Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'jazda':

Sortuj po:

 • Wypoczynek Agroturystyka. »

  Wszelka praca może sprawić że, po jakimś czasie zaczynamy odczuwać wyczerpanie. Zatem nadzwyczaj ważne jest zorganizowanie sobie odpowiedniej formy wakacji. Wypoczynek agroturystyka gwarantuje odpoczynek od szarej rzeczywistości, jak i przeróżne rodzaje aktywności fizycznej, których w obecnych czasach brakuje każdemu. Aktywność ruchowa jest bezspornie najważniejszą i najciekawszą dla organizmu formą wypoczynku. Są przeznaczone do tego specjalnie urządzone obszary rekreacyjne, pod tym względem błyskawicznie rozwijają się np. Beskidy.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdańsk »

  Kursy prawa jazdy kat b. Dogodne ceny, promocje, raty, materiały. profesjonalne nauczanie. Mat. gratis, wielkistandard sal wykładowych, toyoty yaris III; jak na egzaminie.
  W naszej Szkole mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedz.
  Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć).
  Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami pogłębiacie wiadomości i ćwiczycie rozwiązywanie zadań testowych po zajęciach. Również w naszej sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji. U nas część teoretyczna trwa trzy i pół tygodnia. To osiem spotkań każde po 3 godziny.
  link text

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy jazdy defensywnej »

  Kurs jazdy defensywnej ma na celu nauczenie kierowców bezpiecznej techniki jazdy i unikania zagrożeń i kolizji w ruchu drogowym. Każde szkolenie składa się z teorii i praktyki. W trakcie zajęć teoretycznych nasi specjaliści przedstawiają podstawowe kwestie związane z bezpieczeństwem: eksploatacja samochodu, nowoczesne techniki hamowania, złożona analiza wypadków, psychologiczne aspekty prowadzenia samochodu, udzielanie pierwszej pomocy, a także analiza ryzyka podczas jazdy samochodem. Podczas zajęć praktycznych kursanci będą mogli poznać techniki poprawnego wychodzenia z poślizgów i reakcji na nieprzewidzianą przeszkodę. Zostaną poinformowani o ergonomicznej i poprawnej pozycji za kierownicą, która ma wpływ na lepszą widoczność podczas prowadzenia samochodu. Kursanci będą mogli w praktyce poznać zasadę minimalnego zaufania w relacji do innych kierowców, a także możliwośc przećwiczenia bezpiecznego hamowania w różnych warunkach drogowych i pogodowych. Ich technika jazdy zostanie zaanalizowana przez doświadczonego instruktora, który dokona korekty błędów i da wskazówki jak skuteczniej wdrożyć zdobyte na kursie kwalifikacje. Szkolenie jazdy defensywnej udoskonala technikę prowadzenia pojazdu i uczy ekonomii jazdy. Rezultatem zaliczenia wszystkich etapów szkolenia jest minimalizacja eksploatacji pojazdu i zwiększenie bezpieczeństwa uczestników ruchu ulicznego, jak i przewożonych ładunków. Kursy prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy przekazują swoją wiedzę w sposób merytoryczny i łatwy do zrozumienia. Nasi kursanci otrzymają od nas niezbędne podręczniki i kwalifikacje, mają wpływ na poprawę techniki jazdy samochodem. Nasza szkoła jazdy to miejsce, w którym każdy kierowca poczuje się lepiej. Dbamy o rozwijanie praktycznych umiejętności naszych kursantów, oferując nowoczesne i specjalistyczne kursy z zakresu bezpiecznej i ekonomicznej jazdy. Nasi Klienci mogą liczyć na miłą i profesjonalną obsługę, a także przyjemną atmosferę w trakcie kursów. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 25 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kurs jazdy na płycie poślizgowej »

  Każdy z nas już od dłuższego czasu przygotowywał auto zbliżającej się zmiany pogodyna zimową. Niestety jak co roku wielu kierowców zostawiło zmianę kół na zimowena ostatni moment. Pojawiły się pierwsze mrozy i opady śniegu. dlatego na naszych drogach mogą panować różne warunki. W czasie jazdy samochód może wpaść w poślizg, dlatego warto byłoby poznać zasady wychodzenia z niego.

  Data dodania: 22 11 2018 · szczegóły wpisu »