Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'nauka':

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Informatyka studia Wrocław »

  Mój portal rozpowszechnia nurtujące informacje o studiach z regionu Wrocławia. W naszym serwisie odnajdziesz atrakcyjną Cię szkoły. Wrocław jest miastem żakowskim, z rozlegle rozwiniętą kulturą społeczności. Co jakiś czas pojawiają się fajne impry w Twoim mieście, trendy kluby. Odmienne propozycyje roboty z regionu Wrocławia, dla menagerów i nauczycieli wynajdziesz również w tym portalu.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Matura angielski »

  Sporządzanie tłumaczeń to jedna z możliwości, którą proponuje szkoła języków obcych Simply Speaking, posiadająca w ofercie również indywidualne kursy językowe, kursy językowe dla najmłodszych a także kursy dla pracowników firm. Prezentowana szkoła języków obcych ma w ofercie naukę języków obcych spośród wymienionych: angielski, hiszpański, polski jako obcy oraz rosyjski i wiele innych- na wszystkich poziomach, o profilu ogólnym lub biznesowym (z zakresu marketingu i innych profili).

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy warszawa »

  ALFA Centrum Szkolenia Kierowców pomaga wszystkim tym, którzy noszą się ze zdobyciem prawa każdy w jak najkrótszym czasie. Kurs nauki jazdy odbywa się na terenie Warszawy i prowadzony jest przez 31 najlepszych specjalistów, instruktorów nauki jazdy. Jako nieliczni spośród szkół jazdy w Warszawie posiadamy wysoką zdawalność podczas egzaminu na prawo jazdy. W ofercie naszej znajdują się nie tylko kursy na prawo jazdy, ale również szkolenie i dokształcanie kierowców.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy Kraków Kielce »

  Szkoła jazdy Wega z Krakowa gwarantuje kursy nauki jazdy na znakomitym poziomie. Szkoła jazdy Wega w swojej ofercie ma szkolenie w kategorii B. Wszystkie wykłady odbywają się w obszernej sali wykładowej gdzie wyświetlana jest prezentacja multimedialna. Cześć praktyczna odbywa się na terenie Krakowa.Nasza szkoła daje gwarancję doskonałego przygotowania do egzaminu Państwowego.Od roku nasza szkoła prowadzi kursy także w Kielcach. Nasz ośrodek znajduje się w położonej w pobliżu Kielc miejscowości Promnik.W 2010 roku zdawalność testów wynosiła w naszej szkole 41 procent. Tak bardzo dobry wynik daje nam 1 miejsce w rankingu Szkół Jazdy w Krakowie, a 3 miejsce w Kielcach.W cenie szkolenia na prawko mają Państwo pomoce dydaktyczne. W szkole jazdy Wega mogą Państwo wykorzystać z ekspresowego kursu na prawo jazy, który trwa ok. 3 tygodnie.Wszystkie informacje dotyczące kursów, a też cennik znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.Instruktorzy nauki jazdy są odpowiednio przyuczeni, a swoją prace realizują z ogromną gorliwością. Wyborem naszej firmy jest adekwatne przygotowanie naszych kursantów do smukłego poruszania sie w ruchu drogowym i przestrzegania regulaminów ruchu drogowego.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia ekonomia Szczecin »

  Jeżeli interesują Cię uczelnie wyższe zapraszamy na portal, najświeższe informacje, jakie pomogą Ci wybrać odpowiednią uczelnię wyższą. Dzięki porządnej szkole znajdziesz posadę w wymarzonej firmie, która usatysfakcjonuje Cię, możesz także wybrać studia podyplomowe oraz uzupełnić swoje kwalifikacje. Studia ekonomia w mieście Warszawa, to bardzo lubiany kierunek.

