Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'biznes':

Sortuj po:

 • Moje-finanse.pl »

  Moje-Finanse to atrakcyjny serwis informacyjny, na którym odnajdziesz notatki poświęcone krajowym spekulantom giełdowym oraz maklerom. Na użytkowników czeka uzupełniona baza dotycząca rynku finansowego oraz sposobów zarządzania akcjami w każdym domu. Witryna internetowa została utworzona w wyniku zainteresowania ogólnopolskiego rynku inwestycyjnego i od niedawna jest dynamicznie rozwijającym się blogiem tego typu. Wśród najchętniej poczytnych wpisów znajdują się przewodniki z zakresu: kredyty, zyski oraz zarobki.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektryczne promienniki podczerwieni »

  W każdym roku musimy ogrzewać nasze domy gdyż w zime jest zimno. Global-online stara się proponować własnym kontrahentom pomysły które umożliwią im zaoszczędzenie bardzo dużo pieniędzy. Dzięki technologii która jest przyjęta w promiennikach jesteśmy wstanie zaoszczędzić 3/4 energii. Zapraszamy do zobaczenia naszej propozycji. Możesz także kupić rzeczy na stronie internetowej naszej spółki.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Eksport Chiny »

  Pomagamy w nawiązywaniu kontaktów biznesowych między jednostkami z kraju i jednostkami z Chin. Sprawdzimy dla Twojej jednostki rynek, zdolność progresu na tamtym niezmiernie absorbującym terenie. Wspomożemy w poszukiwaniach klientów dla Twej instytucji oraz w podjęciu kontaktu z nimi. Wieloletnia praktyka na tamtym rynku sprawia, iż czujemy się w tamtym miejscu jak u siebie.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sciezki Rozwoju »

  Blog motywacyjny, poświęcony rozwojowi osobistemu, inspiracji, e-biznesowi i zarabianiu przez internet. Główne tematy bloga "Ścieżki Rozwoju" to: rozwój osobisty, filozofia, e-biznes, motywacja, zarabianie w internecie, zarabianie na blogu, jak założyć własną firmę, pomysł na biznes, programy partnerskie, potęga podświadomości, NLP, Złote Myśli, zarządzanie, umysł, psychologia, szczęście, niezależność finansowa itp.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ulotki Warszawa »

  Jedną z najczęściej realizowanych usług poligraficznymych jest druk ulotek a w tej samej chwili po nim druk wizytówek. Na dzień dzisiejszy nie jest problemem samo wydrukowanie gotowego projektu dostarczonego poprzez kontrahenta. Ale jeśli klient takiego gotowego wzoru nie dostarczy stajemy przed niezmiernie skomplikowanym celem jakie jest optymalne rozplanowanie informacji na ulotce. Musimy zadać sobie pytanie czy posiada być ona jednostronna czy obustronna. Jak najlepiej przedstawić wszelkie zawarte na niej dane. Wszystko to sprowadza się współcześnie do tego że praca poligrafika jest obecnie bardzo podobna do pracy grafika a dokładnie grafika komputerowego. Drukarnia internetowa ażeby mogła być konkurencyjna na rynku poligraficznym musi realizować indywidualne zapotrzebowania prędko. Aby mogła przetrwać konkurencje jaka występuje w sieci Internet musi nie ustanie powiększać zakres prywatnych usług, a ponadto park maszynowy. Obecnie prawie każdy nabywca nie tylko woli mieć usługę całkiem szybko i staranie wykonaną ale też mieć dużą paletę do wyboru. Przy zamawianiu usług poligraficznymych drogą internetową istnieje zupełnie spore prawdopodobieństwo że to co otrzymamy w przesyłce kurierskiej nie zawsze do końca będzie odpowiadało naszym wyobrażeniom. Dobrze jest zatem na starcie dokładnie ustalić z naszą drukarnią czego oczekujemy, a oprócz tego jakie mogą wystąpić różnice w opracowaniu projektu.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal Biznesowy »

  Serwis the Business Times jest atrakcyjną witryną specjalizującą się w zamieszczaniu faktów finansowych. Kompozycja serwisu Business Times sprawia, że poszukiwanie interesujących informacji jest bardzo proste. Serwis podzielony jest na działy z których każdy posiada szczegółowe podkategorie. Dziedzinami, którymi zajmuje się The Business Times są głównie inwestycje, finanse, biznes, komentarze rynkowe, organizacja pracy, informacje kadrowe, a także prawne. Wszystkie działy są na bieżąco uaktualniane, toteż serwis jest pokaźnym źródłem wiadomości dla osób prowadzących biznes, a także interesujących się tematami biznesowymi. Ciągle są również uaktualniane kursy walut oraz notowania giełdowe. Co więcej portal posiada swoje forum, które umożliwia wymianę informacji i kompetencji między użytkownikami. Strona wyposażona jest również w katalog firm, w którym można się zarejestrować i zamieścić wizytówkę firmy. Dzięki ciekawej ofercie dziedzin, oraz artykułów serwis jest znaczącym źródłem informacji nie tylko dla interesujących się stworzeniem własnej działalności, lecz również dla biznesmenów, którzy prowadzą działalność od dawna. Witryna pokaże jak skreślić pierwszy biznesplan oraz przedstawi jak wyglądają próbne biznesplany innych firm. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia, komentowania artykułów i czerpania z przydatnych informacji inwestycyjnych.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - księgowość Warszawa »

  Nasze Biuro Rachunkowe MAGFIN to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy najwyższej jakości usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy, aktywne wsparcie działalności, swobodę w komunikacji oraz najwyższe standardy zaufania w zakresie rzetelności i zgodności z przepisami. Biuro Rachunkowe MAGFIN sporządza wszelką dokumentację dla swoich klientów, a także reprezentuje ich w urzędach. Nasze Biuro Rachunkowe MAGFIN specjalizuje się w prawie podatkowym, dokonując interpretacji przepisów - dzięki temu nasi pracownicy pomogli wielu osobom wygrać spory z urzędem skarbowym. Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma nowoczesna, dbająca o klientów. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Na podstawie otrzymanych dokumentów źródłowych od Klienta za poprzednie okresy sprawozdawcze (miesiące, kwartały, lata) dokonujemy ponownego ich księgowania w oparciu o obowiązujące w tych okresach przepisy prawa podatkowego i bilansowego, sporządzania deklaracji podatkowych, sporządzania sprawozdań finansowych oraz rozliczeń rocznych w przypadku osób fizycznych. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja opakowań Pilawa »

  Przedsiębiorstwo ragus. pl funkcjonuje na rynku już ponad 50 lat. Stworzone jako firma rodzinna wychodzi z założenia, że tak jak o rodzinę - dba się o wytworzoną pracę. Nasza firma dąży do najlepszej jakości wytworzonych dzieł. Wdraża najnowsze techniki, a przez lata skompletowało zespół rzetelnych i solidnych profesjonalistów od druku. Ułatwiamy usługodawcą proces konstruowania firmy oraz podwyższania reputacji i uznania firmy na rynku. Udaje się to przez przygotowanie katalogów, teczek firmowych czy segregatorów z logiem firmowym. Następnym działaniem jest konstruowanie i dostarczanie opakowań wysokiej jakości. Nasze produkty są zarówno ciekawe wizualnie i ich wartość jest wyraźnie podkreślona. Projektujemy również produkty POS co pozwala na zwiększanie sprzedaży i wartości marki.

  Data dodania: 21 03 2019 · szczegóły wpisu »