Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'nauka':

Sortuj po:

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Ogłoszenia produktów dziecięcych i usług »

  Serwis zawiera m.in. artykuły dziecięce, wózki, kursy dla dzieci, foteliki samochodowe, książki dziecięce, bajki dla dzieci, gry planszowe, gry komputerowe, gry i zabawy, kluby, kolonie, obozy dziecięce, książki dla dzieci, księgarnie, sklepy meblowe, meble dziecięce, szkoły, przedszkola, żłobki, nauka muzyki, nauka śpiewu, muzyka, nauka pływania dla dzieci, opiekunki do dzieci, nianie, opiekunki dla dzieci, ośrodki, domy dziecka, pielęgnacja dzieci, teatry dla dzieci, przedstawienia dla dzieci, poranki, przedszkole, rehabilitacja dzieci, sklepy z odzieżą dziecięcą, sport, sklepy sportowe, turystyka, urlop z dzieckiem, parki rozrywki, wesołe miasteczka, lunapark, noclegi, stomatologia dziecięca, dentyści dziecięcy, szkoły, szkoły rodzenia, odzież ciążowa, ubranka dziecięce, wyprawki, zabawki, żywienie dzieci i niemowląt, lekarze dziecięcy, ginekolodzy, pediatrzy, pościele, ubranka, kursy, szkolenia, języki: angielski, niemiecki, francuski dla dzieci, parki jurajskie, pikniki dla dzieci, szkoły tańca, szkoły baletowe, nauczyciele muzyki, nauczyciele śpiewu, szkoły muzyczne, ogniska muzyczne, ośrodki kultury, młodzieżowe domy kultury, biblioteki i wiele innych ciekawych informacji.

  Data dodania: 08 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Marketing studia Kraków »

  Bogate życie kulturalne Grodu podwawelskiego inspiruje, żeby studiować właśnie w tym mieście. Na studiowanie w Krakowie niejednego skusi bliskość Tatr. Miasto z Wawelem jest jednym z najładniejszych miast państwa. Farmacja w murach najstarszej uczelni w państwie są powodem do dumy. Mieszkanie akademickie z widokiem na Wawel, czemu nie ? Zapoznaj się z wielką propozycją edukacyjną szkół w Krakowie i wybierz interesujący Cię kierunek. Na krakowskich uczelniach można przyuważyć kierunki niespotykane w innych miastach. Gród podwawelski jest centrum życia kulturalnego państwa, daje spore sposoby rozwoju młodego człowieka.

  Data dodania: 23 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy - Sosnowiec - OSK Henio »

  Jesteś z Sosnowca, Dąbrowy Górniczej lub okolic? Obawiasz się pierwszych kroków i wstydzisz się, że nie odróżniasz pedału gazu od sprzęgła i hamulca? Nie przejmuj się tylko skorzystaj z naszej oferty! Zajrzyj do OSK Henio - Prywatny Ośrodek Kursowego Szkolenia Kierowców, prowadzi kursy na prawo jazdy kat. B oraz jazdy doszkalające.
  W zakresie kursu zapewniamy darmowo materiały do nauki i egzamin wewnętrzny sprawdzający umiejętności adepta po zakończeniu kursu. Podczas szkoleń prowadzonych przez rzeczowych instruktorów eliminowane są nieodpowiednie zachowania i nawyki za kierownicą, przy jednoczesnym ćwiczeniu prawidłowych reakcji na mogące się pojawić na drodze sytuacje niebezpieczne i zagrożenia.
  Staramy się, aby nauka jazdy w ramach kursu prawa jazdy oraz jazd doszkalających prowadzona była na tych samych trasach co egzamin ale nie tylko. Rekomendacje od naszych byłych kursantów są największą satysfakcją dla nas i gwarancją dobrego przygotowania do egzaminu dla następnych chętnych. Naszym partnerem w szkoleniu jest Nauka jazdy KrzychuL - Dąbrowa Górnicza.
  Przystąpcie do grona zadowolonych kierowców i twórzcie z nami grupę bezpiecznie poruszających się po drogach kierowców z wyobraźnią!
  Twoje PRAWO JAZDY w zasięgu ręki !

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy Doszkalające Warszawa Odlewnicza »

  Drogi kursancie! Jeśli Twój instruktor nie spełnia twoich oczekiwań nie wydawaj więcej na niego swoich ciężko zarobionych pieniędzy! Firma Havranek proponuje Ci jedyne, niepowtarzalne i profesjonalne przygotowanie do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Organizujemy kurs prawa jazdy oraz jazdy doszkalające na najwyższym poziomie. Zapisują się do nas na szkolenie masz pewność, że w krótkim czasie zdąbędziesz potrzebne umiejętności, żeby zdać egzamin państwowy. Szkolenie będzie odbywało się na nowych, zadbanych, w bardzo dobrym stanie technicznym samochodach tej samej marki co na egzaminie państwowym w Warszawie. Zatrudnieni w firmie Havranek - Nauka Jazdy Warszawa instruktorzy posiadają bardzo wysokie kwalifikacje zawodowe, odznaczają się wysoką kulturą osobistą i rzetelnie podchodzą do wykonywania swoich obowiązków. Po naszym szkoleniu nasi kursanci nie mają najmniejszego problemu ze zdaniem egzaminu państwowego na prawo jazdy czego przykładem są opinie.


  Havranek - Jazdy doszkalające Bemowo
  Zapraszam,
  Rafał Trawczyński

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka pływania Warszawa »

  Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www: nauka pływania Warszawa Szanowni Państwo zapraszamy na wyśmienity relaks. Od lat planujemy wyjątkowe obozy sprawnościowe w niespełna wszystkich dyscyplinach. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny: nauka pływania Warszawa Są to obozy letnie także zimowe, najczęściej kilkudniowe z obszernym programem zajęć. Planujemy każdy obozy sprawnościowe, także kilkudniowe w każdym terminie. Organizujemy kolonie sportowe: piłka ręczna, kula wodna, sumo, łucznictwo, ścianki wspinaczkowe. Mamy swoją bazę hotelowo -żywieniową w rozległych cenach biorąc pod uwagę proponowany standard wyposażenia. Wszystkie grupy od 20 do 40 osób zamieszkujemy osobno w motelu, w tym czasie nie przebywają inne grupy dzięki czemu unikniecie Państwo potencjalnych problemów natury wychowawczej. Zachęcamy do zobaczenia naszej strony www: zumba Warszawa

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje naukowe »

  Studenci, którzy angażują się w konferencje w większości przypadków pretendują do wybrania się na dalsze studia. Kilka kliknięć na stronie www oraz widzisz przed oczami niesamowicie rozbudowaną listę konferencji. Konferencje akademickie, na jakich jest szansa wysłuchać prezentacji największych znawców, wstąp. Zapraszamy do otwarcia naszej strony www, tam zobaczysz obowiązującą listę konferencji naukowych w Polsce. Jeśli chciałbyś masz możliwość również dołożyć konferencję akademicką, która ma odbyć się wkrótce. Kliknij na serwis, a z pewnością będziesz pragnął wyjechać na którąś z przedstawionych konferencji naukowych.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Historia ekonomii w naszym kraju »

  Wiedza o dawnych dziejach ekonomii w naszej ojczyźnie może być bardzo fascynująca dla grona zajmujących się tą dziedziną wiedzy. Przeczytaj więcej jak działali poprzedni politycy w Polsce, co nimi kierowało i jakie mają na swoim koncie osiągnięcia. W pozyskiwaniu wiedzy powinniśmy pamiętać, że nigdy nie jest mało ważnych informacji. Dosłownie wszystko to w zupełności za darmo. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami z dziedziny nauki jaką niewątpliwie jest ekonomia.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs prawa jazdy Łódź »

  Szkoła jazdy Efekt funkcjonuje od 2004 r. Organizuje ona efektywny kurs na prawo jazdy, kategorii B. Dodatkowo można skorzystać z propozycji kursowej z Eco Drivingiem. Współcześnie trzeba stawiać na przetestowane auto szkoły, bowiem umożliwi to odpowiednio wytrenować się do egzaminu. Nasza nauka prawa jazdy Łódź umożliwia wszystkim chętnym przejść szkolenie. Specjalnie dla osób pracujących zawodowo i wszystkich chętnych, urządzane są kursy przyśpieszone i weekendowe. Zdecydowanie warto zdecydować się na naszą auto szkołę Efekt, gdyż swoją siedzibę mamy nieopodal Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Proponujemy jazdy po szlakach egzaminacyjnych. Każdy kursant będzie mógł wyłonić najbardziej odpowiadający mu pojazd, spośród trzech, które są dostępne. O najlepszej postaci kształcenia, świadczy fakt, że nasza szkoła nauki jazdy łódź osiągnęła drugą pozycję w klasyfikacji zdawalności Dziennika Łódzkiego. Zapraszamy!!!

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poznań, tylko solidna baza kierunków studiów »

  Bardzo istotne jest, żeby studiować to co jest dla nas ciekawe. Przed maturą rozsądnie jest poznać zasady rekrutacji na konkretnych uczelniach, aby nie mieć problemów z dostaniem się na kierunek, o którym marzymy. Wybierając się na studia, rozsądnie jest zobaczyć dostępne kierunki i zastanowić się po których zdecydowanie łatwiej dostać pracę, aby dobrze wybrać. Wybierając kierunek studiów, należy poszukiwać takich, które są zgodne z naszymi upodobaniami i przyszłymi planami wiążącymi się z pracą. Podczas studiów oprócz długiej nauki i powiększania informacji można poznać interesujących ludzi oraz oczekiwać dużo rozrywki. W dzisiejszych czasach wybór kierunków i uczelni jest obszerny, dlatego też każdy wybierze coś pasującego do swoich preferencji i możliwości. Egzamin dojrzałości istnieje bardzo istotny, gdyż to jego rezultat decyduje o przyjęciu na dany kierunek studiów.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdańsk »

  Kursy prawa jazdy kat b. Dogodne ceny, promocje, raty, materiały. profesjonalne nauczanie. Mat. gratis, wielkistandard sal wykładowych, toyoty yaris III; jak na egzaminie.
  W naszej Szkole mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedz.
  Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć).
  Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami pogłębiacie wiadomości i ćwiczycie rozwiązywanie zadań testowych po zajęciach. Również w naszej sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji. U nas część teoretyczna trwa trzy i pół tygodnia. To osiem spotkań każde po 3 godziny.
  link text

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zachowanie papugi portal o papugach »

  Zachowanie papugi portal o papugach to portal poświęcony takim tematom jak zachowanie papugi, oswajanie papugi, nauka papugi, analiza zachowania, dziobanie, latanie papug. Pod adresem http://zachowaniepapugi.waw.pl znajdziecie świetnie przygotowane artykuł jak: Oswajanie starszych i nieśmiałych nimf, Początki wspólnego życia z papugą – oswajanie, Jak i dlaczego papugi dziobią, Dominacja u papug oraz jak nauczyć papugę wchodzenia do klatki, Latać albo nie latać… oto jest pytanie, Moja papuga krzyczy. Co zrobić?, Dziobanie, to nie dla ptaków, ABC zachowania papug, Analiza zachowania papug II, Analiza zachowania papug I. Nasz portal dostarczy niezbędnych informacji z zakresu zachowania i wychowania papug. Znajdziesz tu wyszukiwarkę i ciekawe artykuły. Nasza specjalność to pomoc nowym hodowcom papug. Jeśli masz jakieś pytania to zapytaj nas mailowo! http://zachowaniepapugi.waw.pl Polecamy bardzo serdecznie. papugi papugi papugi

  Data dodania: 29 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Golub-Dobrzyń »

  Prawo jazdy to jeden z najważniejszych dokumentów w codziennym życiu. Nasza firma przygotowuje do egzaminu na prawo jazdy A i B. Jeśli złożysz zapis poprzez stronę otrzymasz 1 godzinę jazdy gratis. Oprócz tego oferujemy sezonowe obniżki oraz rabaty. Klient ma prawo wybrać dla siebie najlepszy zestaw godzin. Stawki są konkurencyjne, a szkoleniowcy cierpliwi. Przystosujemy się do twoich indywidualnych zapotrzebowań oraz umiejętności. Nie wymagamy rzeczy niemożliwych. Dzięki temu masz możliwość prawie bezstresowo przejść przez naukę jeżdżenia i wystartować do prawdziwego egzaminu. Nie będziesz musiał się teraz obawiać pojazdu. Nasza szkoła sprawi, że łatwo uzyskasz bardzo ważną wiedzę.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla rodziców »

  Szkolenia – Poznań i cała Polska. Oferujemy pełen wachlarz szkoleń e learningowych. Jesteśmy szkołą internetową. Posiadamy w swojej ofercie możliwość niezwykle efektywnej metody kształcenia, jaką jest nauka przez Internet. Szkolenia internetowe proponujemy różnego rodzaju szkolenia internetowe, jak na przykład e learning studia, szkolenia dla rodziców, jak również inne. Oferujemy możliwość uniknięcia kosztów szkoleń stacjonarnych związanych z dojazdem, zakwaterowaniem i cennym czasem. Metoda e szkoleń jest od dawna z powodzeniem stosowana w krajach Europy Zachodniej, jak również w USA. Oferuje ona możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie. Gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny oferowanych materiałów. Zapraszamy zarówno osoby zainteresowane e szkoleniami, jak i partnerów – osoby chcące poprowadzić kursy przez Internet.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Toruń »

  Umiejętność jazdy samochodem nie bywa taka trudna. Jeżeli chciałbyś zdobyć tę umiejętność możemy tobie w tym pomóc. Nasza szkoła proponuje szeroki wybór pakietów godzin, zrównoważoną naukę części teoretycznej i wiedzy praktycznej niezbędnej żeby zdać egzamin w celu otrzymania prawa jazdy. Pragniemy by wszyscy czuli się dobrze w naszym ośrodku, dlatego przystosowujemy się do potrzeb oraz umiejętności danego kursanta. Jeśli nie podjąłeś jeszcze decyzji oferujemy jazdę próbną przy pomocy symulatora. Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej jeszcze przed zmianą przepisów. Na tej witrynie odnajdziesz szczegóły odnośnie kursów i opłat za pakiety godzin.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia dziennikarstwo Warszawa »

  Dziennikarstwo prasowe to skomplikowana sztuka łącząca kompetencje literackie z kreatywnością oraz etyką. Środki masowego przekazu potrzebują młodych, obrotnych osób, aby stawić czoła współczesnym wyzwaniom. Zapraszamy na portal, tutaj odnajdziesz miasta, gdzie masz sposobność edukować się w kierunku dziennikarstwo. Śnisz o pracy w gazecie ? Uwielbiasz pisać bądź masz radiowy, miły głos, pomyśl o studiowaniu dziennikarstwa. Odpowiedzialny reportażysta powinien mieć pragnienie wiernego przekazywania informacji i bycia na bieżąco z tym, co dzieje się w kraju. Dziennikarstwo to tematyka, w której bardzo znaczący nacisk trzeba kłaść na moralność zawodu.

  Data dodania: 02 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalnitrenerzy.pl »

  Profesjonalni Trenerzy – Warszawa. Trenerzy Szymon Amboziewicz i Marek Rzepka prowadzący treningi indywidualne w Warszawie, dla dzieci i dorosłych, naukę pływania, treningi funkcjonalne, zdrowe odżywianie, treningi seniora, trening dla sportowców wyczynowych, treningi na odchudzanie. Pomogą osiągnąć Ci cel.

  Data dodania: 09 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozytywnie Zakręceni (naprawdę Zakręceni) »

  Witamy Cię, Pozytywnie Zakręcony Człowieku!

  Tak, mówię do Ciebie... I do Ciebie też... No do Was wszystkich, nie dopytujcie się tak.

  Chcecie świeżej rozrywki? Chcecie więcej filmików? Nową muzykę, o której mogliście nie mieć pojęcia? Seriale, kreskówki, programy rozrywkowe? Kawały, zabawne rozmowy i obrazki? No widzę, że chcecie... Zapraszamy do Nas na www.PozytywnieZakreceni.PL, tak, tak, mamy to wszystko i wiele, wiele więcej. A co chwila dochodzą nowe rzeczy! Gry online, tapety, śmieszne zdjęcia.

  Co tu jeszcze robisz? Zmykaj na www.PozytywnieZakreceni.PL

  No tak, do Ciebie mówię! Już, już..


  Zapraszamy na naszą stronie, gdzie są naprawdę zakręceni ludzie.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja edukacja demokratyczna »

  Szkoły demokratyczne nie wymagają od uczniów uczenia się programu nauczania tak jak w tradycyjnej szkole. Dzieci same wybierają materiał, który ich interesuje. Celem szkół jest inspirowanie i wspieranie dziecka by ono samo podejmowało decyzje o swoim wykształceniu zgodnie z jego potrzebami. Można podejmować decyzje dotyczące szkoły jak też mieć wpływ na jej przepisy i zasady.

  W szkole demokratycznej młodzi ludzie mają prawo:
  - decydować o sobie: jak, kiedy, co, gdzie i z kim robią, w szczególności czego i jak się uczą;
  - do równego prawa w podejmowaniu decyzji odnoszących się do ich szkoły;
  - decydowania o przepisach i sankcjach - jeśli takie byłyby niezbędne.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek szkolenia kierowców Poznań »

  W ofercie naszego przedsiębiorstwa jest sprawdzona nauka jazdy Poznań. Posiadanie prawa jazdy jest niesłychanie znaczącą sprawą. Na pewno przydaje się zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Coraz powszechniej można znaleźć oferty pracy dla osób posiadających prawo jazdy. Naszym przewodnim postanowieniem jest rzetelne i bezstresowe szkolenie przyszłych kierowców. Owoce naszej pracy są dla nas niesłychanie ważne, z tej racji zatrudniamy w naszym ośrodku uznanych fachowców, dla których praca jest prawdziwą przyjemnością. Nasz ośrodek szkolenia kierowców Poznań zapewnia znakomite warunki nauki. To szczególnie dzięki nim nasze kursy owocują ogromną zdawalnością. Nasza oferta – jazdy doszkalające Poznań, oprócz tego, że jest zaadresowana w stronę początkujących kierowców, mogą z niej korzystać także kierowcy, którzy mieli przerwę w jeździe. Dzięki znakomitej lokalizacji naszego placu manewrowego, nie trzeba tracić zbędnego czasu na dojazd. Wszyscy nasi kursanci rozpoczynają prowadzenie samochodu zaraz po szkoleniu teoretycznym.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • 301 Moved Permanently »

  Nie jest to łatwe dla obcokrajowców, szczególnie
  na początku ich pobytu w Polsce, ze względu na ograniczenia językowe. Z nauczycielem zawsze łatwiej.
  Naszym studentom pomagamy:
  zrobić zakupy (również specjalistyczne),umówić się na wizytę do lekarza lub fryzjera, złożyć reklamację w sklepie, przygotować i przetłumaczyć przemówienia okolicznościowe oraz załatwić wiele innych nietypowych spraw.

  "Marzenia" to skuteczne kursy języka polskiego, pozwalające cudzoziemcom przełamać strach i barierę językową oraz dające radość i satysfakcję z mówienia po polsku
  w autentycznych sytuacjach: w sklepie, kiosku, restauracji, biurze podróży, banku i wielu innych miejscach.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »