Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'edukacja':

Sortuj po:

 • Informatyka studia Wrocław »

  Mój portal rozpowszechnia nurtujące informacje o studiach z regionu Wrocławia. W naszym serwisie odnajdziesz atrakcyjną Cię szkoły. Wrocław jest miastem żakowskim, z rozlegle rozwiniętą kulturą społeczności. Co jakiś czas pojawiają się fajne impry w Twoim mieście, trendy kluby. Odmienne propozycyje roboty z regionu Wrocławia, dla menagerów i nauczycieli wynajdziesz również w tym portalu.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia ekonomia Szczecin »

  Jeżeli interesują Cię uczelnie wyższe zapraszamy na portal, najświeższe informacje, jakie pomogą Ci wybrać odpowiednią uczelnię wyższą. Dzięki porządnej szkole znajdziesz posadę w wymarzonej firmie, która usatysfakcjonuje Cię, możesz także wybrać studia podyplomowe oraz uzupełnić swoje kwalifikacje. Studia ekonomia w mieście Warszawa, to bardzo lubiany kierunek.

  Data dodania: 29 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia architektoniczne »

  Wybór tematyki studiów oraz miasta nie jest łatwy. Czas studiów to specyficzny etap w życiu, pełen nowych znajomości, rozwijania zainteresowań i stawiania pierwszych kroków jako dorosły człowiek. Architektura jest nieszablonowym kierunkiem, a praca po jego ukończeniu nader ciekawa. Czy na pewno chcesz pobierać nauki w Białymstoku ?

  Data dodania: 29 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia zarządzanie Wrocław »

  Wyróżniamy publikacje książkowe oraz imprezy klubowe, kierunek zarządzanie w mieście Łódź. Studia na kierunku zarządzanie są bardzo złożone, rekomendujemy min zarządzanie emocjami. Zarządzanie to wieloaspektowa dziedzina, sprawdzająca się w wielu profesjach. Często zarządzanie prowadzone jest w trybie dwustopniowym, sporo uczelni też prowadzi studia podyplomowe.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Edukacja »

  Serwis edu.gao.pl powstał specjalnie dla wszystkich zainteresowanych tematyką edukacji w Polsce, począwszy od etapu przedszkolnego poprzez gimnazja, technikum aż do szkół wyższych. W serwisie postaramy się poruszać tematy związane z każdym z etapów nauczania w Polsce.
  Serwis edu.gao.pl powstał specjalnie dla wszystkich zainteresowanych tematyką edukacji w Polsce, począwszy od etapu przedszkolnego poprzez gimnazja, technikum aż do szkół wyższych. W serwisie postaramy się poruszać tematy związane z każdym z etapów nauczania w Polsce.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Aktualne szkolenia z dziedziny księgowości i reklamy w całej Polsce. Wiele obiektów poza organizacją kursów poszczycić się może również świetnym zapleczem rozrywkowym. W Polsce jest wiele imponujących miejsc na organizacje kilkudniowego kursu. Chcesz mieć wykwalifikowany personel ? Zainwestuj w jego doszkalanie i zorganizuj mu kurs . Współczesny rynek pracy wymaga nieustannego rozwoju ze strony zatrudnionych. Planujesz założyć biznes ? Warto doszkolić się w konkretnej dyscyplinie. Zadbaj już teraz o swój rozwój zawodowy oraz odkryj najciekawsze dla siebie szkolenie. Skorzystaj z naszej szybkiej w obsłudze wyszukiwarki, która pomoże Ci łatwo znaleźć dobre dla Ciebie kursy.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia psychologia Katowice »

  Nieprzerwany progres kultury oddziałuje destruktywnie na emocjonalność człowieka. Psychologia w Warszawie, czemuż nie ? Wybór uniwersytetu ma wpływ na całe Twoje nadchodzące życie. Na naszym portalu, w jedynym miejscu znajdziesz szkoły, które proponują zdobywanie wiedzy w kierunku psychologii w swych gmachach. Dzisiaj wzrasta zapotrzebowanie na profesjonalistów w dyscyplinie psychologii. Rozmowa terapeutyczna jest istotnym sposobem pracy psychologa. Aby wybrać miasto, w którym będziesz czuć się wspaniale, należy zapoznać się z ofertą edukacyjną wielu szkół wyższych.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Szukasz uczelni zawodowej, sprawdź naszą ofertę. Wydobędziesz u nas aktualności akademickie oraz najbliższe konferencje. Ciekawi Cię zarzadzanie, geodezja oraz kartografia, nie wiesz na którym z owych dziedzin się skupić, odnajdź u nas uczelni, które Cię satysfakcjonują. Dojrzyj jak polepsza się tegoroczna baza uczelni wyższych. Na forum zdołasz wymienić opinie z osobami, które są w analogicznej sytuacji. Odwiedź portal zauważysz jaką ofertę szkół mamy w kraju.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kosmetologia studia Gdańsk »

  W naszym portalu znajdziesz uczelnie taką jak Gdańska Wyższa Szkoła Administracji, baza placówek edukacyjnych. Studiuj w Gdańsku, znajdź właściwą uczelnię oraz zapoczątkuj swoją karierę na wspaniałej uczelni. W Gdańsku proponujemy studia na kierunku Aktorstwo, stacjonarne, rekrutacja na studia trwa, zawsze możesz się zapisać.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia administracja Toruń »

  Jak dobrym urzędnikiem państwowym będziesz Ty ? Niestety, grzeczność w urzędach państwowych jest sporadycznie napotykana, może odczuwasz powołanie, żeby to zmienić ? Nie trzeba surfować po całym internecie w poszukiwaniu wyśnionego kierunku, wpadnij na stronę, u nas wypatrzysz większe uniwersytety. Zerknij na stronę internetową i zobacz, czy w upragnionym przez Ciebie miejscu jest kierunek, który chcesz zgłębiać.

  Data dodania: 01 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Edukacja - strony i artykuły »

  Istnieje dość duża rzesza osób, którzy mocno interesują się szeroko pojętą edukacją. Mówimy tutaj na przykład o pracownikach administracji z sektora edukacyjnego, nauczycielach, wychowawcach, uczniach, studentach.To właśnie z myślą o takich osobach został założony spis stron i artykułów edukacyjnych - KatalogStron.edu.plPoza tym zamieszono dużo ciekawych artykułów. Dla przykładu kilka tytułów artykułów zamieszczonych na KatalogStron.edu.pl w dziale "Artykuły": Związki między naukami ścisłymi, Przebieg ciąży, rozwój płodu, Juliusz Słowacki - życie i twórczość, Wilki, Podróże w czasie, Jan Brzechwa - życiorys, Historia Polski, i wiele innych. Warto odwiedzić i zapoznać się z treścią zamieszczoną na stronie.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia za granicą »

  KluczDoKariery.pl to serwis internetowy poświęcony planowaniu kariery oraz edukacji. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące planowania kariery począwszy od wyboru szkoły po przyszłą pracę. Kluczdokariery to nie tylko baza edukacyjna ale i fachowe porady ekspertów, portal poruszający tematy obejmujące takie zagadnienia jak coaching, wynagrodzenia oraz savoir vivre w biznesie. Nadto na użytkowników serwisu czeka wiele ciekawych i przydatnych artykułów oraz testów IQ i innych. Tu dopasujesz do swojej osobowości i charakteru odpowiedni zawód, a eksperci podpowiedzą Ci jak planować karierę by odnieść sukces oraz jak wygląda nauka za granicą. Serwis posiada również szereg pomocnych dokumentów m.in.: takich jak wzory CV do pobrania. Począwszy od gimnazjalisty skończywszy na absolwencie szkoły wyższej, każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. A więc, jeżeli jesteś absolwentem i nie wiesz jaką szkołę i kierunek studiów wybrać wejdź do bazy uczelni i sprawdź co w ofercie mają dla ciebie najlepsze uczelnie w Polsce. Studia kosmetologia oraz studia logistyka takie i inne kierunki posiadają między innymi uczelnie w Wrocławiu oraz Rzeszowie. Wybierz studia licencjackie, magisterskie lub studia podyplomowe Rzeszów. Jak widać kluczdokariery to wszechstronny serwis, można powiedzieć ekspert z dziedziny rozwoju zawodowego i edukacji.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Marketing studia Kraków »

  Bogate życie kulturalne Grodu podwawelskiego inspiruje, żeby studiować właśnie w tym mieście. Na studiowanie w Krakowie niejednego skusi bliskość Tatr. Miasto z Wawelem jest jednym z najładniejszych miast państwa. Farmacja w murach najstarszej uczelni w państwie są powodem do dumy. Mieszkanie akademickie z widokiem na Wawel, czemu nie ? Zapoznaj się z wielką propozycją edukacyjną szkół w Krakowie i wybierz interesujący Cię kierunek. Na krakowskich uczelniach można przyuważyć kierunki niespotykane w innych miastach. Gród podwawelski jest centrum życia kulturalnego państwa, daje spore sposoby rozwoju młodego człowieka.

  Data dodania: 23 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Historia ekonomii w naszym kraju »

  Wiedza o dawnych dziejach ekonomii w naszej ojczyźnie może być bardzo fascynująca dla grona zajmujących się tą dziedziną wiedzy. Przeczytaj więcej jak działali poprzedni politycy w Polsce, co nimi kierowało i jakie mają na swoim koncie osiągnięcia. W pozyskiwaniu wiedzy powinniśmy pamiętać, że nigdy nie jest mało ważnych informacji. Dosłownie wszystko to w zupełności za darmo. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami z dziedziny nauki jaką niewątpliwie jest ekonomia.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Egzamin maturalny z biologii »

  W porównaniu do dawnych matur współczesna nie jest trudna. Stres maturalny jest normalny i dotyka wszystkich, nawet doskonale uczącego się ucznia. Przed wyborem przedmiotów na maturę przeczytaj, jakie są potrzebne na konkretny kierunek studiów. Masz prawo studiować w systemie dziennym, w systemie zaocznym, a także on-line. Dobrym pomysłem na zabawę przed egzaminem maturalnym jest studniówka. Matura to kilka dni intensywnego zaliczania testów. W dzisiejszych czasach na maturze obowiązkowy jest egzamin z matematyki i polskiego. Ażeby dostać się na ekskluzywny uniwersytet trzeba zadbać o bardzo dobrze zaliczoną maturę.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla rodziców »

  Szkolenia – Poznań i cała Polska. Oferujemy pełen wachlarz szkoleń e learningowych. Jesteśmy szkołą internetową. Posiadamy w swojej ofercie możliwość niezwykle efektywnej metody kształcenia, jaką jest nauka przez Internet. Szkolenia internetowe proponujemy różnego rodzaju szkolenia internetowe, jak na przykład e learning studia, szkolenia dla rodziców, jak również inne. Oferujemy możliwość uniknięcia kosztów szkoleń stacjonarnych związanych z dojazdem, zakwaterowaniem i cennym czasem. Metoda e szkoleń jest od dawna z powodzeniem stosowana w krajach Europy Zachodniej, jak również w USA. Oferuje ona możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie. Gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny oferowanych materiałów. Zapraszamy zarówno osoby zainteresowane e szkoleniami, jak i partnerów – osoby chcące poprowadzić kursy przez Internet.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia dziennikarstwo Warszawa »

  Dziennikarstwo prasowe to skomplikowana sztuka łącząca kompetencje literackie z kreatywnością oraz etyką. Środki masowego przekazu potrzebują młodych, obrotnych osób, aby stawić czoła współczesnym wyzwaniom. Zapraszamy na portal, tutaj odnajdziesz miasta, gdzie masz sposobność edukować się w kierunku dziennikarstwo. Śnisz o pracy w gazecie ? Uwielbiasz pisać bądź masz radiowy, miły głos, pomyśl o studiowaniu dziennikarstwa. Odpowiedzialny reportażysta powinien mieć pragnienie wiernego przekazywania informacji i bycia na bieżąco z tym, co dzieje się w kraju. Dziennikarstwo to tematyka, w której bardzo znaczący nacisk trzeba kłaść na moralność zawodu.

  Data dodania: 02 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja edukacja demokratyczna »

  Szkoły demokratyczne nie wymagają od uczniów uczenia się programu nauczania tak jak w tradycyjnej szkole. Dzieci same wybierają materiał, który ich interesuje. Celem szkół jest inspirowanie i wspieranie dziecka by ono samo podejmowało decyzje o swoim wykształceniu zgodnie z jego potrzebami. Można podejmować decyzje dotyczące szkoły jak też mieć wpływ na jej przepisy i zasady.

  W szkole demokratycznej młodzi ludzie mają prawo:
  - decydować o sobie: jak, kiedy, co, gdzie i z kim robią, w szczególności czego i jak się uczą;
  - do równego prawa w podejmowaniu decyzji odnoszących się do ich szkoły;
  - decydowania o przepisach i sankcjach - jeśli takie byłyby niezbędne.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oferta uczelni weterynaryjnych w Warszawie »

  Coraz większa ilość studentów chce zespolić obowiązki zawodowwe oraz studia. Tytuł licencjata zawsze sporo przyzwoiciej wygląda w liście motywacyjnym, znamionuje o dużo wyższych kompetencjach. Bez studiów wyższych mamy szansę dostać pracę, jednakże one zapewniają wyszukanie o wiele lepszej posady. Wiele szans dają również studia podyplomowe, jakie trwają o wiele krócej niżże zwyczajne.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka włoskiego »

  Chcesz nauczyć się języka włoskiego? Do nauki możesz wykorzystać materiały znajdujące się na podstawywloskiego. pl. Zostały one stworzone z myślą o osobach, którerozpoczynają naukę języka. Możesz z nich korzystać całkowicie za darmo. Kursy są prowadzone w sposób prosty i zrozumiały a nauka jest szybka i przyjemna. Po przyjeździe do tego kraju będziesz mógł się cieszyć ze znajomości tego języka i zawierać nowe przyjaźnie.

  Data dodania: 16 08 2019 · szczegóły wpisu »