Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kurs':

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Przekazy pieniężne »

  Działalność Sami Swoi przekazy pieniężne rozszerzyła swoją usługę o pakiety transferów dedykowane małym i średnim biznesom w UK. Wszyscy biznesmeni prowadzący własną działalność mogą liczyć teraz na doskonałą opiekę naszych doradców. W ofercie SamiSwoiPremium jest kilka pakietów usług, które zapewne zadowolą każdego. Niskie opłaty to bez wątpienia magnez przyciągający VIP-ów do nas. Przelewy do Polski są wykonywane za naszym pośrednictwem bezpiecznie i szybko, a korzystny kurs funta może tylko dodać do tego dodatkowych korzyści. Nie zastanawiaj się dłużej, oszczędzaj z SamiSwoiPremium.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przelewy z UK »

  Coraz więcej naszych współobywateli na nowo opuszcza nasz kraj w poszukiwaniu lepszego życia w Wielkiej Brytanii. Nowa fala emigracji dociera na Wyspy. Duża część Polaków wciąż posiada zobowiazania w kraju i potrzebują oni dobrej metody na przesyłanie funtów swoim rodzinom. Niskie opłaty i dogodny kurs to czego potrzeba rodakom na Wyspach. System minutki skonstruowany został w taki sposób, aby ułatwić to wszystkim wybierajacym sie do Anglii. Wszystko czego potrzeba do wykonania ekspresowego transferu pieniężnego to komputer z dostępem do internetu oraz karta bankomatowa typu Visa. Odwiedź naszą stronę minutka.co.uk i przekonaj się jak najkorzystniej zrobić swój transfer.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy warszawa »

  ALFA Centrum Szkolenia Kierowców pomaga wszystkim tym, którzy noszą się ze zdobyciem prawa każdy w jak najkrótszym czasie. Kurs nauki jazdy odbywa się na terenie Warszawy i prowadzony jest przez 31 najlepszych specjalistów, instruktorów nauki jazdy. Jako nieliczni spośród szkół jazdy w Warszawie posiadamy wysoką zdawalność podczas egzaminu na prawo jazdy. W ofercie naszej znajdują się nie tylko kursy na prawo jazdy, ale również szkolenie i dokształcanie kierowców.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kraków »

  Sprawdzone kursy lingwistyczne - zobacz propozycję najlepszej szkoły językowej w Krakowie. Oferujemy kursy dla: rzeczoznawców, budowlańców, przedsiębiorstw. Błyskawiczne wyniki nauki, poznaj język bez niepotrzebnych przeszkód - szkolimy powierzając faktyczną wiedzę. Odszukaj swoje umiejętności języka angielskiego.Nieważne do czego potrzebujesz języka angielskiego - przyuczymy Państwa do sprawnego pisania i mówienia. Poznaj jak najszybciej propozycję zajęć lingwistycznych.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Adr Włocławek »

  Zajmujesz się kierowaniem pojazdem, nie możesz pozwolić ażeby omineły cię róznego rodzaju szkolenia? Doskonały pomysł bo w chwili obecnej dzięki kursom i różnego stylu szkoleniom takim gdy np kurs ADR Włocławek będziesz bardziej wartościowy w spersonalizowanej korporacji, co w większości wypadków pozwala uniknąć zwolnienia, a ponadto podwyższyć zarobki. Na mojej stronie znajdziesz wszystko ażeby dowiedzieć się więcej o prowadzonych przeze mnie kursach, ich zakres, osiągnięte kwalifikacje kierowców po przebiegu lekcji. Zapraszamy do odwiedzin i sprawdzenia całej oferty. Istotne jest też żeby sprawdzić jakie dokumenty będą niezastąpione do zrealizowania usługi. Wszystkie dane pod telefonem. Dowiedz się więcej!

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  Ucząc się języka angielskiego zyskujemy nowe okno na świat. Dzięki tej umiejętności możemy swobodnie odbyć rozmowę w każdym państwie, gdy odbywamy podróże, czy nawiązujemy kontakty w biznesie. Można powiedzieć, że w obu tych przypadkach znajomość angielskiego jest obowiązkowa, przynajmniej na poziomie podstawowym. Naukę można prowadzić samemu przy pomocy podręczników i pomocy multimedialnych, lub zapisać się na kurs do szkoły języków obcych. Warto zainwestować w naukę także ze względu na możliwość nieograniczonego dostępu do kultury, oglądania angielskojęzycznych programów telewizyjnych, filmów i czytania literatury w oryginale.

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski online »

  Edustation.pl jest platformą, która oferuje użytkownikom kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego za darmo. E-learning jest nowoczesną formą nauki przez Internet, którą można traktować w tradycyjny sposób lub jako uzupełnienie dla kursów prowadzonych w szkołach. Nauka języków obcych przez Internet jest skuteczna dzięki zastosowaniu multimediów. Taka forma kształcenia jest atrakcyjna oraz łatwo przyswajalna. Trenując angielski czy francuski online można pozbyć się strachu przed mówieniem. Użytkownik ma dostęp do forum językowego, licznych artykułów, filmów i zdjęć podzielonych według kategorii tematycznych oraz stopnia zaawansowania. Do dyspozycji jest również interaktywny słownik i wiele innych ułatwień przyczyniających się do lepszego zrozumienia języka obcego. Zapraszamy na internetowy kurs językowy w naszym serwisie.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy w UK »

  Emano.co.uk to adres witryny internetowej firmy, która już od 2007 roku pomaga Polakom mieszkających w Londynie uzyskać uprawnienia do jazdy autem. Na stronie odnaleźć można wszystkie przydatne informacje jak zdobyć upoważnienie do jazdy kategorii B a także prawo jazdy na motocykl w Anglii. Oprócz samych porad dotyczących kursów prawa jazdy znajdują się tam odpowiedzi na nurtujące nas zagadnienia, np.: ile kosztuje prawo jazdy na samochód ciężarowy w UK? a także jakie warunki należy spełnić by zostać instruktorem nauki jazdy. Jeżeli na co dzień mieszkasz i pracujesz w Anglii chciałbyś zdobyć prawo jazdy zapraszamy do zapoznania się ze wskazówkami zawartymi na stronie emano.co.uk.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja muzyki - Quantum »

  Dj kurs Katowice "Quantum" to miejsce wyjątkowe. Quantum Academy znajduje się przy ulicy Mariackiej ścisłej "imprezowej" części miasta.
  Marzysz o tym by ukończyć Dj kurs pod okiem fachowców i stanąć za konsolą w najlepszych klubach Regionu? Dj Katowice Zaprasza...
  Współpracują z nami takie Kluby jak: "Lemoniada Katowice" "Klub Energy 2000" "Onyx Tarnowskie Góry" "Grant - koło Pszczyny".

  Pomożemy Ci zdobyć odpowiednie kwalifikacje byś mógł odnosić sukcesy.

  Produkcja Muzyki & Dj Kurs & Dj Katowice & Energy 2000 - ZAPRASZA!!!

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Avenhansen »

  Aktualnie pracownicy muszą co parę lat zgłębiać wiedzę z przeróżnych dziedzin, w tym również z bezpieczeństwa i higieny pracy. Stąd nie dziwi fakt, że ostatnio aranżowane przez przedsiębiorstwo AVENHANSEN szkolenie w Krakowie cieszyło się tak ogromną popularnością. Liczba uczestników zaskoczyła zapewne samego organizatora. Mamy takie czasy, że pracodawcy są niejako przymuszeni kierować swoich podwładnych na to, czy tamto szkolenie. Kraków to miasto, w którym robotnicy mająmożliwość zapisać się na odpowiedni kurs. Kraków to ponadto miasto, które sprzyja tego typu inicjatywom z racji na dosyć duże zaplecze sal konferencyjnych. Chcąc zobaczyć, jak wygląda zacne szkolenie, warto spojrzeć na stronę internetową szkolenia.avenhansen.pl, gdzie umieszczone są zdjęcia z rozmaitych tego typu zgromadzeń.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs spawacza »

  Za sprawą sytuacji na polskim rynku pracy mnóstwo osób, jeśli tylko miało okazje to z niej skorzystało i wyjechało za pracą poza granice naszego kraju. Teraz poprzez tak ogromną liczę osób, które to zdecydowały się na wylot w naszym kraju zaczyna brakować specjalistów głównie takich jak spawaczy, ślusarzy albo monterów i hydraulików. Do pracy w Polsce przyjeżdżają osoby innych narodowości takich jak Ukraina oraz Białorusi. Jeśli brakuje nam doświadczenia warto zajrzeć stronę kurs-spawacza.pl. Na stronie tej znajdziemy wszelkiego możliwe dane, jakie są nam potrzebne, aby taki kurs rozpocząć orazskończyć. Terminy ów kursów ustalane są przez organizatorów firmy kurs-spawacza.pl. Firma kurs-spawacza.pl to idealny sposób do zrobienia upragnionych uprawnień za nie małe pieniądze.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe »

  Wiele firm używa wózka widłowego aby podnieść ciężkie palety z ładunkiem produktów lub urządzeń. Istnieją jednak przypadki, w których zakup wózka widłowego nie jest dobrą finansową decyzją dla biznesu. Wózki widłowe są dość drogie, zwłaszcza nowe. Jeżeli używasz tylko jednego wózka widłowego sporadycznie, wynajem może być bardziej odpowiednią opcją.

  Data dodania: 14 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Angielskiego Poznań »

  Alfa Direct to szkoła językowa. Proponujemy między innymi kurs angielskiego oraz hiszpańskiego w Poznaniu. Gwaratuje wysoką jakość oferownych kursów językowych. Nabyte doświadcznie gwarantuje wykfalifikowana kadra lektorska. Wielkim atutem szkoły jest doskonałe zaplecze metodyczne i lokalowe. Dlaczego wybrać naszą szkołę? Uczymy do czterech razy szybciej, mamy idealne wrunki dla każdego klienta, jednocześnie zapewniamy indywidualne podejście. Dla studentów mamy obniżki na cały rok.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs prawa jazdy Łódź »

  Szkoła jazdy Efekt funkcjonuje od 2004 r. Organizuje ona efektywny kurs na prawo jazdy, kategorii B. Dodatkowo można skorzystać z propozycji kursowej z Eco Drivingiem. Współcześnie trzeba stawiać na przetestowane auto szkoły, bowiem umożliwi to odpowiednio wytrenować się do egzaminu. Nasza nauka prawa jazdy Łódź umożliwia wszystkim chętnym przejść szkolenie. Specjalnie dla osób pracujących zawodowo i wszystkich chętnych, urządzane są kursy przyśpieszone i weekendowe. Zdecydowanie warto zdecydować się na naszą auto szkołę Efekt, gdyż swoją siedzibę mamy nieopodal Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Proponujemy jazdy po szlakach egzaminacyjnych. Każdy kursant będzie mógł wyłonić najbardziej odpowiadający mu pojazd, spośród trzech, które są dostępne. O najlepszej postaci kształcenia, świadczy fakt, że nasza szkoła nauki jazdy łódź osiągnęła drugą pozycję w klasyfikacji zdawalności Dziennika Łódzkiego. Zapraszamy!!!

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rysunku Kraków-kursy »

  Szkoła rysunku odręcznego MDK-kurs mieszcząca się w ścisłym centrum Krakowa oferuje lekcje rysunku pod kierunkiem architektów gwarantując przy tym kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych na uczelnie wyższe- na wydziały architektury i urbanistyki oraz architektury krajobrazu i sztuki ogrodowej. Zajęcia rysunkowe prowadzone są przez zawodowych architektów, absolwentów Politechniki Krakowskiej, z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Szkoła MDK-Kurs przygotowuje z szerokiego wachlarza zagadnień: kompozycja brył, martwa natura, projektowanie elementarne, kompozycja zieleni czy rysunek krajobrazu, realizując przy tym swój autorski program nauczania zapewniający najwyższą z możliwych skuteczność nauczania. Rysunki na stronie pracowni/ Jedna z największych galerii rysunkowych:/Galeria rysunku architektonicznego/ Odręczne szkice uczniów, które można znaleźć na stronie najlepiej odzwierciedlają poziom kursu. Zajęcia rysunkowe prowadzone są w różnym stopniu zaawansowania, raz, dwa lub trzy razy w tygodniu po 4 godziny zegarowe przez okres roku szkolnego i odbywają się w małych grupach z możliwością wyboru dogodnych dla ucznia terminów. Poza lekcjami rysunku trwającymi w ciągu roku szkolnego MDK zaprasza również na kurs wakacyjny prowadzony na podobnych zasadach. Kurs wakacyjny będący wprowadzeniem do kursy całorocznego daje możliwość do wcześniejszego zapoznania się z rysunkiem architektonicznym. Dodatkowo szkoła oferuje kurs historii sztuki do egzaminu maturalnego, który niejednokrotnie okazuje się być pomocny podczas rekrutacji na studia. Lekcje z historii sztuki prowadzone są przez wykładowcę uczelni wyższych takich jak ASP czy UJ i obejmują cały kanon do matury, gwarantując umiejętne pisanie eseju oraz interpretację dzieł sztuki. Odbywają się w formie wykładów oraz warsztatów od października do maja każdego roku. rysunek krajobrazu rysunek, architektura, szkic, kraków, kurs szkic postaci rysunek postaci, szkic, kraków, architektura

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rysunku Gdańsk »

  Pracownia artystyczna Studio Kształt z Gdańska zaprasza na swoją oficjalną stronę internetową, gdzie można zapoznać się z twórczością szkoły rysunku i malarstwa.
  Pracownia oferuje profesjonalne i starannie opracowane kursy rysunku, które spełniają oczekiwania zarówno osób wybierających się na wydziały Architektury, jak i wymagających hobbystów. Zajęcia opierają się na zróżnicowanym programie kształcenia, który pozwala przekazać ogół skomplikowanej i zróżnicowanej wiedzy i umiejętności w zakresie rysunku jak i dziedzin sztuki z nim powiązanymi. Praca na zajęciach opiera się na wykonywaniu wymagających i ciekawych ćwiczeń, które mają istotny wpływ na rozwój warsztatu rysunkowego podopiecznych, ułatwiając im zdawanie na Architekturę i czerpanie przyjemności z procesu tworzenia.
  Galeria strony pracowni przedstawia ogół możliwości rysunkowych i malarskich udostępnionych przez pracownię do nauki w trakcie warsztatów i lekcji rysunku, pod okiem profesjonalnej i sympatycznej załogi pracowni.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdańsk »

  Kursy prawa jazdy kat b. Dogodne ceny, promocje, raty, materiały. profesjonalne nauczanie. Mat. gratis, wielkistandard sal wykładowych, toyoty yaris III; jak na egzaminie.
  W naszej Szkole mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedz.
  Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć).
  Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami pogłębiacie wiadomości i ćwiczycie rozwiązywanie zadań testowych po zajęciach. Również w naszej sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji. U nas część teoretyczna trwa trzy i pół tygodnia. To osiem spotkań każde po 3 godziny.
  link text

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Golub-Dobrzyń »

  Prawo jazdy to jeden z najważniejszych dokumentów w codziennym życiu. Nasza firma przygotowuje do egzaminu na prawo jazdy A i B. Jeśli złożysz zapis poprzez stronę otrzymasz 1 godzinę jazdy gratis. Oprócz tego oferujemy sezonowe obniżki oraz rabaty. Klient ma prawo wybrać dla siebie najlepszy zestaw godzin. Stawki są konkurencyjne, a szkoleniowcy cierpliwi. Przystosujemy się do twoich indywidualnych zapotrzebowań oraz umiejętności. Nie wymagamy rzeczy niemożliwych. Dzięki temu masz możliwość prawie bezstresowo przejść przez naukę jeżdżenia i wystartować do prawdziwego egzaminu. Nie będziesz musiał się teraz obawiać pojazdu. Nasza szkoła sprawi, że łatwo uzyskasz bardzo ważną wiedzę.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs spawacza »

  Namawiamy państwa do zapoznania się z ofertą firmy zawodowe-kursy.pl, przedstawiającej państwu różnego rodzaju kursy i szkolenia zawodowe, bez których dziś trudno odnaleźć się na rynku pracy. Na portalu owej firmy znajdziecie państwo informacje dotyczące tychże kursów i szkoleń z uwzględnieniem między innymi wózków widłowych, spawaczy, hakowych, suwnicowy pokrewnych. Firma istniejąca już na rynku od jakiegoś czasu wciąż doskonali się dla państwa, ciągle zdobywając to nowe kontakty i doświadczenie. Współpracuje ona zarówno z indywidualnym klientem jak również z innymi firmami. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony zawodowe-kursy.pl.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Toruń »

  Umiejętność jazdy samochodem nie bywa taka trudna. Jeżeli chciałbyś zdobyć tę umiejętność możemy tobie w tym pomóc. Nasza szkoła proponuje szeroki wybór pakietów godzin, zrównoważoną naukę części teoretycznej i wiedzy praktycznej niezbędnej żeby zdać egzamin w celu otrzymania prawa jazdy. Pragniemy by wszyscy czuli się dobrze w naszym ośrodku, dlatego przystosowujemy się do potrzeb oraz umiejętności danego kursanta. Jeśli nie podjąłeś jeszcze decyzji oferujemy jazdę próbną przy pomocy symulatora. Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej jeszcze przed zmianą przepisów. Na tej witrynie odnajdziesz szczegóły odnośnie kursów i opłat za pakiety godzin.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »