Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'czyszczenie wykładzin':

Sortuj po:

 • Czyszczenie wykładzin warszawa »

  Zajmujemy się perfekcyjnym czyszczeniem dywanów. Doświadczenie które nabyliśmy przez lata daje nam możliwość z powodzeniem prać dywany sztuczne oraz dywany wełniane. Specjalnością firmy jest pranie dywanów orientalnych możemy rozróżniać konstrukcje dywanów oraz rodzaje włókien. Aby zapobiec zbyt szybkiemu zniszczeniu dywanów umieszczamy impregnat który ma za cel długotrwałe zabezpieczenie przed kolejnym praniem oraz poprawieniem elastyczność i wytrzymałość nici z których jest zrobiony.

  Data dodania: 09 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • PRANIE DYWANÓW KRAKÓW, CZYSZCZENIE WYKŁADZIN »

  Studio Porządku świadczy usługi w zakresie- pranie dywanów, czyszczenie wykładzin. Zajmujemy się również czyszczenie tapicerki meblowej i pranie tapicerki samochodowej. Pracujemy z urządzeniami marki KARCHER, SEBO, TERSUS. Używamy Amerykańskiej i Niemieckiej chemii najwyższej jakości. Świadczymy usługi w Krakowie oraz Wieliczka, Niepołomice i okolice.http://studioporzadku.pltel. 506 507 171 - Michał

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polimeryzacja posadzek Gliwice »

  Wykładziny dywanowe to materiał, który być może dobrze się prezentuje na podłodze, ale z drugiej strony musimy również powiedzieć, że jest to materiał, który będzie nas kosztował dosyć sporo pracy, ponieważ dosyć łatwo przyjmuje on bardzo różne zabrudzenia. W tym miejscu mamy jednakże pewne rozwiązanie, które może okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Chodzi nam mianowicie o skorzystanie z oferty takiego podmiotu, jakim jest firma Higienaposadzek. pl z Gliwic. Jest to bez cienia wątpliwości jeden z czołowych tego typu podmiotów działających na rynku naszego kraju, a więc nie tylko będzie to rejon samych Gliwic.

  Data dodania: 19 06 2017 · szczegóły wpisu »