Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'nieruchomości':

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Jasło ogłoszenia »

  Jasielski Portal ogłoszeniowy www.Jasielskie.org.pl to miejsce, w którym możesz bardzo szybko i sprawnie dodać swoje ogłoszenie na łamach naszego serwisu regionalnego. Staramy się, aby ogłoszenia, które oferujemy dla Państwa w wielu przygotowanych przez naszą redakcję specjalnie dla Was były stosownie wyselekcjonowane przez naszego moderatora. Każde ogłoszenie zamieszczone w naszym portalu może zostać wyróżnione poprzez wysłanie wiadomości SMS. Daje to szansę, na to, ze Twoje ogłoszenie dotrze do większej ilości odbiorców z naszego terenu Jasła.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lublin deweloper »

  Wiele osób śni o prywatnym domu. W takim wypadku należy wyszukać odpowiednie propozycji tego gatunku budynków, ażeby być z nich w jak największym stopniu zadowolonymi. W tym kontekście każdy, kto poszukuje domu jednorodzinnego w Lublinie nie powinien obojętnie przejść obok propozycji Przedsiębiorstwa Techniczno-Usługowego ELEKTRA. Jest to jedna z wiodących firm na rynku usług deweloperskich. W ofercie spółki ELEKTRA wyszukać możemy takie propozycje jak nowe segmenty lublin. Ta oto firma gwarantuje swoim klientom najwyższą postać usług. Jest to możliwe właśnie dzięki potwornemu doświadczeniu uzbieranemu w toku wieloletniego funkcjonowania na lokalnym rynku lubelskim. Każdy, kto jest zainteresowany zakupem wysokiej domów winien bezzwłocznie zaznajomić się z bieżącymi inwestycjami spółki, jakich deskrypcja znajduje się na jej stronie internetowej.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Z. Piszczatowski Geodezja Wycena Nieruchomości »

  Geodeta uprawniony a zarazem rzeczoznawca majątkowy mgr inż. Zbigniew Andrzej Piszczatowski oferuje swoje usługi z zakresu geodezji i z zakresu wyceny nieruchomości. Prowadzi on od 1999 roku działalność gospodarczą pod nazwą Zbigniew Piszczatowski Geodezja Wycena Nieruchomości. Firma mieści się w Białymstoku ale swoje usługi wykonuje na terenie całego województwa podlaskiego a większe prace również na terenach przyległych sąsiednich województw. Z dziedziny wyceny nieruchomości oferujemy Państwu sporządzenie operatów szacunkowych oraz innych opracowań dotyczących określenia wartości nieruchomości (w tym opinie sądowe) do różnych celów: do zabezpieczenia kredytów bankowych, podziałów majątku, do celów kupna lub sprzedaży, do określenia wartości odszkodowań (w tym za mienie pozostawione poza granicami Rzeczpospolitej tzw. "mienie zaburzańskie"). Z dziedziny geodezji oferujemy Państwu wykonanie pomiarów sytuacyjno-wysokościowych, sporządzenie map do celów projektowych, do celów prawnych, map poinwentaryzacyjnych, wytyczenie na gruncie budynków i budowli, podziały nieruchomości i połączenia nieruchomości, wznowienia oraz okazania granic oraz rozgraniczenia oraz inne prace (również opinie sądowe).

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpania Nieruchomości »

  Hiszpania to nie tylko flamenco, zatłoczone plaże czy też corrida. Kraj ten jest imponujący i bardzo zróżnicowany pod względem architektonicznym oraz klimatyczny. Północna zielona część przypomina bardziej Irlandię natomiast gorące południe przypomina marokańską architekturę oraz krajobraz.Madryt to serce Hiszpanii oraz hiszpańskiej kultury prawie od 1562 roku, jest miastem o ogromnym znaczeniu politycznym oraz kulturowym. Od bardzo wielu lat, Madryt to również centrum finansowe oraz ekonomiczne.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korzystny kredyt »

  Interesujesz się zagadnieniami finansowo-kredytowymi oraz branżą nieruchomości? Jeżeli tak, to mamy coś dla ciebie! Blog na którym znajdziesz wiele interesujących informacji na ten temat. Oczywiście, jeżeli jesteś zainteresowany z czysto pragmatycznego powodu, kupujesz mieszkanie lub inną nieruchomość skorzystaj również z informacji i porad zawartych na stronie. Jednocześnie z artykułami masz dostęp do porównywarek: porównwarka kredytów hipotecznych oraz porównywarka kredytów mieszkaniowych z programu "Rodzina na Swoim". Przy pomocy tych narzędzi masz duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz korzystny kredyt. Pamiętaj! Im więcej możliwości wybóru, tym większa szansa na korzystny kredyt. Kredyt hipoteczny pomimo wszystkiego jest jednym z najtańszych na rynku! Wszelkiego rodzaju koszta, prowizje i marże są niższe niż przy innych kredytach. Dlatego warto posłużyć się wyszukiwarką kredytów przy przeglądaniu kredytów hipotecznych. Kredyt hipoteczny potrzebny? Dowiedz się więcej na stronie.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • System SAP: oprogramowanie dla firm i system ERP »

  SUPREMIS to Złoty Partner SAP, który od wielu lat pomaga przedsiębiorcom w wyborze oprogramowania dla firm i systemu ERP SAP Business One. System SAP dzięki swojej konstrukcji, składa się z dowolnie dobieranych rozszerzeń jak m.in: CRM, kadry i płace, program nieruchomości, księgowość program czy program magazynowy. System dla firm znajdzie zastosowanie w każdej dziedzinie i wielkości przedsiębiorstwa. Jeżeli zależy Ci na szybkim i bezinwazyjnym wdrożeniu skontaktuj się z nami, Zapewniamy pracę ze świetnym ludźmi, którzy oprogramowanie do zarządzania znają od podszewki. http://supremis.pl/uslugi/wdrozenia-systemow-erp.htmlhttp://supremis.pl/produkty/oprogramowanie-dla-firm.html?view=tidesoftware[url=http://]http://supremis.pl/produkty/sap-business-one.html[url=http://]http://supremis.pl/rozwiazania-branzowe/zarzadzanie-nieruchomosciami.html[/url][/url]

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Poznań rynek pierwotny »

  Zarówno w sytuacji szukania mieszkania, jak też podczas szukania nieruchomości komercyjnych, ASMA Pośrednik Nieruchomości Poznań zapewnia wyśmienitą jakość świadczeń. Realizując sprzedaż mieszkań w Poznaniu, zapewnia klientom wszechstronną obsługę. Specjaliści z ASMA z niezwykle dużego zakresu udostępnionych ofert w stylu mieszkania Poznań centrum czy też mieszkania Poznań rynek wtórny, przedstawiają te propozycje, które znakomicie spełniać będą wszystkie życzenia kontrahentów. A gdy mieszkanie będzie już nabyte, dzięki temu, iż ASMA - biuro obrotu nieruchomościami Poznań, współdziała z firmami z dziedzin typu projektowanie architektoniczne bądź dekoracja wnętrz, kontrahenci mają okazję czekać na dalszą, konkurencyjną cenowo pomoc. Należy nadmienić, że ceny mieszkań Poznań, jako duże miasto, przedstawia różnorodne. A decydując się na korzystanie z propozycji ofertowej ASMA, zagwarantowane się będzie miało ceny szczególnie dobre. Identycznie jak mieszkania na sprzedaż w Poznaniu, identycznie nieruchomości komercyjne Poznań prezentowane przez ASMA, przedstawiane są w niskich cenach w stosunku do wybornej klasy jaką prezentują.

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogloszenia w Rzeszowie »

  Serdecznie zapraszamy do zobaczenia naszej strony: Praca w Rzeszowie.
  Zapraszamy Państwa na stronie internetowej z ogłoszeniami regionu Rzeszowa. Jeśli tylko masz ochotę pozbyć się czegoś, nabyć, wydzierżawić, czy też zwyczajnie dorzucić darmowe zawiadomienie to brak jest bardziej efektywnego miejsca niż www.ogloszeniarzeszowskie.pl Nasz serwis utworzony został w 2012 roku i od początku cieszy się wielką uznaniem. Przystępny plus zrozumiały układ kategorii jak również skuteczna wyszukiwarka daje możliwość skutecznie odnalezienie interesujących Cię obwieszczenie z Rzeszowa oraz licznych pozostałych miejscowości. Jednocześnie znaczna ilość zaglądających na nasz portal jest zapewnieniem, że Twoje ogłoszenia nie zostanie bez riposty. możliwości pracy, ogłoszenia mienia, auta z drugiej ręki, stancje także noclegi do wypożyczenia, bezpłatne możliwości nabycia i odsprzedaży. Dzięki nam jesteś w stanie efektywnie ogłaszać się w Rzeszowie i obszarze! Każdego dnia wydobędziesz kilkanaście gorących ogłoszeń z Rzeszowa i sporo innych miejscowości.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik-Rodzinny »

  Dostępny bez opłat serwis tematyczny Prawnik-Rodzinny.pl poświęcony jest tematyce z zakresu prawa. Poszczególne działy serwisu to: prawo spadkowe, prawo rodzinne, prawo karne, prawo budowlane, nieruchomości i księgi wieczyste oraz inne zagadnienia. Najważniejsze zagadnienia zawarte w serwisie to: kto decyduje o wyborze nazwiska po ślubie, podział majątku w związku z rozwodem, testamenty małżonków, odszkodowanie z OC dla małżonka - pasażera, podział majątku wspólnego - nierówne udziały, spadek dla dziecka bez zarządu rodziców, więcej uprawnień spadkowych dla małżonka spadkodawcy skutki przekroczenia granic obrony koniecznej i inne. Serwis zawiera również porady specjalistów, przepisy prawne, przykłady oraz wzory druków a także wskaźniki i kalkulatory podatkowe.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Łódź »

  Wartości mieszkań niestety non-stop rosną, poprzez co trudno znaleźć coś tańszego. Dzięki naszym propozycjom bardzo wiele osób odkryło już nowe mieszkanie w Łodzi. Łódź jest bardzo wielkim, a jednocześnie zaawansowanym technologicznie miastem. Dla dużej ilości osób zakup własnego gniazdka jest nierealne ze względu na wysokie ceny. Jeżeli pragniesz przeczytać, jakie gniazdka w Łodzi są do kupienia kliknij na witrynę. Dzięki zaprezentowanej witrynie odszukanie mieszkania będzie naprawdę niesamowicie łatwe. Dzięki nam wyszukasz komfortowe i tanie mieszkania w Łodzi, zobacz.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Poznań »

  Już czas, by się usamodzielnić, wyświetl sugestie nowiutkich mieszkań i wyselekcjonuj najbardziej odpowiednie. Pomożemy Ci wyszukać dobre mieszkanie, dzięki jakiemu będziesz czuł się zadowolony. Jeden z najbardziej znanych portali na rynku o tematyce mieszkaniowej, wstąp i zobacz. Sprawdź jak łatwo jest dobrać nowe mieszkanie w Poznaniu, prezentowana witryna Ci ułatwi sprawę. Podaruj swojej rodzinie ogromne oraz wygodne mieszkanie, w którym będziecie szczęśliwie żyć. Nowe mieszkanie, to niedostępne marzenie dla olbrzymiej ilości osób, ale trzeba próbować. Wybierz nowe mieszkanie, które będzie wypełniać wszelkie twoje potrzeby oraz nabądź je.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania Wrocław »

  Przekonaj się, które atrakcje posiada dane gniazdko, jakie Cię zaciekawiło. Osobiste mieszkanie to wielki luksus oraz okazja na samodzielność. Strona, na której wynajdziesz dużą ilość atrakcyjnych sugestii nowiutkich mieszkań we Wrocławiu. A może da się się wybrać mieszkanie, które będzie znajdować się wyjątkowo blisko twojej pracy. Wrocław jest pięknym miejscem i duża liczba osób chce tam mieszkać na zawsze. Otwórz stronę i razem z nami wybierz nowiutkie mieszkanie we Wrocławiu.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szeregówki Rzeszów »

  Przedsiębiorstwo deweloperskie Apklan działa na rynku podkarpackim od 21 lat. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem domu w Rzeszowie, na stronie apklan.com znajdziesz aktualne oferty sprzedaży oraz wynajmu. Są tam również opublikowane oferty nowych mieszkań w Rzeszowie. Wysokie kwalifikacje pozwoliły firmie na osiągnięcie szczytowego poziomu bezpieczeństwa budowanych budynków. Wieloletnie doświadczenie w kontaktach z dostawcami zapewnia firmie dostawy produktów wysokiej jakości. Dzięki temu przedsiębiorstwo Apklan daje gwarancję wysokiego standardu realizowanych przedsięwzięć.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Włodawa »

  Zapraszamy Państwa na portalu z ogłoszeniami miejscowości Włodawa. Nasz portal zrealizowany został w 2012 roku i od początku cieszy się dużą powodzeniem. Jeśli masz ochotę odsprzedać coś, pozyskać, wynająć, ewentualnie po prostu dodać bezpłatne zawiadomienie to brak jest korzystniejszego miejsca niż www.wlodawskieogloszenia.pl. Dzięki nam jesteś w stanie efektywnie obwieszczać w Włodawie i sąsiedztwie! Co dzień znajdziesz kilkanaście świeżych publikacji z Włodawy i sporo pozostałych miast. Oferty praktyk, obwieszczenie mienia, samochody z drugiej ręki, pokoje a także noclegi do dzierżawy, bezpłatne propozycje zakupu a także zbytu. Prosty i klarowny układ kategorii dodatkowo trafna wyszukiwarka daje możliwość skutecznie wyszukać interesujących Cię ogłoszenia z Włodawy lub wielu innych miast. Równocześnie ogromna ilość zaglądających na nasz serwis jest zapewnieniem, że Twoje ogłoszenia nie pozostanie bez odpowiedzi.
  Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej strony: nieruchomości włodawa.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wolę Wejherowo »

  Zapraszamy na stronę internetową miasta Wejherowa. Dostępne są tutaj najświeższe wiadomości i informacje o tym pięknym mieście znajdującym się w samym sercu Kaszub. Na stronie w pasku menu dostępne są zakładki ułatwiające wyszukiwanie wiadomości m.in.: o turystyce, urzędzie miasta, pracy oraz nieruchomościach w Wejherowie. Dzięki zamieszczonym filmom video oraz galerii zdjęć internauci mogą obejrzeć atrakcje turystyczne jak również życie codzienne Wejherowa oraz skorzystać z wirtualnego spaceru. Dla odwiedzających turystów na stronie głównej znajduje się rozkład jazdy PKS, SKM oraz MZK Wejherowo. Sprawnie działająca komunikacja ułatwia dojazd do takich atrakcji jak Kalwaria Wejherowo oraz Piaśnica. Chcesz wiedzieć więcej wejdź na stronę internetową wejherowo.pl.

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Hiszpania »

  Serwis ten powstał z zamiłowania do tego pięknego i bogatego w historię kraju jakim jest Hiszpania. Hiszpania i półwysep Iberyjski to jedne z najczęściej obieranych kursów polskich turystów. Nic w tym dziwnego gdyż takie miasta jak Barcelona oraz Madryt przyciągają swoją bogatą kulturą oraz architekturą. Również ogromne znaczenie odgrywa tutaj klimat, średnia temperatura w tym rejonie bardzo często nie spada poniżej 10 °C.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowe apartamenty Katowice »

  Pragniesz bardzo nowoczesnej rezydencji, czy mniejszego mieszkania ? Dla olbrzymiej ilości ludzi największą rolę przy kupnie mieszkania mają cena i rozmiar. Nowiutkie gniazdka w Katowicach, zobaczysz je po zajrzeniu na witrynę i dopasowaniu kryteriów. Mieszkanie, to wyjątkowo ważny wydatek, ponieważ wkładasz środki na długie lata.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości murapol »

  Murapol S. A. powstał w oparciu o profesjonalną kadrę kierowniczą, co pozwoliło na skompletowanie profesjonalnej i efektywnej brygady pracowników, tworzącej zgrany i pewny zespół. Celem spółki jest całościowa obsługa w zakresie wysokiej jakości budownictwa jedno i wielorodzinnego jak również ogólne wykonawstwo. Uzyskaj więcej informacji wpisując w wyszukiwarkę np: deweloper wrocław. Firma wykonała z sukcesem dużą liczbę inwestycji i wykonuje kolejne. Powyższe informacje poświadczają o wielkim doświadczeniu w ogólnej adaptacji osiedli w zabudowie jedno i wielorodzinnej. Dzięki wieloletniej, solidnej i porządnej pracy zdobyliśmy szacunek wśród Nabywców. Nasz aktywny rozwój oraz profesjonalizm i niezawodność docenili także kontrahenci. Murapol S. A. Wykonuje takie inwestycje jak np. : nieruchomości w tychach. Co rok mieszkania zbudowane przez Murapol cieszą sie coraz to większą popularnością i rośnie liczba ludzi, którzy są zainteresowani kupnem domu lub mieszkania.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bardzo dużo ofert mieszkań na sprzedaż Wrocław »

  W innych krajach naszego kontynentu wynajmuje się sporo więcej mieszkań aniżeli w naszym kraju. Bardzo popularnym rozwiązaniem na temat kredytów hipotecznych jest zaciągnięcie w obcej walucie. Wśród osób wynajmujących bardzo często znajdują się młode pary, jakie jeszcze nie mają własnych dzieci. Swoje mieszkanie to bardzo ważna rzecz, jest to zwykle wybór na całe życie. W życiu wszystkich z nas przychodzi chwila, kiedy należy przeprowadzić się z rodzinnego domu. Dla licznej ilości osób wydatek powiązany z kupnem własnych czterech kątów jest chyba największym nabytkiem życia. Przy kupnie mieszkania weź pod uwagę, iż musi ono być komfortowe dla całej Twojej rodziny.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sochaczew »

  Mieszkasz w Sochaczewie i masz dość dojeżdzania do pracy i tracenia czasu na dojazdy ! To może być koniec twojego problemu portal eSochaczewski.pl ułatwi Ci poszukiwania pracy. Dzięki nam na jednej stronie masz możliwość przejrzenia wszystkich najnowszych ofert pracy z całego powiatu Sochaczewskiego. Wszystko dostępne od ręki 24 godziny na dobę ! Zaprasza przekonaj się sam :)

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »