Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'nauka':

Sortuj po:

« poprzednia strona · 3
 • City of English - kursy języków obcych »

  W obecnych czasach trudno sobie wyobrazić społeczeństwo, które nie zna języka angielskiego. W dużych (Łódź, Warszawa) i mniejszych miastach powstają ciągle większe i mniejsze szkoły językowe. Jednak warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale także na jakość kursu języka angielskiego dla dorosłych. W Łodzi jest szkoła języka angielskiego dla dzieci oraz dorosłych. Prowadzona jest nauka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. Na zajęciach lektor oraz kursanci prowadzą konwersacje wyłącznie po angielsku. Dzieci uczęszczające do podstawówki oraz młodzież gimnazjalna może liczyć na korepetycje przygotowujące do egzaminów. Kursy języka dla dorosłych są organizowane w Łodzi. Szkoła City of English dysponuje dwoma lokalizacjami w mieście. Kontakt w sprawie nauki języka angielskiego jest łatwy poprzez konwersację telefoniczną oraz mailową.

  Data dodania: 13 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Angielski lekcje indywidualne Gliwice »

  Jeśli chcemy żeby szkolenie było przeprowadzone tylko dla naszego zakładu pracy to trzeba będzie się dowiedzieć wszystkiego na temat szkoleń zamkniętych. Z firmy Linguastrefa otrzymamy dokładnie takie szkolenie, jakie jest nam najbardziej potrzebne. Jeśli nie ma potrzeby żeby organizować indywidualne szkolenie to można skorzystać z wielu ofert otwartych. W tak profesjonalnej firmie można będzie liczyć na pomoc tak żebyśmy mogli dla siebie czy dla swoich pracowników wybrać coś, co jest w stanie dać najlepsze efekty. Bez dobrze dobranych szkoleń dla pracowników rozwój firmy jest bardzo mocno zagrożony.

  Data dodania: 11 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Pływania Nowy Sącz »

  Najlepsza Szkoła Pływania w Nowym Sączu. Nauka pływania dla przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym, młodzieży i dorosłych. Nauczanie na każdym poziomie zaawansowania we wszystkich stylach pływackich, treningi dla kandydatów na uczelnie wyższe, przygotowujące do kursu WOPR, treningi dla triathlonistów. Treningi dla osób z problemami kręgosłupa i wadami postawy. Nauka odbywa się na krytej pływalni MOSiR w nowym Saczu.

  Data dodania: 12 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kolorowe klocki sluban »

  Podaruj Dziecku to sklep internetowy, który chce zaprosić wszystkich dorosłych, którzy poszukują dla swoich pociech kreatywnych i pomysłowych zabawek. Nasza propozycja skierowana jest dla Rodziców a oprócz tego innych dorosłych, którzy pragną zapewnić swoim pociechom świetną zabawę, lecz poprzez kreatywne myślenie. W naszym katalogu produktowym znajdziecie w tym także cyfrowy wykrywacz metalu, mini laboratoria chemiczne, które nauczą Wasze dzieci wykonywać różne - ale bezpieczne - eksperymenty. Znajdziecie u nas także różnego rodzaju rodzaje klocków, które pobudzą szare komórki w głowach Waszych pociech, które będą intensywnie myślały jak zbudować z nich statek czy może śmigłowiec. Nasz sklep dba o dzieci i również chce tak aby spędzały one czas na bardzo konstruktywnej zabawie, która pobudzi ich małe głowy do myślenia.

  Data dodania: 21 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nauka włoskiego »

  Chcesz nauczyć się języka włoskiego? Do nauki możesz wykorzystać materiały znajdujące się na podstawywloskiego. pl. Zostały one stworzone z myślą o osobach, którerozpoczynają naukę języka. Możesz z nich korzystać całkowicie za darmo. Kursy są prowadzone w sposób prosty i zrozumiały a nauka jest szybka i przyjemna. Po przyjeździe do tego kraju będziesz mógł się cieszyć ze znajomości tego języka i zawierać nowe przyjaźnie.

  Data dodania: 16 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Oprawa muzyczna imprez okolicznościowych »

  Ślub jest niezwykle ważnym dniem zarówno w życiu osób wstępujących w związek małżeński, jak oraz dla wszystkich gości. Przy tej okazji niemało par organizuje wesele. Bardzo istotne jest, tak aby ten dzień został zapamiętany, a zabawa do rana jest dla wielu ważna. Specjalnie dla Was przygotowana została profesjonalna oprawa muzyczna na wesele. Na naszej stronie mogą zapoznać się Państwo z naszą propozycją. Wyróżnia nas świetna muzyka grana na fortepianie, co stanowi odpowiednią alternatywę dla innych popularniejszych gatunków muzycznych. W naszej ofercie znajduje się także oprawa muzyczna bankietów, imprez firmowych, urodzin oraz innych wydarzeń wedle życzeń klienta. Jeśli sam fortepian nie byłby dla Państwa zadowalający, to oferujemy również kolektyw jazzowy, na który składa się fortepian, kontrabas, i również perkusja.

  Data dodania: 24 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  W Queen’s School of English zapewniamy, że poprawimy znajomość jak i umiejętność w posługiwaniu się językiem angielskim. W naszej propozycji można wyszukać najróżniejsze kursy takie jak kursy intensywne, kursy indywidualne, kursy grupowe i kursy wakacyjne intensywne. Specjalizuje się w prowadzeniu lekcji angielskiego ogólnego a także biznesowego na wszystkich poziomach CEFR, od A1 do C2. Nasi pracownicy to wykwalifikowani native speakerzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w uczeniu języka angielskiego. Pożądane byłoby wspomnieć, że w dzisiejszych czasach nieznajomość języka angielskiego zamyka przed nimi bez liku możliwości rozwoju. Wskutek tego chcielibyśmy pomóc państwu w poszerzaniu swoich umiejętności w znajomości języka angielskiego ażeby lepiej komunikować się z osobami spoza naszego kraju. Zajęcia odbywają się indywidualne, a także mogą stacjonarnie.

  Data dodania: 13 08 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3