  Data dodania: 29 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instruktor Nauki Jazdy »

  Nasz bardzo dobry instruktor jest jedynym instruktorem. Ma najwyższą zdawalność w Kielcach. Jeśli nie posiadasz w dalszym ciągu dokumentu prawa jazdy, a chcesz ukończyć kurs w miarę szybko a także w przyjemnej atmosferze, a jednocześnie pod okiem biegłych instruktorów to kurs nauki jazdy z naszym instruktorem jest ogromnie odpowiednim wyborem. Kupując jazdy u naszego instruktora zyskują Państwo krocie. Mają Państwo pełne przekonanie, że instruktor będzie rzetelny i cierpliwy. Gwarantujemy ogromnie konkurencyjne ceny za szkolenia, liczne promocje, a do tego jazdy doszkalające. W naszej szkole jazdy dostajesz solidną dawkę potrzebnej wiedzy, którą odtąd wykorzystujesz w trakcie praktyki pod uważnym okiem instruktora, przebojowo zdajesz egzamin i możesz bezpiecznie usiąść za własnym kółkiem. Zatroszczymy się o Ciebie i Twoje umiejętności!

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia architektoniczne »

  Wybór tematyki studiów oraz miasta nie jest łatwy. Czas studiów to specyficzny etap w życiu, pełen nowych znajomości, rozwijania zainteresowań i stawiania pierwszych kroków jako dorosły człowiek. Architektura jest nieszablonowym kierunkiem, a praca po jego ukończeniu nader ciekawa. Czy na pewno chcesz pobierać nauki w Białymstoku ?

  Data dodania: 29 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia zarządzanie Wrocław »

  Wyróżniamy publikacje książkowe oraz imprezy klubowe, kierunek zarządzanie w mieście Łódź. Studia na kierunku zarządzanie są bardzo złożone, rekomendujemy min zarządzanie emocjami. Zarządzanie to wieloaspektowa dziedzina, sprawdzająca się w wielu profesjach. Często zarządzanie prowadzone jest w trybie dwustopniowym, sporo uczelni też prowadzi studia podyplomowe.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Voowl - program do nauki słówek »

  Voowl to program do nauki słówek, dzięki któremu w szybki i prosty sposób, nie tracąc czasu w domu, przyswoisz każdą partię obcego słownictwa. Czytasz książkę po angielsku? Musisz nauczyć się słówek na zajęcia? Dzięki tej mobilnej aplikacji, możesz uczyć się w każdym miejscu, ponieważ jedyne czego potrzebujesz to Twój smatfon, który masz przecież zawsze przy sobie. Nauka języków obcych, to przede wszystkim nauka słówek, zwrotów, wyrażeń, a program do nauki słówek pozwoli Ci systematycznie powtarzać słówka angielskie, niemieckie lub jakiekolwiek inne.
  Aplikacja ta umożliwia samodzielne tworzenie testów z dowolnego materiału, a następnie powtarzanie go w różnych konfiguracjach. Dzięki możliwości tworzenia katalogów, możesz w prosty sposób zarządzać wszystkimi testami. Dodatkowo program do nauki słówek Voowl posiada bazę testów zawierających słówka angielskie, które podzielone są na różne kategorie tematyczne oraz uporządkowane są ze względu na poziom zaawansowania językowego użytkownika aplikacji.
  Program zawiera również zintegrowany słownik, który pozwala na korzystanie z aplikacji podczas czytania książki, artykułu czy w trakcie zajęć językowych. Wszystkie interesujące słówka angielskie, możemy prześnić ze słownika do swoich testów.
  Program do nauki słówek to niezawodne narzędzie, dzięki któremu w każdym miejscu, o każdej porze i bez wysiłku możesz powtórzyć wybraną partię materiału. Teraz nie będziesz marnował czasu jadąc autobusem czy stojąc w kolejce, tylko możesz ten czas wykorzystać na efektywną naukę.

  Data dodania: 15 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy KrzychuL Dąbrowa Górnicza »

  Jesteś z Dąbrowy Górniczej a może z Sosnowca? Obawiasz się pierwszych kroków i wstydzisz się, że nie odróżniasz pedału gazu od sprzęgła i hamulca? Nie przejmuj się tylko skorzystaj z naszej oferty! Nauka jazdy KrzychuL oferuje doszkalanie z jazdy samochodem do egzaminu państwowego oraz kursy na prawo jazdy kat. B. W zakresie kursu zapewniamy darmowo materiały do nauki i egzamin wewnętrzny sprawdzający umiejętności adepta po zakończeniu kursu. Podczas szkoleń prowadzonych przez rzeczowych instruktorów eliminowane są nieodpowiednie zachowania i nawyki za kierownicą, przy jednoczesnym ćwiczeniu prawidłowych reakcji na mogące się pojawić na drodze sytuacje niebezpieczne i zagrożenia.Staramy się, aby nauka jazdy w ramach kursu prawa jazdy oraz jazd doszkalających prowadzona była na tych samych trasach co egzamin ale nie tylko. Rekomendacje od naszych byłych kursantów są największą satysfakcją dla nas i gwarancją dobrego przygotowania do egzaminu dla następnych chętnych. Naszym partnerem w szkoleniu jest OSK Henio - Sosnowiec.Twoje PRAWO JAZDY w zasięgu ręki!

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  Ucząc się języka angielskiego zyskujemy nowe okno na świat. Dzięki tej umiejętności możemy swobodnie odbyć rozmowę w każdym państwie, gdy odbywamy podróże, czy nawiązujemy kontakty w biznesie. Można powiedzieć, że w obu tych przypadkach znajomość angielskiego jest obowiązkowa, przynajmniej na poziomie podstawowym. Naukę można prowadzić samemu przy pomocy podręczników i pomocy multimedialnych, lub zapisać się na kurs do szkoły języków obcych. Warto zainwestować w naukę także ze względu na możliwość nieograniczonego dostępu do kultury, oglądania angielskojęzycznych programów telewizyjnych, filmów i czytania literatury w oryginale.

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy w UK »

  Emano.co.uk to adres witryny internetowej firmy, która już od 2007 roku pomaga Polakom mieszkających w Londynie uzyskać uprawnienia do jazdy autem. Na stronie odnaleźć można wszystkie przydatne informacje jak zdobyć upoważnienie do jazdy kategorii B a także prawo jazdy na motocykl w Anglii. Oprócz samych porad dotyczących kursów prawa jazdy znajdują się tam odpowiedzi na nurtujące nas zagadnienia, np.: ile kosztuje prawo jazdy na samochód ciężarowy w UK? a także jakie warunki należy spełnić by zostać instruktorem nauki jazdy. Jeżeli na co dzień mieszkasz i pracujesz w Anglii chciałbyś zdobyć prawo jazdy zapraszamy do zapoznania się ze wskazówkami zawartymi na stronie emano.co.uk.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal dla dzieci: Paradisekids.pl »

  Strona internetowa, która powstała dla dzieci i ich rodziców. Nasze pociechy mogą brać udział w grach i zabawach, udostępniać wierszyki i prace plastyczne dla innych dzieci. Dzięki naszemu portalowi internetowemu, dzieci dostają wyjątkową możliwość komunikacji i dzielenia swoich pasji. Z pomocą naszej strony internetowej dla dzieci mogą one czytać napisane przez siebie wiersze i je oceniać, dzielić się rysunkami, piosenkami oraz filmami i zdjęciami.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje angielski ząbki »

  Kompetentni i niezwykle porządni nauczyciele to podłoże wybornych kontaktów z słuchaczami, i także gwarancja, iż nauczanie języka będzie faktycznie na bardzo wysokim pułapie. Jeśli intryguje Państwa edukacja języka angielskiego niedaleko Warszawy, wobec tego zapraszamy wybitnie miło do Ząbek, gdzie odkrywa się nasza główna siedziba nauki angielskiego. Nauczamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy Tarnowskie Góry »

  Wśród wielu szkół nauki jazdy działających w mieście Tarnowskie Góry warto swoją uwagę skierować na ofertę OSK ELDRIVE mieszczącego się w centrum miasta, przy ulicy Piłsudskiego 2a. Szkoła Jazdy ELDRIVE od 2009 sukcesywnie kształci przyszłych użytkowników dróg, którzy są bezpiecznymi kierowcami. Nauka Jazdy z nami to prosty i łatwy sposób na uzyskanie prawa jazdy. Zapraszamy - ul. Piłsudskiego 2a, 42-600 Tarnowskie Góry.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia psychologia Katowice »

  Nieprzerwany progres kultury oddziałuje destruktywnie na emocjonalność człowieka. Psychologia w Warszawie, czemuż nie ? Wybór uniwersytetu ma wpływ na całe Twoje nadchodzące życie. Na naszym portalu, w jedynym miejscu znajdziesz szkoły, które proponują zdobywanie wiedzy w kierunku psychologii w swych gmachach. Dzisiaj wzrasta zapotrzebowanie na profesjonalistów w dyscyplinie psychologii. Rozmowa terapeutyczna jest istotnym sposobem pracy psychologa. Aby wybrać miasto, w którym będziesz czuć się wspaniale, należy zapoznać się z ofertą edukacyjną wielu szkół wyższych.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Szukasz uczelni zawodowej, sprawdź naszą ofertę. Wydobędziesz u nas aktualności akademickie oraz najbliższe konferencje. Ciekawi Cię zarzadzanie, geodezja oraz kartografia, nie wiesz na którym z owych dziedzin się skupić, odnajdź u nas uczelni, które Cię satysfakcjonują. Dojrzyj jak polepsza się tegoroczna baza uczelni wyższych. Na forum zdołasz wymienić opinie z osobami, które są w analogicznej sytuacji. Odwiedź portal zauważysz jaką ofertę szkół mamy w kraju.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kosmetologia studia Gdańsk »

  W naszym portalu znajdziesz uczelnie taką jak Gdańska Wyższa Szkoła Administracji, baza placówek edukacyjnych. Studiuj w Gdańsku, znajdź właściwą uczelnię oraz zapoczątkuj swoją karierę na wspaniałej uczelni. W Gdańsku proponujemy studia na kierunku Aktorstwo, stacjonarne, rekrutacja na studia trwa, zawsze możesz się zapisać.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia administracja Toruń »

  Jak dobrym urzędnikiem państwowym będziesz Ty ? Niestety, grzeczność w urzędach państwowych jest sporadycznie napotykana, może odczuwasz powołanie, żeby to zmienić ? Nie trzeba surfować po całym internecie w poszukiwaniu wyśnionego kierunku, wpadnij na stronę, u nas wypatrzysz większe uniwersytety. Zerknij na stronę internetową i zobacz, czy w upragnionym przez Ciebie miejscu jest kierunek, który chcesz zgłębiać.

  Data dodania: 01 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka gry na pianinie Warszawa »

  Jeśli jesteś kochającym muzykę warszawiakiem,www.akademiasztuk.pl na pewno zainteresuje Cię oferta edukacyjna Akademii Sztuk Scenicznych i Estradowych. Ta mieszcząca się na Ursynowie szkoła oferuje zajęcia artystyczne -muzyczne i teatralne- dla dzieci od 4. roku życia, młodzieży i dorosłych. Lekcje gry na instrumentach, nauka śpiewu (w ofercie klasyka lub jazz i rozrywka), indywidualne lekcje aktorstwa i autoprezentacji z pewnością zwrócą uwagę. Szkoła organizuje też www.akademiasztuk.plkoncerty muzyczne oraz cywww.akademiasztuk.plkliczne audycje muzyczne.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »