Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'marketing internetowy':

Sortuj po:

 • Pozycjonowanie stron Tarnowskie Góry »

  Zapraszamy Was na nową stronę internetową młodej firmy usługowej HEFE, która działa jako agencja interaktywna oferująca swoim klientom kompleksowe usługi w zakresie marketingu internetowego. Zapewniamy Wam rzetelną pracę nad waszymi stronami internetowymi, które doprowadzimy na najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwań.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia marketing »

  Zapraszamy Państwa na szkolenie podczas którego uczestnicy poznają różne metody promocji firmy w sieci, korzyści jakie przynosi obecność w internecie oraz dowiedzą się jakich błędów uniknąć, aby prowadzone działania przyniosły sukces.

  Dzięki naszym szkoleniom uczestnicy dowiedzą się jaką formę promocji wybrać i jak sprawdzić efektywność prowadzonych przez siebie działań.

  Zapraszamy.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Marketing, zarządzanie, reklama, PR »

  Serwis poruszający ważne tematy i problemy współczesnego marketingu w Polsce. Dużo miejsca poświęca wybranym gałęziom gospodarki, takim jak usługi estetyczne, handel detaliczny, reklama, sprzedaż bezpośrednia. Nacisk jest położony na edukację specjalistów ds. marketingu i drobniejszych, Marketing, reklama, handel detaliczny, sprzedaż, promocja, zarządzanie, obsługa klienta, planowanie marketingowe, promocja sprzedaży. Problemy nurtujące młody polski marketing, ciekawe i drastyczne sytuacje, grzechy polskiego marketingu, zalecenia jak je uniknąć lub naprawić. Remedium na nowoczesny marketing. Porady, krytyka i mankamenty marketingu.

  Data dodania: 08 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzetelnie napisane precle na strony zaplecza »

  Jeżeli próbujesz znaleźć firmę, która pokieruje reklamą Twojej firmy w internecie to musisz zajrzeć na moją stronę. Przedstawiam bogatą ofertę usług związanych zarówno z pozycjonowaniem stron jak i z reklamą w internecie. Obecność w sieci wymaga od przedsiębiorcy stworzenia witryny internetowej. Ale aby ta strona była widoczna należy także odpowiednio ją wypromować. I w tym właśnie pragnę Wam pomóc. Wizerunek firmy w sieci to klucz do sukcesu. Pomogę Wam otworzyć za pomocą tego klucza każde drzwi.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Benhauer »

  Marketing to inaczej handel aktywny wychodzący naprzeciwko kontrahenta, starający się ocenić jego preferencje i go uświadomić co do ich. Najważniejszym czynnikiem jest odbiorca i jego wymagania. Poprzez przedsięwzięcia marketingowe możemy pozyskiwać dziewiczych odbiorców i zwiększać ich popyt na towary. Jesteśmy w stanie wynaleźć, aktywować i w końcu ukoić potrzeby podmiotów gospodarczych. Marketing możemy podzielić na kilka a nawet kilkanaście typów takich jak na przykład: marketing polityczny, sportowy, a także internetowy. Każdy wie że jeśli nie ma nas w internecie to nie trwamy na rynku. Ogromnie znaczącym w aktualnych czasach jest posiadanie strony internetowej własnej firmy. Jeżeli dany podmiot gospodarczy uczestniczy w owej elektronicznej rozgrywce jaka jest toczona w świecie wirtualnym, z całą pewnością jest prędzej wyrazisty na rynku. Działania tego rodzaju są w stanie zagwarantować tylko profesjonaliści i zawodowcy z tej płaszczyzny. Żądany jest tutaj gigantyczny profesjonalizm. Wzorem spółki specjalizującej się w prowadzeniu działań marketingowych w internecie jest firma Benhauer. Polska firma Benhauer jest potentatem na krajowym rynku w konstruowaniu systemów informatycznych do marketingu, a także rozwiązań automatyzujących marketing. Benhauer tworzy systemy informatyczne dla ponad 4000 klientów. Wśród za interesowanych można dostrzec takich potentatów jak Allegro czy Philips. Firma Benhauer to zgrana drużyna profesjonalistów z rozległym bagażem przejść z dyscypliny IT oraz generalnej branży internetowej.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia PR »

  Na współczesny marketing składa się duża ilość elementów, które prawidłowo wybrane, mogą efektywnie wypromować świadczenie czy też artykuł. Istotne jest jednakże, aby wiedzieć jak czerpać z rozwiązań jakie udostępnia dziedzina PR i marketingowa czy też marketing zapachowy. Jedynie dbałość o wszelkie szczegóły jak też planowane działania marketingowe dadzą możliwość osiągnąć zadowalające wyniki. Propozycja jaką przedstawia Commercial Communications, biorąc pod uwagę to wszystko, obejmuje przykłady różnorakiego rodzaju działań w obszarze marketingu oraz PR. Mający odpowiednie doświadczenie jak również umiejętności fachowcy z Commercial Communications, przygotują unikalną propozycję marketingową dla każdego kontrahenta, zarówno dotyczącą pojedynczej usługi, jak również dłuższych działań PR. Stosując marketing szeptany, aromamarekting czy też różne rozwiązania jakie udostępnia PR internetowy, da pewność na rewelacyjną reklamę w każdym przypadku. Również w sytuacji promowaniu wizerunków danych osób, w ramach personal branding, Commercial Communications realizuje wysokiej jakości działania.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »