Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kontenery':

Sortuj po:

 • Kontenery na śmieci Warszawa »

  Eko Bilans Gospodarka Odpadami działa na w branży od 1992 roku. Od początku swojej działalności stawia na solidną obsługę. Od lat cieszy się zaufaniem swoich klientów. Obecnie działalność prowadzona jest w pełnym zakresie związanym z gospodarką odpadami.
  Realizujemy: wywóz śmieci, wywóz gruzu, wywóz papy odpadowej, wywóz wełny mineralnej, wywóz eternitu, wywóz odpadów pobudowanych, oraz utylizacja odpadów niebezpiecznych
  odśnieżanie i sprzątanie.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wywóz odpadów we Wrocławiu »

  Nasza firma oferuje wynajem kontenerów ekologicznych dobranych wyjątkowo do wywozu śmieci i innych nieczystości z obrębów budowy, ogródków działkowych oraz innych miejsc w których zbierają się różnego typu nieczystości. W opiece o środowisko wyciągamy pomocną rękę do każdego kto potrzebuje pozbyć się resztek po remontach oraz zrobić wnikliwe porządki. Posiadamy specjalistyczny transport, który upraszcza wywóz wszelkich złomów, oraz niezbędne pozwolenia. Zapraszamy na naszą stronę w sieci po więcej informacji odnośnie naszej działalności.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery »

  Skiptrans działa na terenie Wrocławia i specjalizuje sie w usługach związanych z gospodarką odpadami – kontenerowym odbiorem i utylizacja odpadów wrocław. Zwracamy duża uwagę na ekologiczne rozwiązania problemów z odpadami dlatego odbierane śmieci trafiają przed utylizacja na składowiskach odpadów do jednostek recyklingu i segregacji.
  Oferujemy wynajem kontenera Wrocław i powiat wrocławski na:
  - wywóz śmieci z budowy
  - wywóz gruzu oraz ziemi
  - wywóz śmieci z remontu oraz budowy
  - wywóz odpadów zielonych
  - wywóz odpadów poprodukcyjnych
  Zapraszamy do współpracy oraz do odwiedzenia naszej strony www.skiptrans.pl

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.jk.com.pl - Muldy »

  Jeśli potrzebujesz segregować śmieci to będą Ci potrzebne między innymi kontenery na odpady. Najlepiej jest podzielić śmieci na odpady organiczne, szkło i plastik. Dzięki takiej segregacji na 100% bardzo łatwo przystosować się do wymagań większości klientów. Nasza firma posiada wieloletnie praktykę w pracy jako wytwórca kontenerów. Posiadamy bardzo szeroki wybór różnego stylu towarów i dlatego też każdy kto będzie potrzebował naszych znajdzie je u nas. Kontenery na śmieci, które produkujemy i sprzedajemy są różnej wielkości i w współzależności od potrzeb naszych klientów jesteśmy w stanie dopasować się do nich. Zapraszamy do wyboru naszych usług a niewątpliwie otrzymasz nie tylko towary wysokiej klasy, niemniej jednak też obsługę na najwyższym poziomie. Powinno się zaufać specjalistom ażeby się nie zawieźć.

  Data dodania: 15 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery biurowe »

  W Polsce budownictwo modułowe cieszy się jeszcze obszerniejszym zainteresowaniem, dlatego też pożądane byłoby jak najszybciej zaznajomić się z naszą propozycją usługową. Modułowe budynki są w chwili obecnej najszybszym i najbardziej ekonomicznym sposobem na postawienie profesjonalnego lokalu użytkowego. Korzystamy z zaawansowanej techniki kontenerowej, które oferuje ogromny potencjał. W naszej szerokiej propozycji sprzedażowej znajdą Państwo kontenery systemowe, usługowe, biurowe a także gastronomiczne, które wśród naszych klientów cieszą się dużym zainteresowaniem. Jako jedna z niewielu firm na rynku sprzedajemy także kontenery handlowe a oprócz tego sanitarne. Możemy pochwalić się wieloma wykonanymi projektami lecz również w Polsce, ale także za granicą. Oferujemy atrakcyjne ceny, fachowe konsulting a oprócz tego szybki czas realizacji zleceń.

  Data dodania: 20 05 2020 · szczegóły wpisu »