Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'księgowość':

Sortuj po:

 • Kancelaria Usług Księgowych Frejno »

  Kancelaria Usług Księgowych świadczy usługi od 1998 roku. Kadra firmy składa się z doradców, księgowych, prawników, inspektorów ochrony informacji oraz specjalistów ds. kadr i płac.Oferujemy małym, średnim oraz mikro- przedsiębiorcom kompleksowe usługi w zakresie obsługi finansowo-księgowej i kadrowej w korzystnej cenie. Zapraszamy

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • System SAP: oprogramowanie dla firm i system ERP »

  SUPREMIS to Złoty Partner SAP, który od wielu lat pomaga przedsiębiorcom w wyborze oprogramowania dla firm i systemu ERP SAP Business One. System SAP dzięki swojej konstrukcji, składa się z dowolnie dobieranych rozszerzeń jak m.in: CRM, kadry i płace, program nieruchomości, księgowość program czy program magazynowy. System dla firm znajdzie zastosowanie w każdej dziedzinie i wielkości przedsiębiorstwa. Jeżeli zależy Ci na szybkim i bezinwazyjnym wdrożeniu skontaktuj się z nami, Zapewniamy pracę ze świetnym ludźmi, którzy oprogramowanie do zarządzania znają od podszewki. http://supremis.pl/uslugi/wdrozenia-systemow-erp.htmlhttp://supremis.pl/produkty/oprogramowanie-dla-firm.html?view=tidesoftware[url=http://]http://supremis.pl/produkty/sap-business-one.html[url=http://]http://supremis.pl/rozwiazania-branzowe/zarzadzanie-nieruchomosciami.html[/url][/url]

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa »

  Eksperci Księgowi to spółka oferująca kompleksową obsługę księgową dla przedsiębiorców, którym zależy na rzetelnych usług z dziedziny rachunkowości. Prowadzenie ksiąg rachunkowych, opracowywanie raportów, czy bieżący monitoring rozliczeń to tylko przykładowe usługi oferowane przez nasze biuro księgowe. Warszawa Praga jest terenem, w którym nie brakuje ofert księgowych tego typu, jednak z racji najwyższej jakości usług, pełnego profesjonalizmu i długoletniego doświadczenia zaufało nam wiele dużych firm, których rekomendacje można znaleźć na prezentowanej witrynie internetowej.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  AFK COB Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Cieszyn »

  Poszukiwanie akuratnego kancelarii rachunkowego to ważna zagadnienie dla dowolnej firmy. Kancelaria rachunkowe z pobliża miasta Cieszyn dysponuje wspaniałą ofertę oraz dysponuje biegłą drużynę podatkową. Obowiązki księgowe biura z Cieszyna są bodaj najtańszymi w województwie Śl.. Wstąp i również zobacz spore rabaty: podatki Cieszyn.

  Dla nabywców z gminy Cieszyn realny jest bezkosztowy odbiór dokumentów księgowych z siedziby przedsiębiorstwa. Kancelaria przewodzone jest dzięki buchaltera z szerokim praktykowaniem służbowym plus księgowym szkoleniem. Biuro rachunkowe znajduje się nieopodal środku Cieszyna koło jezdni śląskiej.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program do księgowości małej firmy »

  Quatra to nowa marka programu do fakturowania dla jednoosobowych, małych i dużych firm, która jest stworzona przez Grupę Kapitałową Sygnity SA. Na stronie www znajdziesz wszystkie propozycje zarówno programu do księgowości małych firm jak i dużych. W zależności od potrzeb przedsiębiorstwa wyróżnić można Quatra Start, Quatra Firma, Quatra Supra, Quatra Expanso, Quatra Max. Dodatkowo w ofercie firmy znajdziesz informacje jak założyć firmę, jak wypełnić formularz ceidg i wiele innych potrzebnych danych potrzebnych do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem. Program dla firm umożliwia sprawne wystawienie efaktur, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, a potrzebujesz jedynie do tego stałego łącza internetowego i komputera. Korzystając z programu do księgowości dla firm poznasz jego wszystkie korzyści. Można tu wymienić m.in.: bezpieczeństwo oraz elastyczny dostęp, tanie koszty użytkowania i niewątpliwie łatwa obsługa. Sprawdź sam pod adresem quatra.pl, ile ma zalet i jakie korzyści niesie ze sobą posiadanie programu do fakturowania.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o księgowości »

  Portal Podateczek jest oddana w obszernym stopniu rachunkowości. Powierzamy Państwu naszą zaczerpniętą znajomość na temat rachunkowości w nietrudny i przejrzysty sposób. Dzięki nam dowiesz się czy jest różnica między rachunkowością a księgowością, jak wybrać biuro rachunkowe jak prowadzić księgowość indywidualnie lub mając małą, średnią, dużą firmę. Zapewniamy po za praktycznymi poradami tak że odzewów na Wasze pytania, oraz staramy się udzielać w rozmowy powiązane z branża rachunkowości. Zapraszamy serdecznie na nasz blog by dowiedzieć się więcej.

  Data dodania: 08 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Poznań »

  Kancelaria Rachunkowa oraz Biuro Podatkowe Ryszard Błaszyk w Poznaniu jest biurem rachunkowym, które istnieje nieprzerwanie od dwudziestu jeden lat. Doradca podatkowy Poznań niejeden zatrudniany przez kancelarię dyplomowany doradca podatkowy jest ekspertem w dziedzinie prawa, finansów lub ekonomii. Dzięki dostępowi do bezpiecznego transferu danych usługi z domeny doradztwo podatkowe online proponowane przez biuro rachunkowe Ławica posiadają gwarancję zapewnienia dyskrecji oraz stuprocentowej niejawności powierzonych danych. Stacjonarna oferta Kancelarii Rachunkowej Ryszard Błaszyk obejmuje rzetelny audyt podatkowy oraz doradztwo gospodarcze dla przedsiębiorców. Renomowane biuro rachunkowe w Poznaniu zaprasza do oddziałów w dzielnicach Grunwald czy Ławica. Kontakt: nr tel. 616 610 600 i 616 610 601.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość wrocław »

  Zachęcamy do oglądnięcia naszej strony www: biuro rachunkowe wrocław Rachunkowość jest rodzajem indeksu stosowanej przez podmioty ekonomiczne, która ma ująćnumerycznie monetarny stan i wariacje kompozycji majątkowych. Pokazuje także ich pochodzenie, tok systemów ekonomicznych co więcej fiskalne rezultaty funkcjonowania. Zachęcamy do zobaczenia naszej serwisu: księgowa wrocław Jakość proponowanych przez biuro rachunkowe świadczeń da się sprawdzić na kilka możliwości. Zazwyczaj nie rekomenduje się tego, by sprawdzać je na własnej skórze, choć z przykrością muszę stwierdzić że i w ten sposób często przekonujemy się, że wybrane przez nas biuro wykazało się swoją nie fachowość w wykonywaniu zleconych mu zadań. Pojęcie księgowość pochodzi ze średniowiecza, gdzie znaczyła prowadzenie katalogu w charakterze ksiąg wiązanych. Wspólnie ze modyfikacjami modelów dyrygowania katalogu skojarzonymi z rewolucją techniczną również podwyższeniem zakresu jej specjalności. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny: biuro rachunkowe wrocław

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków | Księgowość kraków, »

  Biuro rachunkowe mieszczące się w mieście Kraków. Zaprzątamy się przede wszystkim rachunkowością lecz nie tylko. Olbrzymie kompanie mają własne działy rachunkowe które się zajmują ich księgowością. Zaś co mają wyrządzić te mniejsze? I tu właśnie wkraczamy my. Proponujemy państwu usługi na najwyższym poziomie w naprawdę małej cenie. Jesteśmy przedsiębiorstwem która posiada już zacnie wyrobioną renomę, dlatego stawiając na nas masz pewność dokonania porządnego typu. Ilość naszych zadowolonych odbiorców jest naszą najlepszą autopromocją. Świadczymy takie posługi jak wiedzenie: ksiąg księgowych, ksiąg dochodów i rozchodów, plany VAT, deklaracje podatkowe, rozliczenia z ZUS i wiele więcej. Warto również mówić o tym że pomagamy także przy wypełnianiu potrzebnych papierów do założenia prywatnej kompanii.
  Biuro rachunkowe Kraków Księgowość Kraków

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Mając swoją firmę z ZUS-em i Urzędem Skarbowym możemy rozliczać się osobiście lub też zatrudnić kompetentną księgową z kwalifikacjami lub też zlecić to odpowiedniej instytucji jakiej są biura rachunkowe. Najlepszym i najtańszym wyborem jest biuro rachunkowe, które posiada doświadczenie, ubezpieczenie OC w razie pomyłki, wykwalifikowaną kadrę specjalistów, jednym z takich instytucji jest biuro rachunkowe doradztwo podatkowe Luka s.c. Z nimi unikniesz błędów w deklaracjach, a tym samym częstych kontroli skarbowych czy wizyty urzędników z ZUS, gwarantujemy poprawność, rzetelność naszych usług. Wpisz w wyszukiwarkę doradztwo podatkowe Kraków, a z pewnością znajdziesz link do naszej strony internetowej. Posiadamy certyfikat licencjonowanego biura rachunkowego w Krakowie oraz licencje doradcy podatkowego 01140.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Lifo – biuro rachunkowe z Rzeszowa oferuje kompleksowe usługi obejmujące m.in.: prowadzenie ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji środków trwałych i wyposażenia, czy rejestrów VAT. Zapewnia przedsiębiorstwom pełną księgowość, w tym rozliczenia zgodnie z zapisami karty podatkowej i imiennych kart wynagrodzenia. Biuro uzyskało Licencję Ministra Finansów pozwalająca na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, potwierdzającą profesjonalizm pracowników i zachowanie najwyższych standardów.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - księgowość Warszawa »

  Nasze Biuro Rachunkowe MAGFIN to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy najwyższej jakości usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy, aktywne wsparcie działalności, swobodę w komunikacji oraz najwyższe standardy zaufania w zakresie rzetelności i zgodności z przepisami. Biuro Rachunkowe MAGFIN sporządza wszelką dokumentację dla swoich klientów, a także reprezentuje ich w urzędach. Nasze Biuro Rachunkowe MAGFIN specjalizuje się w prawie podatkowym, dokonując interpretacji przepisów - dzięki temu nasi pracownicy pomogli wielu osobom wygrać spory z urzędem skarbowym. Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma nowoczesna, dbająca o klientów. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Na podstawie otrzymanych dokumentów źródłowych od Klienta za poprzednie okresy sprawozdawcze (miesiące, kwartały, lata) dokonujemy ponownego ich księgowania w oparciu o obowiązujące w tych okresach przepisy prawa podatkowego i bilansowego, sporządzania deklaracji podatkowych, sporządzania sprawozdań finansowych oraz rozliczeń rocznych w przypadku osób fizycznych. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Lucjann - optymalizacja podatków »

  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym jak zmniejszyć swoje kosztyzwiązane z podatkami? A może chciałeś zmniejszyć podatki w swojej firmie, ale nie wiesz jak to zrobić? Z pomocą przychodzi nasz biuro doradztwa finansowego Lucjann. com. Zajmujemy się optymalizacją kosztów bieżących i podatków w Twojej firmie. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy odpowiednio rozliczyć niemalże każdy rodzaj ponoszonych przez Ciebie kosztów. Na naszej stronie znajdziesz wiele przykładów najczęściej ponoszonych przez przedsiębiorców kosztów, które można zoptymalizować. Przykładowo optymalizujemy wydatki, począwszy od kredytu, umowy leasingowe, przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę po tak trywialne sprawy jak zakup roweru czy koszty akcesoriów biurowych. Wejdź i sprawdź sam co oferujemy!

  Data dodania: 21 04 2020 · szczegóły wpisu »