Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'bielsko':

Sortuj po:

 • Szkolenia bhp, szkolenia e-learning EKOL-BHP »

  Zgodnie z przepisami Prawa Pracy pracodawca ma zapewnić bezpieczne warunki pracy. W związku z tym Firma EKOL-BHP poleca swoje usługi by pracodawcy mogli realizować wymagania Prawa pracy w zakresie bhp. Prowadzimy szkolenia wstępne nowych pracowników. Oferujemy szkolenia bhp okresowe dla następujących grup zawodowych: - pracodawców i osób kierujących pracownikami, - pracowników administracyjno-biurowych, - pracowników inżynieryjno-technicznych, - pracowników na stanowiskach robotniczych. Dużą popularnością cieszą się udostępniane przez nas szkolenia okresowe w formie e-learning. Szkolenia te prowadzone są na platformie learningowej i skierowane są dla osób nie mogących uczestniczyć w szkoleniach tradycyjnych. Sporządzamy ocenę ryzyka zawodowego, która pozwala na identyfikację zagrożeń dla poszczególnych stanowisk pracy. Wykonujemytakże kompletną dokumentację powypadkową na potrzeby otrzymania świadczeń z tytułu wypadków przy pracy. Doradzamy pracodawcom w zakresie bhp oraz prawa pracy. Dla uzupełnienia naszej oferty z zakresu bhp oferujemy zakupy odzieży roboczej oraz sprzętu bhp w naszym sklepie internetowym. Poza bezpieczeństwem i higieną pracy nasza propozycja zawiera między innymi szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, oraz szkolenia ppoż. Działamy nie tylko na terenie Śląska lecz na terenie całego kraju. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej dla zapoznania się z kompletną ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 16 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca Bielsko »

  Ilość bezrobotnych w Bielsku-Białej na tle innych skupisk ludzi wypada stosunkowo poprawnie, to za sprawą dobrze rozwijanego handlu i przemysłu. Praca w tej aglomeracji jest generalnie dostępna po przez wielorakie urzędy informujące takie jak urzędy pracy, szkolenia zawodowe oraz portale internetowe które publikują oferty od zakładów pracy. Jednym z takich właśnie portali z ogłoszeniami jest witryna PlacPigal.pl która ma największą bazę danych z ofertami z tego regionu. Z uwagi na to że w praca Bielsku-Białej to w zasadzie praca w handlu, nasze propozycje pracy w większej ilość traktują właśnie pracy jako sprzedawca. Są tu także ogłoszenia pracy w turystyce, w przemyśle samochodowym i innych sektorach branżowych. Bielsko-Biała to powiat dużych możliwości w profesji i w biznesie.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring Bielsko Biała »

  Czym jest savesystem.pl? Savesystem.pl to firma, która oferuje doradztwo, projekt, instalacje, wdrażanie jak również serwis systemów ochrony instalacji okablowania strukturalnego, podzespołów a także materiałów eksploatacyjnych. Savesystem.pl stawia na jakość jak również solidność oferowanych usług. Savesystem.pl cechuje się długim doświadczeniem w swojej branży. Savesystem.pl jest w stanie zapewnić stałą opiekę merytoryczną nad funkcjonowaniem jak również rozwojem systemów zabezpieczeń. Savesystem.pl zrealizowało już wiele inwestycji. Savesystem.pl zapewnia najniższe ceny, jak również najnowsze technologie. Na stronie savesystem.pl mamy możliwość dowiedzieć się, z jakimi partnerami współpracowała firma savesystem.pl. Monitoring Bielsko Biała to najdoskonalszy wybór na rynku!

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Przedszkole Niepubliczne PROMYCZEK przeznaczone jest dla Dzieci w wieku przedszkolnym od 2 do 6 lat. Placówka znajduje się w Bielsku-Białej przy ulicy Podgórnej 12. Jesteśmy przedszkolem o profilu ogólnorozwojowym. Priorytetem nauczycieli jest ciągły rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, kursach, warsztatach metodycznych oraz studiach podyplomowych. Dzięki podnoszeniu kwalifikacji nauczyciele wzbogacają swój warsztat pracy, który korzystnie wpływa na rozwój zainteresowań i uzdolnień dzieci. Przekłada to się także na charakter i specyfikę zajęć w przedszkolu, czyniąc je za każdym razem ciekawszymi, bogatszymi i bardziej interesującymi dla dzieci. W takim miejscu dzieci czują się bezpiecznie i chętnie przychodzą do przedszkola. Kadra to kreatywni nauczyciele wychowania przedszkolnego. Nasza kadra to świetnie przygotowani nauczyciele wnoszący ciepłą i przyjazną atmosferę, dający radość dzieciom. Posiadamy ostatnie wolne miejsca w PROMYCZKU.

  Data dodania: 08 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studio Paula »

  Studio Paula funkcjonuje już od wielu lat. Dlatego możemy poszczycić się cennym doświadczeniem, które zdobyliśmy przez ten okres. Chcielibyśmy podzielić się z Państwem nową wiedzą oraz umiejętnościami. W związku z dużym zainteresowaniem naszą ofertą zabiegową wśród naszych klientów, postanowiliśmy rozszerzyć nasze podstawowe portfolio o: masaże, zabiegi na ciało oraz medycynę naturalną. Otworzyliśmy również nowy salon, większy, bardziej komfortowy Studio Paula Body&Soul. Odwiedź Nasze Nowe miejsce ul. Zielona 6, zapraszamy.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Neu Haus sztukateria »

  Firma Neu Haus z Bielska-Białej oferuje szeroki wybór sztukaterii zewnętrznej. W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz artykułów, które można zastosować w wielu rodzajach architektury począwszy od klasycyzmu po minimalizm. Nasz asortyment obejmuje zarówno elementy przeznaczone dla domów prywatnych jak również elementy wystroju biur, miejsc użytku publicznego czy też firm. W ofercie posiadamy między innymi kolumny, tralki, słupki ogrodzeniowe.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Bielsko »

  Powierzając zrealizowanie tłumaczenia zawodowemu biuru tłumaczeniowemu, wymaga się by tłumaczenie to było niezwykle wysokiej jakości. Ważna jest dokładność oraz, w szczególności w sytuacji tłumaczeń przysięgłych, znajomość wyrażeń z dziedziny, którą się tłumaczy. ATRANS - biuro tłumaczeń Żywiec, to zawodowe biuro tłumaczeń, w którym w przypadku każdego tłumaczenia, kontrahenci mają możliwość oczekiwać na wypełnienie wspomnianych wymogów. Każdego typu tłumacz angielskiego, niemieckiego lub też tłumacz przysięgły tam zatrudniony, to doświadczony ekspert. W zakresie usługi tłumaczenia Żywiec czy też tłumaczenia Bielsko, ATRANS obsługuje klientów prywatnych jak i różnego rodzaju firmy. Dla firm prezentuje oprócz tego profesjonalne kursy angielskiego, blisko powiązane z branżą w jakiej firma korzystająca z kursu prowadzi działalność. Stając naprzeciwko wymaganiom klientów, jak również ceniąc ich czas, biuro tłumaczeń ATRANS realizuje tłumaczenia przez Internet. Dzięki temu, klient ma szansę czekać na niezwykle szybką realizację powierzonego tu tłumaczenia, bez utraty jego precyzji.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skup samochodow uzywanych katowice »

  Skup pojazdów www. skupieauto. pl to rozwiązanie, jakie posiada wiele zalet dla osób, jakie chcą szybko odsprzedać swoje auto. Najważniejszą z nich jest to, że cztery kółka można sprzedaż ekspresowo, bezproblemowo, bez potrzeby szukania kupującego i bez pobierających prowizję pośredników. Niezaprzeczalną zaletą jest także nowoczesne podejście do klienta – transakcja jest przeprowadzana podczas jednego spotkania, bez potrzeby pozostawiania auta w skupie i liczenia na informację o transakcji. Wycena realizowana jest poprzez uprawnionego i doświadczonego pracownika firmy, który uwzględnia markę, rok produkcji oraz stan techniczno-wizualny auta. Skup aut to firma której można sprzedać jakikolwiek wóz, zarówno sprawny, jak również uszkodzony lub powypadkowy. Nota bene, sprzedaż defektowego auta w komisie lub z wolnej ręki jest faktycznie niewykonalna. Pojazdy niesprawne lub powypadkowe odbierane są z miejsca określonego przez oferującego, realizacja tego zadania nie wymaga żadnych opłat. Należy natomiast pamiętać, aby zawiadomić pracowników skupu o transakcji niesprawnego samochodu.

  Data dodania: 16 09 2016 · szczegóły wpisu »