Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'biuro':

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Wirtualne biuro AVISTA Kraków »

  Wirtualne biuro AVISTA Kraków - świetne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy. Pomożemy ci założyć swoją firmę i ułatwimy prowadzenie jej biura. Początkującym oferujemy adres do zarejestrowania firmy oraz pomoc w załatwieniu procedur rejestracyjnych, tym bardziej doświadczonym - usługi biurowe, takie jak prowadzenie korespondencji i księgowości, obsługę sekretarską, tłumaczenie dokumentów. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dom jednorodzinny projekt »

  Hb Studio to firma, którą otworzyłam we Wrocławiu wiele dobrych lat temu. Funkcjonuję głównie w tym zabytkowym mieście, ale przyjmuję także zlecenia z leżących w pobliżu miejscowości. Trudnię się kompleksowym wykonywaniem projektów domów jednorodzinnych. Działalność prowadzęwraz z kadrązaufanych pracowników. Poza tym staram się współdziałać z firmami o profilu architektonicznym i budowlanym. Oferujęteż bardzo konkurencyjne ceny oraz nieodpłatną przesyłkę projektu oraz kosztorysu. W przypadku wszelkichpytańmożna kontaktować się ze mną, dzwoniąc pod numer telefonu: (71) 784 39 36.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Bardzo wysokie kwalifikacje, niezmiernie duża kultura w kontaktach z Interesantami i dodatkowo swoiste podejście do każdego z nich to jedynie poniektóre z naszych wartości. Pochłaniamy się tłumaczeniami. Tłumaczenia pisemne, ustne, fachowe na rozliczne języki. Wypatrujesz niniejszego gatunku usługi? Obecnie możesz zakończyć! Zapraszamy do kooperacji i zapraszamy do gremia zadowolonych Odbiorców. Rozróżnia nas fachowość nie jedynie w trakcie nawiązywania pierwszego kontaktu, lecz w toku istnienia całej kooperacji.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro matrymonialne Serenada »

  Korzystający z biur matrymonialnych mają coraz większe wymagania odnośnie uslug i ofert matrymonialnych. Nie jest to związane z pozycją społeczną i finansową Klienta ale z dużym podażem na rynku usług. Jeszcze kilka lat temu w Internecie prezentowało się ok. 30 biur, dzisiaj jest ponad 200 i do tego około tysiąca portali towarzyskich i randkowych. Osoby chcący poznać partnera skrupulatnie przeszukują Internet i szukają "najlepszej okazji", czyli bezpłatnych ofert kobiet i mężczyzn z kontaktami, zdjęciami. Biuro matrymonialne Serenada za swoje usługi pobiera opłatę członkowską. Nie jest to wygórowana cena za roczne członkostowo. W ramach członkostwa, naszym Klientom udostępniamy aktualne oferty w odpowiednim przedziale wiekowym. Do wybranych ofert Klient otrzymuje dane kontaktowe i zdjęcia. Profesjonalne usługi matrymonialne to także udostępnianie nowych ofert, które napływają z ogłoszeń prasowych i Internetu. Członkom Biura, polecamy również zamieszczenie skróconego anonsu na naszej stronie internetowej. Przekazywanie ofert do Klienta prowadzimy drogą mailową lub listownie pocztą. Jeżeli oferta jest ze zdjęciem to kontakty do wybranych osób podajemy telefonicznie. Kojarzenie par to dla Biura trudna i żmudna praca. Jest jednak satysfakcja kiedy nasi Klienci dzięki nam znajdą swoją "drugą połowę". Singlom i samotnym polecamy nasze ogloszenia matrymonialne, może one i nasze usługi odmienią los wolnego strzelca.

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Łaziska Górne Mikołów Orzesze »

  Biuro Rachunkowe PROFIT - Łaziska Górne Mikołów Orzesze - atrakcyjne ceny, szeroki zakres usług - pełna księgowość, księga przychodów i rozchodów, ryczałt, kadry i płace. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą w Łaziskach Górnych, Mikołowie lub Orzeszu koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Na naszej stronie znajdziecie Państwo także krótką ankietę z zapytaniem ofertowym, które to w łatwy i szybki sposób pozwoli na wycenę kosztu obsługi księgowo - podatkowej waszego przedsiębiorstwa. Zapewniamy bezpłatną pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej oraz wyborze formy opodatkowania.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Usług Księgowych Frejno »

  Kancelaria Usług Księgowych świadczy usługi od 1998 roku. Kadra firmy składa się z doradców, księgowych, prawników, inspektorów ochrony informacji oraz specjalistów ds. kadr i płac.Oferujemy małym, średnim oraz mikro- przedsiębiorcom kompleksowe usługi w zakresie obsługi finansowo-księgowej i kadrowej w korzystnej cenie. Zapraszamy

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gliwice »

  Biuro rachunkowe "Księgowość i Podatki" oferuje swoim klientom obsługę księgowo-podatkową. Prowadzimy podatkowe księgi rachunkowe, nadzór księgowy i doradztwo podatkowe, outsourcing księgowy - prowadzenie księgowości w siedzibie klienta na jego systemie finansowo-księgowym, kadry i płace, sporządzanie deklaracji rozliczeniowych i zgłoszeniowych do ZUSu, monitoring badań lekarskich i szkoleń BHP, sporządzanie deklaracji PIT, reprezentowanie podatnika przed organami skarbowymi również podczas kontroli. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem autokarów »

  Nie wiesz gdzie pojechać na wakacje? Organizujesz wycieczkę i potrzebujesz autokaru? Biuro podróży Euro-bus zajmuje się przewozem osobowym zarówno krajowym jak i zagranicznym. Posiadamy wszystkie stosowne certyfikaty i zezwolenia.
  Nasze biuro cieszy się zaufaniem klientów już od wielu lat. Oferujemy pełny profesjonalizm, wysoką jakość oraz doskonałą organizację wypoczynku.
  U nas znajdziesz bogatą ofertę wczasów first i last minute, wycieczek jednodniowych, wypadów weekendowych i wiele więcej. Wyjedź na wakacje swoich marzeń.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm w Opolu »

  Profesjonalne kursy językowe dla firm na terenie Opola oraz całej Polski. Obsługujemy firmy prywatne, korporacje, instytucje, urzędy oraz placówki rządowe. Uczestniczymy w projektach unijnych, jak również prowadzimy kursy indywidualne. Nasz podejście do kursanta jest indywidualne, a ewentualne grupy są nieliczne. Prowadzimy także centrum tłumaczeń na całą Polskę. Aby wycenić tłumaczenie, skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie. W ofercie także kursy języka angielskiego w biznesie (Business English), Technical English, IT English. Specjalizujemy się w języku angielskim

  Data dodania: 15 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Fachowe biuro rachunkowe Tassa ciepło zachęca do odwiedzin swojej witryny internetowej. Zapewniamy wysoki poziom realizowanych przez nas obowiązków. Nasze biuro funkcjonuje na terenie miasta powiatowego Łódź już od dawna. Nasza profesjonalna załoga podejmuje każdego Kontrahenta z osobna, kładąc szczególny nacisk na przyjacielskie relacje. Wręczając nam swoje rachunki macie Państwo pewność, że znajdą się one w biegłych rękach. Ponadto ciągle podnosimy własne kwalifikacje i mamy dyplom Executive MBA. Podejmujemy się takich funkcji jak prowadzenie karty podatkowej.

  Biuro rachunkowe Łódź
  Tassa s.c.

  ul. Żwirki 1C
  90-448 Łódź
  tel. 668 905 500
  biuro@biurotassa.pl

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa »

  Eksperci Księgowi to spółka oferująca kompleksową obsługę księgową dla przedsiębiorców, którym zależy na rzetelnych usług z dziedziny rachunkowości. Prowadzenie ksiąg rachunkowych, opracowywanie raportów, czy bieżący monitoring rozliczeń to tylko przykładowe usługi oferowane przez nasze biuro księgowe. Warszawa Praga jest terenem, w którym nie brakuje ofert księgowych tego typu, jednak z racji najwyższej jakości usług, pełnego profesjonalizmu i długoletniego doświadczenia zaufało nam wiele dużych firm, których rekomendacje można znaleźć na prezentowanej witrynie internetowej.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro Poznań »

  Oferta FIVE-BIURO z Poznania to w pełni wyposażone biuro do wynajęcia Poznań. Zapewniamy biurka do pracy na zasadzie coworkingu, proponujemy sprzęt biurowy, zaplecze sanitarne oraz barek kawowy. FIVE-BIURO coworking Poznań to komfortowe biuro na godziny, albo oferta wynajmu sal konferencyjnych oraz szkoleniowych. Oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę sekretariatu, wirtualny adres Poznań, lub przyjmowanie faksów i rozmów telefonicznych lub przyjmowanie korespondencji pocztowej. Obsługujemy wszystkie formalności z dziedziny obsługa prawna działalności gospodarczej albo rejestracja spółek Poznań we współpracy z renomowaną kancelarią notarialną. Firmowa oferta stanowi alternatywę dla dosyć kosztownego wynajmu lokalu bądź angażowania pracowników obsługi sekretariatu. Proponowane biuro na godziny Poznań to idealne rozwiązanie w przypadku obsługi firmowych gości, organizacji konferencji, oraz przeprowadzania rekrutacji.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja detektywistyczna Warszawa »

  Super Detektyw to ekspercka agencja detektywistyczna pracująca na najwyższym poziomie i na najwyższych obrotach. Specjaliści, którzy tworzą tę firmę charakteryzuje się zgraniem drużyny A, refleksem i zdecydowaniem Chucka Norrisa, wytrwałością Sherlocka Holmesa, intelektem i umiejętnościami rozwikływania zagadek Monka, zdolnością kamuflażu Hansa Klossa i przenikliwością Patricka Jane'a i Lightmana w jednym. Nasze biuro detektywistyczne ma solidne doświadczenie w trudnych i wymagających dyskrecji sprawach. Każdy detektyw w naszej grupie posiada kompetencje, dzięki którym potrafi pomóc i doradzić Klientowi. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu z naszym zespołem.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Biuro rachunkowe Pareto oferuje szerokie spektrum usług konsultingowych. Firma istnieje już przeszło 10 lat, dzięki czemu zwiększyła swoje doświadczenie w branży, a także zyskała zaufanie i szacunek wielu Klientów. Personel firmy składa się z wykwalifikowanych doradców, którzy mogą zaoferować Państwu wysokiej jakości usługi księgowe w Poznaniu. Z oferty biura korzystają zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa, otrzymując w zamian profesjonalną pomoc doradczą. Więcej informacji odnośnie usług firmy znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  AFK COB Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  Jesteśmy firmą która proponuje Wam translacje tekstów z języka polskiego na angielski i z języka angielskiego na polski. Mamy kilkuletnie doświadczenie i zespół wykwalifikowanych specjalistów. Dla twojej wygody prowadzimy internetową obsługę zleceń dzięki czemu zaoszczędzasz swój czas i pieniądze. Przekazujemy bezpłatną wycenę tekstów. Wystarczy wysłać do nas email a w zaciągu godziny skończona wycena już jest u Państwa. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej postulujących klientów. Współpracując masz pewność najwyższej jakościowo posługi i to w małej cenie.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa Bielany »

  Biuro rachunkowe BIFIN mieści się w stolicy i wykonuje prowadzenie ksiąg dla małych i dużych przedsiębiorstw. Mieścimy się na Bielanach. Jesteśmy wykwalifikowani i zadowalamy naszych klientów dając usługi wysokiej jakości. Zapraszamy wszystkie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki komandytowe, jawne, cywilne, jednoosoboe działalności gospodarcze oraz fundacje i stowarzyszenia. W trosce o wysoki poziom świadczonych usług aktualizujemy naszą wiedzę oraz podnosimy kwalifikacje, korzystając ze specjalistycznych szkoleń.

  Data dodania: 09 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Cieszyn »

  Poszukiwanie akuratnego kancelarii rachunkowego to ważna zagadnienie dla dowolnej firmy. Kancelaria rachunkowe z pobliża miasta Cieszyn dysponuje wspaniałą ofertę oraz dysponuje biegłą drużynę podatkową. Obowiązki księgowe biura z Cieszyna są bodaj najtańszymi w województwie Śl.. Wstąp i również zobacz spore rabaty: podatki Cieszyn.

  Dla nabywców z gminy Cieszyn realny jest bezkosztowy odbiór dokumentów księgowych z siedziby przedsiębiorstwa. Kancelaria przewodzone jest dzięki buchaltera z szerokim praktykowaniem służbowym plus księgowym szkoleniem. Biuro rachunkowe znajduje się nieopodal środku Cieszyna koło jezdni śląskiej.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Chcemy zaproponować Państwu innowacyjną ofertę tłumaczeń języków Starego Kontynentu. Nasze usługi obejmują tłumaczenia pisemne oraz ustne. Dla klientów poszukujących profesjonalnego i sprawnego tłumaczenia języka angielskiego, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę - koszt tłumaczenia strony przeliczeniowej to już 25 złotych netto. Wykonujemy przekłady prawne, biznesowe, techniczne, medyczne oraz lokalizację stron www i oprogramowania komputerowego. Nasze biuro tłumaczeń charakteryzuje sumienność, doświadczona kadra tłumaczy lubiących swój zawód a także terminowość wykonywania powierzonych nam zadań. Zapraszamy.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia rosyjski Rzeszów »

  Zajmujemy się profesjonalnym tłumaczeniem tekstów, jak również rozmów przeprowadzanych na żywo. Cechuje nas znaczne doświadczenie zdobyte w czasie paru zeszłych lat, indywidualne podejście do każdego "projektu", oraz dbałość o najdrobniejszy detal. Większa część naszych klientów to konsumenci indywidualni, którzy potrzebują naszych usług w aspekcie tłumacznia różnorodnych dokumentów, jak: akty urodzenia, atk małżeństwa, umowy, itp. Obsługujemy jednak również parę sporych firm z naszego regionu, które korzystają z naszych usług w zakresie spotkań biznesowych z obcokrajowcami. Jesteśmy również w stanie zaproponować Państwu szereg dodatkowych usług powiązanych z językami obcymi, jak szkolenia, korepetycje, itp.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »