie na kontrolę GIODO, co w konsekwencji skutkuje karami finansowymi. głównymi dokumentami związanymi z ochroną danych osobowych jest polityka bezpieczeństwa informacji, oraz instrukcja zarządzania systemami informatycznymi. Na szkoleniach, oraz warsztatach związanych z ochroną danych osobowych organizowanych przez Centrum Zarządzania Jakością INFOX sp. Z o.o. dowiedzą się Państwo jak stworzyć takie dokumenty.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Norma PRO »

  Niezależnie od wersji Norma Pro, która jest najczęściej używanym programem kosztorysowym w Polsce, jest rozpowszechniana z kompletną bazą danych katalogów. Dzięki temu użytkownicy nie mają problemu z niedostępnością danych do kosztorysu. Mogą najwyżej grymasić na różnice w funkcjonalności każdej z wersji. niewątpliwie w najlepszej sytuacji są posiadacze wersji Norma Pro lub Expert. Niemniej warto wiedzieć, że rozpoczynającemu karierę kosztorysantowi najpełniejsza wersja raczej potrzebna nie będzie. Czy niezły program kosztorysowy jest tani? Warto uzmysłowić sobie, z czego się składa cena takiego oprogramowania. Bez wątpienia znaczną wartość stanowi sam kod aplikacji. Ale znaczącą część kosztuje tzw. baza katalogów, czyli osadzona w programie całkiem duża ilość katalogów niezbędnych do wycen. Bez nich program nie jest wiele wart. Dlatego najlepsze programy są przez autorów sprzedawane z kompletną bazą katalogów.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Norma program do kosztorysów »

  Proponujemy bardzo rozpowszechniony w branży budowlanej program do tworzenia kosztorysów Norma. Sprawdź atrakcyjne pakiety w jakich możesz nabyć Normę PRO, Standard lub EXPERT. Z programów na co dzień korzystają setki użytkowników, którzy chwalą narzędzie za łatwość obsługi oraz bogactwo funkcji. Norma współpracuje z dostępnymi na rynku bazami cenowymi oraz programami do planowania i harmonogramowania robót. Zachęcamy do odwiedzenia serwisu po więcej szczegółów.

  Data dodania: 07 08 2017 · szczegóły wpisu »