Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'medyczne':

Sortuj po:

 • Tłumaczenia z hiszpańskiego »

  Zespół tłumaczy z biura Supertłumacz to grono znacznie wykwalifikowanych fachowców. Jeżeli chodzi o hiszpański tłumaczenia są lepsze, gdy posiada się wiedzę o kulturze Hiszpanii. Niektóre dwuznaczności językowe wyłącznie wtedy odpowiednio się wychwytuje. Każdy tłumacz hiszpański potrafiący - z biura tłumaczeń hiszpańskiego Supertłumacz - orientuje się w rozmaitych kwestiach technicznych. Dzięki temu profesjonalnie robione są tłumaczenia techniczne hiszpański wykorzystujące. Tłumaczenia na hiszpański jeżeli tłumaczenie na hiszpański jest rzeczywiście długie nad zadaniem czuwa paru fachowców. Firmy zainteresowane zwiększeniem obrotów mogą zamówić przekład witryn internetowych. Na witrynie Tlumaczeniehiszpanskiego.pl ujęto politykę jakości. Tłumaczenia hiszpańskiego mogą odnosić się do korespondencji poszczególnych firm. Każdy hiszpański tłumacz z Supertłumacza ma bogate wykształcenie i ciągle doskonali osobiste kwalifikacje. Dobry hiszpański tłumacz to taki, który ma właściwą praktykę i ekspresowo robi zlecenia.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rezonans magnetyczny »

  Przychodnia MEDICOR świadczy usługi z zakresu medycyny pracy w Rzeszowie. Naszą ofertę kierujemy również do klientów indywidualnych, którzy mogą skorzystać z różnych świadczeń medycznych. Dzięki naszej przychodni wykonasz bezboleśnie takie badania jak gastroskopia oraz kolonoskopia czy rezonans magnetyczny. Oferujemy również usługi medyczne realizowane w ramach programów profilaktycznych refundowanych przez Ministerstwo Zdrowia, których celem jest wykluczenie lub wczesne wykrycie i leczenie chorób nowotworowych.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pobieranie krwi »

  Łukasz wiedział jak znacząca jest pomoc potrzebującym. Właśnie dlatego starał się systematycznie chodzić na pobieranie krwi. Zdawał sobie sprawę z tego, iż jego krew może ocalić komuś zdrowie. W swojej szkole zorganizował nawet akcję promującą oddawanie krwi. Myślał, iż każdy może pomóc. Anita kochała się w Łukaszu, jednak nie miała pojęcia w jaki sposób mu to uświadomić. Pomyślała, iż jeśli uda się na pobieranie krwi, to chłopak na pewno ją dostrzeże i pomyśli, że jest wartościową dziewczyną. Z pewnością będzie chciał nawiązać z nią bliższy kontakt. Swój plan oczywiście prędko wprowadziła w życie. Na szczęście następnego dnia przeprowadzano taką akcję w ich szkole. Anita ładnie się ubrała - żywiła nadzieję, że spotka się z chłopakiem w kolejce. Dziewczynę niestety spotkał ją zawód, ale nie z powodu braku chłopaka wśród dawców. Wręcz przeciwnie - Łukasz oczekiwał pierwszy w kolejce na pobieranie krwi. Niestety, okazało się, iż dziewczyna nie może być dawcą krwi, ponieważ nie ma wystarczającej masy ciała. Nic nie pomogło. Ani namawianie pielęgniarki, ani płacz. Organizatorzy akcji byli nieprzejednani. Dziewczyna była zdruzgotana, wyszła z gabinetu ze łzami w oczach. W końcu tak bardzo marzyła, aby zaimponować Łukaszowi! Chłopiec od razu ją zauważył na korytarzu i podbiegł do niej. Spytał, o co chodzi. Wyglądał jakby się przejął. Anita opowiedziała mu o wszystkim, a Łukasz ją przytulił i rzekł, że nic złego się nie stało. Nie można w końcu pomagać kosztem swego zdrowia. Dziewczyna roześmiała się. Jednak cuda się zdarzają.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wirówki medyczne - Anchem - Strona główna »

  Od 1992 roku Anchem Laboratorium Analiz Medycznych świadczy usługi wykonywania podstawowych badań laboratoryjnych oraz wiele badań metodami radioimmunologicznymi i immunoenzymatycznymi, również do projektów naukowo - badawczych.

  Od 2004 zajmujemy się również importem odczynników do metody immunoenzymatycznej.

  Od 2008 importem wirówek laboratoryjnych. Firma ANCHEM jest wyłącznym dystrybutorem na Polskim rynku firmy Kaida Scientific Instruments Co. LTD ISO 9001:2000, która zajmuje się od ponad 25 lat konstrukcją i produkcją wirówek. Wirówki posiadają certyfikat CE. Wirówki sprzedawane przez naszą firmę są bardzo wysokiej jakości. Bezawaryjność została przez nas sprawdzona w czasie długotrwałej eksploatacji. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu z naszą firmą.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie »

  W dziedzinie którą stanowią tłumaczenia, bardzo ważne jest zachowanie należytej poufności w zakresie tworzonych tłumaczeń. Korzystając z oferty biura Supertlumacz.pl, każdy Klient ma zagwarantowane, iż powyższa zasada będzie obowiązywała w każdego typu tłumaczeniu, a wszystkie podane dane będą wyjątkowo chronione. Każdy tłumacz pracujący w biurze Supertlumacz.pl zobowiązany jest do przestrzegania pełnej tajemnicy w związku z realizowanymi tłumaczeniami. Ponad to biuro tłumaczeniowe Supertlumacz.pl uczestniczy w programie Rzetelna Firma KRD. Rzutowała na to bardzo ilość uzyskanych pozytywnych referencji, które biuro otrzymuje od Klientów prywatnych jak też klientów biznesowych z różnych branż. Oprócz stosownych certyfikatów oraz referencji, biuro tłumaczeń Supertlumacz.pl dysponuje również nowoczesnym systemem informatycznym, dzięki któremu wszelkie informacje przesyłane droga internetową są zabezpieczone.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jakie studia wybrać »

  portal Opinieouczelniach.pl ma świadomość, iż na zapytanie na jakie studia się wybrać, nie jest prosto odszukać odpowiedź. Aktualny rynek edukacyjny oferuje różnorakiego rodzaju studia kierunki. Wyszukanie z nich kierunku, który będzie najbardziej odpowiedni jest w wielu okolicznościach niezwykle trudne. Uczelnie wyższe w Polsce prezentują bogate propozycje edukacyjne. Dlatego też tworząc portal Opinieouczelniach.pl przykładano, jak też cały czas przykłada się wszelakich starań, by zapytanie jakie studia wybrać, nie było dla maturzysty pytaniem traumatycznym. Informacje na portalu posegregowane są na kategorie tematyczne. Tyczą się one takich tematów jak kierunki studiów, praca, zawody czy ranking uczelni. Bardzo dużym zainteresowaniem charakteryzuje się także strona portalu, przedstawiająca uczelnie wyższe w Polsce pod kątem umieszczanych na ich temat komentarzy. Dotyczą one zarazem poszczególnych kierunków jak psychologia studia bądź studia medyczne, bądź aktywności danej uczelni. Bez znaczenia czy szukasz studia Wrocław czy też studia Gdańsk, portal Opinieouczelniach.pl efektywnie pomoże ci w tym poszukiwaniu.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje medyczne »

  Rak gruczołu krokowego to jedno z zagadnień prezentowanych na eOnkologia.pl. Można poprosić o książkę o raku płuca oraz zerknąć na wywiady video z profesjonalistami z poszczególnych zakładów onkologicznych w kraju. Gdy potrzebujemy zwiększyć swoją wiedzę o raku jelita grubego, raku piersi i raku żołądka, opłaca się tu właśnie szukać tego co nas ciekawi. Zostały opisane przykłady mutacji występujących u palaczy i sporo odmiennych interesujących kwestii. Porównano umieralność na raka szyjki macicy w naszym kraju z danymi statystycznymi w innych krajach. Jeśli interesują nas konferencje medyczne jakie udostępnia Polskie Towarzystwo Onkologiczne, tutaj przedstawione są tego rodzaju dane. Jedna z publikacji mówi o chemioterapii u chorych na raka nadnercza. Eksperymenty kliniczne pokazały jaki rodzaj terapii jest najznakomitszy. Tu poinformowani zostaniemy o detalach.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal medyczny »

  TwojDoktor.info- Bezpłatne Porady Medyczne. Masz problem ze zdrowiem, chorobą. Dobrze trafiłeś! Napisz. Grupa ekspertów odpowie na każde twoje pytania. Na forum znajdziesz też wiele interesujących artykułów związanych z tematyką medyczną.Jeśli szukasz osoby z podobnym problemem do twojego zapraszamy do Grup Wsparcia, spotkasz tam osoby które borykają się z tym samym dolegliwością.Poza forum medycznym,lekarskim znajdziesz też aktualności z świata medycyny.Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia portalu TwojDoktor.info

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia medyczna »

  Za sprawą globalnej sieci wszystko jest wiele łatwiejsze niż dawniej. Gigantyczna rewolucja nastąpiła szczególnie w dostępie do informacji. Dawniej, aby zakupić mniej popularne książki techniczne należało przeznaczyć mnóstwo czasu na wycieczki po księgarniach stacjonarnych. Dziś wystarczy zajrzeć na witrynę naszej Księgarni Internetowej Aktyka. W naszych zasobach znajdziesz szerokie spektrum książek i podręczników akademickich i również literatury profesjonalnej z wielu dyscyplin, bo Aktyka to dla przykładu również przyzwoicie zaopatrzona księgarnia medyczna. Całość rzecz jasna w niskich cenach i z pełną gwarancją udanej dostawy. Jeśli u nas nie znalazłeś książki dla siebie, nie ma najmniejszego kłopotu - napisz, jakiej książki szukasz a zrobimy wszystko, aby ją odnaleźć. Teraz już rozumiesz, że stacjonarna księgarnia techniczna to relikt. Wszystkie nasze zalety odkryjesz na naszej stronie www. Prowadzona przez nas księgarnia otwarta jest przez całą dobę pod adresem Aktyka.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pielęgnacja chorego »

  Pomoce dla Seniora to pomysłowy sklep dla osób starszych i niepełnosprawnych. Nie jest to typowy sklep medyczny, gdzie klient nabędzie tylko typowy sprzęt rehabilitacyjny, szpitalne łóżko, materac przeciwodleżynowy, czy inne produkty medyczne. To także sklep dla osób w wieku 50+, które stały się już trochę mniej sprawne z racji wieku lub przebytych chorób. To miejsce, gdzie zdobędziemy fajne prezenty dla dziadków, które na prawdę im się przydadzą. To prawdziwy sklep dla seniora, który został pomyślany z myślą o tym jak ułatwić życie a nie jak je tylko przetrwać. Wśród różnych przedmiotów znajdziemy ofertę dla osób mających problemy ze wzrokiem. Są to różnego rodzaju lupy i szkła powiększające przydatne na co dzień, choćby przy czytaniu etykiet pisanych maleńką czcionką. Są także proste, a jakże ułatwiające życie pomoce codzienne: chwytaki, pomoce do ubierania, wyprofilowane sztućce, akcesoria łazienkowe i wiele, wiele innych przedmiotów. Poza tym jest dostępny oczywiście sprzęt rehabilitacyjny i medyczny, więc można powiedzieć, że w końcu w jednym miejscu można kupić to, co naprawdę jest potrzebne starszej osobie by mogła samodzielnie funkcjonować. A jeśli potrzebuje pomocy, to sklep Pomoce dla Seniora posiada także dużą ofertę sprzętu niezbędnego do opieki nad osobami starszymi. Reasumując powyższe, jeśli szukacie Państwo balkonika rehabilitacyjnego, czy pojemnika na leki, a może zastanawiacie się co byłoby najlepszym prezentem dla babci to teraz wszystko możecie znaleźć pod jednym adresem, gdzie już czekają Pomoce dla Seniora.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Neomedical »

  Centrum Medyczne Neomedical z Łodzi zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich usług medycznych. To właśnie tutaj czekają lekarze ponad dwudziestu specjalności, również nowoczesne zaplecze diagnostyczne oraz usługi drobnych zabiegów. Centrum Neomedical działa od początku 2014 roku i od tego czasu zyskało już wielu zadowolonych pacjentów z Łodzi i okolic. To tutaj można leczyć się bez kolejek i w miłej atmosferze. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z pełną ofertą Centrum Medycznego Neomedical na jego stronie!

  Data dodania: 25 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Anna Majerek »

  Konflikty niejednokrotnie rozwiązywane są na drodze sądowej. Bywa tak, że bez pomocy znawców z obrębu prawa nie uda się nam dociec prawdziwości oraz słuszności. Wtenczas postacią, która z pewnością wspomoże okazuje się adwokat warszawa. To on zna prawo, to on zdaje sobie sprawę z tego, w jaki sposób pisać wszelkie obwieszczenia czy też podania sądowe a także to on wie, jak reprezentować swoich klientów przed sądem. Te umiejętności a także wiedza oraz lata stażu sprawiają, że mecenas oraz kancelaria, jaką przedstawiamy jest postrzegana jako punkt zaufania publicznego. Uprzejmie zapraszamy na domenę, gdzie znajduje się znacznie więcej informacji.

  Data dodania: 24 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gazy techniczne »

  Firmy medyczne, które potrzebują zestawy do tlenoterapii powinny zgłosić się do tech gaz. W tej firmie będzie można zamówić kompaktowy regulator, podręczny respirator, czy torebkę, w której znajduje się aluminiowa butla. Oczywiście w sprzedaży będą kompletne wózki wraz z zamontowaną butla tlenową. Oferta jest bardzo rozubudowana, co oznacza, że bez względu na to, czego potrzebujemy to na pewno tutaj się to znajduje. Możemy liczyć na fachową pomoc w wybraniu akcesoriów, ale również możemy liczyć na wysoką jakość. Właśnie takiej firmy nam trzeba żeby można było zamontować profesjonalną instalacje z medycznym gazem.

  Data dodania: 07 08 2017 · szczegóły wpisu »