Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kierunki kształcenia':

Sortuj po:

 • Informatyka studia Wrocław »

  Mój portal rozpowszechnia nurtujące informacje o studiach z regionu Wrocławia. W naszym serwisie odnajdziesz atrakcyjną Cię szkoły. Wrocław jest miastem żakowskim, z rozlegle rozwiniętą kulturą społeczności. Co jakiś czas pojawiają się fajne impry w Twoim mieście, trendy kluby. Odmienne propozycyje roboty z regionu Wrocławia, dla menagerów i nauczycieli wynajdziesz również w tym portalu.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia ekonomia Szczecin »

  Jeżeli interesują Cię uczelnie wyższe zapraszamy na portal, najświeższe informacje, jakie pomogą Ci wybrać odpowiednią uczelnię wyższą. Dzięki porządnej szkole znajdziesz posadę w wymarzonej firmie, która usatysfakcjonuje Cię, możesz także wybrać studia podyplomowe oraz uzupełnić swoje kwalifikacje. Studia ekonomia w mieście Warszawa, to bardzo lubiany kierunek.

  Data dodania: 29 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia architektoniczne »

  Wybór tematyki studiów oraz miasta nie jest łatwy. Czas studiów to specyficzny etap w życiu, pełen nowych znajomości, rozwijania zainteresowań i stawiania pierwszych kroków jako dorosły człowiek. Architektura jest nieszablonowym kierunkiem, a praca po jego ukończeniu nader ciekawa. Czy na pewno chcesz pobierać nauki w Białymstoku ?

  Data dodania: 29 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia zarządzanie Wrocław »

  Wyróżniamy publikacje książkowe oraz imprezy klubowe, kierunek zarządzanie w mieście Łódź. Studia na kierunku zarządzanie są bardzo złożone, rekomendujemy min zarządzanie emocjami. Zarządzanie to wieloaspektowa dziedzina, sprawdzająca się w wielu profesjach. Często zarządzanie prowadzone jest w trybie dwustopniowym, sporo uczelni też prowadzi studia podyplomowe.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kosmetologia studia Gdańsk »

  W naszym portalu znajdziesz uczelnie taką jak Gdańska Wyższa Szkoła Administracji, baza placówek edukacyjnych. Studiuj w Gdańsku, znajdź właściwą uczelnię oraz zapoczątkuj swoją karierę na wspaniałej uczelni. W Gdańsku proponujemy studia na kierunku Aktorstwo, stacjonarne, rekrutacja na studia trwa, zawsze możesz się zapisać.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Marketing studia Kraków »

  Bogate życie kulturalne Grodu podwawelskiego inspiruje, żeby studiować właśnie w tym mieście. Na studiowanie w Krakowie niejednego skusi bliskość Tatr. Miasto z Wawelem jest jednym z najładniejszych miast państwa. Farmacja w murach najstarszej uczelni w państwie są powodem do dumy. Mieszkanie akademickie z widokiem na Wawel, czemu nie ? Zapoznaj się z wielką propozycją edukacyjną szkół w Krakowie i wybierz interesujący Cię kierunek. Na krakowskich uczelniach można przyuważyć kierunki niespotykane w innych miastach. Gród podwawelski jest centrum życia kulturalnego państwa, daje spore sposoby rozwoju młodego człowieka.

  Data dodania: 23 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia dziennikarstwo Warszawa »

  Dziennikarstwo prasowe to skomplikowana sztuka łącząca kompetencje literackie z kreatywnością oraz etyką. Środki masowego przekazu potrzebują młodych, obrotnych osób, aby stawić czoła współczesnym wyzwaniom. Zapraszamy na portal, tutaj odnajdziesz miasta, gdzie masz sposobność edukować się w kierunku dziennikarstwo. Śnisz o pracy w gazecie ? Uwielbiasz pisać bądź masz radiowy, miły głos, pomyśl o studiowaniu dziennikarstwa. Odpowiedzialny reportażysta powinien mieć pragnienie wiernego przekazywania informacji i bycia na bieżąco z tym, co dzieje się w kraju. Dziennikarstwo to tematyka, w której bardzo znaczący nacisk trzeba kłaść na moralność zawodu.

  Data dodania: 02 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oferta uczelni weterynaryjnych w Warszawie »

  Coraz większa ilość studentów chce zespolić obowiązki zawodowwe oraz studia. Tytuł licencjata zawsze sporo przyzwoiciej wygląda w liście motywacyjnym, znamionuje o dużo wyższych kompetencjach. Bez studiów wyższych mamy szansę dostać pracę, jednakże one zapewniają wyszukanie o wiele lepszej posady. Wiele szans dają również studia podyplomowe, jakie trwają o wiele krócej niżże zwyczajne.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »