Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'chłodnictwo':

Sortuj po:

 • Wentylacja »

  Firma Centrum Klima zajmuje się produkcją oraz sprzedażą systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na rynku polskim i europejskim. Serwis centrumklima.pl zawiera szczegółowe opisy oferowanych artykułów. W szerokim asortymencie firmy znaleźć można między innymi centrale wentylacyjne. Są to wysoko wydajne urządzenia służące do odprowadzania ciepłego powietrza i zapewnienia komfortu termicznego w pomieszczeniu. Przy dodatkowym zastosowaniu systemu rekuperacyjnego można również odzyskiwać ciepło z powietrza odprowadzanego. Do konstrukcji kanałów wentylacyjnych używa się najczęściej rur spiro, jest to niezawodne rozwiązanie wykorzystywane w systemach wentylacyjnych od lat. Wymiana powietrza w pomieszczeniach odbywa się przez elementów takich jak anemostaty. Są to kratki nawiewne lub wywiewne montowane w suficie. W zależności od ich rodzaju doprowadzają one powietrze, lub usuwają powietrze zanieczyszczone z pomieszczenia.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimasko - Twoja klimatyzacja: w domu i w pracy »

  Profesjonalna firma Klimasko ma w swoim zakresie usługi związane z klimatyzacją pomieszczeń.. Świadczenie tych usług polega na montażu klimatyzatorów w lokalach biurowych, budynkach mieszkalnych oraz pomieszczeniach przemysłowych. Początek naszej usługi to właściwie dobrana klimatyzacja i jej odpowiedni montaż. Urządzenia, które zestawiamy w lokalach będą wymagać po jakimś czasie konserwacji, dezynfekcji i odgrzybiania, dlatego naszym odbiorcom oferujemy w przyszłości współpracę zapewniającą prawidłową pracę urządzeń. A gdy chcemy mieć w domu świeże powietrze to jest to w stanie zapewnić nam wentylacja Kielce. Takie rozwiązanie możemy uzyskać po zamontowaniu wymiennika powietrza. Chłodnictwo to także dziedzina w której na życzenie klienta wyposażamy lokale handlowe i usługowe w urządzenia chłodnicze oraz gwarantujemy ich kompleksowy serwis. Okresowe przeglądy urządzeń, montaż i modernizacja układów sterowania i monitoringu to następne usługi, które oferujemy Państwu. Zapraszamy do owocnej współpracy.

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka chłodnicza »

  Spółka nasza proponuje szeroko rozumiane usługi klimatyzacyjne. Na rynku usług chłodniczych funkcjonujemy od ponad dwóch dekad, dlatego mamy bogate doświadczenie, które pozwala nam świadczyć usługi wysokiej jakości. Nasza działalność obejmuje kreacja systemów klimatyzacji, a oprócz tego chłodniczych a poza tym serwis jak również sprzedaż. Profesjonalni pracownicy z największą przyjemnością fachowym wsparciem w doborze najodpowiedniejszych dla Was urządzeń chłodniczych. Zatrudniamy specjalistów, dla których naprawa a także konserwacja maszyn nie stanowi żadnego kłopotu. Pełna propozycja korporacji została zaprezentowana na stronie internetowej - z tego powodu zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 10 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Komory chłodnicze konin »

  TECHNOLOGIA Plus to przedsiębiorstwo zajmująca się fachowym montażem systemów klimatyzacji, wentylacji, czy systemów chłodniczych. Na naszą ofertę składają się urządzenia trwałe a także niezawodne, porządnie dopasowywane do każdego zlecenia. Odsetek naszej działalności obejmuje chłodnictwo. Montujemy, serwisujemy urządzenia chłodnicze, i doradzamy najlepsze rozwiązania. Staramy się, aby wybrane sposób jak najlepiej wpasować w otoczenie a także pogodzić do potrzeb klienta. Nasz serwis stara się, tak aby zamontowane przez nas urządzenia służyły klientom przez długie lata. Serwisanci dostępni są przez 24 godziny i w każdej chwili mogą przyjechać a także zająć się naprawą. Firma swoją działalnością obejmuje tereny województw kujawsko – pomorskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego. Namawiamy do bliższego zapoznania się z naszą propozycją.

  Data dodania: 23 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kursy f-gazowe »

  Już od wielu lat w Bydgoszczy swoją działalność z powodzeniem rozwija METALKO Sp. z o. o. Kujawsko-Pomorskie Centrum Szkoleń oraz Certyfikacji. Oferuje w tym także kursy z techniki klimatyzacyjnej, i również kursy chłodnicze. Oba tego typu szkolenia niejednokrotnie przyciągają ciekawość osób, które pragną zainwestować w swoją karierę zawodową. W związku z tym z chęcią biorą udział w różnego typu szkoleniach, starając się poszerzyć wielkość swoich umiejętności a także wobec tego mieć sposobność na bardziej atrakcyjną posadę. Korzystając z kursów w METALKO każda osoba może mieć pewność, że po zakończeniu szkolenia będzie mieć różne potrzebne zdolności praktyczne do tego, tak aby pracować w branży chłodniczej czy też klimatyzacyjnej. Stąd kursy chłodnicze w METALKO to jeden z czołowych sposobów na to, by zadbać o rozwój swojej kariery.

  Data dodania: 15 08 2020 · szczegóły wpisu »