Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'business':

Sortuj po:

 • Eksport Chiny »

  Pomagamy w nawiązywaniu kontaktów biznesowych między jednostkami z kraju i jednostkami z Chin. Sprawdzimy dla Twojej jednostki rynek, zdolność progresu na tamtym niezmiernie absorbującym terenie. Wspomożemy w poszukiwaniach klientów dla Twej instytucji oraz w podjęciu kontaktu z nimi. Wieloletnia praktyka na tamtym rynku sprawia, iż czujemy się w tamtym miejscu jak u siebie.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe »

  Kursy z przywództwa, jakie prowadzi firma szkoleniowa IICD przyzwalają wykopać ukryte w każdej osobie zasoby, o jakich nadzwyczaj mnóstwo osób kompletnie nie zdaje sobie sprawy. IICD wydobędzie przed Tobą to, co zdziała, iż konkurencja pozostanie daleko w tyle. IICD jest jednostką, jaka nauczy Twoich pracowników i Ciebie. Zapraszamy wybitnie miło na stronę internetową www.iicd.pl gdzie usytuowaliśmy naszą całkowitą propozycję.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja przemysłowa »

  Przedsiębiorstwo e-Motive to ekipa wyszkolonych konsultantów i rewelacyjnej klasy systemy monitoringu, bazujące na należycie dopasowanym oprogramowaniu. Aktualnie dystrybuowane systemy monitoringu nie tylko sporządzają zapis video, ale charakteryzują się rozpoznawaniem treści. Dzięki produktom e-Motive mamy zapewnioną komputerową analizę obrazu. Business Intelligence umożliwia rozpoznawanie tablic rejestracyjnych i nie tylko. Jeżeli wykorzystuje się innowacje z e-Motive, rewelacyjnie monitoruje się obiekty gospodarcze. Budowlańcy mogą mieć profesjonalny materiał dla inwestora. Technika pozwala na przetwarzanie obrazu, a sam fakt rejestracji zdarzeń, właściwie odstrasza przestępców. Video Intelligence dostarcza wielu przydatnych rozwiązań. E-Motive zajmuje się również projektowaniem i ma usługi serwisowe. Z olbrzymią elastycznością dostraja się do konsumentów, a innowacje tu zapewniane, używane są w różnorodnych sektorach gospodarki.
  Monitoring IP
  Monitoring wizyjny

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój osobisty »

  Mili internauci pod warunkiem, że szukacie jednostce, jaka frapuje się taką problematyką jak business coaching. Pod warunkiem, że wypatrujecie jednostki, jaka faktycznie niezwykle odpowiednio zna się na tym co wykonuje i ma to zaświadczone zasadnymi ocenami swoich Klientów, w takim przypadku zapraszamy niezmiernie ciepło do zaznajomienia się z naszą propozycją, jaka jest adresowana do Klientów nie wyłącznie w Polsce lecz i całej europie.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »