Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kowalstwo artystyczne':

Sortuj po:

 • Kowalski - ciekawe balustrady z Rzeszowa »

  Firma KOWALSKI powstała w 2008 roku z pomocą Towarzystwa ALTUM – Programy Społeczno-gospodarcze oraz środkom pozyskanym z funduszy unijnych. Przyznane środki pozwoliły na zakup specjalistycznych urządzeń potrzebnych do produkcji głównie balustrad.
  Głównym nurtem działalności przedsięwzięcia jest produkcja balustrad, ogrodzeń i bram metalowych. Produkujemy je w technologii połączenia nowoczesnego ślusarstwa z wykorzystaniem maszyn do fakturowania stali oraz kowalstwa artystycznego i metaloplastyki.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najtrwalsze balustrady kute z Poznania »

  Galeria wnętrz Sanpol ma w swojej podaży kompleksowe wewnętrzne balustrady kute do każdego rodzaju schodów, nawet dla tych najbardziej wymagających użytkowników. Profesjonalne kowalstwo artystyczne świadczące przez naszą instytucję wywołuje, że balustrady, ogrodzenia, schody oraz umeblowanie czy też pozostałe przybory stają się niezwykle wyjątkowe oraz wyjątkowe w swoim rodzaju. Gwarantujemy również profesjonalne doradztwo projektowe w celu lepszego spojrzenia na Państwa realizację. Udzielamy wzornictwo klasyczne, bądź innowacyjne w zależności od typu i wielkości wnętrza interesanta.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka do bram »

  Przedsiębiorstwo ARTMET Kowalstwo Artystyczne zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług w zakresie projektowania i wykonywania wyrobów z metalu. Nasze wyroby to: bramy, ogrodzenia panelowe, ogrodzenia kute, balustrady, barierki oraz automatyka do bram. Zajmujemy się usługami kompleksowo, dzięki czemu nasi klienci osiągają komfort i wygodę. Automatyka do bram montowana przez naszą firmę pochodzi od renomowanych producentów jak FAAC, Nice, Came itp. Kowalstwo Artystyczne ARTMET to gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług i najlepszej jakości wyrobów. Zapraszamy.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obejmy Słupów, Okucia Belek, Usługi Kowalskie »

  Drewniane belki są przepięknym dodatkiem do domów i posesji aranżowanych w stylu dawnej wsi. Osoby przezorne, mające doświadczenie z drewnianymi dodatkami, stosują przy słupach okucia wykonane w pracowniach kowalskich. OFERTA Tego typu obejmy są pięknym dodatkiem do stylowo wykonanych belek. Obejmy kute, stosowane są również zapobiegawczo jak również podczas naprawy już spękanego drewna, nie pozwalając wzdłużnym szczelinom na dalsze rozszczepianie. W naszej pracowni kowalstwa artystycznego wykonaliśmy mnóstwo okuć belkowych i meblowych, stylowo dopasowanych z drewnianymi powierzchniami. Zachęcam do zamontowania kutych obręczy na wyporowych słupach, tych wszystkich, którzy są przezorni i zdają sobie sprawę z faktu niszczenia drewna pod wpływem warunków pogodowych, ciężaru jaki wsparty jest na belkach i upływającego czasu. GALERIA Styl w jakim wykonam dla państwa różnego rodzaju obejmy i okucia uwarunkowany jest waszym gustem, potrzebami jak też narzuconym stylem architektonicznym.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Metalowe meble ogrodowe »

  Szukając artykułów mieszczących się w terminach meble od ogrodu, meble na taras trafiliśmy na niezwykłe metalowe zestawy mebli, ale myślimy, iż ich cena jest zbyt wysoka? W czasach masowego życia, seryjnej produkcji oraz niskich cen, przyzwyczailiśmy się, że wszystko powinno być w promocji oraz bezpośrednio dostępne. Jednak przypadku, gdy pożądamy czegoś solidnego, powinniśmy postawić przede wszystkim na jakość, a cenę postawić dopiero na drugim miejscu. Metalowe meble, takie jak metalowy wieszak stojący, kuty kwietnik albo też metalowa półka wisząca wytwarzane są ręcznie. Dzięki dokładnemu wykonaniu oraz dbałości fachowców, nie można o meblach z pracowni kowalstwa artystycznego powiedzieć, ze są masowo przygotowanymi egzemplarzami. To właśnie czas oraz oddanie wykonawcy sprawia, że kute meble ogrodowe są wyjątkowe oraz uzupełniają wszelką przestrzeń, w której się znajdą. Wyroby pracowni metaloplastycznych mogą być również w takich formach jak metalowy grill ogrodowy, metalowe ozdoby ogrodowe lub też krzesła kute. Są państwo zaciekawieni metaloplastyką dla domu i ogrodu? Polecamy - metaloplastyczny. pl

  Data dodania: 02 07 2015 · szczegóły wpisu »