Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kolonie':

Sortuj po:

 • Obozy letnie »

  Oferta wakacyjnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży w postaci koloni i obozów w serwisie rezerwacyjnym biura podróży AS. W ofercie znajdują się obozy w kraju i za granicą, trwające tydzień lub dwa. Są to obozy młodzieżowe wypoczynkowe z programem rekreacyjnym i wycieczkami lub obozy tematyczne z programem dotyczącym konkretnej aktywności. Wśród tych drugich wymienić można np. taneczne, żeglarskie,windsurfingowe, modelingowe, ale wybór jest o wiele szerszy. Część z nich, np. obozy językowe, to imprezy międzynarodowe, w których udział biorą dzieci i młodzież z całego świata.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obozy w Tatrach »

  Jeśli poszukujesz dla własnego dziecka wycieczki wakacyjnej, która dostarczy nieprzeciętnych wrażeń, przy zachowaniu wszystkich norm dot. bezpieczeństw – zachęcamy na naszą stronę internetową. Proponujemy bogatą ofertę kolonii i obozów dla najmłodszych, gwarantując doświadczoną i wykwalifikowaną załogę opiekunów. Obozy z Kogis to doskonały czas spędzony wśród równolatków, z kolei kolonie są początkiem nieprzeciętnych doświadczeń. W propozycji Kogis m.in.: kolonie z angielskim, wyprawy dla szkół, obóz sportowy, żeglarski a także artystyczny.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie nurkowe | REXIO.PL »

  Jesteś płetwonurkiem, często podróżujesz za granicę uprawiać sport? Szukasz ubezpieczenia nurkowego gwarantującego pokrycie wysokich kosztów leczenia, NNW oraz komorę dekompresyjną. Wejdź na rexio. pl porównaj propozycje najlepszych ubezpieczycieli oferujących ubezpieczenie nurkowe. Na naszym kalkulatorze ubezpieczeń kupisz polisę ubezpieczeniową online bez zbędnych formalności. Na rexio. pl mamy dobre oferty ubezpieczeń sportowych.

  Data dodania: 04 05 2015 · szczegóły wpisu »