Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'monitoring':

Sortuj po:

 • Monitoring IP »

  Monitoring IP to system zbudowany z nowoczesnych urządzeń zaprojektowany do obserwowania oraz ochrony osób i mienia który rozwija się wyjątkowo dynamicznie. To sprawia że następuje pojawianie się niezliczonej ilości produktów i programów przystosowanych do obserwacji wizyjnej. Zdecydowanie wpływ na obecny kształt branży monitoringu ma dynamiczny rozwój sprzętu IP, który znosi wszelkie kłopoty i ograniczenia zarówno w budowie, jak i w organizacji systemów telewizji dozorowej. Tworząc system telewizji przemysłowej należy ujednolicić technologie do odpowiednich rodzajów zastosowań oraz potrzeb w zakresie opłacalności i technicznym, biorąc pod uwagę łatwość konserwacji i uniwersalność systemu.
  Zobacz nasz sklep w którym masz do dyspozycji wielki wybór artykułów CCTV w niskich cenach. Kamery, rejestratory, karty DVR, monitory, obiektywy, konwertery, wideoserwery, systemy bezprzewodowe, monitory zespolone z rejestratorami, obiektywy typu CS i 13mm do kamer płytkowych, quady, wzmacniacze, systemy bezprzewodowe, wideoserwery, wtyki, złącza, zasilacze, przewody, przewody i akcesoria.
  Proponujemy atrakcyjne rabaty dla firm instalatorskich.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja przemysłowa »

  Przedsiębiorstwo e-Motive to ekipa wyszkolonych konsultantów i rewelacyjnej klasy systemy monitoringu, bazujące na należycie dopasowanym oprogramowaniu. Aktualnie dystrybuowane systemy monitoringu nie tylko sporządzają zapis video, ale charakteryzują się rozpoznawaniem treści. Dzięki produktom e-Motive mamy zapewnioną komputerową analizę obrazu. Business Intelligence umożliwia rozpoznawanie tablic rejestracyjnych i nie tylko. Jeżeli wykorzystuje się innowacje z e-Motive, rewelacyjnie monitoruje się obiekty gospodarcze. Budowlańcy mogą mieć profesjonalny materiał dla inwestora. Technika pozwala na przetwarzanie obrazu, a sam fakt rejestracji zdarzeń, właściwie odstrasza przestępców. Video Intelligence dostarcza wielu przydatnych rozwiązań. E-Motive zajmuje się również projektowaniem i ma usługi serwisowe. Z olbrzymią elastycznością dostraja się do konsumentów, a innowacje tu zapewniane, używane są w różnorodnych sektorach gospodarki.
  Monitoring IP
  Monitoring wizyjny

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamery monitoring »

  Firma oferuje usługi w zakresie instalacji, projektowania i sprzedaży najlepszej jakości systemów zabezpieczenia mienia. Dzięki współpracy z wieloma dostawcami sprzętu dysponujemy dużą elastycznością przy doborze odpowiedniego produktu. W naszym sklepie internetowym można dokonać zakupu sprzętu z zakresu monitoringu analogowego, monitoringu sieciowego, systemów alarmowych i kontroli dostępu. Klienci znajdą w sklepie wiele korzystnych promocji i rabatów. Pracownicy firmy dysponują odpowiednią wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring Kamery »

  Witamy w naszym sklepie z produktami telewizji przemysłowej. Przedstawiamy ofertę na wybór w szerokim zakresie sprzętu i urządzeń CCTV. W ofercie ogromny asortyment artykułów: kamery miniaturowe i standardowe, rejestratory stacjonarne i mobilne, monitory przemysłowe, obiektywy, konwertery, rozdzielacze, systemy bezprzewodowe, wideoserwery, wtyki, złącza, zasilacze impulsowe i buforowe, kable monitoringowe i skrętkę komputerową.
  Oferujemy aktualne nowe artykuły z branży telewizji przemysłowej, mamy do zaproponowania wysokiej jakości sprzęt w konkurencyjnych cenach.
  Oferujemy sprzęt najlepszych firm jak: Samsung, Sanyo, Simens, Bosh, Sony, Vivotek, Acti, Axis, Air Live, Tokina Vivotek, Irlab, Raiden, CNB Honeywell, Axis, K2-Tech, Heitel, Aper, Panasonic oraz wiele innych.
  Nasze produkty wystawiamy w najlepszych na rynku cenach, dużą zaletą naszego sklepu są promocje i rabaty dla stałych klientów i firm instalatorskich. Naszą domeną jest szybka wysyłka towarów. Nie zwlekaj i odwiedź nasz sklep.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rejestratory HDSDI »

  Wygodne rozwiązania dla naszego życia oferuje prezentowana tutaj firma z branży zabezpieczeń. Warto zadbać o lepsze bezpieczeństwo dla swojej rodziny, dlatego wybierz wspaniałej jakości rejestratory HDSDI, które dają doskonałej jakości monitoring. Zachęcamy do zapoznania się z szczegółowymi informacjami na temat wszystkich rejestratorów na naszej stronie.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokalizacja pojazdów GPS »

  Najnowszej generacji oprogramowania monitorowane za pomocą każdego komputera oferuje zmotoryzowanym klientom firma TransMobil, prawdopodobnie numer 1 w tej dziedzinie. Kluczowymi produktami katalogu są: 1. lokalizacja pojazdów GPS oraz 2. sonda paliwa. Wprowadzając te systemy satelitarne, ekonomiczne rozwiązanie, ulepszające bezpieczeństwo kierowców i przewożonych materiałów, kadra profesjonalistów TransMobil starannie profiluje je do określonych wymagań. Każdy system GPS to ergonomiczny produkt, mający niezawodny nadajnik który znajduje się w pojeździe oraz serwer bazodanowy. Każda sonda paliwa to narzędzie gwarantujące całkowitą kontrolę auta. Stanowi także fundament do weryfikacji faktur. Z innowacji dystrybuowanych przez TransMobil korzystają m.in. przedsiębiorstwa transportowe, przedsiębiorstwa budowlane, użytkownicy maszyn rolniczych, firmy kurierskie, przedstawiciele handlowi, komunikacja miejska, policja, kolej, firmy ds. oczyszczania miasta, użytkownicy urządzeń nawodnych. Oprogramowanie może być zintegrowane z innymi strukturami. Pełna paleta funkcji dla każdej branży – polecamy.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Faktoring »

  Jatex to instytucja finansowa, która pomaga własnym zleceniodawcom wykaraskać się z wyczerpujących ich należności finansowych świadcząc im takie usługi jak na przykład faktoring. Pomoc spółki oparte jest na kupnie niespłaconych należności swoich użytkowników i rozdzieleniu ich na proste w opłaceniu raty, przez co zadłużenie nie jest tak męczące dla budżetu przedsiębiorstwa czy domu. Jatex to grupa faktycznych fachowców w swojej dyscyplinie, którzy systemy finansowe znają jak mało kto, stąd użytkownicy są absolutnie szczęśliwi z toczonej aktywności, bez względu na to czy jest to windykacja czy doglądanie należności. Zapoznaj się z proponowaną ofertą na portalu internetowym i spotkaj z konsultantami Jatex już teraz.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja długów obrót wierzytelnościami »

  Windykacja długów i obrót wierzytelnościami. Profesjonalnie zajmujemy się także skupem oraz sprzedażą długów. W przypadku windykacji długów krajowej jak i zagranicznej nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Naszym zarobkiem jest prowizja od skutecznie odzyskanej kwoty. Swoim klientom kredytujemy ( opłacamy ) koszty związane z opłatami sądowymi. W naszej ofercie jest także monitoring płatności. Są to działania mające na celu zapobieganie powstawaniu należności przeterminowanych. Aby temu zapobiec prowadzimy ich analizę należności pod kątem wymagalności, celem uzyskania aktualnej informacji o dokonanych wpłatach oraz sprawdzenie przyszłych należności.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring Bielsko Biała »

  Czym jest savesystem.pl? Savesystem.pl to firma, która oferuje doradztwo, projekt, instalacje, wdrażanie jak również serwis systemów ochrony instalacji okablowania strukturalnego, podzespołów a także materiałów eksploatacyjnych. Savesystem.pl stawia na jakość jak również solidność oferowanych usług. Savesystem.pl cechuje się długim doświadczeniem w swojej branży. Savesystem.pl jest w stanie zapewnić stałą opiekę merytoryczną nad funkcjonowaniem jak również rozwojem systemów zabezpieczeń. Savesystem.pl zrealizowało już wiele inwestycji. Savesystem.pl zapewnia najniższe ceny, jak również najnowsze technologie. Na stronie savesystem.pl mamy możliwość dowiedzieć się, z jakimi partnerami współpracowała firma savesystem.pl. Monitoring Bielsko Biała to najdoskonalszy wybór na rynku!

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Systemy alarmowe Piotrków »

  Najnowocześniejsze systemy alarmowe oraz monitoring obiektów w bardzo niskich cenach. Nasza firma wykonuje również kompletne instalacje sterowania bram skrzydłowych oraz przesuwanych. Nasza oferta skierowana jest do firm jak również do osób prywatnych z całego województwa łódzkiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA CCTV MONITORING »

  W dzisiejszym współczesnym świecie monitoring wizyjny stał się głównym czynnikiem, gwarantującym bezpieczeństwo ludzi oraz wartości materialnych na określonym terenie jak, parkingi, place zabaw, centra handlowe lub w fabrykach, biurach. Daje możliwość obserwacji i zdobycie obrazów z kamer, które wymagają interwencji ochrony oraz instytucji dbających o ochronę obywateli. Nasza Firma specjalizuje się w systemach kontroli dostępu i rozwiązań sieciowych. Zajmujemy się wykonawstwem, obsługą oraz kompleksowym serwisem urządzeń i systemów cctv. Dostosowujemy usługi do indywidualnych potrzeb firm i każdego klienta. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu instalacji w budynkach firm, halach produkcyjnych, placówkach handlowych, biurach, magazynach szkołach i innych pomieszczeniach. Oferujemy pełen zakres usług umożliwiający wszystkie właściwe techniczne narzędzia dla osiągnięcia optymalnego poziomu bezpieczeństwa firm i ludzi. Nasi technicy są przeszkoleni w dziedzinie instalacji, montażu i uruchamiania Prowadzimy wysyłkowy sklep Branżowy Telewizji Przemysłowej, w którym oferujemy największy wybór i różnorodny asortyment ponad 1200 artykułów i sprzętu oraz towarów telewizji cctv. Tu w naszym sklepie znajdziesz kamery analogowe i sieciowe, rejestratory stacjonarne i mobilne, monitory przemysłowe, obiektywy sterowane i manualne, dzielniki obrazu, bezpieczniki, systemy bezprzewodowe, wideoserwery, wtyki BNC, RCA, DC, złącza, kable monitoringowe i skrętka komputerowa, oraz najróżniejsze akcesoria z branży CCTV. Importujemy urządzenia najlepszych firm branży monitoringu i telewizji przemysłowej. Sony, Vivotek, Acti, Axis, Air Live, Tokina, Vivotek, Irlab, Raiden, CNB Honeywell, Trend, DVS, Simens, NoVus, COP Security VidiLine, Tokina, GeoCam, Fujinon, Geo Cam, Dauha oraz wiele innych. Nasze towary proponujemy w bardzo niskich cenach, funkcjonuje w naszym sklepie system rabatowy dla stałych klientów i firm instalatorskich.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamery, Monitoring »

  Zagrożenie to nieodzowny element dzisiejszego dnia, dlatego technologia telewizji wizyjnej jest istotnym sposobem, który umożliwia organizację bezpieczeństwa ludzi oraz wartości materialnych w terenie jak, tereny rekreacyjne lub urzędy, w sklepach, kościołach. Umożliwia uzyskanie wglądu i rejestrację informacji na temat zdarzeń, które wymagają interwencji ochrony oraz instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo obywateli.
  Firma AIP zajmuje się kompleksowymi systemami zabezpieczeń obiektów stacjonarnych. Zajmujemy się wykonawstwem, obsługą oraz kompleksowym serwisem urządzeń i systemów cctv. Mamy praktykę i doświadczenie w dziedzinie monitoringi i telewizji cctv.
  Posiadamy doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu systemów monitoringu w budynkach firm, biurach, mieszkaniach, placówkach handlowych jak i na terenach otwartych i innych pomieszczeniach. Oferujemy całkowity zakres usług który stwarza wszystkie profesjonalne techniczne atrybuty dla stworzenia optymalnego poziomu ochrony ludzi i obiektów.
  Prowadzimy wysyłkowy sklep Branżowy Telewizji Przemysłowej, w którym oferujemy wyjątkowo bogaty i różnorodny asortyment ponad 1500 artykułów i urządzeń oraz produktów
  telewizji cctv. Nasz sklep wyposażony jest w urządzenia jak: kamery analogowe i kamery IP, rejestratory, monitory zespolone z rejestratorami, obiektywy DC i megapikselowe, quady, wzmacniacze, systemy bezprzewodowe, wideoserwery, wtyki, złącza, przewody, oraz najróżniejsze akcesoria z branży CCTV. Prowadzimy dystrybucję najlepszych firm branży monitoringu i telewizji przemysłowej. Sony, Vivotek, Acti, Axis, Air Live, Tokina, Vivotek, Irlab, Raiden, CNB Honeywell, Bosh, BCS, Air Live, Ever Fokus, Sony, OvisLink, Aver Media, Acti oraz wiele innych.
  Nasze produkty proponujemy w atrakcyjnych cenach, dużą zaletą naszego sklepu są promocje i rabaty dla stałych klientów i firm instalatorskich. Naszą domeną jest szybka wysyłka towarów. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie wysyłkowym i życzymy udanych zakupów.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rolety zewnętrzne »

  Bezpieczeństwo w domu jest bardzo ważne. Dlatego również polecamy każdemu nasze usługi. Jesteśmy doświadczoną firmą, która oferuje profesjonalną usługi powiązane z zapewnianiem naszym nabywcom bezpieczeństwa. Proponujemy Tobie systemy przeciwpożarowe katowice. Nasze towary są profesjonalne co zapewnia Tobie odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Nasze systemy pozwalają wykryć nawet niewielką ilość dymu i ognia. Mamy w katalogu produktów też detale zabezpieczające od włamań. Polecamy kompleksowe systemy alarmowe, które także są wysokiej klasy. Jesteśmy pewni, że korzystając z naszych rozwiązań odpowiednio zabezpieczysz swój lokal i swój majątek. Sprzedajemy profesjonalne sejfy katowice, które spełniają określone standardy i pozwolą Ci bezpiecznie przechowywać w domu dosłownie najcenniejsze przedmioty. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 14 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kamery IP »

  Jako fabrykant urządzeń dla telewizji przemysłowej, występujących pod naszą własną marką oferujemy naszym kontrahentom kompleksową ofertę. Fortec to pełny wybór sprzętu z dziedziny zabezpieczeń. Gwarantujemy również dystrybucję wielu innych marek krajowych, jak a oprócz tego zagranicznych. Monitoring IP oraz urządzenia dla branży CCTV zapewniamy od 1992 roku. Jednak dopiero od roku 2006 rozpoczęliśmy produkcję urządzeń budowy systemów telewizji przemysłowej występującej pod bieżącą marką. Nasi kontrahenci mogą liczyć na przystępne ceny a także wsparcie techniczne, czy konsulting. Gdyż stale wprowadzamy do swojej oferty rejestratory, regularnie odświeżając całą gamę produktową, można nas również zastać na targach na świecie m. in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Chinach, czy Tajwanie. Jedynie z nami zawsze jest się nieustanie na bieżąco.

  Data dodania: 08 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pomiar temperatury i wilgotności w muzeum »

  W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo doświadczony monitoring serwerowni, który po mistrzowsku sprawdzi się nie tylko w dużych serwerowniach korporacyjnych, ale także w przypadku niewielkich serwerowni. Specjalizacja IT to nasza wielka pasja, dlatego też staramy się zaproponować swoim klientom najlepsze rozwiązania technologiczne. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi producentami, za sprawą czego dokonując zakupów w naszym sklepie internetowym, mają Państwo 100% pewność, że w wasze ręce trafi sprzęt komputerowy z najwyższej światowej półki. Tylko u Nas mogą zamówić Państwo bezprzewodowy czujnik temperatury i również bezusterkowy termometr modbus. Zachęcamy Państwa ciepło również do odwiedzenia naszego bloga tematycznego, za sprawą którym dowiecie się wielu ciekawych rzeczy na temat ochrony urządzeń IT.

  Data dodania: 23 09 2017 · szczegóły wpisu »