Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'catering krakow':

Sortuj po:

 • Catering Kraków »

  Znalezienie dobrej firmy cateringowej nie jest łatwym zadaniem. Dlatego Powstała nasz firma. Od początku naszej działalności świadczymy usługi catering Kraków. Staranna dbałość o każdy szczegół planowanego wydarzenia oraz smaczne jedzenie to nasze rozpoznawalne cechy. Wśród naszych klientów jest wiele firm, koncernów, instytucji oraz osób prywatnych. Świadczenie usług catering Kraków wiąże się też z organizowaniem przyjęć weselnych. O tym że robimy to najlepiej świadczy fakt że wielu wedding plannerów współpracuje z naszą firmą.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Catering Kraków »

  Większość spośród nas lubi czasem dobrze pojeść. Nie ma w tym nic szokującego, jako że czynność ta sprawia nam wiele przyjemności. Ostatnimi czasy coraz częściej organizowane są różnego typu imprezy plenerowe. Kraków to miasto, w którym tego typu przedsięwzięć odbywa się rzeczywiście sporo w skali roku. Ludzie bardzo chętnie uczestniczą w tego typu imprach, bo mają one w sobie coś nadzwyczajnego. Organizatorzy takich spotkań zlecają zacny catering. Kraków słynie z dobrego jedzenia. To właśnie w tym mieście istnieje firma Zielony Smok, która wspiera, jak tylko się da rozliczne hulanki. Na terenie Małopolski coraz częściej organizowane są pikniki. Kraków zapragnął być po części amerykański i stąd coraz częściej możemy zobaczyć powieszone na słupach plakaty reklamujące takie zebrania na świeżym powietrzu.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomidor catering »

  Catering krakow
  PRZEKĄSKI KOKTAJLOWE
  Kanapki koktajlowe, tartinki, sałatki, finer foods. W różnych formach i kształtach współgrają ze sobą kolorystycznie i smakowo. Stanowią dekorację stołu, sprawiają że wygląda on elegancko i apetycznie.
  ZESTAWY OBIADOWE DLA FIRM
  Posiłek (jeden z wielu do wyboru) składający się z dwóch dań (zupa + drugie danie) w atrakcyjnej cenie. Przy zamówienu minimum 10 obiadów cena wynosi już 13zł!
  POSIŁKI REGENERACYJNE
  Dowieziemy syte, spełniające wszystkie wymogi Kodeksu Pracy, regenerujące posiłki dla Twoich pracowników na terenie Krakowa i okolic. W celu uzgodnienia szczegółów skontaktuj się z nami, a my przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie.
  PRZERWY KAWOWE
  Zapewniamy pełną obsługę od przerw kawowych do przerw obiadowych, w każdej formie i mejscu nam wskazanym.
  LUNCH BOX TRAVEL
  Prowadzimy żywienie grup wycieczkowych dostosowując menu i cenę posiłków do indywidualnych wymagań
  FITNESS FOOD
  W zdrowym ciele zdrowy duch
  PIZZA&PASTA&OBIADY
  Specjały kuchni polskiej i włoskiej

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »