Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'myjki':

Sortuj po:

 • Myjnie bezdotykowe »

  Samochodowe myjki parowe to zawansowana technologia mycia aut, która zachwycająco sobie radzi nawet z kłopotliwymi zabrudzeniami. Gorąca para wystrzeliwana pod wysokim ciśnieniem jest nieszkodliwa dla lakieru a równocześnie bez trudu rozpuszcza i usuwa zanieczyszczenia. Jest to także nadzwyczaj ekologiczny sposób mycia, zużycie wody wynoki około 3 litrów na zwykłe auto. Parownica jest także idealnym pomysłem na lukratywny interes, nie potrzebuje jakichkolwiek zezwoleń albowiem nie produkuje odpadów. Dodatkowe informacje na temat bezdotykowych myjek parowych znajdziesz na naszej firmowej stronie. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Myjki wysokociśnieniowe »

  Pośród Kontrahentów CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE są firmy z różnego typu dziedzin. Dużą ich część stanowią Kontrahenci, którzy z racji na swoją działalność, muszą stosować urządzenia oraz maszyny czyszczące. Przedsiębiorstwa z branż takich jak usługi hotelowe bądź usługi gastronomiczne, bardzo często nabywają szorowarki do posadzek, zamiatarki akumulatorowe lub odkurzacze przemysłowe. Sporą liczbę Klientów CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE stanowią też przedsiębiorstwa związane z branżą motoryzacyjną. Są to w szczególności myjnie samochodowe, które CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE zaopatruje w różnego rodzaju akcesoria oraz zamiatarki samojezdne. Myjki ciśnieniowe czy środki do czyszczenia tapicerki cieszą się tu sporym zainteresowaniem. Z przemysłem samochodowym powiązane są również firmy spedycyjne, które w CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE zakupują miedzy innymi parowe urządzenia czyszczące.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Myjki ciśnieniowe - MIWA - Michał Wawrzyniak »

  Nasza firma miwa zajmuje się dostarczaniem Państwu profesjonalnego rozwiązań związanych z myjkami ciśnieniowymi. Mamy de fakto szeroką ofertę pomiędzy, której prawie każdy ma możliwość odkryć coś dla siebie. Gwarantujemy, że decydując się na propozycję naszej spółki na 100% nie będziesz zawiedziony. W głównej mierze inwestujemy w rozwiązania korporacji kranzle ponieważ produkują najlepszej jakości myjki ciśnieniowe. Jesteśmy więc pewni, że sprzedając towary wykonane przez tą korporację nigdy nie sprzedamy towaru, który nie będzie spełniał najważniejszych standardów. Dbamy o własną opinię i staramy się nie oferować Państwu towarów, które do niczego się nie nadają. Dodatkowym wyróżnikiem naszej firmy jest fakt, że produkty tej spółki są w rzeczywistości bardzo profesjonalne. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej spółki. Zapewniamy zadowolenie.

  Data dodania: 11 06 2015 · szczegóły wpisu »