Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'marketing':

Sortuj po:

 • Tematyczny katalog - Reklama - Marketing - PR »

  Katalog.e-reklama4you.pl to wyspecjalizowany i tematyczny spis firm i stron internetowych z branży reklamowej, marketingowej oraz public relations. Redakcja katalogu zaprasza wszystkich właścicieli firm posiadających firmowe strony internetowe związane z reklamą! Nasz katalog zawiera wyłącznie cenione polskie firmy - Reklama - Marketing - Public Relations od A do Z

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wysyłanie SMS »

  Strona zawierająca informację na temat marketingu mobilnego w szkołach. Informacje o możliwościach wykorzystania usług mobilnych w funkcjonowaniu szkoły, dzięki powiadomieniom SMS, windykacji SMS i wysyłaniu SMS z informacją dla studentów.Strona jest źródłem informacji o zastosowaniu marketingu mobilnego wśród uczelni wyższych. Wysyłanie SMS-ów do grona licznych studentów przypomni odbiorcom o terminie egzaminu czy też o terminie składania wniosków o stypendium. Gwarantujemy skuteczną masową wysyłkę SMS, powiadomień SMS, czy też wysyłanie hurtowych SMS-ów do grona zainteresowanych.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron Tarnowskie Góry »

  Zapraszamy Was na nową stronę internetową młodej firmy usługowej HEFE, która działa jako agencja interaktywna oferująca swoim klientom kompleksowe usługi w zakresie marketingu internetowego. Zapewniamy Wam rzetelną pracę nad waszymi stronami internetowymi, które doprowadzimy na najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwań.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia marketing »

  Zapraszamy Państwa na szkolenie podczas którego uczestnicy poznają różne metody promocji firmy w sieci, korzyści jakie przynosi obecność w internecie oraz dowiedzą się jakich błędów uniknąć, aby prowadzone działania przyniosły sukces.

  Dzięki naszym szkoleniom uczestnicy dowiedzą się jaką formę promocji wybrać i jak sprawdzić efektywność prowadzonych przez siebie działań.

  Zapraszamy.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • LucidMailer - skuteczny e-mail marketing »

  Oferujemy system, który automatycznie generuje, wysyła, monitoruje kampanie email marketingowe oraz śledzi i magazynuje wiedzę na temat współpracy z potencjalnym klientem. Wszystko z dostępem online, darmową próbą wysyłki i zgodnie z ustalonymi regułami na bazie najnowocześniejszego systemu rekomendacji.
  Dzięki LucidMailer zainteresujesz klienta swoją marką lub produktem w profesjonalny, prosty i przede wszystkim tani sposób. Pracuj w technologii Cloud Computing i płać tylko za to, co wysyłasz. Oferta LucidMailer obejmuje:

  • Proste tworzenie kampanii mailingowych z wykorzystaniem intuicyjnego kreatora i szablonów wiadomości
  • Zarządzanie bazą adresową odbiorców wiadomości wraz z możliwością importu i eksportu kontaktów
  • Profilowanie bazy klientów poprzez udostępnioną możliwość przypisywania im cech oraz filtrowania po nich
  • Zarządzanie wysyłką mailingową zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi – np. możliwość wypisania się z listy mailingowej przez odbiorcę wiadomości
  • Analizę wysyłki na podstawie obliczanych wskaźników skuteczności kampanii tj. Open Rate i CTR (Click-Through Rate)
  • Współpracę z Google Analytics
  • Badanie kliknięć w wybrane linki zawarte w mailach
  • Statystyki i raporty z przeprowadzonych kampanii, np. wykresy przedstawiające rozkład aktywności użytkowników w czasie, uzyskane wyniki w poszczególnych dniach, zarejestrowane wyświetlenia wiadomości oraz kliknięcia w zamieszczone w wiadomościach email linki.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kampanie SMS »

  Serwis udostępniający darmową bazę wiedzy o marketingu SMS. Najaktualniejsze i najciekawsze informacje o marketingu mobilnym, SMS-ach marketingowych, reklamach SMS i MMS. Na stronie znajdziesz także informacje o sposobach skutecznego dotarcia do Klientów za pomocą usług mobilnych wykorzystując na przykład loterie, konkursy, powiadomień SMS, przypomnień SMS a także uzyskasz dostęp do najnowszych badań i raportów z przeprowadzonych kampanii SMS.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie »

  Podstawą sukcesu każdego przedsiębiorstwa jest skuteczna reklama w mass mediach, a w ostatnich czasach coraz większe znaczenie ma także promocja w internecie. Z tego też powodu w zakresie usług oferowanych przez agencję Ideo znajdziecie Państwo profesjonalne pozycjonowanie witryn internetowych, obejmujące budowę link popularity witryny, kampanie linków sponsorowanych, a także buzz marketing. Indywidualne podejście do poszczególnych Klientów, fachowe doradztwo oraz wysoka skuteczność w podejmowanych działaniach gwarantują uzyskanie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na wzrost popularności Twojej marki.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wysyłka SMS »

  TideSoftware.pl jest producentem systemu do zarządzania procesami biznesowymi wspierającego rozwiązania klasy ERP. Ułatwia podejmowanie decyzji, automatyzuje wykonywanie czynności i czyni firmę bardziej przejrzystą, elastyczną i skuteczną. TideSoftware.pl opisuje możliwości zastosowania marketingu mobilnego. Zajmujemy się masową wysyłką SMS, kampaniami SMS, które są udoskonalone poprzez własne API do SMS/MMS. Gwarantujemy szybkie i sprawne wysyłanie hurtowych SMS – ów do Klientów.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Masowa wysyłka SMS »

  TideMobile realizuje szeroko pojęty marketing mobilny w tym marketing SMS, MMS, Voice i eMail. Świadczymy usługi związane z masową wysyłką SMS i MMS oraz ich odbieraniem. Usługa SMS Sender ze względu na możliwość wysyłania powiadomień SMS i przypomnień SMS, reklam SMS, hurtowych SMS cieszy się dużym zainteresowaniem w wielu branżach. Jesteśmy w stanie zrealizować każdą kampanię SMS. Posiadamy własne API do SMS, MMS i innych produktów które komunikuje się zarówno w protokole http jak i SOAP.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kreowanie wizerunku firmy »

  FanFar Sudio PR to profesjonalna oferta w zakresie reklamy w Internecie reklama. Naszą specjalnością jest promocja na Facebooku oraz kreowanie wizerunku firmy w sieci oraz specjalistyczny SEO PR. W ramach SEO PR wykonujemy audyt treści na stronie pod względem SEO, piszemy teksty reklamowe na strony firmowe pod kątem SEO oraz korygujemy ofertę firmy pod kątem SEO. Naszą misją jest dbanie o wizerunek firmy w Internecie. Dzięki dobrze przygotowanej kampani SEO PR Państwa firma może znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania. Wszystkie kampanie reklamowe przygotowujemy uwzględniając wielkość firmy, budżet reklamowy oraz cele promocyjne. Dzięki naszej kadrze doświadczonych konsultantów mają Państwo gwarancję, że środki skierowane na reklamę w Internecie będą optymalnie wykorzystane.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sembox.pl - Linki sponsorowane »

  Sembox jest agencją Search Engine Marketing z Łodzi. Specjalizujemy się w marketingu w wyszukiwarkach internetowych poprzez wizytówki firmowe i linki sponsorowane, które są skuteczną formą reklamy. Poprzez linki sponsorowane płaci się wyłącznie za kliknięcia i przejście użytkownika zainteresowanego reklamowanymi produktami i usługami na daną stronę WWW. Dla kampanii Google Adwords Sembox oferuje linki sponsorowane w wynikach wyszukiwania, w sieci kontekstowej, na Youtube, jak również w urządzeniach mobilnych.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Marketing, zarządzanie, reklama, PR »

  Serwis poruszający ważne tematy i problemy współczesnego marketingu w Polsce. Dużo miejsca poświęca wybranym gałęziom gospodarki, takim jak usługi estetyczne, handel detaliczny, reklama, sprzedaż bezpośrednia. Nacisk jest położony na edukację specjalistów ds. marketingu i drobniejszych, Marketing, reklama, handel detaliczny, sprzedaż, promocja, zarządzanie, obsługa klienta, planowanie marketingowe, promocja sprzedaży. Problemy nurtujące młody polski marketing, ciekawe i drastyczne sytuacje, grzechy polskiego marketingu, zalecenia jak je uniknąć lub naprawić. Remedium na nowoczesny marketing. Porady, krytyka i mankamenty marketingu.

  Data dodania: 08 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Brief mediowy »

  Za pośrednictwem prezentowanej strony internetowej mogą Państwo zapoznać się z ofertą domu mediowego Arena Media, który śledząc aktualne trendy mediowe prowadzi kampanie reklamowe w mass mediach. Działalność Arena Media polega na stałym monitorowaniu potrzeb rynkowych, co z kolei gwarantuje dotarcie do wybranych odbiorców przez najefektywniejsze kanały komunikacji. Najwyższa jakość naszych usług oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta przekłada się na osiągnięcie wysokiej efektywności podejmowanych działań.

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzetelnie napisane precle na strony zaplecza »

  Jeżeli próbujesz znaleźć firmę, która pokieruje reklamą Twojej firmy w internecie to musisz zajrzeć na moją stronę. Przedstawiam bogatą ofertę usług związanych zarówno z pozycjonowaniem stron jak i z reklamą w internecie. Obecność w sieci wymaga od przedsiębiorcy stworzenia witryny internetowej. Ale aby ta strona była widoczna należy także odpowiednio ją wypromować. I w tym właśnie pragnę Wam pomóc. Wizerunek firmy w sieci to klucz do sukcesu. Pomogę Wam otworzyć za pomocą tego klucza każde drzwi.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komunikacja w internecie, kampanie performance »

  Przedsiębiorstwo SalesEngine nadzwyczaj postępowa agencja, która zajmuje się przygotowywaniem i wdrażaniem metod e-marketingowych dla różnych działalności biznesowych. Fundamentalnym środkiem przekazu jest środowisko internetowe. Od blisko 11 lat wykonuje przedsięwzięcia reklamowe, co zaprocentowało gigantycznym obeznaniem marketingowym oraz sprzedażowym. Zatrudnieni w SalesEngine wskutek długoletniej pracy zdołali wypracować sobie unikatowe kompetencje, jakie powodują rewelacyjną ofertę na rynku, gdzie zyski dla interesanta rozważane są priorytetowo. Przedsiębiorstwo SalesEngine ma do zaoferowania działania jak np.:program partnerski, czy generowanie leadów. Znoszona jest w związku z tym z konsumentów odpowiedzialność za proces komunikowania się w środowisku rynkowym a kreowania marki. Jakakolwiek kampania rozliczana jest przez wyrobiony skutek. Tym co odróżnia naszą firmę jest to, iż pod żadnym pozorem konsumenci nie są pozostawieni ze swoimi komplikacjami. W bieżący sposób monitorowana jest wykonanie modeli, na skutek czego wykonalna jest niemal bezzwłoczna korekta.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Benhauer »

  Marketing to inaczej handel aktywny wychodzący naprzeciwko kontrahenta, starający się ocenić jego preferencje i go uświadomić co do ich. Najważniejszym czynnikiem jest odbiorca i jego wymagania. Poprzez przedsięwzięcia marketingowe możemy pozyskiwać dziewiczych odbiorców i zwiększać ich popyt na towary. Jesteśmy w stanie wynaleźć, aktywować i w końcu ukoić potrzeby podmiotów gospodarczych. Marketing możemy podzielić na kilka a nawet kilkanaście typów takich jak na przykład: marketing polityczny, sportowy, a także internetowy. Każdy wie że jeśli nie ma nas w internecie to nie trwamy na rynku. Ogromnie znaczącym w aktualnych czasach jest posiadanie strony internetowej własnej firmy. Jeżeli dany podmiot gospodarczy uczestniczy w owej elektronicznej rozgrywce jaka jest toczona w świecie wirtualnym, z całą pewnością jest prędzej wyrazisty na rynku. Działania tego rodzaju są w stanie zagwarantować tylko profesjonaliści i zawodowcy z tej płaszczyzny. Żądany jest tutaj gigantyczny profesjonalizm. Wzorem spółki specjalizującej się w prowadzeniu działań marketingowych w internecie jest firma Benhauer. Polska firma Benhauer jest potentatem na krajowym rynku w konstruowaniu systemów informatycznych do marketingu, a także rozwiązań automatyzujących marketing. Benhauer tworzy systemy informatyczne dla ponad 4000 klientów. Wśród za interesowanych można dostrzec takich potentatów jak Allegro czy Philips. Firma Benhauer to zgrana drużyna profesjonalistów z rozległym bagażem przejść z dyscypliny IT oraz generalnej branży internetowej.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Identyfikacja wizualna Kraków »

  AdvancedArt.pl to agencja interaktywna tworzona przez prawdziwych pasjonatów. Działamy na polach brandingu, e-marketingu i projektowania serwisów WWW. Poza tym, będąc agencją PR trudnimy się tworzeniem całościowych strategii PR. Nieprzeciętnie obeznani jesteśmy w zasadach rynku i potrafimy działać wedle potrzeb konsumentów. Doświadczenie nabywaliśmy podczas tworzenia najróżniejszego rodzaju projektów, dzięki czemu, zachowaliśmy otwarty umysł i zaskakującą kreatywność. Zapraszamy na naszą stronę internetową i do zapoznania się z naszymi realizacjami!

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia PR »

  Na współczesny marketing składa się duża ilość elementów, które prawidłowo wybrane, mogą efektywnie wypromować świadczenie czy też artykuł. Istotne jest jednakże, aby wiedzieć jak czerpać z rozwiązań jakie udostępnia dziedzina PR i marketingowa czy też marketing zapachowy. Jedynie dbałość o wszelkie szczegóły jak też planowane działania marketingowe dadzą możliwość osiągnąć zadowalające wyniki. Propozycja jaką przedstawia Commercial Communications, biorąc pod uwagę to wszystko, obejmuje przykłady różnorakiego rodzaju działań w obszarze marketingu oraz PR. Mający odpowiednie doświadczenie jak również umiejętności fachowcy z Commercial Communications, przygotują unikalną propozycję marketingową dla każdego kontrahenta, zarówno dotyczącą pojedynczej usługi, jak również dłuższych działań PR. Stosując marketing szeptany, aromamarekting czy też różne rozwiązania jakie udostępnia PR internetowy, da pewność na rewelacyjną reklamę w każdym przypadku. Również w sytuacji promowaniu wizerunków danych osób, w ramach personal branding, Commercial Communications realizuje wysokiej jakości działania.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje naukowe Kraków marketing »

  Nie spóźniamy się na konferencję marketingową. Rejestracja partycypantów zaplanowana jest z normy o dokładnej chwili. Obowiązuje to w szczególności konferencji marketingowych jednodniowych. Na konferencję z marketingu w mieście Kraków nie przychodzimy w dresach, przypuszczając, iż przebierzemy się w odświętny kostium po przyjeździe. Jeżeli dojeżdżamy samochodem, przed krakowskimośrodkiem konferencyjnym zajeżdżamy np. na stację benzynową również przebijamy się w optymalny przyodziewek. Zabieramy ze sobą awaryjne ubranko, fakultatywnie garnitur galowy (o ile zaplanowana jest wykwintna agapa). Warto przeanalizować o dodatkowym obuwiu (obowiązuje to w swoistości dziewczyn których nogi nie są przyzwyczajone do całodziennych maratonów w szpilkach). Niezbędnym jest posiadanie pojedynczego wskaźnika laserowego. Nie zawsze jest on na zaopatrzeniu konferencji organizowanej w mieście Kraków. Przed konferencją warto się wyspać dodatkowo nie uczestniczyć w ucztach zakrapianych alkoholem. Głos winien funkcjonowań w doskonałej możliwości. W miarę sposobności na konferencję z marketingu przybywamy z kolejnym partycypantem. Będzie nam raźniej. Niekiedy na konferencję przychodzimy bez „personalnego wsparcia”. Zasadniczo nie przynależy obawiać się takiego pojedynczego wyjazdu. Nie każdorazowo w znajomym ognisku specjalistycznym, czy uczelnianym istnieje ktokolwiek, kto mógłby nam towarzyszyć. Na konferencjach realizowanych w Krakowie zauważa się tak przyjazdy gromadne, jak dodatkowo poszczególne. W trakcie konferencji warto zatrzaskiwać układy z nietypowymi uczestnikami. Obecność (nawet dopiero co poznanej osobistości), na własnym spotkaniu doda intensywności plus zahamuje stopień odczuwanego urazu. Co więcej, animatorzy konferencji w których udział biorą marketingowcy w rozlicznych przypadkach dopełniają starań, by w trakcie zdarzenia przeważał charakter życzliwości tudzież integracyjny. Konferencje to okoliczność do narady, stawiania zapytań. Należałoby bohatersko nawiązywać argumentację. Nie obawiać się, iż istnieć potrafi zbudowane przez nas zagadnienie jest nie merytoryczne. Konferencje to bowiem zdarzenia wytyczone na dzielenie się wiedzą, na którym spotykają się teoretycy i empirycy życia gospodarczego, studenci, doktoranci, instruktorzy, doktorzy, habilitanci. Stąd, jednostki relacjonujące podzielony stopień ukształtowania, błyskotliwości także doświadczenia profesjonalnego.

  Data dodania: 26 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie planowanie produkcji »

  Elegancko prowadzone szkolenia sprzedażowe w dobrej cenie? To możliwe! Właśnie u nas odbywają się takie szkolenia zarządzanie produkcją, szkolenia sprzedaż i nie tylko, które odpowiedzą na oczekiwania nawet najbardziej wymagających kursantów. Wszystkich chcących dowiedzieć się więcej zapraszamy do nas na stronę.

  Data dodania: 28 06 2017 · szczegóły wpisu »